منو
بیت پارس  »  اخبار  »  اخبار بازار ارزهای دیجیتال  »  اخبار آلتکوین ها  »  رشد ارز دیجیتال ایاس تا قیمت 13 دلار با معرفی ویژگی های صرافی جدید و جمع آوری سرمایه
ارز دیجیتال ایاس EOS

رشد ارز دیجیتال ایاس تا قیمت 13 دلار با معرفی ویژگی های صرافی جدید و جمع آوری سرمایه

ارز دیجیتال ایاس پس از دریافت سرمایه گذاری 10 میلیارد دلاری BLOCK.one با 46٪ رشد روبرو شد. این در حالی است که ارز دیجیتال دیفینیتی یک روز پس از عرضه به رتبه 8 جدول رسید.

قیمت توکن EOS افزایش یافته است، اما فعالیت توسعه دهندگان در شبکه کاهش یافته است. آیا تبادل یکپارچه با EOS می‌تواند کمک کند؟

بلاک وان توانست با جمع آوری 10 میلیارد دلار سرمایه باعث رشد ارز دیجیتال ایاس شود

بلاک وان، شرکت نرم افزاری پشت پلتفرم بلاک چین EOSIO،  ده میلیارد دلار سرمایه جمع کرده است. بلاک وان 164000 بیت کوین (9.25 میلیارد دلار)، 20 میلیون توکن EOS (250 میلیون دلار) و 100 میلیون دلار پول نقد تأمین جمع آوری کرده است. در عین حال 300 میلیون دلار بودجه استراتژیک نیز از سرمایه گذاران خود کسب نموده است.

ایاس از بهترین ارزهای برتر در بازار است که از رشد قیمت خود در روز گذشته لذت برد. این ارز تنها پس از انتشار خبر در عرض 6 ساعت از 9.17 دلار به 13.83 دلار رسید. براساس داده‌های نومیکس (Nomics)، رشد 46 درصدی ارز دیجیتال ایاس از دیروز به نفع دارایی‌های پروژه محور دیگر مانند YFI و MATIC است.

بلاک وان توسط مدیر عامل شرکت براندن بلامیر (Brendan Blumer) و مدیر سابق دن لریمر تأسیس شد. لریمر وایت پیپر EOS را نوشت. پروژه بلاک چین، یکی از اصلی‌ترین “قاتلان اتریوم ” بود که با جمع آوری مبلغی بی سابقه در حدود 4.2 میلیارد دلار در عرضه اولیه سکه، ادامه یافت.

حامیان آن آلن هوارد مدیر صندوق هجینگ انگلستان، لوئیس بیکن مدیر عامل شرکت مور سرمایه، و پیتر تیل، بنیانگذار PayPal و Palantir هستند. همه آنها در جمع آوری بودجه بولیش این ارز سرمایه گذاری کردند.

مایک نووگراتز، که شرکت مدیریت دارایی گلکسی دیجیتال را اداره می‌کند نیز در دور تأمین مالی شرکت داشت. وی گفت: “اندازه و مقیاس بزرگ بولیش همراه با تجربه بلاک وان در مهندسی بلاک چین با عملکرد بالا، بولیش را از روز اول به یک بازیکن برجسته تبدیل کرده است.”کاهش فعالیت توسعه دهندگان ایاس با وجود رشد قیمت این ارز دیجیتال

طبق اعلامیه امروز، صرافی جدید از ابزارهای موجود در شبکه EOS و سیستم عامل EOSIO که توسط بلاک وان نگهداری می‌شود استفاده خواهد کرد.

این برنامه همچنین قصد دارد از ابزارهای وام دهی و ساخت خودکار در بازار استفاده کند. این امکانات به الگوریتم‌ها امکان تعیین قیمت دارایی‌ها را می‌دهد تا نیازی به خریدار و فروشنده آنلاین نباشد. به عبارت دیگر، این صرافی می‌تواند به EOS اجازه دهد سهمی از رونق بازار مالی غیرمتمرکز را در اختیار داشته باشد. در این بازار افراد می‌توانند بدون واسطه‌های شخص ثالث سود، وام دریافت کنند. علاوه بر این امکان معاملات مشتقات دارایی‌های دیجیتال نیز از امکانات به خصوص این صرافی خواهد بود. حدود 85 میلیارد دلار از دارایی‌های دیفای بر روی بلاک چین اتریوم رقیب EOS قرار دارد.

طبق گزارش ژوئن 2020 شرکت اوت لیر ونچرز (Outlier Ventures، EOS) در طی یک سال 85٪ از توسعه دهندگان خود را از دست داد زیرا به روزرسانی کد گیت هاب (Github) فقط در 6٪ از سطح سال گذشته تبخیر شد.

گزارش اخیرتر روندهای توسعه 2021 از اوت لیر ونچرز حاکی از آن است که پس از آن گزارش سه ماهه دوم، روند نزولی ادامه داشته است. در حالی که TRON و EOS در حال کاهش بود، دیگر “قاتلان اتریوم ” مانند پولکادات (Polkadot)، کازماس (Cosmos) و سولانا (Solana) در حال توسعه بودند.

اما 10 میلیارد دلار می‌تواند کمک زیادی کند. این بیش از کل سرمایه بازار مونرو (Monero)، آلگوراند (Algorand)، میکر (Maker) است.

توکن ICP دیفینیتی پس از لیست شدن در کوین بیس پرو به رتبه 8 جدول رسید

رایانه اینترنتی یک بستر قرارداد هوشمند است که روی اینترنت خود اجرا می‌شود. این شبکه برای تأمین نسخه‌های بلاک چین برخی از محبوب‌ترین برنامه‌های وب، گزینه‌های غیرمتمرکز برای WhatsApp، LinkedIn و TikTok طراحی شده است.

دومینیک ویلیامز، خالق آن، پیش از راه اندازی رایانه اینترنتی، در گفتگو با دیکریپت، اهداف بلند پروازانه خود را برای این پروژه نشان داد. ویلیامز ادعا می‌کند که این پروژه روزی به “بستر اصلی محاسبه بشریت برای ساخت نرم افزار” تبدیل خواهد شد. در طی 20 سال آینده این شبکه جانشین سیستم اختصاصی بسته و کنونی خواهد شد. این پروژه با این چشم انداز، 102 میلیون دلار بودجه از سرمایه گذاران برجسته به دست آورده است.پیش بینی قیمت توکن رایانه اینترنتی در سراسر بازار

به گفته ماتی گرینسپان، بنیانگذار اقتصاد کوانتوم، عدم اطمینان در مورد پتانسیل قیمت ICP، نقایص استفاده از سرمایه بازار به عنوان معیاری برای رتبه بندی دارایی‌های رمزنگاری را برجسته می‌کند. وی به دیکریپت گفت: “در مورد ICP تنها مقدار کمی از کل سکه‌ها نقد هستند، بنابراین تقاضای توکن های در گردش تأثیر زیادی بر قیمت دارد.”

تحلیلگران مساری تخمین زده‌اند که ارزش کل توکن های ICP که در حال حاضر در گردش است تنها حدود 26٪ از کل عرضه است. داشتن یکی از کمترین منابع در گردش می‌تواند قیمت را تحت فشار قرار دهد. برنامه تأمین مشخصی برای این ارز وجود ندارد.

تحلیلگران همچنین خاطرنشان می‌کنند که “برای شرکت در شبکه، توکن ها در سلول‌های عصبی (سیستم خاص دیفینیتی) قفل شده‌اند. بنابراین، این نشانه‌ها نقد نیستند و نمی‌توانند آزادانه به دیگران منتقل شوند. “

اما آنها معتقدند که بزرگترین خطر برای قیمت ICP این است که پروتکل هارد فورکی نداشته باشد. در همان زمان که ICP در کوین بیس پرو راه اندازی شد، کد رایانه اینترنتی منبع آزاد شد. هیچ نسخه قبلی برای محدود کردن احتمال اختصاص دادن کد آن توسط رقبای دیفینیتی وجود نداشت، این بدان معنی است که کد توسط هیچ کس خارج از انجمن آزمایش نشده است.

رقبای سرسخت رایانه اینترنتی

تحلیلگران همچنین متذکر می‌شوند که پیش بینی آنها به پیشرفت پروژه وابسته است. این به ساخت پروژه‌های تحت هدایت جامعه بستگی دارد. بر اساس گزارشی از شرکت الکتریک سرمایه، توسعه دهندگان دیفینیتی یکی از سریعترین رشدها در اکوسیستم را داشته‌اند.

با این وجود، طی چهار سالی که رایانه اینترنتی در حال توسعه است، فضای رمزنگاری تغییرات گسترده‌ای را مشاهده کرده است. پروژه‌هایی مانند اسمارت چین بایننس، کاردانو و پولکادات راه اندازی شده‌اند. این در حالی است که اتریوم در تلاش برای تبدیل شدن به یک بلاک چین نسل سوم با ارتقا مورد انتظار اتریوم 2.0 است.

در مقابل یک رقابت شدید، دیفینیتی را در گوشه رینگ گیر خواهد انداخت. این سیستم در تلاش است تا با ارائه یک الگوی جدید خود را متمایز کند. با این حال ICP در حال ورود به بازار صعودی ارزهای دیجیتال است که با هجوم سکه‌های میم مانند (DOGE) و (SHIB) که توجه بسیار ناچیزی به ارزش اصلی پروژه دارند، غلبه کرده است.

مطالب مرتبط
دوج کوین در روز دوج (DOGE Day) به رشد سهمگین خود ادامه می‌دهد
کسب سود در بازار خرسی
سقوط خاموش بازار NFT، برهم خوردن تعادل عرضه و تقاضا باعث کاهش قیمت NFT ها شده است
فرستادن دیدگاه
ما را دنبال کنید
جدیدترین مقالات
کیف پول‌های اسمارت چین بایننس: ولت‌هایی که برای استفاده از اسمارت چین مناسب هستند
تأثیر هاردفورک لندن بر قیمت اتریوم: EIP1559 و هالوینگ سه گانه چگونه ارزش اتریوم را بالا می‌برد؟
فراکتال نمودار بیت کوین نشان می‌دهد که قیمت این ارز تا سپتامبر به حداقل 80 هزار دلار افزایش می‌یابد
نبرد بیت کوین با فاد: عواملی که در این هفته باید در مورد BTC زیرنظر داشته باشید
وحشت در بازار ارزهای دیجیتال: رکود تتر و لایحه جدید آمریکا فعالان بازار کریپتو را ترسانده است
ویدیو کلیپ های آموزشی
یونی سواپ ورژن 3 فردا راه اندازی می‌شود؛ آیا این می‌تواند نقطه اوج جدیدی برای دیفای باشد
به روزرسانی یونی سواپ (Uniswap) در تاریخ 5 می 2021 به نسخه 3 انجام می شود
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ترید و سرمایه گذاری
سنتیمنت بازار ارز دیجیتال: احساسات در بازار رمزنگاری چه تاثیری دارد و چگونه می‌توان آن را شناسایی کرد؟
لیکوئید شدن (liquidation) به چه معناست؟ چگونه می‌توان از لیکوئید شدن جلوگیری کرد؟
پول توگدر (PoolTogether) چیست؟ پروتکل لاتری کریپتو بدون احتمال از دست دادن پول
صرافی بایننس
دسواپ (Deswap) چیست؟ اولین پروتکل وام دهی استیبل کوین مبتنی بر زنجیره‌ی پالی گان