قیمت بیت کوین
1,314,874,085تومان
57,770.00دلار
3.33
قیمت اتریوم
80,409,660تومان
3,532.86دلار
2.80
قیمت بایننس کوین
14,285,400تومان
627.64دلار
0.86
قیمت دوج کوین
16,284تومان
0.72دلار
23.22
قیمت ریپل
35,962تومان
1.58دلار
0.14
خانه  »  اخبار  »  اخبار صنعت ارزهای دیجیتال  »  اخبار آلتکوین ها  »  دوج کوین می‌تازد: DOGE با حمایت مجدد مارک کوبان توانست به رتبه 5 بازار دست یابد

دوج کوین می‌تازد: DOGE با حمایت مجدد مارک کوبان توانست به رتبه 5 بازار دست یابد

پامپ شدید دوج کوین: 5 باری که این ارز با رشد خود بازار را شوکه کرد

پس از رشد مجدد توکن DOGE شاهد این هستیم که دوج کوین بار دیگر در جدول می‌تازد. این می‌تواند به دلیل تبلیغات گسترده ایلان ماسک و مارک کوبان میلیاردرهای معروف باشد. این ارز اکنون توانسته رتبه 5 جدول را از چنگ تتر درآورد.

میلیاردر و سرمایه گذار مطرح آمریکایی نظرات خود را در مورد دارایی‌های رمزنگاری توئیت کرد. مارک کوبان به شدت دارایی‌های رمزنگاری را تبلیغ کرده است. او فکر می‌کند بیت کوین ذخیره ارزش انعطاف پذیرتری نسبت به طلا دارد. وی همچنین فکر می‌کند قراردادهای هوشمند اتریوم می‌تواند صنعت بانکداری را از بین ببرد.

مارک کوبان، کارآفرین میلیاردر، سرمایه گذار، ستاره شوی شارک تنک و مالک تیم بسکتبال دالاس ماوریکس، بار دیگر در مورد علاقه‌اش نسبت به ارزهای دیجیتال توییت کرد. وی درباره ارزهای مهم بازار و همین طور ارز مورد علاقه‌اش دوج کوین صحبت کرد.

این سرمایه گذار 62 ساله، دیدگاه خود را در مورد سه ارز دیجیتال که بیشتر در مورد آنها صحبت می‌کند توضیح داد: بیت کوین، اتریوم و دوج کوین.بیت کوین بهتر از طلا

کوبان در حالی که بیت کوین را با مقدس‌ترین و مشهودترین دارایی جهان یعنی طلا مقایسه کرد، با انتشار یک توییت درمورد ارزش نسبی بیت کوین، این ارز را به عنوان جایگزینی مناسب برای طلا دانست. وی هر دو دارایی را به عنوان “مذاهب مالی” توصیف کرد.

کوبان گفت، اگرچه بازار ارزهای دیجیتال پر از آیین است، اما رهبران معنوی آن هر کدام نقاط قوتی دارند. وی اذعان کرد: بیت کوین “تجارت / ذخیره / تولید بدون دردسرهای سنتی را به عنوان نقاط قوت دارد”. در مقایسه طلا در این زمینه‌ها یک دردسر واقعی است.

این ارز دیجیتال زمانی موفق است که اجرای کارآمدتری در رقابت باشد. BTC / Gold هر دو به نوعی آیین و فرهنگ مالی هستند. تجارت / ذخیره / ایجاد BTC بدون مشکل و بسیار آسان است. BTC همچنین انتقال ارزش را به صورت محلی و جهانی امکان پذیر می‌کند. طلا در این زمینه‌ها یک دردسر کامل است.

– مارک کوبان 2 مه 2021

اتریوم می‌تواند سیستم بانکی را مغلوب کند

کوبان سپس به احترام اتریوم و نوآوری در زمینه اجرای خودکار قراردادهای هوشمند، چند نکته را توییت کرد. وی اعلام کرد: “قراردادهای هوشمند اتریوم در احراز هویت / خرید / فروش / تحویل موارد دیجیتال بهتر، ارزان‌تر، سریع‌تر از گزینه‌های موجود است.”

قراردادهای هوشمند اتریوم برای دیفای بهتر از بانک‌ها در امکان واریز / پس انداز / تجارت ابزارهای مالی است. این فناوری امکان انجام اتوماتیک، بدون نیاز به اعتماد و تقریباً فوری را در دسترس قرار داده است. بانک‌ها به ساختمانهای پر از افرادی وابسته هستند که هزینه و اصطکاک را به انجام تراکنش‌ها متحمل می‌کنند.

– مارک کوبان 2 مه 2021

دوج کوین در بازار ارزهای دیجیتال همچنان می‌تازد

پس از آن، کوبان توجه مخاطبان خود را به دوج کوین، سکه شماره یک رمزنگاری معطوف کرد. وی در توئیتر خود نوشت: “تا زمانی که شرکت‌های بیشتری برای محصولات / خدمات خود دوج کوین را بپذیرند، Doge می‌تواند همچنان در بازار بتازد. این ارز می‌تواند قدرت خرید را بهتر از دلار در بانک‌ها نگه دارد.”

تیم وی، دالاس ماوریکس، یکی از چندین پذیرنده‌ای است که دوج کوین را قبول می‌کنند. نیواگ (Newegg)، ایر بالتیک (Air Baltic) و ارائه دهنده خدمات اینترنت کانادایی ایزی دیان اس (EasyDNS) از جمله کسانی هستند که این سکه را به عنوان روش پرداخت قبول می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه “بله، یک شوخی اکنون همه گیر و قدرتمند شده است” توییت خود را تمام کرد.ایلان ماسک به بازی با کلمات در مورد دوج کوین ادامه می‌دهد

دوج در واقع زندگی خود را به عنوان یک شوخی آغاز کرد. بیلی مارکوس و جکسون پالمر سکه را در سال 2013 خلق کردند. آن‌ها با استفاده از آواتار شیبا اینو (Shiba Inu) میم وایرال و همه گیر معروف برای سرگرمی‌و شوخی با ارزهای دیجیتال، این ارز را راه اندازی کردند.

حالا به سال 2021 نگاه کنید. تنها یک توییت توسط مدیر عامل شرکت تسلا، ایلان ماسک، می‌تواند باعث افزایش تقریباً 20٪ قیمت دوج کوین شود. دیروز، ماسک هنگامی‌که قصد خود را برای استفاده از امتیاز میزبانی SNL آینده برای گفتن یک یا دو جوک در مورد دوج کوین تأیید کرد، قیمت این ارز را 10 درصد پمپ کرد. این نشان می‌دهد دوج کوین همچنان در بازار می‌تازد.

Doge با هجی معکوس، Egod می‌شود

– ایلان ماسک 6 مارس 2021

این توییت همراه با توییت‌‌‌های مارک کوبان درباره این ارز باعث شد DOGE بتواند جایگاه 5 بازار را به دست آورد. فقط هفته گذشته، او توییت کرد که رشد دوج کوین توسط محدودیت‌های برنامه تجارت رمزنگاری رابین هود (Robinhood) مهار شده است. با این حال، عشق کوبان و ماسک به این سکه میم بی حد و مرز به نظر می‌رسد.

دوج کوین با ورود به جمع 5 ارز برتر، از حجم سرمایه بازار تتر عبور کرد

حجم سرمایه بازار دوج کوین اکنون از با ارزش‌ترین استیبل کوین جهان تتر، با ارزش‌تر است. این ارز دیجیتال مبتنی بر میم پس از جهشی نزدیک به 15٪ در 24 ساعت گذشته، وارد لیست 5 دارایی برتر دیجیتال شد. طبق داده‌های کوین مارکت کپ، حجم سرمایه بازار دوج کوین در 4 مه به بیش از 56 میلیارد دلار جهش کرد. DOGE در حال حاضر نزدیک به بالاترین نرخ تاریخ خود و در حدود 0.44 دلار معامله می‌شود.

دوج کوین در 30 روز گذشته 700 درصد رشد داشته است

پنجمین رمز ارز برتر جهان در 30 روز گذشته بیش از 700 درصد رشد کرده است. این رشد آن را بهترین ارز دیجیتال در میان 10 ارز برتر دیجیتال کرده است. DOGE از ابتدای امسال تقریباً 10،900٪ سود کسب کرده است. دوج کوین امسال را در سطح قیمتی نزدیک به 0.004 دلار آغاز کرد.

این ارز دیجیتال جهش قابل توجهی از تقاضای سرمایه گذاران خرده فروشی را طی 24 ساعت گذشته به دست آورده است. البته کل حجم معاملات 5 ارز دیجیتال در جهان به طور قابل توجهی در سیستم عامل‌های مختلف تجاری افزایش یافته است.
اکنون که دوج کوین می‌تازد ارزش بازارش از ارزش بازار کل گروه مالی سوئیس (Credit Suisse) و غول خدمات مالی آلمان (Deutsche Bank) بیشتر شده است.پذیرش ارزهای دیجیتال همچنان در حال افزایش است

یکی از مهمترین دلایل جهش اخیر دوج کوین جهش در استفاده از ارزهای دیجیتال در سراسر جهان است. در مقایسه با سال 2020، پذیرش خرده فروشی و سازمانی DOGE امسال بسیار افزایش یافته است.

در اوایل سال جاری، شرکت هواپیمایی ایر بالتیک در لتونی از پذیرش DOGE و سایر ارزهای دیجیتال به عنوان روش پرداخت برای رزرو بلیط خبر داد. در همان ماه، دالاس ماوریکس، یک تیم بسکتبال حرفه‌ای آمریکایی، اولین تیم NBA شد که دوج کوین را برای بلیط و کالا قبول کرد. کوین فلیپ (Coinflip)، پیشرو در ارائه دهنده خودپرداز ارز دیجیتال در ایالات متحده، اخیراً اعلام کرد که این شرکت دوج کوین را در 1800 دستگاه خودپرداز خود در سراسر ایالات متحده قرار داده است تا DOGE را در دسترس مردم قرار دهد.

مطالب مرتبط
پیشنهاد بهبود جدبد اتریوم می تواند تنش بین استخراج کنندگان و توسعه دهندگان را کاهش دهد
توکن پولکادات و دیفای رکوردشکنی کردند. DOT به 9 دلار و TLV دیفای به 15 میلیارد رسید
رشد قیمت 6 آلتکوین: چه ارزهایی آماده حرکت افزایشی بعد از بیت کوین هستند؟
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ترید و سرمایه گذاری
ربات تریدر فیوچر: چگونه از ربات های معامله گر در بازار معاملات آتی استفاده کنیم
افزایش قیمت 1INCH
قراردادهای آتی دائمی (Perpetual Futures Contracts)
یونی سواپ v3 و smartBCH به دنبال ساده سازی دیفای و صرفه جویی در مصرف بنزین هستند
معاملات قراردادهای فیوچرز بایننس: راهنمای انجام معاملات آتی سه ماهه در صرافی بایننس