منو
خانه  »  اخبار  »  اخبار صنعت ارزهای دیجیتال  »  اخبار آلتکوین ها  »  رئیس‌جمهور ترامپ به کاخ سفید بازخواهد گشت، بیت کوین به 10،750 دلار دست یافت
رییس‌جمهور ترامپ به کاخ سفید بازخواهد گشت، بیت کوین به 10،750 دلار دست یافت

رئیس‌جمهور ترامپ به کاخ سفید بازخواهد گشت، بیت کوین به 10،750 دلار دست یافت

بیت کوین و بیشتر آلتکوین ها امروز اندکی افزایش یافته‌اند. احتمالاً انتشار اخبار ترخیص ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا از بیمارستان و همین طور احتمال تصویب بسته‌های حمایتی جدید مسبب این اتفاق بوده است.

رئیس‌جمهور ترامپ به کاخ سفید بازخواهد گشت، بیت کوین به 10،750 دلار دست یافت

علی رغم برخی نگرانی‌ها از سقوط بیت کوین و معاملات آتی بورس سهام ایالات متحده پس از بستری شدن ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا، بازارها همچنان آرام هستند. در واقع، بیتکوین و برخی از آلت کوین‌ها اندکی رشد داشته‌اند و حجم بازار امروز حدود 6 میلیارد دلار افزایش یافته است.

رئیس‌جمهور ترامپ مرخص خواهد شد، بسته‌های حمایتی در راه تصویب

همان‌طور که روز گذشته گزارش شد، طلای ارزهای دیجیتال آخرهفته آرامی را سپری کرد. با وجود اینکه خبر بستری شدن رئیس‌جمهور آمریکا در ساعات پایانی روز جمعه منتشر شد. این خبر پس از بسته شدن معاملات وال استریت، برخی نگرانی‌ها را ایجاد کرد. بیشتر منتقدان بر این باور بودند که با باز شدن معاملات آتی سهام در روز دوشنبه، همه بازارها می‌توانند روند نزولی را آغاز کنند.

با این حال، چنین سناریویی محقق نشده است. معاملات آتی سهام ایالات متحده ساعت‌ها پیش برای معاملات باز شد و به نظر می‌رسد با اندکی رشد نیز همراه شده است. شاخص صنعتی دو جونز تا این لحظه 1.3 درصد رشد داشته و S&P با 1.4 درصد رشد همراه بوده است. بورس نزدک نیز با 1.8 درصد افزایش بیشترین رشد را به خود اختصاص داده است.

این رشد می‌تواند به این دلیل باشد که پزشکان اعلام کرده‌اند ممکن است رئیس‌جمهور ترامپ تا اواخر روز دوشنبه مرخص شود. علاوه بر این، گزارش‌های منتشر شده مبنی بر تصویب مشوق‌های اقتصادی جدید نیز تأثیر به سزایی در افزایش شاخص‌ها داشته است. تصویب این مشوق‌ها می‌تواند مانند گذشته بازارها را به جریان بندازد.

رئیس‌جمهور ترامپ به کاخ سفید بازخواهد گشت، بیت کوین به 10،750 دلار دست یافت

نمودار قیمت بیتکوین

همبستگی بیتکوین با وال استریت افزایش یافته است

افزایش همبستگی بین بیت کوین و وال استریت می‌تواند اکنون باعث رشد این ارز دیجیتال برتر باشد. در 24 ساعت گذشته، بیتکوین واکنشی شبیه به بازارهای دیگر نشان داده است و کمی رشد کرده است.
رشد بیت کوین دیروز پس از انتشار اخبار مربوط به رئیس‌جمهور از محدوده بین 10،500 و 10،600 دلار شروع شد و چند ساعت پیش از 10،750 دلار گذشت. از آن زمان به بعد، این دارایی اندکی کاهش یافته و نزدیک به 10،670 دلار رسیده است. در مقیاس 24 ساعته این ارز مشابه دیگر بازارها حدود 1٪ رشد را ثبت کرده است.

تولد دوباره آیوتا IOTA با راه اندازی پروتکل کریسالیس (Chrysalis)

✅ بیشتر بخوانید ……… 🔻🔻🔻🔻🔻🔻


رژه ی سبز آلتکوین ها پشت سر بیتکوین

امروز نیز بیشتر آلتکوین ها با رنگ سبز معامله شدند. اتریوم 1.5٪ جهش کرده و بالای 350 دلار معامله می‌شود. ریپل شاخص‌ترین رشد را بین 10 ارز برتر به نام خود ثبت کرد. XRP پس از 7٪ افزایش، به قیمت 0.25 دلار نزدیک شده است. بایننس‌کوین (2.5٪)، بیتکوین‌کش (1٪)، پلکادات (3٪)، چین‌لینک (3٪)، کاردانو (5٪) و کریپتو کوین. کام (1.2٪) نیز روز گذشته را با افزایش به پایان رسانده‌اند.

رئیس‌جمهور ترامپ به کاخ سفید بازخواهد گشت، بیت کوین به 10،750 دلار دست یافت

تابلوی بازار رمزنگاری

چشمگیرترین رشد برای سومین روز متوالی متعلق به پوماپی (PumaPay) است. PMA با 11 درصد رشد دیگر جایگاه خود را در میان 100 ارز برتر پیدا کرده است. این ارز اکنون با قیمت بیش از 0.002 دلار معامله می‌شود. سلسیوس (11٪) و زلیکا (10٪) دیگر آلتکوین های باشگاه دو رقمی افزایش قیمت هستند.

در مقابل، UMA حدود 9.5٪، انرژی وب توکن 8٪ و امپلفورث 7.5٪ کاهش یافته‌اند. با وجود این ضررها، کل حجم بازار از 334 دلار به 340 میلیارد دلار افزایش یافته است. این اتفاق در پی انتشار اخبار مثبت از سلامتی رئیس‌جمهور ترامپ افتاده است و به نظر می‌رسد حضور او در جایگاه ریاست جمهوری برای فعالان بازار بسیار مهم است.

مطالب مرتبط
زد کا رولاپس ZK-Rollups توسط تتر پشتیبانی می شود تا از فشار بر اتریوم کاسته شود.
هارد فورک لندن اتریوم چیست؟ همه چیز درباره به روزرسانی جدید اتریوم
لیبرا و بیت کوین در راه دریافت اجازه های قانونی، دنیا آماده پذیرش ارزهای دیجیتال می شود
فرستادن دیدگاه
ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ترید و سرمایه گذاری
دور زدن کارمزدهای اتریوم
پولکادکس (Polkadex) چیست؟ همه چیز در مورد صرافی غیرمتمرکز اکوسیستم پولکادات
کراکن Kraken اولین صرافی رمزنگاری که موفق به دریافت مجوز بانکی می‌شود
صرافی جمینی (Gemini)، همه چیز در مورد صرافی ارز دیجیتال دوقلوهای وینکلووس
ارز دیجیتال تنست (10Set) چیست؟ پل ارتباطی میان بازار سهام و کریپتوکارنسی