قیمت بیت کوین
۷۷۰,۲۴۲,۴۱۵تومان
31,641دلار
8.31
قیمت اتریوم
۳۱,۳۲۳,۸۴۶تومان
1,286.26دلار
9.25
قیمت تتر
24.381تومان
1دلار
0.02
قیمت پولکادات
۴۰۰,۸۷۴تومان
16.46دلار
8.63
خانه  »  تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال  »  تحلیل تکنیکال  »  تحلیل تکنیکال آلتکوین ها  »  بایننس کوین و پلکادات به بالاترین قیمت خود رسیدند درحالی که بیت کوین کمی آرام گرفته است

بایننس کوین و پلکادات به بالاترین قیمت خود رسیدند درحالی که بیت کوین کمی آرام گرفته است

بایننس کوین و پلکادات به بالاترین قیمت خود رسیدند درحالی که بیت کوین کمی آرام گرفته است

در حالی که بیت کوین تا نزدیکی 26،000 دلار سقوط کرد بایننس کوین و پلکادات حرکت خود را آغاز کردند. BNB بالاترین قیمت جدید خود را تقریباً نزدیک به 40 دلار ثبت کرد. DOT نیز پس از افزایش تا بالاترین قیمت تاریخش در محدود 6.8 دلار اکنون حدود 6.47 دلار معامله می‌شود.

بایننس کوین و پلکادات به بالاترین قیمت خود رسیدند درحالی که بیت کوین کمی آرام گرفته است

بیت کوین روز گذشته با حرکات بسیار ناپایدار، از جمله افت از 27،500 دلار به زیر 26،000 دلار، کار خود را ادامه داده است. چندین آلتکوین توانستند به دستاوردهای جدی دست یابند. در همین حال با خارج شدن XRP از لیست بسیاری از صرافی‌ها به سقوط خود ادامه داد. در پی اتهامات اخیر سازمان بورس آمریکا علیه ریپل این ارز حدود 60 درصد از ارزش خود را از دست داده است.بیت کوین این بار از 27500 دلار ریجکت شد

ارزش بیت کوین چند روز پیش، پس از ثبت آخرین رکورد قیمت در حدود 28400 دلار، شروع به کاهش کرد. اندکی پس از ثبت این رکورد، BTC به سمت پایین حرکت و تا نزدیکی 26،000 دلار سقوط کرد.

اگرچه پادشاه ارزهای دیجیتال تا آن سطح عقب نشینی کرد اما توانست خود را باز یابد و برای مدتی با قیمت 27000 دلار معامله شد. 24 ساعت گذشته نیز چندان خوشایند طلای دیجیتال نبود و این ارز شاهد افت شدید دیگری بود.

بایننس کوین و پلکادات به بالاترین قیمت خود رسیدند درحالی که بیت کوین کمی آرام گرفته است

نمودار-قیمت-بیت-کوین

این بار، بیت کوین طی چند ساعت از بالاترین قیمت روزانه خود یعنی حدود 27،500 دلار به پایین قیمت روزانه 25،850 دلار رسید. با این وجود، BTC برخی از ضررها را بازیابی کرده و در حال حاضر بالای 26،500 دلار قرار دارد.

بایننس کوین و پلکادات به بالاترین قیمت خود رسیدند درحالی که بیت کوین کمی آرام گرفته است

نمودار-ارز-حقیقی-بیت-کوین

شایان ذکر است که در حالی که اخیراً قیمت “واقعی” BTC کاهش یافته است، بر اساس داده‌های گلس نود (Glassnode)، قیمت “تحقق یافته” همچنان به ثبت اوج‌های جدید ادامه می‌دهد. این اصطلاح به ارزش سکه‌هایی گفته می‌شود که به طور فعال مورد استفاده قرار می‌گیرند. این یعنی کوین‌هایی را که سالها در کیف پول‌ها از دست رفته یا غیرفعال مانده‌اند، حذف می‌کند.سقوط XRP، رشد قدرتمند BNB و DOT برای ثبت رکوردهای جدید

برخی سکه‌های بزرگ بازار مانند اتریوم (-2٪)، بیت کوین کش (-2٪) و لایتکوین (-3٪) ضررهای جزئی را در 24 ساعت گذشته ثبت کرده‌اند. با این حال XRP با درصد دو رقمی سقوط خود را ادامه داد.

اتهامات سازمان بورس آمریکا (SEC) علیه ریپل منجر به آشوب در بازار ارزهای دیجیتال شده است. بسیاری از صرافی‌های بزرگ مانند کوین بیس و کوکوین توکن XRP را از لیست خارج کرده‌اند.

بایننس کوین و پلکادات به بالاترین قیمت خود رسیدند درحالی که بیت کوین کمی آرام گرفته است

نمای-کلی-بازار-ارزهای-دیجیتال

عواقب این اتفاق بلافاصله دامن XRP گرفت. این توکن طی 24 ساعت گذشته 20 درصد دیگر سقوط کرده و در حال حاضر 0.22 دلار معامله می‌شود. بنابراین، XRP در کمتر از دو هفته بیش از 65٪ از ارزش خود را از دست داده است.

در مقابل، کاردانو و پلکادات حدود 14٪ به ارزش خود افزوده‌اند و به ترتیب 0.18 و 6.8 دلار معامله می شوند. DOT با این افزایش قیمت به اوج تاریخی خود رسیده است. از سوی دیگر بایننس کوین نیز مانند پلکادات با حدود 12 درصد جهش به فاصله اندکی با 40 دلار رسید. با این وجود، داده‌های بایننس نشان می‌دهد که BNB در برابر دلار به بالاترین رکورد تاریخ خود دست یافته است.

این امر پس از شکسته شدن رکورد سالیانه توسط اتریوم نشان دهنده آغاز آلت سیزن است. باید دید در ادامه این بازار گاوی (افزایشی) نوبت به کدام ارزها می‌رسد. 

مطالب مرتبط
جهش قیمت بیت کوین، BTC با 2700 دلار افزایش رکورد دیگری ثبت کرد
سقوط آلتکوین ها: سقوط 10 میلیارد دلار حجم کل بازار پس از افزایش تسلط بیت کوین
حرکت قیمت بیت کوین در ماه اول 2021 چگونه خواهند کرد؟ انتظار رشد قیمت بیشتر می‌رود؟
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی صرافی کوینکس
ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی چیست
ویدیوی آموزشی بیت کوین چیست
فیلم آموزش بلاک چین
آموزش بیت کوین به صورت ساده
ترید و سرمایه گذاری
بیت کوین و دیفای با یکدیگر بازار ارزهای دیجیتال را رو به پیشرفت رهبری می‌کنند
درآمد منفعل ارزهای دیجیتال: چگونه از اندوخته‌های خود درآمد کسب کنیم؟
سفارشات صرافی بایننس؛ چگونه معامله در صرافی بایننس را شروع کنیم
قانون گذاری دیفای: سال 2020 شکوفایی دیفای رقم خورد آیا 2021 سال قانونمند شدن آن است؟
سقوط بورس چیست و چگونه رخ می‌دهد؟ همه چیز درباره اصطلاح دوشنبه سیاه