منو
بیت پارس  »  اخبار  »  اخبار بازار ارزهای دیجیتال  »  اخبار آلتکوین ها  »  حرکت صعودی اتریوم و آلتکوین ها پس از آرام گرفتن بیت کوین شروع شد
حرکت صعودی اتریوم و آلتکوین ها پس از آرام گرفتن بیت کوین شروع شد

حرکت صعودی اتریوم و آلتکوین ها پس از آرام گرفتن بیت کوین شروع شد

رضا باغانی
1399/10/15
۰

به نظر تحلیلگران حرکت صعودی اتریوم در برابر دلار و بیت کوین نشانه کلاسیکی از بازگشت آلتکوین ها دارد. آیا با توجه به تحولات بازار ارزهای دیجیتال این ایده ی درستی است.

حرکت صعودی اتریوم و آلتکوین ها پس از آرام گرفتن بیت کوین شروع شد

اتر (ETH) از یک نقطه حساس قیمتی در برابر بیت کوین (BTC) عبور کرده است. حرکت صعودی اتریوم نشان می دهد که آلتکوین ها احتمالاً در حال شروع حرکت بزرگی در آینده نزدیک هستند.آیا اتریوم برنده بعدی بازار افزایشی است؟

داده های بازارهای ، کوین سیصد و شصت (Coin360) و تردینگ ویو (TradingView) نشان می دهد که ETH / BTC در 3 ژانویه توانست در یک شمع روزانه مقاومت یحرانی 0.026 را پشت سر بگذارد.

بعد از ضعیف ماندن در طول ماه دسامبر ، اتر در چند روز اول سال 2021 به میدان بازگشت. عملکرد یکشنبه این ارز می تواند شروع کاری بسیار بزرگتر باشد.

همانطور که مایکل ون د پوپه، تحلیلگر بازارهای کوین تلگراف هفته گذشته اشاره کرد، 0.026 BTC یک نقطه شکست قابل توجه برای ادامه حرکت صعودی اتریوم است. اگر اتریوم بتواند آن را پشت سر بگذارد و بالای آن ثابت شود می تواند نشانه ای از صعود و تقویت همه بازار آلتکوین ها باشد.آلت سیزن آغاز شده است

وی روز یکشنبه به دنبال کنندگان توییتر گفت: “زمان آن فرا رسیده است اتریوم، پولکادات، کاردانو، لایتکوین، چین لینک و موارد دیگر برای شکستن اوج های تاریخی خود شروع به حرکت کنند.”

ون دی پوپه توضیح داد: “من معتقدم که ما شاهد حرکت پول از BTC به سمت آلتکوین ها هستیم. اتر در پایین جفت BTC قرار دارد.” “بنابراین احتمالاً ادامه فصل در این سه ماه با برتری آلتکوین ها و کاهش تسلط بیت کوین ادامه خواهد یافت.” او اضافه کرد:

“اما، تصحیح بیت کوین نیز قابل روی دادن است.”

در زمان انتشار ، ETH / USD در حال نزدیک شدن به سطح قیمت های برجسته خود است. حرکت صعودی اتریوم با هدف 1000 دلار شکل گرفته است. این با یک رشد 34 درصدی در روز یکشنبه محقق شده است. اتریوم اکنون 50 دلار از رقم 1000 دلار نیز بالاتر رفته است. آخرین باری که این جفت ارز با چهار رقم معامله شد ژانویه 2018 بود.

کامرون وینکلووس، کارآفرین و بنیانگذار صرافی ارز دیجیتال جمینی، در توییتر خود افزود: “ETH بهترین دارایی (450٪ افزایش) در سال 2020 بود که دست کم و هنوز هم در پایین ترین سطح خود قرار دارد.”آیا اینجا کف قیمتی آلتکوین ها است؟

با توجه به احتمال شروع آلتسیزن که اکنون به طور قطعی مورد توجه قرار گرفته است، ده آلتکوین برتر بازار نشانه هایی از قدرت در برابر بیت کوین را نشان می دهند.

لایتکوین (LTC) در برابر بیت کوین بزرگترین ارز دیجیتال 18 درصد رشد داشته است. این درحالی است که بیت کوین کش 13.3٪ و کاردانو   9.7٪ رشد را تجربه کرده اند. با این روند (BCH)به قیمت 436 و (ADA) در سطح 0.22 معامله می شود.

حتی XRP نیز که هنوز درگیر اقدامات قانونی علیه ریپل است، با 5٪ پیشرفت روزانه در برابر قیمت BTC دوباره پا به عرصه بازار گذاشته است. با توجه به این رشد ها هنوز هم تسلط کلی بیت کوین در بازار به زیر 68٪ است.

مطالب مرتبط
بیت کوین 50 هزار دلاری اکنون در دسترس است؛ بازار کریپتو دوباره صعودی شد
حباب بازار ارزهای دیجیتال
سوشی سواپ و یونی سواپ: پرچمداران صرافی‌های غیرمتمرکز تا کجا می‌توانند رشد کنند
فرستادن دیدگاه
ما را دنبال کنید
جدیدترین مقالات
بازگشت نهنگ‌های بیت کوین با خرید 1.6 میلیارد دلاری باعث افزایش قیمت شده است
متاورس (Metavers) یا برنامه‌های چند جهانی چیست و چه جایگاهی در صنعت بلاک چین دارد؟
بهبود احساسات بازار: بیت کوین با رشد قیمت توانست تسلطش را بر بازار افزایش دهد
فراتر از بیت کوین: آینده دارایی‌های دیجیتال بسیار بزرگتر از اولین ارز دیجیتال است
ترید مسئولانه ارز دیجیتال: نکات مهمی برای کاهش ریسک در معاملات ارز دیجیتال
ویدیو کلیپ های آموزشی
یونی سواپ ورژن 3 فردا راه اندازی می‌شود؛ آیا این می‌تواند نقطه اوج جدیدی برای دیفای باشد
به روزرسانی یونی سواپ (Uniswap) در تاریخ 5 می 2021 به نسخه 3 انجام می شود
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether