قیمت بیت کوین
1,157,248,020تومان
49,139.00دلار
3.32
قیمت اتریوم
92,986,258تومان
3,926.37دلار
0.31
قیمت بایننس کوین
13,865,393تومان
585.47دلار
2.89
قیمت کاردانو
50,917تومان
2.15دلار
14.48
قیمت دوج کوین
12,423تومان
0.52دلار
0.18
خانه  »  اخبار  »  اخبار صنعت ارزهای دیجیتال  »  اخبار آلتکوین ها  »  اخبار منفی بی تاثیر در بازار کریپتو، بیتکوین فقط 1000 دلار تا اوج 2020 فاصله دارد

اخبار منفی بی تاثیر در بازار کریپتو، بیتکوین فقط 1000 دلار تا اوج 2020 فاصله دارد

اخبار منفی بی تاثیر در بازار کریپتو، بیتکوین فقط 1000 دلار تا اوج 2020 فاصله دارد

با وجود اخبار منفی زیاد، بیتکوین بسیار با ثبات ظاهر شد. سرمایه گذاری شرکتهای بزرگ صعود این ارز به سطح 12 هزار دلار را محتملتر از گذشته کرده است.

اخبار منفی بی تاثیر در بازار کریپتو، بیتکوین فقط 1000 دلار تا اوج قیمت 2020 فاصله دارد

در هفته گذشته اخبار منفی زیادی منتشر شد. بسته مشوق مالی ترامپ با مخالفت کنگره روبرو شده است. موج جدید کروناویروس نیز باعث تعطیلی شهرهای بزرگ اروپا گشته است. به نظر می‌رسد این اخبار منفی همچنان ادامه دارد.

امروز خبری منتشر شد مبنی بر اینکه بنیانگذار OKEx، یکی از صرافی‌های اصلی ارزهای رمزنگاری، توسط پلیس بازداشت شده است. مهم‌تر از همه، این فرد یکی از دارندگان کلید خصوصی است. این عامل، صرافی OKEx را فعلاً به حالت تعلیق درآورده است و زمان بازگشایی آن مشخص نیست. زیرا تمام برداشتها از این صرافی مسدود شده است.

علاوه بر این، گزارش‌ها حاکی از آن است که در حال حاضر حدود 2.3 میلیارد دلار بیتکوین در OKEx وجود دارد و در این مرحله مشخص نیست که نحوه برداشت آن‌ها چگونه خواهد بود.

از طرف دیگر اخباری منفی در مورد به تعویق افتادن دوباره پرداخت بدهی طلبکاران از طرف ام‌تی گاکس (Mt. Gox) تا ماه دسامبر نیز منتشر شده است. این صرافی تقریباً اولین صرافی بیتکوین بود. ام‌تی گاکس در سال‌های گذشته هدف حمله هکرها قرار گرفت و میزان زیادی بیتکوین را از دست داد. عواقب این هک تا کنون دست از سر این صرافی برنداشته است.

باز هم شکاف بورس شیکاگو (CME) این بار در قیمت 11100 دلار باز ماند. با افزایش قیمت ناگهانی در اوایل هفته پیش بیتکوین دوباره این شکاف به وجود آمد. شکافی که در ماه گذشته نیز به وجود آمد و بدون رسیدن قیمت به آن باز مانده است.

با وجود اخبار منفی، قیمت بیت کوین همچنان بالای 11200 دلار باقی ماند. هرچند این ارز از اوج قیمت ماهانه خود فاصله گرفته است، اما تاکنون عملکرد خوبی داشته و تنها کمی‌بیش از 1000 دلار با بالاترین قیمت قبلی خود در سال 2020 فاصله دارد.


✅ بیشتر بخوانید ……… 🔻🔻🔻🔻🔻🔻


اخبار مهم دنیای کریپتو در هفته‌ای که گذشت

با وجود اخبار منفی، خبرهای خوبی نیز از بازار به گوش می‌رسد. مجمع جهانی اقتصاد می‌خواهد بلاکچین و رمزنگاری را مورد مطالعه قرار دهد. مجمع جهانی اقتصاد با بررسی مقررات، استانداردهای فنی و بهترین شیوه‌های صنعت، روش ابتکاری کاملاً جدیدی را برای مطالعه بلاکچین و ارزهای رمزپایه منتشر کرده است. این طرح با عنوان نقشه جهانی استاندارد، با هدف تعیین چشم انداز این صنعت انجام می‌شود.

جک دورسی مدیرعامل توئیتر خواستار کمکهای مردم به وسیله بیت کوین به معترضان اندسرز (EndSars) نیجریه علیه وحشیگری پلیس شد. مدیر عامل توییتر، جک دورسی، از مردم خواسته است تا با استفاده از بیت کوین در حمایت از اعتراضات علیه خشونت پلیس در نیجریه شرکت کنند. وی کاربران را به کمک مالی و حمایت از مبارزه با آنچه در حال حاضر در این کشور جریان دارد تشویق کرد.

ورود شرکتهای بزرگ به بازار کریپتو

اخبار منفی بی تاثیر در بازار کریپتو، بیتکوین فقط 1000 دلار تا اوج 2020 فاصله دارد

شرکت‌‌‌های بزرگ با داراییهای بیتکوینشان

استون ریج، شرکتی که بیش از 13 میلیارد دلار دارایی را مدیریت می‌کند، اعلام کرد که 10.000 BTC خریداری کرده است. این شرکت در حال حاضر حدود 114 میلیون دلار، به عنوان بخشی از دارایی‌های خود را در بیت کوین سرمایه گذاری کرده است. به طور کلی، شرکت‌های بزرگ اکنون حدود 600،000 BTC را در اختیار دارند. این میزان بیتکوین حدود 3.3٪ از کل عرضه در گردش طلای دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

شرکت‌های بزرگ امسال میلیاردها دلار در بیت کوین سرمایه گذاری کرده‌اند. لیست شرکت‌های بزرگ که سرمایه گذاری‌ها خود را گسترش داده و در حال خرید بزرگترین ارز رمزنگاری در جهان، بیت کوین هستند، به سرعت در حال رشد است. تحقیقات اخیر نشان می‌دهد که شرکت‌ها در حال حاضر میلیاردها دلار در BTC سرمایه گذاری کرده‌اند.

فیدلیتی اینونسمنت (Fidelity Investments) نیز در گزارشی توضیح داد که چگونه بیت کوین می‌تواند به یک بازار تریلیون دلاری تبدیل شود. یکی از بزرگترین مدیران دارایی جهان، توصیه‌های سرمایه گذاری بیت کوین خود را از طریق بازوی رمزنگاری خود، دارایی‌های دیجیتال فیدلیتی منتشر کرد. این گزارش استدلال می‌کند که چرا سقف بازار تریلیون دلاری برای بیت کوین ایده‌ای دور از ذهن نیست.

مطالب مرتبط
صرافی کوین بیس و دیگر شرکت‌های رمزنگاری با طرح پیشنهادی خزانه داری به شدت مخالفت کردند
افت قیمت بیت کوین: با کاهش 900 دلاری قیمت BTC، کل بازار جهانی 35 میلیارد دلار سقوط کرد
افزایش تقاضای بیت کوین: سرمایه گذاران بزرگ بیت کوین در حال جمع آوری این ارز هستند
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید