قیمت بیت کوین
1,684,196,802تومان
64,404.00دلار
4.80
قیمت اتریوم
62,327,886تومان
2,383.43دلار
9.80
قیمت بایننس کوین
15,128,326تومان
578.51دلار
2.70
قیمت ریپل
50,470تومان
1.93دلار
24.39
قیمت کاردانو
39,487تومان
1.51دلار
15.78
خانه  »  اخبار  »  اخبار بازار ارزهای دیجیتال  »  اخبار آلتکوین ها  »  نهنگ‌‌‌های بزرگ بیت کوین در حال انتقال این ارز، روزگار ماکسیمیست‌‌‌های بیت کوین تمام شده

نهنگ‌‌‌های بزرگ بیت کوین در حال انتقال این ارز، روزگار ماکسیمیست‌‌‌های بیت کوین تمام شده

نهنگ های بزرگ بیت کوین در حال انتقال این ارز، روزگار ماکسیمیست های بیت کوین تمام شده

دیروز یکی از نهنگ‌‌‌های بزرگ بیت کوین مبلغ زیادی را تنها با 14 دلار کارمزد جابجا کرده است. با این حال مدیران ریپل بر این باورند شبکه آنها بیش از بیت کوین برای تبادل دارایی مناسب است.

نهنگ‌‌‌های بزرگ بیت کوین در حال انتقال این ارز، روزگار ماکسیمیست‌‌‌های بیت کوین تمام شده

نهنگ‌‌‌های بزرگ بیت کوین در حال انتقال این ارز، روزگار ماکسیمیست‌‌‌های بیت کوین تمام شده

نهنگ‌‌‌های بزرگ بیت کوین در حال انتقال این ارز، روزگار ماکسیمیست‌‌‌های بیت کوین تمام شده

  • ناظران بازار ارزهای دیجیتال شاهد حرکت ثروت گسترده نهنگهای بیت کوین به مبلغ صدها میلیون دلار بودند.
  • یک نهنگ ناشناس و بزرگ 22،816 BTC به ارزش 386 میلیون دلار را با کارمزدی معادل فقط 14.83 دلار انتقال داد.
  • این انتقال برای اولین بار توسط ابزار ردیابی دفتر توزیع شده خودکار معروف به بیت کوین بلاک بات (Bitcoin Block Bot) مشاهده شد.

طبق آخرین داده‌های بلاک اکسپلورر، این نهنگ بزرگ حدود 22816 بیت کوین را به سه کیف پول جداگانه منتقل کرده است. یک کیف پول با مجموع 18 معامله 1370 BTC دریافت کرد. کیف پول دیگری با مجموع چهار تراکنش 21،446 BTC جمع آوری کرد. کیف پول سوم با مجموع دو معامله کمتر از یک BTC دریافت کرد.

بیت اینفو چارت (BitInfoCharts) نشان می‌دهد که نهنگ کیف پول اصلی را در 28 اکتبر ایجاد کرده است. پس از دریافت مقدار قابل توجهی BTC در همان روز، این یازدهمین کیف پول ثروتمند موجود بود. این نهنگ بزرگ بیت کوین به جمع آوری BTC بیشتر در مسیر تبدیل شدن به سی و یکمین کیف پول غنی در 25 نوامبر ادامه داد.

نهنگ مورد بحث می‌تواند متولی یا موسسه‌ای باشد که به نمایندگی از مشتریان خود دارایی‌های رمزنگاری را مدیریت می‌کند. این نهنگ بزرگ بیت کوین ممکن است نهادی در حال انتقال BTC به چندین آدرس برای اهداف امنیتی باشد.تحرکات بیشتر نهنگ‌‌‌های بیت کوین در 48 ساعت گذشته

تعداد بیشتری از نهنگ‌های بزرگ بیت کوین حضور خود را در بازار علنی کرده‌اند. در 48 ساعت گذشته، نهنگ‌های بزرگ دیگر بیت کوین در مجموع 13،734 BTC به ارزش 231 میلیون دلار منتقل کردند. با اضافه نمودن معامله عظیم BTC که در بالا ذکر شد، نهنگ‌ها در دو روز گذشته مجموعاً 36550 BTC به ارزش 617 میلیون دلار را جابجا کردند.

پنج معامله شامل انتقال مبالغ زیادی BTC از صرافی‌های ارز دیجیتال به کیف پول‌های ناشناخته بود. دو معامله BTC را از کیف پول‌های ناشناخته به صرافی‌های ارز دیجیتال منتقل و دو معامله دیگر نیز BTC را بین صرافی‌های مختلف جابجا کردند.

در همین حال، یک معامله BTC را از یک سرویس پرداخت به یک کیف پول ناشناخته منتقل کرد و یک معامله دیگر نیز BTC را از یک سیستم پرداخت به یک حافظ رمزنگاری منتقل کرد.

آشیش برلی می‌گوید روزهای حداکثر گرایی بیت کوین “تمام شده” است

نهنگ‌‌‌های بزرگ بیت کوین در حال انتقال این ارز، روزگار ماکسیمیست‌‌‌های بیت کوین تمام شده

نهنگ‌‌‌های بزرگ بیت کوین در حال انتقال این ارز، روزگار ماکسیمیست‌‌‌های بیت کوین تمام شده

در پادکست اخیر آکادمی‌لند (Lend)، آشیش برلی، که همچنین به عنوان مدیر کل ریپل نت (RippleNet) نیز خدمت می‌کند، اظهار داشت که روزهای حداکثر گرایی بیت کوین گذشته است. او درباره بینش کلی‌اش از بازار صحبت می‌کرد:

“من فکر می‌کنم روزهایی که مردم باور داشتند فقط بیت کوین وجود دارد، گذشته است. من فکر می‌کنم مشخص است که دارایی‌های دیجیتالی زیادی وجود خواهند داشت. از طرفی دارایی‌های سنتی بیشتری نیز وجود دارند که می‌خواهند توکن توزیع کنند. “

مانند مدیر عامل شرکت ریپل، برد گارلینگهاوس نیز متقاعد شده است که بیت کوین نمی‌تواند به عنوان یک روش پرداخت مناسب عمل کند. به نظر وی بازار به این باور رسیده‌ که این ارز را به عنوان “یک گزینه نوآورانه برای جایگزینی طلا” می‌توان در نظر گرفت:

“وقتی بازار را مانند امروز و در شرایط همه گیری کرونا دچار بحران می‌بینید بیت کوین می‌تواند تنها راه حل باشد. زمانی که بانک فدرال رزرو و سایر بانک‌های مرکزی در حال چاپ پول، این ارز می‌تواند پناهگاه مطمئنی مانند طلا باشد. البته با توجه استقبال خریداران می‌توان نتیجه گرفت هم اکنون نیز این نقش را دارد.”ریپل جایگزین سیستم بانکی از وام دهی گرفته تا تجارت الکترونیکی

هنگامی‌که نوبت به XRP می‌رسد، بیرلا معتقد است که این سیستم پرداخت جهانی، بسیار کارآمدتر است.

او می‌گوید که ریپل به گسترش راه حل‌های مجهز به تقاضای نقدینگی (ODL) با XRP در سطح جهان و در کشورهایی ادامه خواهد داد که در آن‌ها مشکلات قانونی ندارد.

همانطور که توسط U.Today گزارش شد، این شرکت ماه گذشته وام‌های XRP را برای مشتریان ریپل نت معرفی کرد. بیرلا اشاره می‌کند که وام دادن تنها اولین محصول آنها است و آنها به زودی قصد دارند به تجارت الکترونیکی روی بیاورند:

“وام فقط یک نمونه از محصولات دیگر است که ما می‌توانیم به مشتریان ریپل نت خود ارائه دهیم. این خدمات می‌توانند مشکلات واقعی را برای مشتریان آنها در سراسر جهان حل کند. شما وام می‌گیرید، پرداخت می‌کنید، این فضای رشد دیگری را برای ما ایجاد می‌کند تا بتوانیم در آن نیز نوآوری کنیم. یکی از زمینه‌‌‌های مورد علاقه ما تجارت الکترونیکی است “

ریپل نت می‌تواند CBDC‌ها را به هم وصل کند

در حالی که بسیاری اطمینان دارند که ارزهای دیجیتال بانک مرکزی تهدیدی ذاتی برای XRP محسوب می‌شوند، بیرلا اظهار داشت که آنها هیچ ارتباطی با بلاکچین ندارند.

ریپل نت، به نوبه خود، می‌تواند CBDC‌‌‌های متمرکز را به یک شبکه قابل همکاری تبدیل کند:

“ریپل نت در واقع می‌تواند این CBDC‌‌‌های محلی را بگیرد و از طریق آنها پل ارتباطی برقرار کند. با این کار پول با کارآیی بیشتری حرکت خواهد کرد. بنابراین من فکر می‌کنم که این کار خوبی برای شرکت‌هایی مانند ریپل است.” 

مطالب مرتبط
طلای ارزهای دیجیتال دارایی‌های برتر را پشت سر گذاشته است. آیا سال 2021 این روند ادامه دارد؟
دلیل کاهش قیمت بیت کوین به سمت 9000 دلار
حجم سرمایه بازار بیت کوین با Netflix و AT&T رقابت می کند
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ترید و سرمایه گذاری
ریپل و دوج کوین توانستند اوج‌های تاریخی جدید ثبت کنند؛ آیا اکنون زمان برداشت سود است؟
توکن (BETH) چیست و چگونه می‌توان از آن استفاده کرد؟
نحوه‌‌ی بازیابی ارزهای دیجیتالی که در صرافی بایننس به شبکه‌ی اشتباه منتقل شده‌اند
راهنمای شروع به کار در صرافی بایننس (Binance Exchange) با توجه به تغییرات سال 2021
بررسی ربات Shrimpy : ربات تریدر ارز دیجیتال برای مدیریت پورتفولیو اجتماعی