قیمت بیت کوین
۱,۲۸۲,۷۹۲,۳۸۷تومان
47,579دلار
0.68
قیمت اتریوم
۴۰,۳۸۴,۷۰۵تومان
1,497.82دلار
1.30
قیمت کاردانو
۳۶,۹۶۲تومان
1.37دلار
28.64
قیمت بایننس کوین
۶,۲۶۴,۸۳۸تومان
232.35دلار
1.10
خانه  »  تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال  »  تحلیل فاندامنتال  »  تحلیل فاندامنتال آلتکوین ها  »  آلتکوین ها در مقایسه با اتریوم : کارشناسان معتقدند به نظر می رسد بیش از ارزششان رشد کرده اند

آلتکوین ها در مقایسه با اتریوم : کارشناسان معتقدند به نظر می رسد بیش از ارزششان رشد کرده اند

تحلیل فاندامنتال آلتکوین ها
سعید درویشی
3 شهریور 99
۰
آلتکوین ها در مقایسه با اتریوم کارشناسان معتقدند به نظر می رسد بیش از ارزششان رشد کرده اند

کارشناسان پس از بررسی داده های درون زنجیره ای: به نظر می رسد آلتکوین ها در مقایسه با اتریوم بیش از ارزششان رشد کرده اند. به طور خلاصه هشدار در مورد آلتکوین ها و دارایی های دیجیتال کوچک و متوسط از لحاظ حجم سرمایه که ناگهانی رشد قیمت پیدا کرده اند. مقایسه فاندامنتالی آنها با بیت کوین و اتریوم در ماه گذشته نشان می دهد رشد آنها غیرواقعی بوده است.

آلتکوین ها در مقایسه با اتریوم : کارشناسان معتقدند به نظر می رسد بیش از ارزششان رشد کرده اند

بازار آلتکوین ها در مقایسه با اتریوم و بیت کوین در هفته های اخیر بهتر عمل کرده است. اما طبق گفته محققان شرکت تحلیل داده های درون زنجیره ای سانتی منت، در قیمت آلتکوین ها حباب وجود دارد.

آلتکوین ها در مقایسه با اتریوم کارشناسان معتقدند به نظر می رسد بیش از ارزششان رشد کرده اند

آلتکوینها در مقایسه با اتریوم کارشناسان معتقدند به نظر می رسد بیش از ارزششان رشد کرده اند

هشدار

در مورد آلتکوین ها و دارایی های دیجیتال کوچک و متوسط از لحاظ حجم سرمایه که ناگهانی رشد قیمت پیدا کرده اند.

هنگامی که بیت کوین یک دوره جزئی کاهش را در زمانی نه چندان طولانی تجربه می کند، قیمت آلتکوین ها در مقایسه با اتریوم افزایش می یابد. بزرگان بازار رمزارزها، که شامل بیت کوین و اتریوم است، اغلب روند صعودی و نزولی را پشت سر هم تجربه می کنند. از این رو، هنگامی که بیت کوین و اتریوم شروع به ثبات قیمت می کنند، آلتکوین های کوچک و متوسط از نظر حجم سرمایه در بازار شاهد افزایش قیمت هستند.

در هفته گذشته، آلتکوین هایی مانند Augur ، Golem ، 0x و OMG افزایشی بین 40 تا 120 درصد داشتند. محققان گفتند:

” در حالی که خود اتریوم 8 درصد صقوط داشت، چندین دارایی دیجیتال با حجم متوسط که مبتنی بر ETH هستند، امروز در کانون توجه بودند، از جمله GNTبا افزایش قیمت 95 درصدی ، REPبا افزایش قیمت 56 درصدی وELF با افزایش قیمت 30 درصدی. “

الگوهای سابق بازار نشان می دهد كه در دوره های غیر منتظره، آلتکوین ها و دارایی های دیجیتال کوچک و متوسط گاهی رشدهای غیرواقعی ای را از خود نشان می دهند. محققان توصیه می کنند که در این دوران باید بسیار محتاط بود، زیرا هنوز مطمئن نیستیم که آلتکوین های خرد و متوسط دوباره شاهد یک بازار افزایشی هستند یا این فقط یک صف آرایی کوتاه مدت است.


✅ شاید این مطالب نیز برای شما مفید باشند 🔻🔻🔻🔻🔻🔻


 

محققان اضافه کردند:

این آتش بازی های جدا شده (افزایش قیمت های چشمگیر ارزهای کوچک) برای تعداد معدودی از معامله گران هیجان انگیز است، اما داستان اصلی این است که حجم سرمایه ی بسیاری از آلتکوین ها در مقایسه با اتریوم در بازار جمعه به شدت کاهش یافته است. ما در اینجا احتیاط را توصیه می کنیم، زیرا خاطرنشان کردیم که بسیاری از این آلتکوین های کوچک به نظر پر فراز و نشیب هستند. “

محققان به نكات مختلف داده هاي زنجيره اي و عوامل بنيادي اشاره كردند كه با توجه به آنها برخي از آلتکوین ها در مقایسه با اتریوم بیش از ارزشی که دارند، فروخته مي شوند. به عنوان مثال ، REP ، توکن بومی Augur ، بازار پیش بینی اتریوم ، سود 56٪ را به ثبت رساند. با این حال، آدرسهای فعال آن، که بیانگر تعداد کاربران آگوست این توکن است، تقریباً راکد مانده است.

مقایسه فاندامنتالی آلتکوین ها در مقایسه با اتریوم و  بیت کوین در ماه گذشته

در مقابل، هر دو ارز اصلی بیت کوین و اتریوم پیشرفتهای چشمگیری را در معیارهای مختلف ثبت کردند. داده های Blockchain.com نشان می دهد که تعداد آدرس های منحصر به فرد استفاده شده در بلاکچین بیت کوین به طور پیوسته در 180 روز گذشته صعود کرده است. اتریوم، که از تاریخ 20 ژوئیه، در طی یک ماه، تقریباً رشد دو برابری را تجربه کرده است، در ماههای اخیر شاهد افزایش شدید تعداد معاملات روزانه ی خود بوده است. از ماه ژانویه، کل معاملات روزانه در شبکه بلاکچین اتریوم، از حدود 420،000 به بیش از 1.2 میلیون نفر در ماه آگوست افزایش یافته است.

هر دو ارز بیت کوین و اتریوم روند صعودی قدرتمندی را تجربه می کنند که با پیشرفتهای واضح در عوامل فاندامنتال و معیارهای درون زنجیره ای همراه است.

این احتمال وجود دارد که آلتکوین ها در مقایسه با اتریوم به رشد خود ادامه دهند و داده های فاندامنتال آنها برای مدت زمانی تقزیبا طولانی از آنها جا مانده باشند. اما بر اساس داده های درون زنجیره ای فعلی، کارشناسان توصیه می کنند محتاط تر وارد این بازار شوید.

سلب مسئولیت:

نظریات بیان شده در اینجا مشاوره سرمایه گذاری نیست بلکه فقط برای اهداف اطلاعاتی ارائه می شود. هر سرمایه گذاری و کلیه معاملات شامل ریسک هستند، بنابراین شما همیشه باید تحقیقات خود را قبل از تصمیم گیری انجام دهید. ما سرمایه گذاری پولی را که قادر به از دست دادن آن نیستید، توصیه نمی کنیم.

مطالب مرتبط
بیت کوین 17000 دلاری در راه است، ریپل نیز با 20 درصد رشد به مهمانی آلتکوین ها پیوست
رشد ارز دیجیتال IOST در سال 2021: این پروژه در کمتر از دو ماه 650 درصد رشد کرده است
بیت کوین و رشد آلتکوین ها: BTC از 30 هزار دلار عبور می کند یا آلت سیزن آغاز شده است
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ویدیوی آموزشی صرافی کوینکس
ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی چیست
ویدیوی آموزشی بیت کوین چیست
ترید و سرمایه گذاری
بازی اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) بازی محبوب مبتنی بر بلاک چین اتریوم چیست؟
پنکیک سواپ (PancakeSwap)
دیفای در اسمارت چین بایننس: رشدهای 100 درصدی محصولات دیفای بر روی (BSC)
بانک های ارز دیجیتال نکسو (Nexo)، سلسیوس (Celsius)، بلاک فای(BlockFi)
ترون هکتون دیفای خود را با 10 میلیون دلار صندوق توسعه راه اندازی کرد