منو
بیت پارس  »  آموزش  »  دانشنامه ارزهای دیجیتال  »  ایردراپ ارز دیجیتال (Cryptocurrency Airdrops)، معرفی شش پلتفرم برتر ایردراپ
ایردراپ ارز دیجیتال (Cryptocurrency Airdrops)، معرفی شش پلتفرم برتر ایردراپ

ایردراپ ارز دیجیتال (Cryptocurrency Airdrops)، معرفی شش پلتفرم برتر ایردراپ

ایردراپ ارز دیجیتال (Cryptocurrency Airdrops) عمدتاً به معنی توزیع یک توکن میان دارندگان قدیمی یا جدید است. ایردراپ به عنوان یک استراتژی بازاریابی برای تبلیغ یک محصول، سرویس، سکه یا صرافی انجام می‌پذیرد.

اخیراً ایردراپ ارز دیجیتال اهمیت فزاینده‌ای یافته است. بعلاوه هرچه افراد بیشتری به فضای کریپتو می‌پیوندند، نیاز به پلت فرمی که به طور منظم این ایردراپ‌ها را منتشر کند، بیشتر احساس می‌شود.

آنچه در این مقاله خواهیم آموخت:

  • ایردراپ ارز دیجیتال (Cryptocurrency Airdrops) چیست؟
  • برترین پلت فرمهای ایردراپ ارز دیجیتال
  • پلت فرم ایردراپ ارز دیجیتال99airdrops.com
  • پلت فرم ایردراپ ارز دیجیتال الرت ایر دراپ (Alert Airdrop)
  • کوین ایردراپ (Coin Airdrop)
  • پلت فرم ایردراپ ارز دیجیتال ایردراپ پدیکت (Airdrop Paddict)
  • کانال توئیتر کریپتو ایردراپ
  • کانال تلگرام ERC20 ایردراپ

ایردراپ ارز دیجیتال (Cryptocurrency Airdrops) چیست؟

ایردراپ ارز دیجیتال (Cryptocurrency Airdrops) عمدتاً به معنی توزیع یک توکن میان دارندگان قدیمی یا جدید است. ایردراپ به عنوان یک استراتژی بازاریابی برای تبلیغ یک محصول، سرویس، سکه یا صرافی انجام می‌پذیرد.

شاید فکر کنید که فقط توکن‌های اتریوم و ERC-20 هستند که به طور منظم به روش ایردراپ توزیع می‌شوند. اما این فرضیه درست نیست. اگرچه در حال حاضر این نوع ایردراپ ها غالب هستند، اما همیشه این طور نیست. بعضاً زمان‌هایی که نیاز است تا توکنی مورد پذیرش قرار گیرد، علاوه بر فروش توکن میتوان آن را با روش ایردراپ به حساب شرکت کنندگان منتقل کرد. این قضیه به خصوص در مورد فورک‌های پروژه‌های قدیمی‌تر صادق است.

برترین پلت فرمهای ایردراپ ارز دیجیتال

در این مقاله پلت فرم‌های ایردراپی که می‌توانید در آنها از رویدادهای ایردراپ مطلع شوید، معرفی شده‌اند. پس از خواندن این مقاله شما دقیقاً می‌دانید که برای گرفتن هرتوکن چه کاری باید انجام دهید.

1- پلت فرم ایردراپ ارز دیجیتال 99airdrops.com

این پلت فرم ایردراپ ارز دیجیتال که در سال 2018 راه اندازی شده است، سابقه‌ی خوبی در دادن خبر رویدادهای ایردراپ به کاربران خود دارد . بدون شک یکی از بهترین مکان‌ها برای کسب اطلاعات در مورد ایردراپ‌ها همین سایت است. اما مهمترین ویژگی این پلت فرم این است که نحوه‌ی شرکت در هر ایردراپ را به کاربران خود توضیح می‌دهد. در این سایت تمام اطلاعات مورد نیاز در دسترس شما قرار می‌گیرد. کلیه اطلاعات مرتبط برای دریافت توکن‌ها و همچنین مقاله‌های مختلف خبری در حوزه ایردراپ ارز دیجیتال در وب سایت این پلت فرم منتشر می‌شود.

استفاده از این پلت فرم خیلی آسان است. حتی یک تازه وارد نیز میتواند به سادگی از این پلت فرم استفاده کند. بدون شک تیم توسع دهنده‌ی این پلت فرم تجربه زیادی در این زمینه دارند.

پلت فرم 99airdrops عملکرد بسیار خوبی دارد. الگوریتم این پلتفرم هر فعالیتی در سراسر وب به ویژه فیس بوک، Reddit و بسیاری از فعالیت‌های دیگر را زیر نظر دارد و این فعالیت‌ها را برای آگاهی از اعتبار برنامه‌های ایردراپ تحلیل می‌کند. این پلت فرم تنها اطلاعات مربوط به پروژه‌های معتبر را ارائه می‌دهد. سایت 99airdrops همچنین برای اینکه خود را بهبود بخشد امکانی به سایت خود اضافه کرده که می‌تواند بر اساس معیارهای خاص قیمت‌های آینده را پیش بینی کند.

این پلتفرم یکی از بهترین و سریعترین پلتفرم‌ها در زمینه‌ی انتشار خبر رویدادهای ایردراپ جدید است. شما می‌توانید در خبرنامه آنها از طریق ایمیل ثبت نام کنید یا از طریق نشانه‌گذاری سایت و بررسی منظم آن در جریان اخبار روز قرار بگیرید.

پلت فرم ایردراپ ارز دیجیتال99airdrops.com، رویدادهای آینده را بر اساس زمان مرتب می‌کند. همچنین 24 ساعت قبل از آغاز هر ایردراپ به کاربران خود اطلاع می‌دهد. علاوه بر این این پلت فرم به صورت هفتگی به کاربران خود با ارزهای دیجیتال پاداش می‌دهد. بدون شک این پلتفرم، یکی از بهترین سیستم‌هایی است که می‌توانید برای دریافت توکن‌های رایگان در آن مشترک شوید. به طور کلی هر آنچه در مورد ایردراپ‌ها نیاز دارید را در 99airdrops پیدا خواهید کرد.

2- پلت فرم ایردراپ ارز دیجیتال الرت ایر دراپ (Alert Airdrop)

با الرت ایردراپ می‌توانید تقریباً به صورت روزانه سکه‌ی رایگان دریافت کنید. این پلت فرم ویژگی‌هایی دارد که پیگیری آن را برای علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال بسیار آسان می‌کند.

این پلت فرم نیز مانند 99airdrops.com به خوبی طراحی شده‌است. در این سایت می‌توان براساس رویدادهای فعلی یا جاری که به زودی پایان می‌یابند ایردراپ‌ها را فیلتر کرد. این پلت فرم ایردراپ ارز دیجیتال در مقایسه با سایر پلت فرم ایردراپ کریپتو دارای ویژگی‌های بسیار بیشتری است.

3- کوین ایردراپ (Coin Airdrop)

کوین ایردراپ یک سایت اختصاصی است که به طور مرتب ایردراپ‌های برتر را اطلاع رسانی می‌کند. رابط کاربری آن، همه اطلاعات لازم در مورد رویدادهای آینده و جاری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

این پلت فرم همچنین توجه ویژه‌ای به کاربران جدید ارزهای دیجیتال دارد. کوین ایردراپ علاوه بر این که در مورد ایردراپ‌های جدید اطلاع رسانی می‌کند، دانش کافی در مورد جهان کریپتوکارنسی را نیز در اختیار کاربران جدیدش قرار می‌دهد.

این پلتفرم توسط یکی از علاقه مندان ارزهای دیجیتال به نام میداس (Midas) اداره می‌شود. شما با استخراج ارز از طریق قدرت محاسباتی کامپیوتر خود، می‌توانید از این پلت فرم پشتیبانی کنید.

4- پلت فرم ایردراپ ارز دیجیتال ایردراپ پدیکت (Airdrop Paddict)

ایردراپ پدیکت لیستی از بهترین پلت فرم‌های معتبر در زمینه‌ی انتشار ایردراپ‌ها را ایجاد می‌کند. این پلتفرم از یک سیستم رتبه بندی برای مرتب سازی ایردراپ‌ها استفاده می‌کند و همچنین منابع Airdrop غیرقابل اعتماد را نیز مشخص می کند.

ایردراپ پدیکت از طریق یک تایمر، میزان زمان باقی مانده برای شروع هر Airdrop را به اطلاع شما می‌رساند.

5- کانال توئیتر کریپتو ایردراپ

یکی از بهترین مکان‌ها برای کسب اطلاعات در اینترنت، توییتر است. کانال توئیتر کریپتو ایردراپ به کاربران جدید و قدیمی در مورد نحوه دستیابی به ایردراپ‌های کریپتوکارنسی اطلاعات می‌دهد.

البته کانال توئیتر کریپتو ایردراپ جزئیات خاصی در این زمینه ارائه نم‌یدهد، اما می‌‌‌توانید از آن برای مطلع شدن از آخرین ایردراپ‌های موجود در هر لحظه استفاده کنید.

6- کانال تلگرام ERC20 ایردراپ

کانال تلگرام ERC20 ایردراپ برای افرادی که عضو توئیتر نیستند یا افرادی که استفاده از برنامه تلگرام را به توییتر ترجیح می‌دهند، در نظر گرفته شده است.

این پلت فرم کاربران را برای شرکت در Airdropها راهنمایی می‌کند. استفاده از اطلاعات این کانال به خصوص برای تازه واردین بسیار ساده است.

سخن نهایی

ایردراپ ارز دیجیتال مطمئناً راهی برای کسب درآمد سریع نیستند. اما با گذشت زمان، ممکن است ارزهایی را ببینید که در مرحله Airdrop ارزشی نداشته‌اند اما با مرور زمان و در سال‌های آینده به دلیل سرویس‌ها و خدماتی که ارائه داده‌اند، ارزش زیادی پیدا کنند.

مطالب مرتبط
منتقدین سرسخت بیت کوین، از ثروتمند ترین مرد جهان تا سرمایه گذار افسانه ای هاوارد مارکس
اتریوم بلاکچین پیشرو: تاریخچه 5 ساله اتریوم بلاکچینی که در دنیای رمزنگاری انقلابی به وجود آورد
فوتبال فانتزی سوراره (Sorare)، بازی فوتبال مبتنی بر بلک چین اتریوم
فرستادن دیدگاه
ما را دنبال کنید
جدیدترین مقالات
نحوه کسب درآمد از اتوفارم: چگونه دارایی خود را به اتوفارم واریز و در این پروتکل سهامگذاری کنیم
افزایش قیمت توکن LUNA ترا در زمانیکه بقیه بازار در حال اصلاح هستند چه دلایلی دارد؟
امکان جهش بیت کوین به محدوده 50 تا 60 هزار دلار با توجه به معیارهای زنجیره ای وجود دارد
کیف پول‌های اسمارت چین بایننس: ولت‌هایی که برای استفاده از اسمارت چین مناسب هستند
تأثیر هاردفورک لندن بر قیمت اتریوم: EIP1559 و هالوینگ سه گانه چگونه ارزش اتریوم را بالا می‌برد؟
ویدیو کلیپ های آموزشی
یونی سواپ ورژن 3 فردا راه اندازی می‌شود؛ آیا این می‌تواند نقطه اوج جدیدی برای دیفای باشد
به روزرسانی یونی سواپ (Uniswap) در تاریخ 5 می 2021 به نسخه 3 انجام می شود
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ترید و سرمایه گذاری
نحوه کسب درآمد از اتوفارم: چگونه دارایی خود را به اتوفارم واریز و در این پروتکل سهامگذاری کنیم
سنتیمنت بازار ارز دیجیتال: احساسات در بازار رمزنگاری چه تاثیری دارد و چگونه می‌توان آن را شناسایی کرد؟
لیکوئید شدن (liquidation) به چه معناست؟ چگونه می‌توان از لیکوئید شدن جلوگیری کرد؟
پول توگدر (PoolTogether) چیست؟ پروتکل لاتری کریپتو بدون احتمال از دست دادن پول
صرافی بایننس