منو
بیت پارس  »  اخبار  »  اخبار صنعت ارزهای دیجیتال  »  اخبار آلتکوین ها  »  حساب بانکی گوگل Google Pay در سال 2021 با شش شریک جدید در راه است
حساب بانکی گوگل Google Pay در سال 2021 با شش شریک جدید در راه است

حساب بانکی گوگل Google Pay در سال 2021 با شش شریک جدید در راه است

سعید درویشی
1399/05/15
۰

حساب بانکی گوگل Google Pay در سال 2021 با شش شریک جدید در راه است : نگاه بانک ها به فناوری جدید برای جذب مشتریان تازه است و در حال حاضر لیست موسسات کاملاً بزرگتر شده است. شش بانک دیگر حساب های بانکی گوگل پی با برند Google Pay ارائه خواهند داد. Google رابط کاربری و ابزارهایی را برای حسابهای بانکی ارائه می دهد.پیش بینی می شود این حساب ها از سال 2021 شروع به کار کنند.

حساب بانکی گوگل Google Pay در سال 2021 با شش شریک جدید در راه است

در حالی که احتمالاً بسیاری از دارندگان حسابهای بانکی چک های کاغذی کمی می نویسند، اما هنوز این حسابها کلید دستیابی به کارتهای اعتباری است که این روزها بسیار رایج است.

اگرچه می توان بسیاری از کارتهای بدهی را به تلفن هوشمند یا ساعت هوشمند برای پرداختهای دیجیتال پیوند داد،اما حساب های بانکی گوگل پی Google فرصتی را مهیا می کند تا واسطه ها کنار زده شوند و افراد بتوانند فقط از طریق سرویس برنامه Google Pay خود، مستقیماً به حساب پس انداز خود دسترسی داشته باشند.

اولین بار در ماه نوامبر گذشته فاش شد، Google در حال همکاری با بانک های تحت حمایت FDIC است تا به مشتریان اجازه دهد مستقیماً از طریق  سیستم حساب های بانکی گوگل پی ثبت نام و مدیریت حساب ها را انجام دهند. این اتحاد ابتدا با سیتی گروپ آشکار شد و اتحادیه اعتباری فدرال استنفورد سریع به آن پیوست، اما امروز این شراکت بسیار بزرگتر شد.

حساب بانکی گوگل Google Pay در سال 2021 با شش شریک جدید در راه است

حساب بانکی گوگل Google Pay در سال 2021 با شش شریک جدید در راه است

چند بانک تصمیم به همکاری دارند؟

شش بانک آمریکایی دیگر اعلام کرده اند که قصد دارند بخشی از این سیستم عامل یعنی حساب های بانکی گوگل پی باشند: بانک موبایل ، BBVA USA ، BMO هریس، بانک جامعه ساحلی، اولین بانک استقلال و .SEFCU امروز بانکها اعلامیه های خود را منتشر کردند.

وی گفت: “ما قبلاً تأیید كرده بودیم كه می خواهیم با همکاری بانکها و اتحادیه های اعتباری در ایالات متحده برای ارائه حسابهای بانکی دیجیتال از طریق حساب های بانکی گوگل پی Google Pay ، به مشتریان خود کمک کنیم تا ضمن نگه داشتن پول خود در FDIC یا NCUA ، از بینش های مفید و ابزارهای بودجه ریزی استفاده کنند. سخنگوی گوگل به TechCrunch گفت. “ما خوشحال هستیم که شش بانک جدید برای ارائه چک دیجیتال و حساب پس انداز ثبت نام کرده اند.”

گوگل همچنین تأیید كرد كه قصد دارد حساب های بانکی گوگل پی بیشتری را اضافه كند، به این معنا كه هشت موسسه فعلی می توانند قبل از راه‌اندازی خدمات، تعداد بیشتری از این مؤسسات را جلب كنند.

در اواخر سال گذشته برای اولین بار در مورد مشارکت Citigroup شنیدیم که قرار است در سال 2020 راه اندازی شود. با این حال، اطلاعیه های امروز به جای امسال به سال 2021 اشاره می کنند و هنوز مشخص نیست که آیا این در مورد همه بانک ها صحیح است یا فقط بانکهای تازه وارد در سال آینده این امکان را در دسترس کاربران قرار می دهند.


✅ شاید این مقاله نیز برای شما مفید باشد 🔻🔻🔻🔻🔻🔻


 

گوگل چه می کند؟

همانطور که نماینده گوگل مطرح کرد، Google لایه رابط و ابزارهای بودجه ریزی برای حساب ها را ارائه می دهد، که هم اکنون توسط موسسات شریک در سیستم بانکیشان مستقر و اداره می شوند. به نظر می رسد که حساب های بانکی سنتی به راه حل های مدرن و دیجیتالی از جمله رمزارز وDeFi) ) متوسل می شوند، این نوع همکاری برای کمک به بانک ها در هنگام ارائه داده به گوگل، مشتریان بیشتر در اکوسیستم خود و مطمئناً مشوق های مالی در این شکاف ایجاد شده است.

Rodriguez Soler ، رئیس و مدیرعامل BBVA USA گفت: “BBVA ده ها سال بر اینكه چگونه می توان از دیجیتال برای پیشبرد صنعت مالی استفاده كرد، متمرکز شده است و از این طریق فرصت های بیشتر و بهتری را برای مشتریان ایجاد می كند تا حسابهای مالی خود را مدیریت كنند.” همکاری با شرکتهایی مانند گوگل آینده بانکداری را نشان می دهد. هنگامی که امور مالی و شرکتهای فناوری بزرگ با هم کار می کنند، مصرف کنندگان برندگان واقعی خواهند بود. “

البته، با توجه به تمام خطرات حفظ حریم خصوصی در اطراف “شرکتهای فناوری بزرگ” ، یک حساب بانکی با بهره برداری از Google ممکن است آخرین چیزی باشد که برخی از کاربران در زندگی خود می خواهند.

مطالب مرتبط
پلتفرم دیفای پولکا مارکتز (Polkamarkets) توانست در ماه اول راه اندازی رشد خوبی داشته باشد
ادغام با پولکادات (Polkadot) باعث ایجاد تجمع‌هایی در قیمت REN ،OCEAN و CELR شد
فرستادن دیدگاه
ما را دنبال کنید
جدیدترین مقالات
بازگشت نهنگ‌های بیت کوین با خرید 1.6 میلیارد دلاری باعث افزایش قیمت شده است
متاورس (Metavers) یا برنامه‌های چند جهانی چیست و چه جایگاهی در صنعت بلاک چین دارد؟
بهبود احساسات بازار: بیت کوین با رشد قیمت توانست تسلطش را بر بازار افزایش دهد
فراتر از بیت کوین: آینده دارایی‌های دیجیتال بسیار بزرگتر از اولین ارز دیجیتال است
ترید مسئولانه ارز دیجیتال: نکات مهمی برای کاهش ریسک در معاملات ارز دیجیتال
ویدیو کلیپ های آموزشی
یونی سواپ ورژن 3 فردا راه اندازی می‌شود؛ آیا این می‌تواند نقطه اوج جدیدی برای دیفای باشد
به روزرسانی یونی سواپ (Uniswap) در تاریخ 5 می 2021 به نسخه 3 انجام می شود
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether