منو
بیت پارس  »  اخبار  »  اخبار صنعت ارزهای دیجیتال  »  اخبار آلتکوین ها  »  توکن کسپر (CSPR) پروژه جدید کسپرلبس کمی از هزینه‌های بالای سوخت کم می‌کند؟
توکن کسپر (CSPR) پروژه جدید کسپرلبس کمی از هزینه‌های بالای سوخت کم می‌کند؟

توکن کسپر (CSPR) پروژه جدید کسپرلبس کمی از هزینه‌های بالای سوخت کم می‌کند؟

کسپر لبس، یک شبکه جدید بلاک چین با قرارداد هوشمند است که فروش توکن کسپر (CSPR) خود را اعلام کرده است. مدها پرلیکار (Medha Parlikar) عرضه توکن کاربردی آن را به “بازار گس فیوچر” تشبیه می‌کند.

کسپر لبس، شبکه جدید قرارداد هوشمند لایه یکی است که اخیراً به شبکه بلاک چین در سراسر دنیا پیوسته است. در تاریخ بیست سوم تا بیست ششم مارس، توکن کسپر آماده فروش به سرمایه گذاران معتبر غیر آمریکایی است.

فروش توکن کسپر در پلت فرم کوین لیست (CoinList) که مستقر در سانفرانسیسکو است انجام شد. این پروژه‌ای است که از همکاری بین پروتکل لبس (Protocol Labs) و آنجل لیست (AngelList) آغاز شد.

در ایالات متحده، متأسفانه سرمایه گذاران کسپر لبس قادر به شرکت در فروش عمومی توکن کسپر (CSPR) نخواهند بود. مدها پرلیکار درباره عرضه توکن کاربردی کسپر لبس در یک مصاحبه ویدیویی با فورکاست نیوز توضیحاتی داد. وی گفت ما به دنبال ایجاد یک تجارت پایدار هستیم. به فناوری غیرمتمرکز اعتقاد داریم، اما به پیروی از قانون هم در کنار آن اعتقاد داریم.”شبکه و توکن جدید کسپر (CSPR)

شبکه کاسپر یک پروتکل بلاک چین اثبات سهم لایه یک سازمانی است که هدف آن حل مسائل مقیاس پذیری، امنیت و عدم تمرکز است. این مشکلات سایر بلاک چین های قرارداد هوشمند مانند اتریوم را هدف قرار داده اند. اگرچه اتریوم به امید حل برخی از این مشکلات اتریوم دو را راه اندازی کرده است، اما کاربران هنوز از هزینه‌های بالای معاملات اتریوم شکایت دارند. همچنین اتریوم به عنوان “هزینه‌های بالای گس” نیز شناخته می‌شود. مسائل مربوط به هزینه گس اتریوم می‌تواند با پیشرفت دیفای و توکن های غیر مثلی (NFT) که بیشتر آنها همچنان به اتریوم متکی هستند، بدتر شود.

پارلیکار گفت: برای مقابله با مشکل هزینه‌های بالای معامله، کسپر در حال معرفی مفهوم “بازار گس فیوچر” است. که در آن با استفاده از ارز دیجیتال در فضای بلاک به شرکت‌ها برای خرید فضای بلاک در آینده اجازه داده می‌شود. همچنین مدل گس‌های کسپر، به کاربران اجازه می‌دهند تا مطمئن باشند بلاک چین قیمت ها را در یک حد مشخص نگه می دارد. این سبب می‌شود در آینده هزینه‌های شبکه بیشتر قابل پیش بینی باشد.

پارلیکار گفت: “بنگاه‌ها برای حدود شش ماه، بودجه بندی می‌کنند. در واقع آنها با ارائه یک فرصت شش ماهه به شرکت‌ها، به آنها اجازه می‌دهند تا بفهمند که استفاده از شبکه چگونه است. “

همکاری های بزرگ کسپرلپس

مدیر عامل شبکه مرینال منوهار (Mrinal Manoha) درباره کسپر لبس گفت: کسپر لبس اخیراً به شبکه خدمات بلاک چین ملی (BSN) در سراسر دنیا پیوسته است. همچنین به دلیل خدمات زنجیره‌ای خود در زمینه نگهداری و توانایی کاهش جعل و تقلب با احراز هویت محصولات، مورد توجه کاربران سازمانی خارج از کشور چین نیز قرار گرفته است.

استفاده از این بلاک چین در حال حاضر اولویت ملی برای بخشهای دولتی و خصوصی در چین است. با این حال بانک‌ها و مؤسسات غربی مانند جی پی مورگان (JP Morgan) و بانک نیویورک ملون در حال آماده سازی برای همکاری با بلاک چین کسپر برای خدمات مالی هستند. بنابراین، امور مالی متمرکز (CeFi) ممکن است مجبور شوند برای ساده سازی و مدرن سازی عملیاتشان، که هنوز هم به کوبول (COBOL) یعنی زبان رایج تجارت گرا متکی است، ترکیب فناوری بلاک چین را به طور مطلوب مشاهده کنند. به گزارش رویترز، کوبول زبان برنامه نویسی شصت ساله ایست که توسط چهل و سه درصد از سیستم‌های بانکی و هشتاد درصد از معاملات حضوری استفاده می‌شود.

پارلیکار گفت: ” سیفای یا امور مالی متمرکز با دیدن پیشرفت فناوری‌های بلاک چین می‌خواهد خود را پیشرفت دهد. این کار با کاهش خطر ریسک آغاز می‌شود. آنها طی سه تا هفت سال آینده محصولات بیشتری را با استفاده از فناوری بلاک چین اجرا می‌کنند.”نکات برجسته سخنان مدیرعامل کسپر

چگونگی عرضه توکن کسپر

فقط سرمایه گذاران معتبر غیر آمریکایی می‌توانند در فروش توکن عمومی کسپر (CSPR) شرکت کنند. “در ایالات متحده، متأسفانه سرمایه گذاران کسپر لبس قادر به شرکت در فروش عمومی نخواهند بود. ما به مقررات نظارتی در ایالات متحده ملزم هستیم. تمام تلاش خود را می‌کنیم تا حد ممکن با آن سازگار باشیم. حتی فروش توکن رگ دی (Reg D) هم فقط در بخش خصوصی بود. بنابراین فقط سرمایه گذاران معتبر مجاز به شرکت در آن هستند. “

کسپر، اتریوم کیلر جدید است؟

آیا بلاک چین کاسپر، اتریوم را از بین می‌برد؟ “ما فکر می‌کنیم که فضا برای پیشرفت هر پروتکلی وجود دارد. بنابراین ما واقعاً خود را” اتریوم”یا” کاردانو (Cardano)”یا” نیر (NEAR)”یا هر یک از پروتکل های دیگر نمی‌دانیم. ما فکر می‌کنیم که فضا هنوز خیلی خیلی باز است. هر یک از این پروتکل‌ها یک مورد استفاده یا پیشنهاد ارزش منحصر به فرد را برای مشتریان سازمانی خود به ارمغان می‌آورند. ما معتقدیم که ارزش پیشنهادی ما نیز به همین ترتیب بسیار منحصر به فرد است. “

تعامل شرکت ها با این پروژه

شرکت‌ها چگونه از بلاک چین استفاده می‌کنند؟ “روشی که من می‌بینم این است که بلاک چین از بنگاه اقتصادی استفاده می‌کند. بلاک چین در حقیقت به عنوان بخشی از معماری کاربردی بزرگتر است. بنگاه‌ها قصد دارند یک پیشنهاد ارزش کوچک یا یک قطعه کوچک از معماری سیستم بزرگتر خود را بدست آورند. آنها قصد دارند بخشی از آن را در برابر بلاک چین پیاده سازی یا آزمایش کنند. و اگر آنها قصد انجام این کار را دارند، آن بلاک چین باید با تمام مکانیزم های موجود تحویل آنها کار کند و هیچکدام از بلاک چین های موجود در فضا اکنون به این موضوع فکر نکرده‌اند. “

چگونگی استفاده کاربران از ویژگی های کسپر

چگونه کاربران می‌توانند قیمت گس فیوچر خود را در شبکه کسپر پیش بینی کنند. آنچه ما در اصل می‌خواهیم انجام دهیم این است که به فضای بلاک توکن سازی شده خواهیم رفت. بنابراین وقتی فضای بلاک را رمزگذاری می‌کنید، می‌توانید فضای موجود در یک بلاک آینده را هم خریداری کنید. و بنابراین این در اصل چیزی را ایجاد می کند که ما آن را بازار گس فیوچر می نامیم. “توضیحات کلی

آنجی لاو: بیش از یک دهه از تولد بیت کوین می گذرد و فناوری بلاک چین که ارزهای دیجیتالی را فعال کرده است تا الان در کنار هزاران فناوری دیگر پیشرفت کرده است؛ اما فناوری بعدی چیست؟ چگونه فناوری از آن زمان تاکنون تکامل یافته است؟ کسپر لبس می گوید این فقط آغاز کار است و آنها در شرف کشف چگونگی این کار هستند.

مطالب مرتبط
ارز دیجیتال شیبا اینو Shiba Inu (SHIB) چیست و چرا قیمت آن در حال افزایش است؟
رییس‌جمهور ترامپ به کاخ سفید بازخواهد گشت، بیت کوین به 10،750 دلار دست یافت
اینترنت بلاک چین ها: چه پروژه‌هایی برای رسیدن به این عنوان تلاش می‌کنند؟
فرستادن دیدگاه
ما را دنبال کنید
جدیدترین مقالات
شغل‌های بلاک چین: بازار کار برای توسعه دهندگان بلاک چین به شدت داغ شده است
راه اندازی کامل آلونزو: قراردادهای هوشمند کاردانو در حال رسیدن به شبکه اصلی هستند
خروج خرس‌های بیت کوین از بازار با نزدیک شدن به 40 هزار دلار، معامله گران هنوز احتیاط می‌کنند
ولت کانکت WalletConnect چیست و چگونه می‌توان از آن استفاده کرد؟
نمودار افزایش کاربران دیفای
ویدیو کلیپ های آموزشی
یونی سواپ ورژن 3 فردا راه اندازی می‌شود؛ آیا این می‌تواند نقطه اوج جدیدی برای دیفای باشد
به روزرسانی یونی سواپ (Uniswap) در تاریخ 5 می 2021 به نسخه 3 انجام می شود
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ترید و سرمایه گذاری
سنتیمنت بازار ارز دیجیتال: احساسات در بازار رمزنگاری چه تاثیری دارد و چگونه می‌توان آن را شناسایی کرد؟
لیکوئید شدن (liquidation) به چه معناست؟ چگونه می‌توان از لیکوئید شدن جلوگیری کرد؟
پول توگدر (PoolTogether) چیست؟ پروتکل لاتری کریپتو بدون احتمال از دست دادن پول
صرافی بایننس
دسواپ (Deswap) چیست؟ اولین پروتکل وام دهی استیبل کوین مبتنی بر زنجیره‌ی پالی گان