قیمت بیت کوین
۱,۲۲۶,۲۱۳,۳۷۲تومان
54,636دلار
2.57
قیمت اتریوم
۷۳,۵۴۱,۷۹۴تومان
3,276.28دلار
3.60
قیمت بایننس کوین
۱۴,۱۳۲,۱۷۷تومان
629.62دلار
3.84
قیمت دوج کوین
۱۵,۵۵۲تومان
0.692891دلار
58.42
قیمت ریپل
۳۲,۰۶۷تومان
1.42دلار
4.04
خانه  »  اخبار  »  اخبار بازار ارزهای دیجیتال  »  اخبار بیت کوین  »  دوشنبه خونین بیت کوین: اصلاح بزرگ بازار ارزهای دیجیتال نمای بازار را قرمز کرد

دوشنبه خونین بیت کوین: اصلاح بزرگ بازار ارزهای دیجیتال نمای بازار را قرمز کرد

اخبار بیت کوین
رضا باغانی
1399/12/05
۰
دوشنبه خونین بیت کوین: اصلاح بزرگ بازار ارزهای دیجیتال نمای بازار را قرمز کرد

دوشنبه خونین بیت کوین کل بازار را با افت روبرو کرد. بازار معاملات مشتقات در مجموع 4 میلیارد دلار ضرر داشت. با این حال (CRO) توکن Crypto.com در روز دوشنبه خونین متعاقب معرفی شبکه اصلی‌اش بیش از 50٪ افزایش قیمت پیدا کرد.

دوشنبه خونین بیت کوین: اصلاح بزرگ بازار ارزهای دیجیتال نمای بازار را قرمز کرد

صنعت ارزهای دیجیتال در روز دوشنبه به رنگ قرمز درآمد. در نتیجه، این دقیقاً همان چیزی است که بازار در 22 فوریه به دست آورد. دوشنبه خونین با کاهش کل بازار، بیت کوین بیش از 12 درصد افت کرد.

دوشنبه خونین بیت کوین: اصلاح بزرگ بازار ارزهای دیجیتال نمای بازار را قرمز کرد

نمودار قیمت بیت کوین

دوشنبه خونین بیت کوین یک روز پس از رشد این ارز به بالاترین قیمت تاریخی‌اش رخ داد. در این اصلاح سنگین در صرافی بایننس به میزان 15.8٪ افت قیمت را تجربه کرد. در صرافی‌های مختلف این ارز با درصدهای متفاوتی سقوط کرد.

سقوط سریع به کل بازار سرایت کرد. در حالی که BTC تا پایین‌ترین سطح در یک هفته سقوط کرد، بقیه بازار با کاهش چندین رقمی‌روبرو شد.

اگرچه ممکن است به دنبال یک افزایش مداوم قیمت دو هفته‌ای این افت چشمگیر به نظر نرسد. با این حال اصلاحات واضح معامله گران را درگیر خود کرد. این سقوط بیش از 4 میلیارد دلار در موقعیت‌های اهرمی‌تصفیه شد.

تعداد بی سابقه تصفیه‌ها ثابت می‌کند که معاملات حاشیه‌ای در حال افزایش است، بدون توجه به اینکه آیا بازرگانان واقعاً می‌دانند چگونه از آن به طور موفقیت آمیز استفاده کنند. این اصلاح همچنان ادامه دارد و اکنون این ارز با قیمتی حدود 49 هزار دلار معامله می‌شود.اتریوم (ETH) دوباره زیر 2000 دلار معامله می‌شود

به دنبال تلاش بسیار، اتریوم اخیراً موفق شد خط مقاومت 2000 دلار را بشکند. این شادی کوتاه مدت بود زیرا دوباره به سرعت به زیر 2000 دلار کاهش یافت.

دوشنبه خونین بیت کوین: اصلاح بزرگ بازار ارزهای دیجیتال نمای بازار را قرمز کرد

نمودار قیمت اتریوم

در روز دوشنبه، 22 فوریه، ETH به نظر می‌رسید ممکن است برای بار دوم 2000 دلار آزمایش کند اما به سرعت متوقف شد زیرا دوشنبه خونین بیت کوین باعث کاهش چشمگیر 21.4٪ اتریوم قبل از بهبود در اواسط 1700 دلار بود. پس از بهبود جزیی دیشب این ارز هم از پادشاه پیروی کرد و اکنون با بیش از 14 درصد ضرر در حدود 1600 دلار معامله می‌شود.

این دوشنبه خونین قدرت نهنگ‌های بیت کوین را بار دیگر به رخ کشید

روز یکشنبه حجم سرمایه بازار ارزهای دیجیتال به بالاترین حد خود رسید. سرمایه بازار در آخر هفته به رقم خیره کننده 1.749 تریلیون دلار رسید.

متأسفانه، سقوط جدید کل بازار در تاریخ بی سابقه بود که به دنبال فروش ویرانگر روز دوشنبه انجام شد. قبل از دیدن کمی‌تنفس، اوج اخیر با کاهش 19.37 درصدی روبرو شد. اکنون با خروج حداقل 300 میلیارد دلار ادامه یافته است.

نمودار سرمایه کل بازار ارزهای دیجیتال

اکثر آلت کوین‌ها مشابه بیت کوین عمل می‌کنند. تقریباً همه ارزها قبل از بهبود سریع یک تخلیه عظیم را تجربه کردند. با این حال از ساعاتی پیش سقوط ادامه یافت. با رسیدن بیت کوین به زیر 50 هزار دلار اوضاع برای آلتکوین‌ها بدتر شده است.

به نظر می‌رسد که اصلی‌ترین عامل این اتفاق برداشت سودهای سهمگین چند هفته گذشته است. نهنگ‌های بیت کوین پس از دامپ سنگین بیت کوین زیادی را از صرافی‌ها خارج کردند. در صرافی کوین بیس دو نهنگ حدود یک میلیارد دلار بیت کوین خریدند.

در اصل این دامپ و ریکاوری بیشتر به تحرکات نهنگ‌ها در بازار ارتباط داشت تا روندهای بازار.بزرگ‌ترین سودآور در میان 100 مورد برتر

در حالی که روز دوشنبه دریای خونین اکثر ارزهای دیجیتال در بازار بود بعضی عملکردهای مثبت نیز وجود داشت. (CRO) توکن Crypto.com به روزرسانی‌‌‌های بزرگ این پروژه را معرفی کرد. پس انتشار این اعلامیه‌ها ارزش CRO با بیش از 100٪ رشد از 0.13 به 0.27 دلار در یک روز افزایش یافت.

نمودار قیمت crypto.com coin

افزایش قیمت برجسته به دلیل سوزاندن بزرگ 70 میلیون توکن CRO به دست آمد.

برای شنیدن اطلاعات بیشتر در مورد اخبار امروز به #AMA زنده بپیوندید!

70،000،000،000 #CRO سوختن

شبکه اصلی Crypto.com در 25 مارس 2021 راه اندازی خواهد شد

سرعت بالا، هزینه‌های کم و کاملاً غیر متمرکز

این خبر همچنین شامل اعلامیه اجرای شبکه اصلی پروژه بود که برای 25 مارس 2021 برنامه ریزی شده است. زنجیره CRO اکنون به Crypto.org Chain تبدیل خواهد شد.

با وجود دوشنبه خونین، این اتفاق شبیه به اقدام قیمت هفته گذشته بود. کاملاً دور از ذهن نیست که بقیه هفته در سراسر دنیا دستاوردهای بیشتری به همراه داشته باشد، چیزی که طی چند هفته گذشته معمول بوده است. فقط زمان می‌تواند بگوید.

مطالب مرتبط
حجم سرمایه بازار بیت کوین با Netflix و AT&T رقابت می کند
کاهش ارزش بیتکوین: با حرکت نزولی BTC و دیگر ارزها سرمایه بازار 80 میلیارد از دست داد
کاربران بیت کوین سوییس اکنون می توانند بیت کوین و اتر را در ازای طلا و نقره معامله کنند
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ترید و سرمایه گذاری
معاملات قراردادهای فیوچرز بایننس: راهنمای انجام معاملات آتی سه ماهه در صرافی بایننس
یونی سواپ ورژن 3 فردا راه اندازی می‌شود؛ آیا این می‌تواند نقطه اوج جدیدی برای دیفای باشد
معاملات اسپات و مارجین
ارز دیجیتال برگر BURGER توکن صرافی غیرمتمرکز برگرسواپ BurgerSwap چیست؟
معاملات اسپات و فیوچرز ارزهای دیجیتال چه تفاوت‌هایی با هم دارند؟