منو
بیت پارس  »  اخبار  »  اخبار بازار ارزهای دیجیتال  »  اخبار بیت کوین  »  قیمت اتریوم بسیار ارزشمندتر از قیمت فعلی آن است
قیمت اتریوم بسیار ارزشمندتر از قیمت فعلی

قیمت اتریوم بسیار ارزشمندتر از قیمت فعلی آن است

ندا رحیمی
1399/03/08
۰

قیمت اتریوم بسیار ارزشمندتر از قیمت فعلی آن است : تحلیلگران ادعا می کنند بر اساس چهار شاخص اصلی اتریوم بسیار ارزشمندتر از قیمت فعلی آن است. تحقیقات جدید از شرکت تحلیلی Blockfyre مستقر در آلمان نشان می دهد که قیمت اتریوم به اندازه رشد شاخص های اصلی آن رشد نداشته است.

قیمت اتریوم بسیار ارزشمندتر از قیمت فعلی آن است

شرکت آنالیتیکس Blockfyre تحقیقات جدیدی منتشر کرده است که نشان می دهد که ارزش اتر بسیار بیشتر از چیزیست که در حال حاضر می بینیم.

این تحقیق رشد در معیارهایی از قبیل فعالیت توسعه دهنده و استفاده از Gas را مورد بررسی قرار داده است.

طبق اعداد برآورد شده توسط Blockfyre ، زمینه برای صعود قیمت اتریوم آماده شده است.

تحقیقات جدید نشان می دهد که اتریوم به طور جدی دست کم گرفته شده است.


✅ شاید این مقاله نیز برای شما جالب باشد 🔻🔻🔻🔻🔻🔻

هکر اتریوم در کمتر از 100 ثانیه 1200 دلار دزدید


شركت تحقیقاتی رمز ارزهای Blockfyre روز سه شنبه با ارزیابی میزان پیشرفت چهار معیار كلیدی اکوسیستم اتریوم ، تجزیه و تحلیلی را به شرح زیر منتشر كرد :

قیمت اتریوم بسیار ارزشمندتر از قیمت فعلی

قیمت اتریوم بسیار ارزشمندتر از قیمت فعلی

چهار شاخص اصلی اتریوم که نشان می دهد بسیار باارزش تر از قیمت فعلی آن است

فعالیت توسعه دهنده ، گاز (gas) استفاده شده، کارکرد ماینرها و میانگین دوره ای دلارهای سرمایه گذاری شده، چهار شاخص اصلی است و روند مثبتی در هر چهار معیار اصلی این ارزیابی این ایده را مطرح می کند که امروز اتر دست کم گرفته شده و طبق گفته این شرکت ، ممکن است در آینده ای نزدیک افزایش قیمت را تجربه کند.

بلاک فایر که در آلمان مستقر است روی تحقیقات عمیق بازار رمزارزها و سرمایه گذاری دارایی های دیجیتال متمرکز است.

برخی از داده های مورد استفاده در تحلیل Blockfyre توسط شرکت تجزیه و تحلیل بازار رمزنگاری Santiment ارائه شده است.

مصرف گاز یکی از قویترین نشانه های استفاده از شبکه اتریوم بیش از هر زمان دیگری است و در 23 ماه مه رکورد 61.67 میلیون نفر کاربر را نشان می دهد.

زمانی گاز مصرف می شود که کاربران می خواهند در برنامه های غیر متمرکز اتریوم مثل بازی های NFT مبادلات مالی داشته باشند و یا در صرافی های غیرمتمرکز معامله کنند.

مصرف بالاتر گاز یعنی کاربران جدید بیشتر و یا استفاده بیشتر در بین كاربران موجود و شاید هر دو مورد را اثبات می کند که تاثیر این موضوع روی قیمت اتر در طولانی مدت مثبت خواهد بود.

میانگین دوره ای دلارهای سرمایه گذاری شده در اتریوم و میزان سکه های اتر که توسط ماینرها استخراج می شود نیز پس از کاهش در زمان حباب سال 2018 ، اوج های جدید را نشان می دهند. به گفته بلاک فایر ، کارکرد ماینرها از اوایل سال 2018 تا کنون بیش از دو برابر شده است.

Simon Dedic ، بنیانگذار Blockfyre به خبرگزاری ” دکریپت ” گفت:

“این بسیار جالب است که هم ماینرها و هم سرمایه گذاران از سال 2018 در حال ذخیره اتر هستند. به نظر می رسد اکثریت موافق هستند که ارزش واقعی اتریوم بیشتر از قیمت های حال حاضر بازار است.”

وی همچنین گمانه زنی كرد كه بخشی از كاهش قیمت ها پس از آغاز سال 2018 در نتیجه فروش مقادیر زیادی اتر برای تأمین سرمایه دلاری پروژه های ICO و در حین ساخت محصولاتشان صورت گرفته است.

فعالیت توسعه دهنده نیز از سال 2018 همچنان پابرجاست و این نشان می دهد که توسعه ی محصول فارغ از قیمت های اتریوم روزانه ادامه دارد.

محصولات DeFi مانند Uniswap و Balancer نمونه های برجسته ای ازفعالیت های توسعه دهندگان اتریوم هستند که ویژگی های جدید و گزاره هایی با ارزش و در حال رشدی را در اختیار شبکه سراسری خود قرار می دهند.

ددیچ گفت:

“اگرچه آشكارا با قیمت ارتباطی ندارد ولی از نظر من فعالیت های توسعه دهنده فوق العاده پیشرو است.” “اگر Ethereum 2.0 با موفقیت ارایه شود و بازار DeFi هم چنان در حال رشد باشد، می تواند یک کاتالیزور بسیار خوب برای شروع دوباره کار در اتر شود.”

سلب مسئولیت

مشاهدات و نظریات ابراز شده توسط نویسنده این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی است و هیچگونه مشاوره مالی و سرمایه گذاری محسوب نمی شود. بیت پارس هیچگونه مسئولیتی در زمینه سود یا زیان شما در بازارهای مالی ندارد. کلیه مطالب این وب سایت صرفا جهت آموزش و اطلاع رسانی می باشند.

از اینکه با ما همراه هستید بسیار خوشحالیم و افتخار می کنیم. بیت پارس مرجع تخصصی آموزش بلاک چین ، بیت کوین و ارزهای دیجیتال.

مطالب مرتبط
بیتمکس BitMEX درگیر مشکلات حقوقی و حاوی اخباربد برای DeFi دیفای است
کانی وست از دوستداران بیت کوین در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا
بیت کوین و NFT ها در شروع هفته با توجه به اعلامیه دولت مبنی توزیع کمک‌های مالی رشد کردند
فرستادن دیدگاه
ما را دنبال کنید
جدیدترین مقالات
رشد 356 درصدی پولکادات
سرمایه گذاری استیو کوهن
تکلیلگر کاون
امضای دیجیتال چیست؟
سرمایه گذاری مایکرواستراتژی
ویدیو کلیپ های آموزشی
یونی سواپ ورژن 3 فردا راه اندازی می‌شود؛ آیا این می‌تواند نقطه اوج جدیدی برای دیفای باشد
به روزرسانی یونی سواپ (Uniswap) در تاریخ 5 می 2021 به نسخه 3 انجام می شود
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether