قیمت بیت کوین
1,444,872,844تومان
55,451.00دلار
0.71
قیمت اتریوم
60,185,723تومان
2,311.08دلار
8.75
قیمت بایننس کوین
15,346,563تومان
588.82دلار
17.93
قیمت ریپل
36,745تومان
1.41دلار
10.40
قیمت تتر
26,054تومان
1.00دلار
0.02
خانه  »  اخبار  »  اخبار بازار ارزهای دیجیتال  »  اخبار بیت کوین  »  مدیر عامل گلدمن ساکس معتقد است که قانون گذاری بیت کوین برای یک “تکامل بزرگ” مهیا شده است

مدیر عامل گلدمن ساکس معتقد است که قانون گذاری بیت کوین برای یک “تکامل بزرگ” مهیا شده است

اخبار بیت کوین
ندا رحیمی
1400/01/18
۰
مدیر عامل گلدمن ساکس معتقد است که قانون گذاری بیت کوین برای یک "تکامل بزرگ" مهیا شده است

دیوید سولومن، مدیر عامل گلدمن ساکس، تحول بزرگی را در نحوه قانون گذاری ارز دیجیتال توسط دولت ایالات متحده پیش بینی کرده است. در همین حال بیت کوین‌‌‌های بیشتری از صرافی کوین بیس خارج می‌شود.

مدیر عامل گلدمن ساکس معتقد است که قانون گذاری بیت کوین برای یک “تکامل بزرگ” مهیا شده است

دیوید سولومون، مدیر عامل شرکت گلدمن ساکس، “یک تحول بزرگ” در مورد نحوه قانون گذاری دولت ایالات متحده برای بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را در رابطه با موسسات مالی پیش بینی کرده است.

امروز در مصاحبه با CNBC، مدیر عامل شرکت گلدمن ساکس در مورد اقدامات این غول بانکی برای استفاده از بیت کوین اطلاعاتی ارائه داد. وی گفت این بانک شیوه پرداخت با بیت کوین را مورد آزمایش قرار داده است. مدیر عامل شرکت اطلاعات زیادی از این آزمایش افشا نکرد. با این حال اعلام کرد توجه این بانک به ارزهای دیجیتال بسیار جلب شده است. در میان افزایش تقاضا مشتریان برای استفاده از ارزهای دیجیتال باعث شده آنها بیشتر روی این موضوع متمرکز شوند. وی گفت:

“ما همچنان در مورد ارز دیجیتال و دیجیتال سازی پول به شیوه‌ای بسیار فعال فکر می‌کنیم. در این زمینه، ما با مشتریان خود درگیر هستیم”. ما با توجه به این که مشتری‌های ما به چه چیزی نیاز دارند؟ “همه این موارد را بررسی می‌کنیم.”

محدودیت‌های فعلی ایالات متحده در مورد موسسات مالی آنها را از ارائه تماس مستقیم با کلاس‌های دارایی ناپایدار و پرخطر مانند بیت کوین منع می‌کند. این مقررات، که رمزنگاری را به عنوان یک کلاس دارایی با ریسک بالا ارزیابی می‌کنند. بنابراین موسسات مالی فقط می‌توانند دارایی‌‌‌های رمزنگاری را به صورت موقعیت‌های نگهداری سازمانی مانند اوراق بهادار یا ETF در اختیار بگیرند.تحولی بزرگ در شرف روی دادن است

با این حال، سولومون خاطر نشان کرد که فضای رمزنگاری در حال تکامل است. وی پیش بینی می‌کند این وضعیت با گذشت زمان تغییر خواهد. با این حال وی نمی‌خواست در مورد آنچه که در واقع انجام می‌شود گمانه زنی کند:

“من فکر می‌کنم یک تحول بزرگ رخ خواهد داد. در مورد چگونگی تکامل این امر در سالهای آینده، ما طبق قوانینی که داریم عمل می‌کنیم. من نمی‌خواهم حدس بزنم که قوانین برای موسسات مالی تحت نظارت چگونه اجرا می‌شود. با این حال ما همچنان می‌خواهیم گستره خدمت رسانی به مشتریان خود را افزایش دهیم.”

این بانک هفته گذشته اعلام کرد که بخش مدیریت ثروت خصوصی گلدمن به صورت جدی می‌خواهد به بازار بیت کوین ورود کند. البته این طرح فعلاً برای مشتریان بزرگتر با سهام 25 میلیون دلار یا بیشتر در دسترس خواهد بود. یک “طیف کامل” از گزینه‌های سرمایه گذاری در بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال در سه ماهه دوم سال جاری معرفی خواهد شد.

سازمان بورس و اوراق بهادار نیز از وضع قوانین جدید خبر داد

جی کلایتون، رئیس سابق SEC با استفاده از کلماتی مشابه مدیرعامل گلدمن ساکس این نکته را تأیید کرد. وی همچنین اخیراً متذکر شد که محیط نظارتی رمزنگاری دچار تحول خواهد شد:

“جایی که دارایی‌های دیجیتال در ادامه خواهند رفت […] تا حدودی توسط مقررات داخلی و بین المللی هدایت می‌شود. و من اکنون به عنوان یک شهروند صحبت می‌کنم. این مقررات به طور مستقیم و غیرمستقیم در این زمینه اعمال می‌شود. خواه از طریق نحوه نگهداری این موارد در بانکها، حساب‌های امنیتی، مالیات و مواردی از این دست. ما در نهایت شاهد تکامل این محیط نظارتی خواهیم بود.”
بازار گاوی 2021 بیت کوین شاهد آن بود که گلدمن ساکس میز معاملات ارزهای دیجیتال خود را در ماه مارس بازگشایی کرد. این بانک این میز را در ابتدا در زمان افزایش قیمت بیت کوین به 20 هزار دلار در سال 2017 و سقوط آن، تعطیل نمود. این بانک همچنین درخواست مجوز ETF کرده است.12 هزار بیت کوین از کوین بیس خارج شد، آیا قیمت BTC در نهایت می‌تواند از 60 دلار عبور کند؟

خروج بیت کوین از صرافی‌ها علیرغم ادغام قیمت بین 58 تا 60 هزار دلار ادامه یافته است. امروز کوین بیس در ساعات اولیه خروج 12 هزار بیت کوین دیگر به ارزش 690 میلیون دلار را ثبت کرد. خروج BTC در چنین میزانی که از ارزش بالایی برخوردار است، عمدتاً به دو دلیل اتفاق می‌افتد. یا نهنگ‌های بزرگ پیش بینی افزایش مجدد قیمت را دارند، یا موسسه بزرگ دیگری اقدام به خرید بیت کوین کرده است.

مدیر عامل گلدمن ساکس معتقد است که قانون گذاری بیت کوین برای یک "تکامل بزرگ" مهیا شده است

جریان خروجی بیت کوین از کوین بیس

کوین بیس به دلیل تسهیل خریدهای نهادی در این بازار گاوی از جمله خرید 1.5 میلیارد دلاری تسلا شناخته شده است. خروجی کوین بیس معمولاً به سرویس کیف پول حضانتی آن برای موسسات ارسال می‌شود.

الگوی قیمت بیت کوین نشان می‌دهد ATH بعدی بسیار نزدیک است

از زمان ثبت ATH جدید 61،683 دلار در هفته دوم مارس، قیمت بیت کوین بالاتر از 55K دلار در حال ادغام است. بیت کوین در این فصل گاوی الگوی قیمتی را نشان می‌دهد که هر ماه ATH جدیدی را ثبت می‌کند. سپس به دنبال آن یک دوره ادغام روی می‌دهد.

دوره تلفیق با گذشت هر ماه طولانی‌تر شده است. به عنوان مثال در ژانویه و فوریه بیت کوین ATH خود را در هفته اول ثبت کرد. این در حالی بود که در ماه مارس ATH در هفته دوم یا اواسط ماه رخ داد.

اگر بیت کوین به الگوی قیمت اولیه خود ادامه دهد، ATH بعدی ممکن است در اواخر هفته دوم یا اوایل هفته سوم آوریل باشد. بسیاری گمانه زنی‌ها در مورد رسیدن بیت کوین به بالاترین حد خود را به دلیل طولانی شدن مرحله ادغام آغاز کردند. با این حال، معیارهای زنجیره‌ای چیز دیگری را ارائه می‌کنند.پیش بینی قیمت 72 هزار دلار برای بیت کوین

نوسان ضمنی BTC نشان دهنده حمایت قوی در 55 دلار است. این در حالی است که نقطه تحکیم بین 58000 تا 60،000 دلار قرار دارد. اگر بیت کوین بتواند از این مرحله عبور کند، هدف بعدی قیمت 72000 دلار خواهد بود. این داده‌ها همچنین نشان می‌دهد که فروشندگان و ماینرها  فروش BTC خود را متوقف کرده‌اند، این به خودی خود یک نشانه‌ی صعودی است.

مطالب مرتبط
ماینرها بیت کوین بیشتری نسبت به تولید خود فروخته اند
ضعف بازار بیت کوین: قیمت BTC به زیر 55 هزار دلار رسید و بازار به رنگ قرمز در آمد
بکت Bakkt در آخرین تاریخ انقضا باعث کاهش 65٪ حجم معاملات آینده بیت کوین می شود
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ترید و سرمایه گذاری
صرافی رمزنگاری کوین بیس (Coinbase) + راهنمای کامل ایجاد حساب کاربری
ارز دیجیتال کاوا (Kava) چیست؟ پلت فرم اعطای وام ارزهای دیجیتال
راهنمای استیکینگ پولکادات (Polkadat) و کسب پاداش با توکن DOT
ریپل و دوج کوین توانستند اوج‌های تاریخی جدید ثبت کنند؛ آیا اکنون زمان برداشت سود است؟
توکن (BETH) چیست و چگونه می‌توان از آن استفاده کرد؟