منو
بیت پارس  »  اخبار  »  اخبار بازار ارزهای دیجیتال  »  اخبار آلتکوین ها  »  تست نت آلونزو کاردانو فردا راه اندازی می‌شود، همه چیز برای اوج قیمت جدید ADA آماده است
Banner-67

تست نت آلونزو کاردانو فردا راه اندازی می‌شود، همه چیز برای اوج قیمت جدید ADA آماده است

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو وعده داد که تست نت آلونزو قرار است از اول سپتامبر منتشر شود. این امر باعث افزایش علاقه سرمایه گذاران نهادی به ADA شده است.

در حالی که از تقاضا برای بیت کوین همچنان کاسته می‌شود، اتریوم و کاردانو بر جریان سرمایه گذاری محصولات مشتقه ارزهای دیجیتال مسلط هستند. با نزدیک شدن به تست نت آلونزو، کاردانو در شرایط مناسب تکنیکال نیز قرار گرفته است. به نظر می‌رسد همه چیز برای ثبت اوج قیمت جدید ADA آماده است.

همه چراغ‌ها برای راه اندازی تست نت آلونزو کاردانو سبز است

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، در مورد به روز رسانی آلونزو در پست اخیر وبلاگ خود گفت: “همه چیز خوب است و ما طبق برنامه خود پیش می‌رویم.”

شرکت توسعه دهنده کاردانو IOHK نیز اعلام کرد مبدل ERC-20 را راه اندازی می‌کند. با این مبدل کاربران می‌توانند دارایی‌های اتریوم را به تست نت آلونزو کاردانو منتقل کنند.

در این پست، هاسکینسون گفت که تیمش به تازگی جلسه خود را در مورد به روزرسانی آلونزو به پایان رسانده است. هاسکینسون توضیح داد که چگونه 25 کاربر از طریق “چک لیست عظیمی از موراد مختلف” در حال آزمایش تست نت هستند. به گفته وی همه چراغ‌ها برای شروع به کار تست نت آلونزو کاردانو “سبز” شده است. هاسکینسون گفت با دریافت تأییدها، تیم اکنون آماده است تا روند به روزرسانی تدریجی را آغاز کند.

هاسکینسون می‌گوید: “ما قصد داریم یک رویداد HFC (هارد فورک ترکیبی) را در تست نت آلونزو کاردانو آغاز کنیم.” “این تست نت اولین مرحله راه اندازی این به روزرسانی خواهد بود.” وی افزود که این تست نت یک شبکه آزمایشی تخصصی مانند آلونزوی بنفش بنفش نیست. در حقیقت فردا آزمایش اصلی اولیه‌ای است که مبادلات بین اتریوم و کاردانو را ممکن می‌سازد.

تاریخ‌های مورد انتظار

هاسکینسون مجموعه‌ای از تاریخ‌هایی را که کاربران کاردانو می‌توانند منتظر اتفاقات جدید باشند، اعلام کرد. به گفته بنیانگذار کاردانو، تست نت آلونزو در 1 سپتامبر منتشر می‌شود. با این حال، هاسکینسون اذعان کرد که تیم هنوز کارهایی برای رفع برخی از مشکل‌ها دارد.

او گفت که تیمش در تعطیلات آخر هفته کار خواهد کرد تا اشکالات را برطرف کند. هاسکینسون توضیح داد که باید مطمئن شود همه چیز با آخرین نسخه همگام سازی DB مطابقت دارد.

پس از اتمام، رولور در تست نت آلونزو کاردانو تا زمان تکمیل عرضه در 9 سپتامبر همچنان باقی می‌ماند. هاسکینسون گفت که همه چیز خوب پیش می‌رود. وی انتظار دارد به روزرسانی اصلی در 12 سپتامبر اتفاق بیفتد. پنج روز بعد یعنی در 17 سپتامبر اگر تیم از نتیجه راضی بود کار به اتمام خواهد رسید.

مبدل ERC-20 در تست نت آلونزو کاردانو فعال می‌شود

هفته گذشته، تیم توسعه دهنده کاردانو، IOHK”” اعلام کرد که مبدل ERC-20 را برای آوردن دارایی‌های اتریوم به تست نت آلونزو راه اندازی می‌کند. این مبدل برای انتقال دارایی از اتریوم به کاردانو و بالعکس استفاده خواهد شد. مبدل فقط پلی است که شبکه اتریوم را به کاردانو متصل می‌کند. این مبدل به کاربران امکان می‌دهد تا دارایی‌های مبتنی بر اتریوم را به آسانی بین بلاک چین های کاردانو و اتریوم منتقل کنید. راه اندازی این مبدل در اواخر این هفته اجرایی می‌شود.

شرایط مطلوب تکنیکال کاردانو همزمان با راه اندازی تست نت آلونز

کاردانو (ADA) در 23 آگوست به بالاترین سطح خود (ATH) رسید. به نظر می‌رسد توکن بومی شبکه کاردانو، ADA همزمان با راه اندازی تست نت آلونزو در حال تلاش برای دستیابی به یک ATH دیگر است.

کاردانو اکنون در یک روند کوتاه مدت نزولی گرفتار شده است. شکست این روند می‌تواند حرکت صعودی را به سمت بالاترین سطح تاریخ آغاز کند.

ADA به ATH جدید خواهد رسید

ADA از 20 جولای که در پایین‌ترین سطح 1.02 دلار معامله می‌شد، رو به افزایش است. این ارز دیجیتال در 23 آگوست به بالاترین سطح 2.97 دلار رسیده است. این قیمت یک اوج جدید در تاریخ این ارز محسوب می‌شود.

این توکن در ابتدا واگرایی نزولی (آبی) ایجاد کرد و باعث افت قیمت شد. با این حال، پس از آن با واگرایی صعودی پنهان (سبز)، که نشانه‌ای قوی از تداوم روند است، حرکت خود را ادامه داد. علاوه بر این، MACD مثبت و در حال افزایش است.

کاردانو در حال حاضر تلاش دیگری را همزمان با راه اندازی تست نت آلونزو برای رسیدن به بالاترین سطح تاریخ انجام می‌دهد. همانطور که گفته شد این هفته، مبدل ERC-20 جدید کاردانو را در تست نت آلونزو آزمایش می‌شود. ای رویدادی است که می‌تواند تأثیر مثبتی در قیمت توکن ADA داشته باشد.

نزدیک‌ترین ناحیه مقاومت بعدی 3.34 دلار است. این 1.61 سطح مقاومت فیبوناچی خارجی هنگام اندازه گیری آخرین قسمت افت است.

تست نت آلونزو کاردانو فردا راه اندازی می‌شود، همه چیز برای اوج قیمت جدید ADA آماده است

روند صعودی کاردانو

روند صعودی آینده

معامله گر ارز دیجیتال کریپتو کپو (CryptoCapo) نمودار ADA را در توییتر به اشتراک گذاشت. وی اظهار داشت که این توکن با مقاومت کوتاه مدت 2.65 دلار مواجه است. کریپتو کپو معتقد بود که ADA برای حرکت به سمت بالا باید منطقه را پس بگیرد.

تست نت آلونزو کاردانو فردا راه اندازی می‌شود، همه چیز برای اوج قیمت جدید ADA آماده است

نمودار تحلیل کریپتو کپو

از زمان این توئیت، توکن ADA منطقه مورد نظر را پس گرفته است. اکنون انتظار می‌رود این منطقه به عنوان پشتیبانی عمل کند. با این حال، ADA همچنین از خط نزولی مقاومت پیروی می‌کند، که از بالاترین رکورد فوق الذکر به وجود آمده است.

با این وجود، تا زمانی که ADA بالاتر از محدوده پشتیبانی 2.55 دلار معامله شود، می‌توان روند را صعودی دانست. علاوه بر این، MACD مثبت است و RSI بالای 50 است، هر دو نشانه یک روند صعودی کوتاه مدت هستند.

شمارش موج

تست نت آلونزو کاردانو فردا راه اندازی می‌شود، همه چیز برای اوج قیمت جدید ADA آماده است

شمارش امواج

شمارش موج نشان می‌دهد که ADA در موج پنجم نزدیک به یک حرکت صعودی (سفید) است که در مارس 2020 آغاز شده است.

محتمل‌ترین منطقه برای حرکت صعودی بین 3.39 تا 3.51 دلار است. هدف توسط سطح 1.61 مقاومت فیبوناچی (سیاه) و با پیش بینی طول امواج 1-3 تا پایین موج چهار ایجاد می‌شود.

مؤسسات به کاردانو و اتریوم بیشتر از بیت کوین علاقه مند شده‌اند

ورود نهادها به محصولات سرمایه گذاری آلت کوین در هفته گذشته همچنان افزایش یافته است. این در حالی است که به نظر می‌رسد تقاضا برای بیت کوین رو به کاهش است.

مدیر شرکت کوین شیرز (CoinShares) در گزارش هفتگی جریانات صندوق دارایی‌های دیجیتال در 30 آگوست، ورودی کلی 24 میلیون دلار به محصولات سرمایه گذاری مبتنی بر آلت کوین را برجسته کرد. جریان سرمایه شاهد دومین هفته پر رونق متوالی ورودی به صندوق‌های آلت کوین است. سرمایه گذاری در محصولات آلت کوین 14.3 درصد در مقایسه با 21 میلیون دلار هفته گذشته رشد پیدا کرده است.

به نظر می‌رسد اتریوم اکنون دارایی مورد علاقه سرمایه گذاران نهادی شده است. محصولات مبتنی بر ETH ورودی هفتگی 17.2 میلیون دلار را ثبت کردند. در این گزارش اشاره شده است که محصولات مشتقه اتریوم و دیگر آلت کوین‌ها در حال حاضر 32 درصد از کل دارایی‌های بخش تحت مدیریت (AUM) را تشکیل می‌دهند. این یعنی سرمایه گذاری نهادی تنها 3 درصد از رکورد 35 درصدی اواسط ماه مه کمتر است.

صندوق‌های سرمایه گذار کاردانو همزمان با آغاز به کار تست نت آلونزو، ورودی هفتگی 10.1 میلیون دلار ثبت کردند. این رقم حدود 32 درصد از کل ورودی آلت کوین‌ها در این هفته را تشکیل می‌دهد. محصولات مشتقه مبتنی بر کاردانو در حال حاضر 0.15 درصد از سرمایه‌ای را که در محصولات سرمایه گذاری ارز دیجیتال قفل شده است، در اختیار دارند.

رقبای اتریوم مورد توجه سرمایه گذاران شرکتی

افزایش سرمایه گذاری در کاردانو به دلیل آغاز به کار تست نت آلونزو رو به افزایش است. آلونزو که در 12 سپتامبر راه اندازی می‌شود، برای اولین بار عملکرد قرارداد هوشمند در کاردانو در دسترس کاربران قرار می دهد.

صندوق‌های پولکادات و سولانا نیز به ترتیب با 1.5 میلیون دلار و 2.7 میلیون دلار ورودی داشته‌اند. صندوق سولانا اکنون با دارایی تحت مدیریت 16 میلیون دلاری از بیت کوین کش پیشی گرفته است. سولانا اکنون رتبه 9 جدول را از آن خود کرده است.

علیرغم روند صعودی آلت کوین‌ها، این گزارش خاطرنشان کرد که محصولات بیت کوین همچنان با خروج 3.8 میلیون دلار از کاهش تقاضا رنج می‌برند. به این ترتیب، محصولات بیت کوین در 14 هفته از 16 هفته گذشته خروجی داشته‌اند.

کوین شیرز تخمین می زند که مدیران دارایی‌های نهادی در حال حاضر مجموعاً 56.8 میلیارد دلار در مشتقات ارز دیجیتال سرمایه گذار کرده‌اند.

این می‌تواند ما را دوباره به این ایده برساند که ممکن است دوره تسلط بیت کوین بر بازار ارزهای دیجیتال رو به اتمام باشد.

مطالب مرتبط
اوج جدید اتریوم در 3000 دلار همزمان با رشد اتریوم کلاسیک توجه بازار را به این ارزها جلب کرد
بایننس کوین (BNB) با رشد 20 درصدی، بیتکوبن پشت مقاومت 11000 دلار
فصل آلتکوین ها آغاز شده است؟ بیت کوین بعد از یک ماه و نیم صعود کمی آرام شده است
فرستادن دیدگاه
ما را دنبال کنید
جدیدترین مقالات
بازار رمزنگاری و فاد چین: بیت کوین و ارزهای دیجیتال بار دیگر بر اخبار منفی چین غلبه کردند
رشد 356 درصدی پولکادات
سرمایه گذاری استیو کوهن
تکلیلگر کاون
امضای دیجیتال چیست؟
ویدیو کلیپ های آموزشی
یونی سواپ ورژن 3 فردا راه اندازی می‌شود؛ آیا این می‌تواند نقطه اوج جدیدی برای دیفای باشد
به روزرسانی یونی سواپ (Uniswap) در تاریخ 5 می 2021 به نسخه 3 انجام می شود
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether