منو
بیت پارس  »  اخبار  »  اخبار بازار ارزهای دیجیتال  »  اخبار بیت کوین  »  سرمایه بازار بیت کوین به محدوده سرمایه بازار جی پی مورگان (JPMorgan) رسیده است.
سرمایه بازار بیت کوین به محدوده سرمایه بازار جی پی مورگان (JPMorgan) رسیده است.

سرمایه بازار بیت کوین به محدوده سرمایه بازار جی پی مورگان (JPMorgan) رسیده است.

رضا باغانی
1399/09/25
۰

سرمایه گذاران و شرکت‌های بزرگ شروع به مشارکت بیشتر در بیت کوین کرده‌اند. سرمایه بازار بیت کوین درحال رشد است. این درحالی است شبکه بیت کوین در بهترین حالت خود است.

سرمایه بازار بیت کوین به محدوده سرمایه بازار جی پی مورگان (JPMorgan) رسیده است

سرمایه بازار بیت کوین به محدوده سرمایه بازار جی پی مورگان (JPMorgan) رسیده است.

سرمایه بازار بیت کوین به محدوده سرمایه بازار جی پی مورگان (JPMorgan) رسیده است.

بیت کوین تنها در حدود 10 میلیارد دلار با پیشی گرفتن از سرمایه بازار جی پی مورگان (JPMorgan) فاصله دارد. با این تفاسیر اگر شرکت‌های بازنشستگی و بیمه فقط 1٪ از سهام خالص خود را در بیت کوین سرمایه گذاری کنند، حجم سرمایه بازار آن تا 600 میلیارد دلار رشد خواهد کرد. سرمایه گذاران و شرکت‌های بزرگ شروع به مشارکت بیشتر در بیت کوین کرده‌اند. این درحالی است شبکه بیت کوین در بهترین عملکر خود است. در زمانی گوگل در بعضی مناطق از دسترس خارج شد شبکه بیت کوین به کار خود ادامه می‌دهد.

ممکن است 10 میلیارد دلار برای پیشی گرفتن از JP Morgan مبلغ زیادی به نظر برسد. با  وجود 401 میلیارد دلار حجم بازار و حجم معاملات روزانه بیش از 20 میلیارد دلار، ممکن است این افزایش فقط طی چند روز اتفاق بیفتد.تحلیلگران JP Morgan به رشد سرمایه  در بازار بیت کوین اشاره می‌کنند

به گفته تحلیلگران JP Morgan، اگر شرکت‌های بازنشستگی و بیمه ایالات متحده، اروپا و ژاپن فقط 1٪ از سهام خالص خود را در بیت کوین سرمایه گذاری کنند، سرمایه بازار بیت کوین حدود 600 میلیارد دلار رشد خواهد کرد.

به همین ترتیب، هنگامی که مؤسسات بزرگ بیشتری خرید BTC را به عنوان محافظ در برابر تورم آغاز می‌کنند. این می‌تواند یک اهرم بی سابقه برای این ارز باشد. اعلامیه اخیر مایکرواستراتژی (MicroStrategy) در مورد خرید 650 میلیون دلاری بیت کوین از طریق بدهی یکی از این موارد است.

اکنون، در حالی که بزرگ‌ترین شرکت‌های بیمه در جهان درگیر جنگ هستند، درها برای سایر شرکتهای بیمه و صندوق‌های بازنشستگی باز شده است. تحلیلگران JPM می گویند:

مس موچوآل به عنوان شرکتی با نزدیک 700 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت، سرمایه گذاری 100 ملیون دلاری در بیت کوین انجام داده است. این نشان دهنده یک سهم اندک و احتمالاً حتی نزدیک به 1٪ از اعتبارات تخصیص یافته به آن نیست.

بیت کوین یک راه حل اصلی در برابر تورم

برای صندوق‌های بازنشستگی و بیمه، دلار آمریکا به طور سنتی ارز امن برای ارزش گذاری دارایی‌های آنها بوده است. از نظر تورم، بسیاری از سازمان‌ها شروع به جستجو خارج از بازارهای سنتی ارز و فلزات گرانبها کرده‌اند. آن‌ها در نهایت به ارزهای دیجیتال و به ویژه بیت کوین رسیدند.

با توجه به تورم پنهان در تعدادی از کشورهای جهان، آیا این سازمانها به دنبال ویژگیهای تورمی بیت کوین به عنوان راهی برای محافظت از ارزش بلند مدت دارایی‌های خود هستند؟

به نظر می‌رسد پاسخ مثبت است. اما ممکن است قبل از این موسسات بزرگ در مقیاس کلان، به عنوان یک محافظ واقعی در برابر تورم وارد بازار بیت کوین شده باشند.گوگل (Google) از کار افتاد؛ شبکه بیت کوین Bitcoin به کار خود ادامه داد

سرمایه بازار بیت کوین به محدوده سرمایه بازار جی پی مورگان (JPMorgan) رسیده است.

قطع شدن سرویس های گوگل در بسیاری از نقاط جهان

بزرگ‌ترین سرویس‌های Google مانند Gmail، Google Docs و YouTube در سراسر جهان از دسترس خارج شدند. به قول خود گوگل، “به نظر می‌رسد مشکلی پیش آمده است”.

تعدادی از خدمات ارائه شده توسط غول اینترنت گوگل – از جمله جی میل، گوگل داک حتی یوتیوب برای تقریباً یک ساعت در سراسر جهان آفلاین شدند. این خاموشی در کشورهایی مانند ایالات متحده آمریکا، انگلیس، روسیه و سراسر اروپا مشاهده شده است.

کاربران هنگام تلاش برای ورود به سیستم حساب‌های Google خود پیام‌های مختلف خطا دریافت می‌کردند. به عنوان مثال، گوگل داک گزارش داد که “با خطایی روبرو شده است”. این غول فناوری تنها توانست به کاربران پیشنهاد کند “این صفحه را بارگیری مجدد کنند. یا در عرض چند دقیقه دوباره به آن بازگردند.” به همین ترتیب، جی میل اظهار داشت که حساب‌ها در حال حاضر در دسترس نیستند. این سیستم توصیه کرد “بعداً دوباره امتحان کنید”. مدیر گوگل افزود: “این همان چیزی است که ما می دانیم.” پیام YouTube کوتاه‌ترین پیام بود، فقط بیان داشت که “مشکلی پیش آمد …”

اگرچه ممکن است قطع و وصل به طور نیمه منظم در سیستم عامل‌های رسانه‌ای و ارائه دهندگان رخ دهد. با این حال اختلال دیروز قابل توجه است زیرا باعث از دسترس خارج شدن همزمان تعداد زیادی از خدمات گوگل شد.

لندن مرکز قطعی گوگل

دوان دیتکتور (DownDetector) وب سایتی است که اطلاعات مربوط به مختل شدن وب سایت‌ها را جمع می کند. این وب سایت دیروز نیز گزارشات زیادی مبنی بر مشکلات در مورد گوگل دریافت کرد. مطابق نقشه دوان دیتکتور، در بسیاری از نقاط جهان وقفه‌ها گزارش شده است. با این حال به نظر می‌رسد شدیدترین موارد در اروپا و لندن متمرکز شده است.

سرمایه بازار بیت کوین به محدوده سرمایه بازار جی پی مورگان (JPMorgan) رسیده است

نقشه مشکلات گزارش شده گوگل

به گفته بی بی سی، سخنگوی گوگل گفت که آنها همچنین قادر به دسترسی به حساب‌های پستی خود در هنگام قطع نیستند.

در همان زمان، ظاهراً بستر جستجوی شرکت از اختلال در امان ماند و به روال معمول خود ادامه داد.پاسخ جامعه رمزنگاری در توییتر چگونه بود؟

واکنش سریع رمزنگاری توییتر سریع بود. به عنوان مثال، پیشگام سابق مونرو، ریکاردو اسپاگنی، سرعت اشاره کرد. او گفت که “بیت کوین این مسئله را برطرف می‌کند”.

با این حال، همانطور که سایر کاربران به مشکلات دیگر اشاره کردند. قطع خدمات گویگل مانند اتنتیکیتور این شرکت – به طور بالقوه می‌تواند بر دارایی رمزنگاری کاربران در صرافی‌های متمرکز و خدمات بلاکچین که از سیستم‌های تأیید اعتبار دو عاملی استفاده می‌کنند، تأثیر بگذارد. کاربرانی که می‌خواستند به چنین سرویس‌هایی دسترسی پیدا کنند، امکان این کار را نداشته‌اند.

دیگران به سادگی اشاره کردند که بیت کوین هنوز در حال کار است و این یک اشاره به زمان 99.99٪ گزارش شده است. شبکه بیت کوین در تاریخ خود فقط دو بار مشکل داشته است. این اختلا در سال‌های 2010 و 2013 به وجود آمده است.

مطالب مرتبط
گزارش صرافی کوین بیس: تقاضای شرکت‌ها برای خرید اتریوم بیشتر شده است
اس اند پی داوجونز
بکت Bakkt در آخرین تاریخ انقضا باعث کاهش 65٪ حجم معاملات آینده بیت کوین می شود
فرستادن دیدگاه
ما را دنبال کنید
جدیدترین مقالات
کیف پول‌های اسمارت چین بایننس: ولت‌هایی که برای استفاده از اسمارت چین مناسب هستند
تأثیر هاردفورک لندن بر قیمت اتریوم: EIP1559 و هالوینگ سه گانه چگونه ارزش اتریوم را بالا می‌برد؟
فراکتال نمودار بیت کوین نشان می‌دهد که قیمت این ارز تا سپتامبر به حداقل 80 هزار دلار افزایش می‌یابد
نبرد بیت کوین با فاد: عواملی که در این هفته باید در مورد BTC زیرنظر داشته باشید
وحشت در بازار ارزهای دیجیتال: رکود تتر و لایحه جدید آمریکا فعالان بازار کریپتو را ترسانده است
ویدیو کلیپ های آموزشی
یونی سواپ ورژن 3 فردا راه اندازی می‌شود؛ آیا این می‌تواند نقطه اوج جدیدی برای دیفای باشد
به روزرسانی یونی سواپ (Uniswap) در تاریخ 5 می 2021 به نسخه 3 انجام می شود
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ترید و سرمایه گذاری
سنتیمنت بازار ارز دیجیتال: احساسات در بازار رمزنگاری چه تاثیری دارد و چگونه می‌توان آن را شناسایی کرد؟
لیکوئید شدن (liquidation) به چه معناست؟ چگونه می‌توان از لیکوئید شدن جلوگیری کرد؟
پول توگدر (PoolTogether) چیست؟ پروتکل لاتری کریپتو بدون احتمال از دست دادن پول
صرافی بایننس
دسواپ (Deswap) چیست؟ اولین پروتکل وام دهی استیبل کوین مبتنی بر زنجیره‌ی پالی گان