منو
بیت پارس  »  اخبار  »  اخبار صنعت ارزهای دیجیتال  »  اخبار آلتکوین ها  »  شبکه بلاکچین Blockchain.com نرخ بهره در بیت کوین و استیبل کوین ها را افزایش می دهد
شبکه بلاکچین Blockchain.com نرخ بهره در بیت کوین و استیبل کوین ها را افزایش می دهد

شبکه بلاکچین Blockchain.com نرخ بهره در بیت کوین و استیبل کوین ها را افزایش می دهد

سعید درویشی
1399/05/30
۰

به طور خلاصه شبکه بلاکچین Blockchain.com اکنون به سپرده های استیبل کوین، سالانه 12٪ سود ارائه می دهد این اقدام آنها را از دیگر بزرگان بازار از جمله BlockFi و Celsius در جذب مشتری پیش انداخته است. شبکه بلاکچین Blockchain.com با دریافت نرخ وام بیشتر از وام گیرندگان نهادی و وابسته به موسسات توانسته است پرداخت این نرخهای بالا را ممکن سازد.

شبکه بلاکچین Blockchain.com نرخ بهره در بیت کوین و استیبل کوین ها را افزایش می دهد

شبکه بلاکچین Blockchain.com از زمان راه اندازی حساب های خرد با بهره در ماه ژوئن، نزدیک به 100 میلیون دلار سپرده اضافه کرده است، و اکنون به دنبال ارائه نرخی حتی بالاتر از پیش به مشتریان خود است.

شبکه بلاکچین Blockchain.com نرخ بهره در بیت کوین و استیبل کوین ها را افزایش می دهد

شبکه بلاکچین Blockchain.com نرخ بهره در بیت کوین و استیبل کوین ها را افزایش می دهد

این شرکت به پایگاه خبری بلاک “The Block” گفت که نرخ سود سالانه پیشنهادی برای سپرده گذاری بیت کوین را از 4.5٪ به 6٪ افزایش داده است، در حالی که نرخ سود استیبل کوین های PAX و USDT از 7٪ به 12٪ افزایش یافته است. این اقدام، شرکت را در صدر بزرگان بازار و بالاتر از BlockFi و Celsius قرار داده است که به ترتیب نرخ بهره های 8.6٪ و 8.69٪ را برای استیبل کوین های منتخب خود ارائه می دهند. شبکه بلاکچین Blockchain.com در ماه ژوئن شروع به ارائه خدمات حساب کاربری با بهره بالا کرد و همچنین این شرکت با رمزارزها به مشتریان خرد و نهادی خود وام می دهد.

آیا می دانید؟

به دنبال این افزایش قیمت توسط شبکه بلاکچین Blockchain.com جذب گسترده تر سرمایه گذارانی که به دنبال بهره سرمایه خود هستند در سراسر بازار رمزنگاری رخ خواهد داد و به همین ترتیب رشدی شگرف را در کسب و کارهای اعطای وام شاهد خواهیم بود. به عنوان مثال ، BlockFi در ماه مارس نرخ های خود را بروز کرد و درصد بازده سالانه مشتریان با سپرده های 5 و یا بیشتر از 5 بیت کوین را از 3.6٪ به 6٪ افزایش داد. از طرفی دیگر جنسیس گلوبال تریدینگ اوایل این ماه گزارش داد که تقاضای دریافت وام کریپتو بیش از 2.2 میلیارد دلار نسبت به زمان راه اندازی این امکان اضافه شده است.

پایگاه خبری بلاک متوجه شد، شبکه بلاکچین Blockchain.com مبلغ 500 میلیون دلار وام جدید در هر ماه اعطا می کند. برای اطمینان از اینکه این وامها در شرکتهای درستی هزینه شوند، این شرکت یک کمیته ریسک تشکیل داده است که بر فعالیت مشاغل نظارت دارد. این شرکت یک دفترحساب وثیقه ای دارد و هنوز هیچ مشتری ای در بازپرداخت وامش کوتاهی نکرده است یا تماس هشداری با آنها گرفته نشده است.

مصاحبه پیتر اسمیت مدیر عامل شبکه بلاکچین Blockchain.com

پیتر اسمیت مدیرعامل شبکه بلاکچین Blockchain.com در مصاحبه ای با بلاک The Block ، گفت که رشد درخواست وامهای شرکتی و وابسته به موسسات باعث شده است که این شرکت بتواند نرخ های بالاتری را نیز برای مشتریان خرد خود ارائه دهد. به عبارت دیگر، این شرکت درآمد بیشتری را که از طریق اعطای وامهای پربازده به موسسات به دست آورده است در قالب وام و بهره های بیشتر به مشتریان خرد خود منتقل کرده است. نرخ های جدید به آنچه این شرکت به موسساتی که رمزارز خود را در این پلتفرم سرمایه گذاری کردند، ارائه می دهد، نزدیکتر می شود.

پیتر اسمیت مدیرعامل شبکه بلاکچین Blockchain.com گفت این شرکت همچنان سودآور خواهد بود زیرا می تواند چنین سودهای بالایی را از شرکت هایی که به دنبال وام گرفتن هستند، تامین کند. اسناد داخلی بررسی شده توسط بلاک The Block نشان می دهد که این شرکت در حال حاضر در دفتر حساب وام های خود سودآور است. این شرکت به این دلیل می تواند چنین نرخ وامهای بالایی را مهیا سازد، که “تقاضای باورنکردنی برای دریافت وام” وجود دارد. پیتر اسمیت مدیرعامل شبکه بلاکچین Blockchain.com گفت، شرکت های بازرگانی و سرمایه گذاران بزرگ در این فضا می خواهند استیبل کوین هایی مانند PAX وUSDT را وام بگیرند تا بتوانند با بازار در حال رشد دیفای تعامل کنند و تجارتی یکپارچه تر در بازارهای پراکنده رمزارزها ایجاد نمایند.


✅ شاید این مطلب نیز برای شما مفید باشد 🔻🔻🔻🔻🔻🔻


 

آینده

همانطور که اخیراً رایان تاد تحلیلگر پایگاه خبری بلاک در ستون خود توضیح داده است، “عرضه ی این وامها توسط سرمایه گذاران علاقه مند به سودهای مطمئن و از سوی دیگر تقاضای بالای موسساتی که می خواهند از بازار جذاب کریپتو با ریسک کردن سود ببرند باعث شده است این نرخ های بهره ممکن شود اما یک مساله ی ظریف دیگر نیز در این بازار وجود دارد که باید به آن اشاره کرد و آن هم تعامل با بازارهای سنتی مبتنی بر دلار است.”

بطور حتم، مشخص نیست که آیا شبکه بلاکچین Blockchain.com قادر به حفظ این نرخ ها در بلند مدت خواهد بود یا خیر.

مطالب مرتبط
وحشت در بازار ارزهای دیجیتال: رکود تتر و لایحه جدید آمریکا فعالان بازار کریپتو را ترسانده است
صرافی رمزنگاری کوین بیس (Coinbase) + راهنمای کامل ایجاد حساب کاربری
ارتباطات بین بلاکچین کازماس راه اندازی می‌شود تا دیفای بین زنجیره‌ای را فعال کند
فرستادن دیدگاه
ما را دنبال کنید
جدیدترین مقالات
بازگشت نهنگ‌های بیت کوین با خرید 1.6 میلیارد دلاری باعث افزایش قیمت شده است
متاورس (Metavers) یا برنامه‌های چند جهانی چیست و چه جایگاهی در صنعت بلاک چین دارد؟
بهبود احساسات بازار: بیت کوین با رشد قیمت توانست تسلطش را بر بازار افزایش دهد
فراتر از بیت کوین: آینده دارایی‌های دیجیتال بسیار بزرگتر از اولین ارز دیجیتال است
ترید مسئولانه ارز دیجیتال: نکات مهمی برای کاهش ریسک در معاملات ارز دیجیتال
ویدیو کلیپ های آموزشی
یونی سواپ ورژن 3 فردا راه اندازی می‌شود؛ آیا این می‌تواند نقطه اوج جدیدی برای دیفای باشد
به روزرسانی یونی سواپ (Uniswap) در تاریخ 5 می 2021 به نسخه 3 انجام می شود
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether