قیمت بیت کوین
۱,۲۷۵,۷۰۵,۶۶۰تومان
49,804دلار
1.31
قیمت اتریوم
۴۰,۱۴۶,۲۹۲تومان
1,563.73دلار
0.97
قیمت کاردانو
۳۱,۰۷۶تومان
1.21دلار
2.27
قیمت بایننس کوین
۶,۲۴۶,۱۵۰تومان
242.91دلار
0.77
خانه  »  اخبار  »  اخبار بازار ارزهای دیجیتال  »  اخبار آلتکوین ها  »  شبکه اوراکل Oracle برای دستیابی به بلاکچین بیت کوین از قرارداد هوشمند RSK بهره خواهد برد

شبکه اوراکل Oracle برای دستیابی به بلاکچین بیت کوین از قرارداد هوشمند RSK بهره خواهد برد

اخبار آلتکوین ها اخبار بلاک چین
سعید درویشی
12 شهریور 99
۰
شبکه اوراکل Oracle برای دستیابی به بلاکچین بیت کوین از قرارداد هوشمند RSK بهره خواهد برد

شبکه اوراکل Oracle پروتکل چین لینک Chainlink برای دستیابی به بلاکچین بیت کوین از قرارداد هوشمند RSK بهره خواهد برد شبکه اوراکل Oracle  چین لینک پس از همکاری با آزمایشگاه های IOV به شبکه قرارداد هوشمند بیت کوین RSK معرفی شده است. جنبش مالی غیرمتمرکز (دیفای) هنوز هم عمدتا در بلاکچین اتریوم متمرکز شده است، اما پروژه هایی مانند RSK مأموریت دارند که معادلات قدرت آن را تغییر دهند.

شبکه اوراکل Oracle برای دستیابی به بلاکچین بیت کوین از قرارداد هوشمند RSK بهره خواهد برد

این اقدام راه را برای توسعه دهندگان RSK برای دستیابی به فیدهای قیمت خارجی و داده ها و پیاده سازی آنها در دپها مانند DEXها (صرافی های غیرمتمرکز)، کیف پول ها و پلتفرم های پرداخت وام باز می کند. همکاری شبکه اوراکل Oracle همچنین قابلیت های چین لینک را از بلاکچین اتریوم تا لایه انکر بیت کوین و دو شبکه با آزمایشگاه های IOV گسترش می دهد. در نتیجه، برنامه هایی که بر اساس RSK ساخته شوند می توانند از ابزارهای غیرمتمرکز و ضد دستکاری استفاده می کنند.

شبکه اوراکل Oracle برای دستیابی به بلاکچین بیت کوین از قرارداد هوشمند RSK بهره خواهد برد

شبکه اوراکل Oracle برای دستیابی به بلاکچین بیت کوین از قرارداد هوشمند RSK بهره خواهد برد

آزمایشگاه های IOV مأموریت دارند تا از طریق تهیه مجموعه ای از ابزارها که استقرار چارچوب RSK و RIF خود را آسان تر می کنند، باعث شوند توسعه ی دپ ها ساده تر شود. معرفی شبکه اوراکل Oracle  چین لینک، که اکنون در آزمایشگاه RSK و RIF مستقر شده است، گام اساسی در تحقق این هدف است. چین لینک برنامه های غیرمتمرکز را قادر می سازد تا داده های مربوط به قیمت های بازار، دما، شرایط باینری(دودویی)، پرداخت ها و انبوه متغیرهای دیگر را در خود بگنجانند، که این امر به طور قابل توجهی قابلیت های آنها را گسترش می دهد.

نظر جولیان رودریگز در مورد شبکه اوراکل Oracle

جولیان رودریگز، رئیس گیتوی های RIF گفت: “همکاری بین آزمایشگاه های شبکه اوراکل Oracle چین لینک و IOV گسترده است و ما مشتاقانه منتظر بررسی راه هایی برای افزایش سودمندی RSK و RIF با استفاده از بهترین خدمات ابزاری چین لینک هستیم.”

پروژه های رمزنگاری از جمله Synthetix و Loopring و شرکت های فن آوری مانند Google از سرویس راه حل غیرمتمرکز اوراکل چین لینک برای بدست آوردن فیدهای داده ای مطمئن از محیط های خارج از اکوسیستمشان استفاده می کنند.


✅ شاید این مطلب نیز برای شما مفید باشد 🔻🔻🔻🔻🔻🔻


 

دانیل کوچیس، رئیس توسعه تجارت چین لینک، گفت: “فضای بلاکچین مدتهاست که می خواهد قراردادهای هوشمندی در انکر امنیتی بلاکچین بیت کوین ایجاد کند.” “ما خوشحالیم که در همکاری شبکه اوراکل Oracle با آزمایشگاه های IOV ، اسناد ایمن و قابل اعتماد به RSK ، ارائه می دهیم.

رویای ما برای توانمندسازی برنامه های کاربردی قراردادهای هوشمند و مفید بیت کوین که به طور کامل از منابع و سیستم های داده ی بلاکچین بیت کوین استفاده می کنند، به واقعیت تبدیل می شود.”

آوردن دیفای به شبکه های جدید

جنبش غیرمتمرکز مالی هنوز هم عمدتا در اتریوم متمرکز شده است، اما پروژه هایی مانند RSK مأموریت دارند که معادلات قدرت آن را تغییر دهند. دپهای ساخته شده بر روی RSK می توانند دسترسی کاربران به وام، سرمایه گذاری و تجارت بیت کوین مهیا سازند و همچنین به آنها امکان کسب سود از سهام خود را می دهند.

همچنین می توان از آنها برای وثیقه و صدور اوراق بهادار بیت کوین، برابر با BTC استفاده کرد. از آنجا که مدل امنیتی، نقدینگی و پذیرش بیت کوین از سایر شبکه های رمزنگاری بیشتر است، RSK بر روی بنیانی مستحکم بنا شده است. پروتکل شبکه اوراکل Oracle قرارداد هوشمند لایه دو با افزودن قابلیت های بیت کوین، دریچه ای برای ایجاد دپها، با همان قدرتهایی که در اتریوم دارند، باز می کند.

برای نشان دادن سودمندی RSK ، آزمایشگاه های IOV در حال توسعه برنامه های کاربردی است که می تواند در Taringa ، شبکه اجتماعی آمریکای لاتین که سال گذشته توسط آنها خریداری شده است، ادغام شود. از طریق معرفی دارایی های رمزنگاری شده به یک محیط آشنا برای کاربران، آزمایشگاه های IOV قصد دارند ورود جریان اصلی را تقویت کنند و کاربران شبکه های اجتماعی را با استفاده از ابزارهای مالی برای پرداخت، پس انداز و وام توانمند کنند.

بازار دیفای نقطه عطف جدیدی را با شبکه اوراکل Oracle  پشت سر می گذارد

ارزش کل سرمایه ی قفل شده در پروتکل های دیفای اکنون از 7 میلیارد دلار فراتر رفته است، زیرا پول و نوآوری های تازه نفس به این صنعت تزریق شده است. دارندگان توکن برای تأمین نقدینگی به پروتکل های تجاری غیرمتمرکز نظیر شبکه اوراکل Oracle سرازیر می شوند، و در سویی دیگر “سرمایه گذاران بهره” در حال بکارگیری پروتکل های وام هستند، که در ازای قفل کردن توکنهای ETH ، سایر توکنهای ERC20 و پول های ساکن خود بهره کسب می کنند. برخی از مشاغل دنبال راهی جهت خروج از اتریوم و ورود به سایر اکوسیستم های قرارداد هوشمند هستند، جایی که کارمزدها کمتر است و تسویه حساب سریعتر انجام می شود، این چالشی است که آزمایشگاه های IOV و دیگر توسعه دهندگان لایه دو واردش شده اند تا بتوانند این خدمات را بر روی بلاکچین های دیگر مخصوصا بیت کوین ارائه دهند.

پس از غوغایی که WBTC برپا کرد، مقدار بیت کوین قفل شده در شبکه اتریوم اکنون از 12000 بیت کوین عبور کرده است. در نتیجه، شبکه های اتریوم و بیت کوین همگرا شده اند و هر یک در حال ایجاد ویژگی هایی مترادف با ویژگی های ارائه شده در دیگری هستند. علاوه بر تلاش جهت جلب نظر توسعه دهندگان از اتریوم به شبکه قرارداد هوشمند بیت کوین، آزمایشگاه های IOV با انتشار شبکه پرداخت های لومینو ((Lumino سعی دارد نسخه ای دیگر از شبکه لایتنینگ Lightning را برای قراردادهای هوشمند ایجاد کند. این شبکه مجهز به قرارداد هوشمند، پرداخت های ارزان و سریع را در مقیاس های کوچک تسهیل می کند و این برنامه را برای دپ ها و پلتفرم هایی که به پرداخت های خرد نیاز دارند، ایده آل کرده است.

مطالب مرتبط
لیبرا و انتصابات جدید
بلاکچین بیت کوین؛ طلای دیجیتال برای حفظ رشد خود باید مشکل متورم شدن بلاکچینش را حل کند
شبکه بلاکچین Blockchain.com نرخ بهره در بیت کوین و استیبل کوین ها را افزایش می دهد
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ویدیوی آموزشی صرافی کوینکس
ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی چیست
ویدیوی آموزشی بیت کوین چیست
ترید و سرمایه گذاری
دیفای و بیت کوین: در حال حاضر شرایط برای استفاده از این دو در کنار هم فراهم نیست.
امنیت کیف پول صرافی: آیا نگهداری ارزهای دیجیتال در کیف پول صرافی کار عاقلانه‌ای است؟
یلد فارمینگ یونی سواپ: راهنمای کسب درآمد از تامین نقدینگی صرافی غیرمتمرکز
راهنمای بایننس اسمارت چین: چگونه می توان از (BSC)، بلاک چین جدید بایننس استفاده کرد؟
توکن های صرافی غیرمتمرکز: 6 توکن دکسی (DEX) که در سال 2021 رشد شدیدی را تجربه کردند