منو
بیت پارس  »  تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال  »  تحلیل تکنیکال  »  تحلیل تکنیکال بیت کوین  »  چرخه‌های بیت کوین در حال توسعه هستند؛ پیش بینی قیمت 118000 دلاری در پایان چرخه 4 بیت کوین
چرخه‌های بیت کوین در حال توسعه هستند؛ پیش بینی قیمت 118000دلاری در پایان چرخه جدید

چرخه‌های بیت کوین در حال توسعه هستند؛ پیش بینی قیمت 118000 دلاری در پایان چرخه 4 بیت کوین

چرخه‌های بیت کوین در حال تکامل هستند. ما اکنون در اوایل چرخه 4 قرار داریم. انتظار می رود بیت کوین در پایان این چرخه به قیمت 118000 دلار و بازاری به حجم حال حاضر غول فناوری اپل دست یابد.

چرخه‌های بیت کوین در حال توسعه هستند؛ پیش بینی قیمت 118000 دلاری در پایان چرخه 4 بیت کوین

چرخه‌های بیت کوین در حال توسعه هستند؛ پیش بینی قیمت 118000دلاری در پایان چرخه جدید

چرخه‌های بیت کوین در حال توسعه هستند؛ پیش بینی قیمت 118000دلاری در پایان چرخه جدید

    چرخه‌های بیت کوین در حال تکامل هستند و روایت‌های پیرامون آن نیز همینطور. بیشتر مردم به آن به عنوان یک ارز، ذخیره ارزش، پول نقد نظیر به نظیر و غیره نگاه می‌کنند. با وجود این روایاتی که غالب شده است، روایت‌های دیگر شامل اثبات مفهوم وجه نقد الکترونیکی، ارز دارک نت (darknet)، پایگاه داده اشتراکی قابل برنامه ریزی و غیره بود.

واضح است که روایت‌های مربوط به بیت کوین در حال تغییر است، پس چرا اکنون به نظر زمان مهمی است؟ زیرا بیت کوین در حاضر یکی از مهم‌ترین نقاط عطف خود در طول عمرش را از سر می‌گذراند. این رویداد به همان اندازه مهم است که پستانداران از چهار پا به دو پا تبدیل می‌شوند.

هدف این مقاله ارائه دیدگاه جدید به خواننده در مورد چرخه‌های بیت کوین و آماده سازی بهتر کاربران برای عملکرد بعدی گاوی یا افزایشی این ارز است.چرخه‌های بیت کوین

محبوب‌ترین ایده این است که بیت کوین یک چرخه 4 ساله را دنبال می‌کند. این روایت به خودی خود با در نظر گرفتن فاصله بین هالوینگ ها اشتباه نیست. البته این ایده ممکن است در مورد دو هالوینگ قبلی صادق باشد، اما برای آخرین هالوینگ به نظر درست نیست.

هر چرخه از یک اوج و سقوط تشکیل شده است. چرخه گاوی و پس از آن خرسی. ما حدود 3 سال است که شاهد اجرای یک چرخه گاوی مناسب نیستیم، البته به جز تحرکات 2 ماه اخیر. از این رو، همانطور که توضیح داده شد، چرخه‌های بیت کوین طولانی‌تر می‌شوند.

با هر چرخه، میزان بازگشت سرمایه نیز کاهش می‌یابد. این منطقی است، همانطور که مقدار ارزش بیت کوین افزایش یافته است، ROI برای پایدار شدن باید به طور طبیعی کاهش یابد.

چرخه اول بازدهی 50،000٪، چرخه دوم 49،000٪ و 11،500٪ برای چرخه سوم داشت. پیش بینی می‌شود که چرخه چهارم تقریباً 3700٪ – تقریباً چهار برابر کمتر از چرخه قبلی – باشد.

چگونه قیمت 118000 دلار امکان پذیر می شود؟

با این حال، قیمت فقط در 3 دوره به محدوده 5 رقمی رسیده است. بنابراین با ادامه کار، می‌توان انتظار داشت که این بازگشت سرمایه حتی به شدت کاهش یابد [به ویژه در چرخه پنجم]. بنابراین، چرخه چهارم همان چیزی است که بیت کوین را در سطح جهانی حتی بیش از آنچه در حال حاضر است مطرح می‌کند. حداقل از نظر پذیرش به عنوان ذخیره ارزشمند.

گرچه ممکن است غیرممکن به نظر برسد، پول شرکتی به سختی شروع به جریان یافتن در بازار ارزهای دیجیتال کرده است و بیت کوین می توانست از ATH قبلی خود پیشی بگیرد. همانطور که در مقاله‌ای از ای‌ام بی کریپتو ambcrypto گفته شد

“.. 35000 شرکت تجاری عمومی وجود دارد که در مجموع 5 تریلیون دلار پول نقد اضافی دارند. این شرکت‌ها به دلیل همه گیری، بازده واقعی منفی داشته‌اند. کش اپ (CashApp) توییتر به تنهایی می‌تواند حدود 10 میلیارد دلار پول نقد اضافی در اختیار بازار قرار دهد. بنابراین، حتی اگر 1٪ -2٪ از این سرمایه [5 تریلیون دلار] به بیت کوین سرازیر شود، به راحتی حجم بازار آن را به 2 تریلیون دلار و بالاتر خواهد رسید. “

بنابراین، مهم است که درک کنیم چرخه بعدی چگونه تکامل می‌یابد و اقدامات لازم را برای آمادگی بهتر برای گاو بعدی انجام می‌دهد.بیایید نگاهی به چرخه‌های بیت کوین از زمان شروع کار بیندازیم

چرخه‌های بیت کوین در حال توسعه هستند؛ پیش بینی قیمت 118000دلاری در پایان چرخه جدید

چرخه های بیت کوین از آغاز تا کنون

نمودار فوق نشان می‌دهد که بیت کوین تاکنون 3 دوره داشته است، سومین دوره در دسامبر 2018 با پایین آمدن بیت کوین تا قیمت 3،122 دلار به پایان می‌رسد. گفته می‌شود طول پیش بینی شده چرخه 4 حدود 1760 روز است. با توجه به گذشت 760 روز، هنوز 1000 روز تا پایان چرخه بعدی باقی مانده است.

به طور دقیق، حدود 600 روز فرصت داریم تا در چرخه 4، که تا رسیدن به اوج 118000 دلار پیش بینی می‌شود شرکت کنیم.

با این حال، اگر نگاهی دقیق‌تر به نمودار بیندازیم، می‌توانیم یک رالی کوچک (شکست خورده) در سال 2019 را ببینیم. این رالی می‌توانست به دلیل

  1. سرخوشی باقیمانده از سال 2017 در سال 2019 عود کرد.
  2. از آنجا که سال 2017 یک نقطه عطف بزرگ برای بیت کوین بود، ممکن است سرمایه گذاران باقیمانده در بیت کوین سرازیر شوند و درک نکنند که چرخه گاوی هنوز شروع نشده است.

در هر صورت، ما چیز جدیدی را در چرخه‌های بیت کوین مشاهده کردیم. این یک چرخه گاوی و یا یک چرخه خرسی نبود.


  • هدف بعدی بیت کوین 21350 دلار است، در ماه نوامبر معادل 3.6 میلیارد دلار بیت کوین خریداری شد

عملکرد قیمت بیت کوین در چرخه 4

برای درک بیشتر چرخه‌ها، بیایید آن را به دو مرحله پیش از گاو (PBR) و گاو (BR) تقسیم کنیم. برای هدف این بحث، بیایید نمودار فوق را به PBR و BR طبقه بندی کنیم.

عملکرد پیش از بازار گاوی یا به اصطلاح بول ران هنگامی است که قیمت در آماده سازی برای یک حرکت افزایشی به بالاترین سطح‌ها می‌رسد و در طول این حرکت اصلاحات کوچکی نیز انجام می‌گیرد. عملکرد گاوی یا افزایشی بازار هنگامی است که قیمت در عرض چند روز / هفته به طور چشمگیری افزایش یابد.

به نظر می‌رسد اجرای گاوی آغاز شده و قیمت بیت کوین در حال بالا رفتن است. با این حال با توجه به اوج 118000 دلار پیش بینی شده، هنوز برای اینکه مطمئن باشیم خیلی زود است. از این رو، سرمایه گذاری در مرحله (PBR) یا اوایل مرحله (BR) بهترین راه برای سرمایه گذاری در بیت کوین است. به ویژه اگر کسی موفق به سرمایه گذاری در بازار خرسی نشده باشد.

چرخه‌های بیت کوین در حال توسعه هستند؛ پیش بینی قیمت 118000دلاری در پایان چرخه جدید

عملکرد آماده سازی بازار گاوی

از جدول بالا، می‌توان انتظار داشت که بیت کوین 981 درصد از 10 هزار دلار افزایش یابد و به 118 هزار دلار برسد.

در حالی که این یک سناریوی بلند مدت است، با نگاهی دقیق به چرخه‌ها و داده‌ها نشان می‌دهد که یک اوج میانی برای اجرای جدید بیت کوین وجود دارد. این اوج موقت بسیار بالاتر از ATH قبلی آن (20،000 دلار) خواهد بود اما کمتر از 118،000 $ خواهد بود.

با توجه به موارد فوق، ما می‌توانیم [40،200 دلار] را به عنوان اوج متوسط بعدی قبل از رسیدن بیت کوین به ATH جدید خود در مارک 118،000 دلار محسوب کنیم.

چرخه‌های بیت کوین در حال توسعه هستند؛ پیش بینی قیمت 118000دلاری در پایان چرخه جدید

میزان رشد قیمت بیت کوین

روایتی جدید پدیدار می‌شود

پیش بینی قیمت بیت کوین در پایان چرخه جدید

روایت جدید فی نفسه جدید نیست. این روایت کاملاً شبیه روایتی است که در چرخه 2 مشاهده شده است. با توجه به جهش بیت کوین به یک مقدار شش رقمی، می‌توانیم بیت کوین را در این مسیر استراحت دهیم. از این رو، با برآورد داده‌های چرخه 2، می‌توان گفت که اوج موقت 40200 دلار خواهد بود.

بنابراین، یک برنامه سرمایه گذاری میان مدت می‌تواند با افزایش 100 درصدی بازده از اوج قیمتی بیت کوین همراه باشد.

از این رو، با این اوج موقت 40200 دلار برای بیت کوین، اکنون می‌توانیم از منظر جدید به چرخه 4 نگاه کنیم. ما می‌توانیم چرخه 4 را در نظر بگیریم که گاو نر از 10،000 تا 40200 دلار کار می‌کند، که (PBR) دیگر و (BR) تا 118،000 دلار دنبال می‌شود. همه اینها هنوز تقریباً 700 روز زمان دارند تا مشخص شوند.روایتی جدید یا تکرار؟

صرف نظر از آنچه هر شخص ممکن است آن را بنامد، بیت کوین با توقف در 40،000 دلار به 118،000 دلار می‌رسد. ما می‌توانیم این را به عنوان دو چرخه در نظر بگیریم. بعضی این حرکت را به عنوان یک چرخه واحد در نظر بگیریم. آنچه مهم است قیمت بیت کوین در اوج عملکرد افزایشی بعدی به 118،000 دلار می‌تواند برسد. این چرخه یا چرخه‌های بیت کوین، حجم بازار آن را در محدوده 2 تریلیون دلار قرار خواهد داد. این یعنی بیت کوین در وضعیتی مشابه وضعیت فعلی غول فناوری اپل قرار خواهد گرفت.

حجم سرمایه بازار بیت کوین

بنابراین، اگر در مورد متوسط هزینه دلار و جمع آوری بیت کوین بیشتر مردد هستید، الان زمان مناسبی است.

مطالب مرتبط
توکن های دیفای پس از آرام گرفتن توفان بیت کوین به روزهای اوج نزدیک می‌شوند؟
مدیر عامل تسلا ایلان ماسک (Elon Musk) الهام بخش جدید بیت کوین در توییتر است
بیت کوین 17000 دلاری در راه است، ریپل نیز با 20 درصد رشد به مهمانی آلتکوین ها پیوست
فرستادن دیدگاه
ما را دنبال کنید
جدیدترین مقالات
بازگشت نهنگ‌های بیت کوین با خرید 1.6 میلیارد دلاری باعث افزایش قیمت شده است
متاورس (Metavers) یا برنامه‌های چند جهانی چیست و چه جایگاهی در صنعت بلاک چین دارد؟
بهبود احساسات بازار: بیت کوین با رشد قیمت توانست تسلطش را بر بازار افزایش دهد
فراتر از بیت کوین: آینده دارایی‌های دیجیتال بسیار بزرگتر از اولین ارز دیجیتال است
ترید مسئولانه ارز دیجیتال: نکات مهمی برای کاهش ریسک در معاملات ارز دیجیتال
ویدیو کلیپ های آموزشی
یونی سواپ ورژن 3 فردا راه اندازی می‌شود؛ آیا این می‌تواند نقطه اوج جدیدی برای دیفای باشد
به روزرسانی یونی سواپ (Uniswap) در تاریخ 5 می 2021 به نسخه 3 انجام می شود
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether