قیمت بیت کوین
۱,۲۲۸,۷۰۴,۰۰۶تومان
47,488دلار
4.04
قیمت اتریوم
۳۸,۲۷۰,۲۵۳تومان
1,479.17دلار
5.99
قیمت تتر
۲۵,۸۷۶تومان
1دلار
0.02
قیمت کاردانو
۲۹,۴۹۶تومان
1.14دلار
0.58
خانه  »  اخبار  »  اخبار صنعت ارزهای دیجیتال  »  اخبار بلاک چین  »  توییتر غیرمتمرکز: بنیانگذار کاردانو می‌خواهد به جک دورسی کمک کند تا توییتر غیرمتمرکز شود

توییتر غیرمتمرکز: بنیانگذار کاردانو می‌خواهد به جک دورسی کمک کند تا توییتر غیرمتمرکز شود

اخبار بلاک چین
رضا باغانی
17 ژانویه 21
۰
توییتر غیرمتمرکز: بنیانگذار کاردانو می‌خواهد به جک دورسی کمک کند تا توییتر غیرمتمرکز شود

چارلز هاسکینسون می‌گوید که او در حال کار بر روی یک پروژه رسانه‌های اجتماعی است و می‌خواهد پروژه غیرمتمرکز توییتر در جامعه باز انجام شود.

توییتر غیرمتمرکز: بنیانگذار کاردانو می‌خواهد به جک دورسی کمک کند تا توییتر غیرمتمرکز شود

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، این هفته با مدیر عامل توییتر جک دورسی توئیت رد و بدل کرد. هاسکینسون، که به تأسیس اتریوم نیز کمک کرد، می‌گوید که او در حال کار بر روی موضوعاتی در مورد رسانه‌های اجتماعی است. دورسی می‌خواهد شبکه‌ای غیرمتمرکز و کاملاً متن باز برای توییتر با نام بلو اسکای ایجاد کند.

جک دورسی، مدیر عامل توییتر و شرکت پرداخت اسکوئر (Square) یکی از طرفداران صریح بیت کوین است. اعتقاد وی به وعده فناوری غیرمتمرکز دلیل بزرگی است که توییتر را برای دور شدن از خدمات متمرکز در آینده آماده می‌کند.معرفی بلو اسکای پروژه منبع باز توییتر

او این هفته در توضیح دلیل خود در مورد تحریم اخیر دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا برای تحریک خشونت، بر این عقیده تأکید کرد. دورسی به طرح این غول رسانه‌های اجتماعی برای استخدام توسعه دهندگان و مهندسان منبع باز برای ایجاد ابتکاری در این شرکت اشاره کرد. او می‌خواهد به کمک آنها آینده غیرمتمرکز بالقوه‌ای را برای رسانه‌های اجتماعی رقم بزند.

با این حال، این موضوع توئیت باعث شد یکی از وزنه‌های سنگین رمزنگاری در موضوع رسانه‌های اجتماعی غیرمتمرکز سر و صدا کند. چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو و اتریوم، در پاسخ به دورسی او را تشویق کرد که توسعه آسمان آبی را برای جامعه باز کند. وی افزود که ظاهراً در حال کار بر روی چیزی در آن بخش است.

توییتر غیرمتمرکز: بنیانگذار کاردانو می‌خواهد به جک دورسی کمک کند تا توییتر غیرمتمرکز شود

توییت جک دورسی و پاسخ هاسکینسون

“ما در حال کار بر روی چیزی هستیم که جک می‌خواهد. شما نباید این پروژه را در خانه بسازید”. “آن را به یک پروژه منبع آزاد تبدیل کنید و کل صنعت ما می‌تواند در آن سهیم باشد.”

ابتکار بلو اسکای به طور خاص به دنبال توسعه دهندگان منبع باز است. دورسی تأیید کرد که آنها بر روی “یک استاندارد غیرمتمرکز باز برای رسانه‌های اجتماعی” کار خواهند کرد. با این حال مشخص نیست که توسعه تا چه اندازه باز خواهد بود. و یا اینکه جامعه تا چه حدی درگیر آن خواهد شد.

مشخص نیست که هاسکینسون در حوزه رسانه‌های اجتماعی روی چه چیزی کار می‌کند. با این حال احتمالاً این پروژه به بلاکچین کاردانو (Cardano) متصل است.توصیحات دورسی در رابطه با مسدود کردن حساب ترامپ

توئیت دورسی در تصدیق آنچه بود که وی در ممنوع کردن حساب ترامپ ضروری می دانست. او توییت های ترامپ را با پتانسیل خشونت در دنیای واقعی می‌داند. وی نوشت: “من معتقدم این تصمیم درستی برای توییتر بود”. “ما با یک شرایط خارق العاده و غیرقابل مقاومت روبرو شدیم. این شرایط ما را مجبور کرد که تمام اقدامات خود را بر روی امنیت عمومی متمرکز کنیم. آسیب آفلاین در نتیجه گفتار آنلاین کاملاً واقعی است. محافظت از امنیت فیزیکی آن چیزی است که بیش از هر چیز سیاست و اجرای ما را پیش می‌برد.”

با این حال، در نهایت، دورسی نتیجه گرفت که رسانه‌های اجتماعی و شرکت‌های میزبانی که دسترسی تفکرات بحث برانگیز را مسدود نمی‌کنند “در بلندمدت برای هدف و آرمان‌های عالی اینترنت باز “مخرب خواهند بود. وی از بیت کوین به عنوان نماینده دیدگاه خود برای آینده اینترنت نام برد.

دورسی در توییت خود نوشت: “دلیل این که من علاقه زیادی به بیت کوین دارم عمدتاً به مدلی است که نشان می‌دهد. یک فناوری اینترنتی بنیادی که توسط هیچ فرد یا نهادی کنترل نمی‌شود. این فناوری تحت تأثیر هیچ قوای متمرکزی قرار نمی‌گیرد.” “این همان چیزی است که اینترنت می‌خواهد باشد. با گذشت زمان، تعداد بیشتری از آن وجود خواهد داشت.”

مطالب مرتبط
ترون هکتون دیفای خود را با 10 میلیون دلار صندوق توسعه راه اندازی کرد
بنیانگذار اتریوم راه حل کیف پول اجتماعی را برای مقابله با سرقت ارز دیجیتال پیشنهاد می‌کند
شرکت های تکنولوژی مالی طبق گزارش دولت استرالیا در سال های آینده از بلاکچین استفاده می کنند
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ویدیوی آموزشی صرافی کوینکس
ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی چیست
ترید و سرمایه گذاری
دیفای و بیت کوین: در حال حاضر شرایط برای استفاده از این دو در کنار هم فراهم نیست.
امنیت کیف پول صرافی: آیا نگهداری ارزهای دیجیتال در کیف پول صرافی کار عاقلانه‌ای است؟
یلد فارمینگ یونی سواپ: راهنمای کسب درآمد از تامین نقدینگی صرافی غیرمتمرکز
راهنمای بایننس اسمارت چین: چگونه می توان از (BSC)، بلاک چین جدید بایننس استفاده کرد؟
توکن های صرافی غیرمتمرکز: 6 توکن دکسی (DEX) که در سال 2021 رشد شدیدی را تجربه کردند