منو
بیت پارس  »  تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال  »  تحلیل فاندامنتال  »  تحلیل فاندامنتال آلتکوین ها  »  صعود کاردانو در آستانه راه اندازی آلونزو به چه شرایطی نیاز دارد؟
صعود کاردانو در آستانه راه اندازی آلونزو به چه شرایطی نیاز دارد؟

صعود کاردانو در آستانه راه اندازی آلونزو به چه شرایطی نیاز دارد؟

بیژن وثوقی
1400/06/21
۰

سرمایه گذاران کاردانو در آستانه مهم ترین رویداد این ارز دوست دارند بدانند چه شرایطی باعث صعود این ارز می شود. قراردادهای هوشمند می تواند رشد قابل توجهی را برای کادانو به همراه داشته باشد.

راه اندازی هارد فورک آلونزو (Alonzo)، مورد انتظارترین رویداد سال کاردانو نزدیک است. ورود قراردادهای هوشمند به شبکه کاردانو اولین قدم برای تحول بزرگ در بازار ارزهای دیجیتال خواهد بود. اگر این رویداد طبق انتظارات و برنامه پیش رود، باتوجه‌به قابلیت‌های این شبکه، موج بزرگی از پیشرفت به سمت فضای ارز دیجیتال روانه خواهد شد.

اما سؤال اینجاست که کاردانو در پی این رویداد چقدر می‌تواند صعود کند. قراردادهای هوشمند بر رقابت این ارز با اتریوم چه تاثیری خواهد داشت. و مهم تر واکنش سرمایه‌گذاران به آن چگونه خواهد بود؟

رقابت ETH و ADA برای آینده قراردادهای هوشمند

با عملی شدن هارد فورک آلونزو در 12 سپتامبر، بدیهی است که بسیاری از سرمایه‌گذاران و توسعه دهندگان از این رویداد هیجان‌زده شوند. بااین‌حال، طی اولین تست نت قرارداد هوشمند، برخی از مسائل مهم در دل سرمایه‌گذاران شک و تردید انداخته است.

بااین‌وجود، رقابت بین کاردانو و اتریوم تنگاتنگ شده است. احتمال اینکه کاردانو بتواند از دومین ارز دیجیتال و برترین آلت کوین پیشی بگیرد بحث داغ این روزهاست.

مزیت اضافی ADA در اینجا این است که شبکه آن اخیراً قادر به پردازش تراکنش‌های بیشتری در هر ثانیه (در حال حاضر 250TPS) نسبت به اتریوم (15 TPS) شده است. علاوه بر این هزینه گس کلردانو نیز خیلی کمتر است. این در حالی است که کارمزدها در شبکه اتریوم به طور متوسط در حدود 4.2 دلار متغیر است. این موضوع نیز به کاردانو کمک می‌کند تا سریع‌تر رشد کند.

صعود کاردانو در آستانه راه اندازی آلونزو به چه شرایطی نیاز دارد؟

هزینه گس اتریوم

علاوه بر این، قراردادهای هوشمند در بهترین زمان در حال پیاده‌سازی هستند زیرا NFT ها در روزهای اخیر بازار را تحت کنترل خود درآورده‌اند. حجم معاملات آن روزانه در حدود 64 میلیون دلار متغیر است. این رویداد همچنین منجر به انتقال سریع‌تر و ارزان NFT های بر بستر اتریوم به شبکه کاردانو می‌شود.

صعود کاردانو در آستانه راه اندازی آلونزو به چه شرایطی نیاز دارد؟

رشد فروش NFT ها در اوپن سی

نظر سرمایه‌گذاران درباره صعود کاردانو چیست؟

با سقوط سنگین بازار در 7 سپتامبر میزان ترس در بین سرمایه‌گذاران افزایش یافت زیرا میزان نقدینگی کاردانو در صرافی‌ها به بالاترین سطح خود در 4 ماه گذشته رسید و در پی آن، بازده پلتفرم اوپن به پایین‌ترین سطح ماهانه خود کاهش یافت. اما در حال حاضر، به نظر می‌رسد آنها در انتظار رویداد آلونزو دوباره صعودی شده‌اند و بازار گاوی دوباره به میدان برگشته است. سفارش‌های خرید فراتر از انتظارات رفته و سفارش‌های فروش به میزان 12 میلیون ADA (برابر 29 میلیون دلار) رسیده است درحالی‌که قیمت این آلت کوین نزدیک به ماه می کاهش‌یافته بود.

عمق بازار کاردانو در صرافی های مختلف

اگر با عملی شدن آلونزو، قیمت‌ها نیز صعودی شوند، میزان سود 82% از آدرس‌های روبه‌رشد افزایش پیدا خواهد کرد. برای عملی شدن این صعود، کاردانو باید بتواند موضع قدرت خودش را در برابر بیت‌کوین حفظ کند. در همین حین ADA نیز باید بتواند میزان نوساناتش را کنترل کند و آن را پایین‌تر از سطح در حال حاضر که 109 است، نگه دارد.

میزان آدرس های کاردانو که در سود هستند

مطالب مرتبط
تحلیلگر درون زنجیره ای، بن لیلی (BenLilly): فصل آلت کوین‌ها هنوز فرانرسیده است
صعود اتریوم پس از دو سال به بالای 700 دلار؛ حجم نیم تریلیون دلاری بازار بیت کوین
5 ارز دیجیتال با پتانسیل صعودی برای زیرنظر داشتن در هفته جاری
فرستادن دیدگاه
ما را دنبال کنید
جدیدترین مقالات
بازار رمزنگاری و فاد چین: بیت کوین و ارزهای دیجیتال بار دیگر بر اخبار منفی چین غلبه کردند
رشد 356 درصدی پولکادات
سرمایه گذاری استیو کوهن
تکلیلگر کاون
امضای دیجیتال چیست؟
ویدیو کلیپ های آموزشی
یونی سواپ ورژن 3 فردا راه اندازی می‌شود؛ آیا این می‌تواند نقطه اوج جدیدی برای دیفای باشد
به روزرسانی یونی سواپ (Uniswap) در تاریخ 5 می 2021 به نسخه 3 انجام می شود
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether