قیمت بیت کوین
۱,۲۲۱,۷۲۹,۷۹۰تومان
46,229دلار
2.65
قیمت اتریوم
۳۸,۰۲۷,۳۰۹تومان
1,440.68دلار
3.28
قیمت کاردانو
۳۳,۳۶۴تومان
1.26دلار
2.57
قیمت تتر
۲۶,۴۶۳تومان
1دلار
0.04
خانه  »  اخبار  »  اخبار بازار ارزهای دیجیتال  »  اخبار آلتکوین ها  »  سوشی سوآپ SushiSwap پروتکل مالی غیر متمرکز دیفای، دارایی سوشی خود را نقد کرد

سوشی سوآپ SushiSwap پروتکل مالی غیر متمرکز دیفای، دارایی سوشی خود را نقد کرد

اخبار آلتکوین ها اخبار ارزهای برتر
سعید درویشی
17 شهریور 99
۰
سوشی سوآپ SushiSwap پروتکل مالی غیر متمرکز دیفای، دارایی سوشی خود را نقد کرد

خالق سوشی سوآپ SushiSwap تمام دارایی های SUSHI خود را به اتریوم تبدیل کرد و ادعا کرد این اقدام کلاهبرداری نیست. سرآشپز نومی دارایی SUSHI خود را با 10 میلیون دلار ETH تعویض کرد. او  ادعا می کند این عمل یک کلاهبرداری نبوده است. در عوض، او خود را با خالق Litecoin چارلی لی مقایسه کرد که تمام دارایی های LTC خود را در سال 2017 فروخت.

سوشی سوآپ SushiSwap پروتکل مالی غیر متمرکز دیفای، دارایی سوشی خود را نقد کرد

سرآشپز نومی، بنیانگذار مرموز سوشی سوآپ SushiSwap ، آخرین پروتکل مالی غیرمتمرکزی که در سایه ی رشد دیوانه وار دی فای در تابستان امسال شکوفا شد، دارایی سوشی خود را به اتریوم تبدیل کرد.

سوشی سوآپ SushiSwap پروتکل مالی غیر متمرکز دیفای، دارایی سوشی خود را نقد کرد

سوشی سوآپ SushiSwap پروتکل مالی غیر متمرکز دیفای، دارایی سوشی خود را نقد کرد

در آخر هفته، “سرآشپز” مذکور 2.5 میلیون SUSHI را از این صرافی غیرمتمرکز در ازای دریافت 18000 ETH به ارزش حدود 6 میلیون دلار برداشت کرد. وی همچنین 20،000 ETH به ارزش 7 میلیون دلار دیگر را از همان صندوق نقدینگی برداشت کرد.

این حرکت که در Etherscan ضبط شده است، دقیقاً پس از آن صورت می گیرد که خالق سوشی سوآپ SushiSwap (فورکی از صرافی محبوب یونی سوآپ (Uniswap) ) به خاطر کنترل تقریبا نیمی از سکه های سیستم مورد انتقاد شدید قرار گرفت.

____________________________________________________________________________________

✅ بیشتر بخوانید…….. 🔻🔻🔻🔻🔻🔻

___________________________________________________________________________________

نظرات کاربران توییتری

خبری توسط یک کاربر توییتری با نام ساسا در روز سه شنبه به این اشاره می کرد که آشپز نومی 27 میلیون دلار SUSHI برای ریختن در استخر SUSHI / اتریوم آماده کرده است.

از آنجا که خالق سوشی سوآپ SushiSwap نقدینگی این رمزارز را برداشت کرده است – به عبارت دیگر، مقدار SUSHI موجود برای معامله با اتریوم در سوشی سوآپ SushiSwap به شدت کاهش یافته است – قیمت SUSHI در 24 ساعت گذشته از حدود 5 دلار به 2.35 دلار یعنی به کمتر از نصف کاهش یافته است.

این آخرین ضربه سختی است که به قیمت SUSHI در این هفته وارد شده است. قیمت SUSHI در روز سه شنبه به 10.81 دلار رسید، اما از آن زمان به بعد با سایر رمزارزها و بازارهای رمزنگاری در حال سقوط است.

صبح امروز سرآشپز نومی خالق سوشی سوآپ SushiSwap در یک توییت توضیح داد که او تمام SUSHI خود را نقد کرد زیرا به جامعه اهمیت می دهد و می خواهد کارها را به توسعه دهندگان دیگر تحویل دهد. اما کاربران با یک موج گسترده از سرزنشها به او پاسخ دادند.

وی در رشته توییت توضیح داد:

“من کد مهاجرت را نوشتم. من همه ممیزی ها را انجام دادم. من بزرگترین استخرهای LP را از قبل هماهنگ کردم. من یک جامعه بزرگ ایجاد کردم. من 100 پروژه کلاهبرداری LP را تصحیح کردم. همه این کارها در عرض یک هفته. “

علی رغم انتقادها، سرآشپز نومی خالق سوشی سوآپ SushiSwap ، که هنوز هویت واقعی خود و یا محل اقامتش را فاش نکرده، ادعا می کند که این اقدام یک کلاهبرداری نبوده است. وی نوشت: “من هنوز اینجا هستم.”

او حتی خود را با موسس Litecoin چارلی لی مقایسه کرد، که در اواخر سال 2017 ، در اوج حباب رمزنگاری، تمام دارایی های LTC خود را به فروش رساند.

خالق سوشی سوآپ SushiSwap گفت: ” SatoshiLite (نام کاربری چارلی لی در توییتر) این کار را کرد و Litecoin مشکلی برای ادامه ی حیات پیدا نکرد.”

مطالب مرتبط
توکن DOT رهبر آلتکوین ها در حرکت صعودی جدید، سرمایه بازار از 1 تریلیون دلار عبور کرد
گزارش کوین گکو: 30 ارز دیجیتال برتر در سال 2020 به طور متوسط 300 درصد سود کسب کردند
ارز دیجیتال XLM توکن بومی شبکه استلار در 7 روز گذشته تقریباً 150٪ افزایش داشته است
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ویدیوی آموزشی صرافی کوینکس
ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی چیست
ویدیوی آموزشی بیت کوین چیست
ترید و سرمایه گذاری
یلد فارمینگ یونی سواپ: راهنمای کسب درآمد از تامین نقدینگی صرافی غیرمتمرکز
راهنمای بایننس اسمارت چین: چگونه می توان از (BSC)، بلاک چین جدید بایننس استفاده کرد؟
توکن های صرافی غیرمتمرکز: 6 توکن دکسی (DEX) که در سال 2021 رشد شدیدی را تجربه کردند
بازی اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) بازی محبوب مبتنی بر بلاک چین اتریوم چیست؟
پنکیک سواپ (PancakeSwap)