قیمت بیت کوین
۱,۲۲۸,۷۰۴,۰۰۶تومان
47,488دلار
4.04
قیمت اتریوم
۳۸,۲۷۰,۲۵۳تومان
1,479.17دلار
5.99
قیمت تتر
۲۵,۸۷۶تومان
1دلار
0.02
قیمت کاردانو
۲۹,۴۹۶تومان
1.14دلار
0.58
خانه  »  اخبار  »  اخبار بازار ارزهای دیجیتال  »  اخبار ارزهای برتر  »  رشد قیمت اتریوم به بالاترین سطح 4 ماهه در برابر BTC و کاهش تسلط بیت کوین بر بازار

رشد قیمت اتریوم به بالاترین سطح 4 ماهه در برابر BTC و کاهش تسلط بیت کوین بر بازار

رشد قیمت اتریوم به بالاترین سطح 4 ماهه در برابر BTC و کاهش تسلط بیت کوین بر بازار

اتریوم در برابر بیت کوین تا بالاترین قیمت 4 ماهه خود رشد یافته است. عدم توانایی بیت کوین در ادامه فعالیت خود، از سلطه این ارز بر بازار کاسته است.

رشد قیمت اتریوم به بالاترین سطح 4 ماهه در برابر BTC و کاهش تسلط بیت کوین بر بازار

بیت کوین در روند بازیابی خود همچنان ناموفق است. این ارز طی روز گذشته بین 32 تا 33 هزار دلار ثابت ماند و به حرکت جانبی خود ادامه داد. آلت کوین‌های بزرگ و متوسط، با رهبری اتریوم، در برابر BTC رشد قیمت داشته‌اند. این درحالی است تسلط بیت کوین با توجه به احساسات منفی درباره ادامه روند صعودیش تقریباً به 63٪ کاهش می‌یابد.بیت کوین غلبه بر سطح قیمت 34 هزار بازماند

پس از آنکه بیت کوین در ابتدای هفته به زیر 29،000 دلار فرو رفت، به نظر می‌رسد که دارایی به سمت یک جلسه بهبود سریع حرکت کرده است. این درست مشابه حرکات اخیر پادشاه ارزهای دیجیتال بود. همین دیروز این ارز دیجیتال بیش از 5000 دلار به ارزش خود افزود.

رشد قیمت اتریوم به بالاترین سطح 4 ماهه در برابر BTC و کاهش تسلط بیت کوین بر بازار

نمودار قیمت بیت کوین 24.01

این منجر به نزدیکی بیت کوین به 34،000 دلار شد. با این حال پس از آنکه به بالاترین نرخ روزانه رسید نتوانست یک پشتیبانی قابل توجه در این سطح مقاومت ایجاد کند. بیت کوین نتوانست به بالاتر از این قیمت دست یابد. این ارز پس ریجکت شدن از این سطح بیش از 2000 دلار سقوط کرد و به زیر 31،500 دلار رسید.

در ساعات بعدی، BTC یک حرکت صعودی دیگر را آغاز کرد که منجر به رسیدن به حدود 33000 دلار شد. با این وجود این ارز دیجیتال برای اولین بار نتوانست به بالاتر از آن برسد و در حال حاضر دقیقاً زیر آن سطح معامله می‌شود.

از نقطه نظر فنی، BTC باید خطوط مقاومت حساس را در 34000 دلار و 36200 دلار برای از سرگیری روند صعودی تصاحب کند. از طرف دیگر، سطح حمایت 30760 دلار، 30،000 دلار و 29،630 دلار می‌تواند در صورت اصلاح مجدد با یاری بیت کوین بیاید.قیمت اتریوم به بالاتر 1300 دلار افزایش یافت؛ صعود آلتکوین ها و کاهش تسلط بیت کوین

اکثر آلتکوین ها پس از رشد چشمگیر دو رقمی دیروز، کند شده‌اند. در مقیاس 24 ساعته، XRP، بیت کوین کش و کاردانو ضررهای جزئی داشته‌اند. در همین زمان، بایننس کوین، چین لینک، پولکادات و لایت کوین حدود 1٪ به ارزش خود اضافه کرده‌اند.

از میان برترین آلتکوین ها، اتریوم با رشد قیمت 4.5٪ بیشترین سود را در روز گذشته کسب کرده است. در نتیجه، دومین دارایی بزرگ دیجیتال پس از وقفه‌ای چند روزه در زیر این سطح، به بیش از 1300 دلار افزایش یافته است. جدا از افزایش قیمت دلاری دلار، اتریوم در برابر BTC نیز افزایش یافته است.

رشد قیمت اتریوم به بالاترین سطح 4 ماهه در برابر BTC و کاهش تسلط بیت کوین بر بازار

نمای کلی بازار ارزهای دیجیتال24.01

ETH / BTC در ابتدای سال جدید در پایین‌ترین سطح 8 ماهه بود و در حدود 0.024 معامله شد. با این حال به دنبال آخرین اقدام قیمت، ETH اکنون در بالاترین سطح 4 ماهه و بیش از 0.04 BTC در هر ETH است. برای یادآوری، بالاترین قیمت ETH / BTC در ژانویه 2018 تعیین شد، زمانی که یک ETH بیش از 0.14 BTC معامله می‌شد.

آلتکوین های با حجم پایین و متوسط طی 24 ساعت گذشته نوسانات بیشتری را نشان داده‌اند. کوآنتوم با افزایش 25 درصدی چشمگیرترین سودآور بازار است. به دنبال آن اوه (15٪)، آرویو (13٪)، ورج (12٪)، و پروتکل اوشن (10٪) بیشترین افزایش قیمت‌ها را داشته‌اند.

عدم توانایی بیت کوین در عبور از 34،000 دلار و همین طور رشد برخی از آلتهای بزرگ سبب شده تسلط بیت کوین بر بازار به 63.3٪ کاهش یابد.

مطالب مرتبط
دوج کوین و ریپل با افت بقیه بازارهای مالی و بعضی از ارزهای دیجیتال به شدت افزایش می‌یابند
رکورد تازه بیت کوین: طلای دیجیتال تا 24.6 هزار دلار افزایش یافت؛ جهت حرکت بعدی نامشخص
چرخه گاوی بیت کوین تازه آغاز شده است، با این حال به نظر می‌رسد دیفای می‌تواند از آن پیشی بگیرد
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ویدیوی آموزشی صرافی کوینکس
ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی چیست
ترید و سرمایه گذاری
دیفای و بیت کوین: در حال حاضر شرایط برای استفاده از این دو در کنار هم فراهم نیست.
امنیت کیف پول صرافی: آیا نگهداری ارزهای دیجیتال در کیف پول صرافی کار عاقلانه‌ای است؟
یلد فارمینگ یونی سواپ: راهنمای کسب درآمد از تامین نقدینگی صرافی غیرمتمرکز
راهنمای بایننس اسمارت چین: چگونه می توان از (BSC)، بلاک چین جدید بایننس استفاده کرد؟
توکن های صرافی غیرمتمرکز: 6 توکن دکسی (DEX) که در سال 2021 رشد شدیدی را تجربه کردند