قیمت بیت کوین
1,625,107,736تومان
61,936.00دلار
1.52
قیمت اتریوم
64,205,349تومان
2,442.94دلار
1.02
قیمت بایننس کوین
13,637,357تومان
518.95دلار
5.74
قیمت ریپل
43,621تومان
1.66دلار
6.27
قیمت تتر
26,217تومان
1.01دلار
0.21
خانه  »  اخبار  »  اخبار بازار ارزهای دیجیتال  »  اخبار آلتکوین ها  »  حرکت صعودی اتریوم و آلتکوین‌ها پس از آرام گرفتن بیت کوین شروع شد

حرکت صعودی اتریوم و آلتکوین‌ها پس از آرام گرفتن بیت کوین شروع شد

حرکت صعودی اتریوم و آلتکوین ها پس از آرام گرفتن بیت کوین شروع شد

به نظر تحلیلگران حرکت صعودی اتریوم در برابر دلار و بیت کوین نشانه کلاسیکی از بازگشت آلتکوین‌ها دارد. آیا با توجه به تحولات بازار ارزهای دیجیتال این ایده ی درستی است.

حرکت صعودی اتریوم و آلتکوین‌ها پس از آرام گرفتن بیت کوین شروع شد

اتر (ETH) از یک نقطه حساس قیمتی در برابر بیت کوین (BTC) عبور کرده است. حرکت صعودی اتریوم نشان می‌دهد که آلتکوین‌ها احتمالاً در حال شروع حرکت بزرگی در آینده نزدیک هستند.



آیا اتریوم برنده بعدی بازار افزایشی است؟

داده‌‌‌های بازارهای، کوین سیصد و شصت (Coin360) و تردینگ ویو (TradingView) نشان می‌دهد که ETH / BTC در 3 ژانویه توانست در یک شمع روزانه مقاومت یحرانی 0.026 را پشت سر بگذارد.

بعد از ضعیف ماندن در طول ماه دسامبر، اتر در چند روز اول سال 2021 به میدان بازگشت. عملکرد یکشنبه این ارز می‌تواند شروع کاری بسیار بزرگتر باشد.

همانطور که مایکل ون د پوپه، تحلیلگر بازارهای کوین تلگراف هفته گذشته اشاره کرد، 0.026 BTC یک نقطه شکست قابل توجه برای ادامه حرکت صعودی اتریوم است. اگر اتریوم بتواند آن را پشت سر بگذارد و بالای آن ثابت شود می‌تواند نشانه ای از صعود و تقویت همه بازار آلتکوین‌ها باشد.



آلت سیزن آغاز شده است

وی روز یکشنبه به دنبال کنندگان توییتر گفت: “زمان آن فرا رسیده است اتریوم، پولکادات، کاردانو، لایتکوین، چین لینک و موارد دیگر برای شکستن اوج‌‌‌های تاریخی خود شروع به حرکت کنند.”

ون دی پوپه توضیح داد: “من معتقدم که ما شاهد حرکت پول از BTC به سمت آلتکوین‌ها هستیم. اتر در پایین جفت BTC قرار دارد.” “بنابراین احتمالاً ادامه فصل در این سه ماه با برتری آلتکوین‌ها و کاهش تسلط بیت کوین ادامه خواهد یافت.” او اضافه کرد:

“اما، تصحیح بیت کوین نیز قابل روی دادن است.”

در زمان انتشار، ETH / USD در حال نزدیک شدن به سطح قیمت‌‌‌های برجسته خود است. حرکت صعودی اتریوم با هدف 1000 دلار شکل گرفته است. این با یک رشد 34 درصدی در روز یکشنبه محقق شده است. اتریوم اکنون 50 دلار از رقم 1000 دلار نیز بالاتر رفته است. آخرین باری که این جفت ارز با چهار رقم معامله شد ژانویه 2018 بود.

کامرون وینکلووس، کارآفرین و بنیانگذار صرافی ارز دیجیتال جمینی، در توییتر خود افزود: “ETH بهترین دارایی (450٪ افزایش) در سال 2020 بود که دست کم و هنوز هم در پایین ترین سطح خود قرار دارد.”



آیا اینجا کف قیمتی آلتکوین‌ها است؟

با توجه به احتمال شروع آلتسیزن که اکنون به طور قطعی مورد توجه قرار گرفته است، ده آلتکوین برتر بازار نشانه هایی از قدرت در برابر بیت کوین را نشان می‌دهند.

لایتکوین (LTC) در برابر بیت کوین بزرگترین ارز دیجیتال 18 درصد رشد داشته است. این درحالی است که بیت کوین کش 13.3٪ و کاردانو   9.7٪ رشد را تجربه کرده اند. با این روند (BCH)به قیمت 436 و (ADA) در سطح 0.22 معامله می‌شود.

حتی XRP نیز که هنوز درگیر اقدامات قانونی علیه ریپل است، با 5٪ پیشرفت روزانه در برابر قیمت BTC دوباره پا به عرصه بازار گذاشته است. با توجه به این رشد‌ها هنوز هم تسلط کلی بیت کوین در بازار به زیر 68٪ است.

مطالب مرتبط
اوج قیمت تازه اتریوم با شروع معاملات آتی بورس شیکاگو با افزایش هزینه گس همراه شد
اتریوم و بیت کوین سرمایه گذاری شده در پروژه های دیفای از 5 میلیارد دلار گذشت
سهم گذاری دارایی یا لانچ پول محصول جدید بایننس برای سرمایه گذاری دارایی های رمزنگاری
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ترید و سرمایه گذاری
صرافی رمزنگاری کوین بیس (Coinbase) + راهنمای کامل ایجاد حساب کاربری
ارز دیجیتال کاوا (Kava) چیست؟ پلت فرم اعطای وام ارزهای دیجیتال
راهنمای استیکینگ پولکادات (Polkadat) و کسب پاداش با توکن DOT
ریپل و دوج کوین توانستند اوج‌های تاریخی جدید ثبت کنند؛ آیا اکنون زمان برداشت سود است؟
توکن (BETH) چیست و چگونه می‌توان از آن استفاده کرد؟