منو
بیت پارس  »  تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال  »  تحلیل تکنیکال  »  تحلیل تکنیکال آلتکوین ها  »  افزایش قیمت اتریوم همزمان با کاهش اندک تسلط بیت کوین؛ بازار به آلت‌ها روی خوش نشان می‌دهد؟
افزایش قیمت اتریوم همزمان با کاهش اندک تسلط بیت کوین؛ بازار به آلت‌ها روی خوش نشان می‌دهد؟

افزایش قیمت اتریوم همزمان با کاهش اندک تسلط بیت کوین؛ بازار به آلت‌ها روی خوش نشان می‌دهد؟

در حالی که قیمت بیت کوین در محدوده 27 هزار دلار متوقف شد، پس از افزایش 15 درصدی، بالاترین نرخ سالانه برای ETH در سطح 740 دلار ثبت شد. با کاهش تسلط بیت کوین به زیر 70 درصد، سایر آلت کوین‌ها نیز کمی بهبود یافته‌اند.

افزایش قیمت اتریوم همزمان با کاهش اندک تسلط بیت کوین؛ بازار به آلت‌ها روی خوش نشان می‌دهد؟

بعد از یک روز معاملاتی در آخرین روزهای سال 2020 این هفته بسیار پرهیجان با رکوردشکنی‌های متنوع پایان یافت. بیت کوین در این آخر هفته توانست رکورد 28.4 هزار دلاری خود را به ثبت برساند. البته این رکورد چندان پایدار نبود و قیمت پس از رسیدن به آن تا 26.5 هزار دلار اصلاح شد. در چند ساعت گذشته بیت کوین در قیمت 27000 دلار آرام شده است.

بیشتر آلتکوین ها سرانجام با برخی از دستاوردهای چشمگیر دو رقمی به مهمانی پیوستند. مهم‌ترین افزایش قیمت از آن اتریوم بود که توانست به بیش از 700 دلار افزایش یابد. این ارز توانست با ثبت بالاترین رقم روزانه در حدود 740 دلار رکورد سال 2020 خود را بشکند.افزایش قیمت بیت کوین تا اوج بی سابقه و تاریخی خود

پادشاه ارزهای دیجیتال عملکرد چشمگیر خود در تعطیلات سال نوی میلادی را دیروز نیز ادامه داد. پس از ثبت بالاترین رقم‌های تاریخی 26،000 و 27،000 دلار در روزهای قبل، بیت کوین به سمت یک نقطه عطف مهم دیگر – 28،000 $ حرکت کرد.

طولی نکشید که بیت کوین توانست این مقاومت را نیز در هم بشکند. در هنگام این افزایش قیمت، BTC آخرین ATH را در قیمت 28،400 دلار در صرافی ارزهای دیجیتال بیت استمپ ثبت کرد. با توجه به این واقعیت که بیت کوین طی ماه اکتبر حدود 10 هزار دلار معامله می‌شد این رشد کاملاً چشمگیر است.

افزایش قیمت اتریوم همزمان با کاهش اندک تسلط بیت کوین؛ بازار به آلت‌ها روی خوش نشان می‌دهد؟

نمودار-قیمت-بیت-کوین

با این حال، هنگامی که جامعه شروع به حدس و گمان در مورد مانع اصلی بعدی در 30000 دلار کرد، خرس‌ها (فروشندگان) فرمان را دوباره به دست گرفتند. در ساعات بعدی، BTC بیش از 2،000 دلار سقوط کرد. این ارز پایین‌ترین نرخ روزانه را در زیر 26،000 $ ثبت نمود. با این وجود، دارایی برخی از ضررها را بازیابی کرده و در حال حاضر در حدود 27000 دلار معامله می‌شود.

از منظر تحلیل تکنیکال، اولین سطح پشتیبانی در 26850 دلار، 26،500 دلار و 25،700 $ (پایین‌ترین نرخ دیروز) می‌تواند در صورت افت قیمت دیگر به این ارز کمک کند. در مقابل سطح 28600 دلار 29200 دلار موانع اصلی تا قبل از مقاومت روانشناسی 30000 دلار هستند.آلتکوین ها به رهبری اتریوم شروع به حرکت کردند

بازار آلتکوین به شدت از بیت کوین عقب مانده است. در نتیجه، تسلط بیت کوین به بالاترین سطح سالانه نزدیک به 72 درصد رسید. با این حال، بیشتر آلت کوین‌ها در 24 ساعت گذشته با دستاوردهای جدی بیدار شده‌اند. بنابراین از تسلط بیت کوین اندکی کاسته شده است و این معیار به زیر 70٪ رسید.

همانطور که بیت پارس صبح امروز گزارش داد، اتریوم با 15٪ افزایش در 24 ساعت گذشته یکی از مهمترین و چشمگیرترین رشدها را داشته است. به همین ترتیب، ملکه ارزهای دیجیتال توانست بر قیمت 700 دلار غلبه کند و به بالاترین سطح از اوایل سال 2018 رسیده است.

افزایش قیمت اتریوم همزمان با کاهش اندک تسلط بیت کوین؛ بازار به آلت‌ها روی خوش نشان می‌دهد؟

نمای کلی بازار ارزهای دیجیتال

چین لینک نیز درصد مشابهی به قیمت خود اضافه کرده است. اکنون معاملات LINK بالای 12.5 دلار را انجام می‌شود. بیتکوین کش (4٪)، بایننس کوین (3.5٪)، پلکادات (4.5٪)، کاردانو (2.25٪) نیز به رنگ سبز درآمدند.لایتکوین (-3٪) و ریپل (-5٪) دو سکه از ده ارز برتر بازار هستند که ارزش خود را از دست داده‌اند. LTC با قیمت 130 دلار دست و پنجه نرم می‌کند، در حالی که XRP به 0.28 دلار کاهش است.

دستاوردهای بیشتر از پروتکل اوشن (13٪)، ثورچین (10٪)، دکرد (10٪)، اوه (10٪)، یونی سوآپ (9.5٪) و کوساما (9٪) مشهود است.

مطالب مرتبط
بی ان وای ملون (BNY Mellon) به گری اسکیل بیت کوین تراست افزوده شد.
با سقوط بیت کوین به 52000 دلار، در یک ساعت 7.6 میلیارد دلار از موقعیت‌های لانگ منحل شد
اصلاح گسترده بیت کوین در راه است؟ کارشناسان درباره اصلاح 50 درصدی هشدار می‌دهند
فرستادن دیدگاه
ما را دنبال کنید
جدیدترین مقالات
بازگشت نهنگ‌های بیت کوین با خرید 1.6 میلیارد دلاری باعث افزایش قیمت شده است
متاورس (Metavers) یا برنامه‌های چند جهانی چیست و چه جایگاهی در صنعت بلاک چین دارد؟
بهبود احساسات بازار: بیت کوین با رشد قیمت توانست تسلطش را بر بازار افزایش دهد
فراتر از بیت کوین: آینده دارایی‌های دیجیتال بسیار بزرگتر از اولین ارز دیجیتال است
ترید مسئولانه ارز دیجیتال: نکات مهمی برای کاهش ریسک در معاملات ارز دیجیتال
ویدیو کلیپ های آموزشی
یونی سواپ ورژن 3 فردا راه اندازی می‌شود؛ آیا این می‌تواند نقطه اوج جدیدی برای دیفای باشد
به روزرسانی یونی سواپ (Uniswap) در تاریخ 5 می 2021 به نسخه 3 انجام می شود
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether