قیمت بیت کوین
۷۸۳,۳۶۴,۹۶۳تومان
31,648دلار
0.17
قیمت اتریوم
۳۲,۱۲۵,۴۲۲تومان
1,298.20دلار
0.05
قیمت تتر
۲۴,۷۵۰تومان
1دلار
0.06
قیمت پولکادات
۴۱۷,۲۷۹تومان
16.85دلار
5.38
خانه  »  ترید و سرمایه گذاری  »  آموزش ترید در صرافی ها  »  استراتژی معاملاتی QFL یا کوییک فینگر لوک (Quickfinger Luc) چیست و چه کاربردی در کریپتوکارنسی دارد

استراتژی معاملاتی QFL یا کوییک فینگر لوک (Quickfinger Luc) چیست و چه کاربردی در کریپتوکارنسی دارد

استراتژی معاملاتی QFL یا کوییک فینگر لوک (Quickfinger Luc) چیست و چه کاربردی در کریپتوکارنسی دارد

استراتژی معاملاتی QFL یا استراتژی بیس با شناسایی بیس هایی در الگوهای کندل استیک کار می‌کند. این استراتژی می‌تواند به تعیین نقاط خرید و فروش معامله گر کمک کند.

استراتژی معاملاتی QFL یا کوییک فینگر لوک (Quickfinger Luc) چیست و چه کاربردی در کریپتوکارنسی دارد

استراتژی معاملاتی QFL یا کوییک فینگر لوک (Quickfinger Luc) چیست و چه کاربردی در کریپتوکارنسی دارد

استراتژی معاملاتی QFL یا کوییک فینگر لوک (Quickfinger Luc) چیست و چه کاربردی در کریپتوکارنسی دارد

هر کسی می‌خواهد بهترین استراتژی‌های معاملات ارزهای دیجیتال را بیاموزد. استراتژی‌هایی که بتوان با کمکشان در این بازار گاهی اوقات دیوانه و اغلب غیر قابل پیش بینی سود کسب کرد. ما می دانیم که یادگیری استراتژی‌های معاملاتی ارزهای دیجیتال چقدر سخت است، ما جای شما بوده‌ایم. با انجام معاملات ارزهای دیجیتال برای چندین سال، اکنون می دانیم که روش‌ها و استراتژی‌های معامله‌ای ارز دیجیتالی وجود دارد که می‌تواند به رشد سرمایه گذاری‌های اولیه رمزنگاری شما کمک کند.

یک استراتژی تجارت رمزنگاری آسان که ما در اینجا به آن خواهیم پرداخت توسط یوتوبری به نام کوییک فینگر لوک طراحی شده است. بنابراین نام روش، که از نام او گرفته شده است با نام کوییک فینگر لوک یا استراتژی کیو اف آل (QFL Strategy) شناخته می‌شود. البته این استراتژی گاهی اوقات به عنوان استراتژی بیس (Base) نیز نامیده می‌شود. این رویکرد در معاملات ارزهای دیجیتال می‌تواند نتایج سودآوری را در پی داشته باشد. استراتژی معمالاتی QFL، حتی زمانی که به نظر می‌رسد بازار از کنترل خارج شده است نیز بسیار کارآمد است.

بنابراین بیایید ببینیم چگونه استراتژی معاملاتی QFL به شما در معمله های ارز دیجیتالتان کمک می‌کند؟

اول، به شما امکان می‌دهد خطوط قرمز و سبز روی نمودارهای شمعدان را درک کنید. دوم، به شما زمان مناسب برای خرید یا فروش دارایی‌های دیجیتالتان را نشان می‌دهد. سوم، به شما این امکان را می‌دهد که حرکت خود را با توجه به سطح ریسک و سود هدفمند خود انجام دهید.مفاهیم اولیه برای استفاده از استراتژی معاملاتی QFL

استراتژی معاملاتی QFL یا استراتژی بیس با شناسایی بیس هایی در نمودارهای شمعدانی کار می‌کند. این استراتژی می‌تواند به تعیین نقاط خرید و فروش معامله گر کمک کند. هنگام پیروی از استراتژی بیس، درک اصطلاحات کلیدی مرتبط با حرکت قیمت در نمودار شمعدانی بسیار مهم است.

سطح پایه (Base Level)

سطح پایه یا بیس لول، سطح پشتیبانی نیز نامیده می‌شود. بیس لول پایین‌ترین سطح قیمتی است که ارز مورد نظر قبل از شروع دوباره تغییر قیمت و افزایش قیمت به آن رسیده بود. در سطح پایه، خواهید دید که خریداران برخی سکه‌ها در بازار رمزنگاری واکنش شدیدی نشان می‌دهند.

 سطح بازیابی (Rebound Level)

ریباند لول یا سطح بازیابی وقتی مشاهده می‌شود که قیمت سکه پس از لمس سطح پایه یا بیس لول به شدت به سمت بالا حرکت می‌کند. بازگشت به دلیل واکنش شدید خریداران اتفاق می افتد، که قیمت را دوباره به عقب برمی گرداند.

سطح مقاومت (Resistance Level)

رسیستنس لول یا سطح مقاومت بالاترین سطح قیمت سکه درست قبل از توقف افزایش است و قیمت دوباره از این سطح شروع به کاهش می‌کند. در سطح مقاومت، متوجه خواهید شد که فروش از روی وحشت معمولاً اتفاق می افتد که قیمت سکه را به پایین کاهش می‌دهد.

شکست (Crack)

کرک یا شکست زمانی اتفاق می افتد که یک حرکت پالس قوی از اوج در فاصله‌ای از سطح پایه به پایین تا تشکیل ریباند بعدی وجود داشته باشد.

اگر می‌خواهید بیت کوین کسب کنید یا دارایی‌های دیجیتالی خود را رشد دهید، کافی نیست که در بهترین بستر معاملات ارزدیجیتال ثبت نام کنید. شما همچنین باید مبانی استراتژی معملاتی انتخابی خود را بدانید. اکنون که از مفاهیم پایه در استراتژی معاملاتی QFL آگاه شدید، وقت آن است که در مورد اقدامات لازم در استراتژی بیس بحث کنیم.بازارهای ارزهای دیجیتال با نمودارهای شلاقی یا وایپی (whippy) را پیدا کنید

یافتن بازارهای ارز دیجیتال با قیمت‌های شلاقی یکی از کلیدهای اصلی کسب درآمد از ارزهای دیجیتال در پلتفرم‌های صرافی است. اما منظور ما از بازارهای شلاقی چیست؟ این‌ها بازارهای جفت ارزهایی با نمودارهایی شبیه به تازیانه هستند. در اصل، با قیمت‌های ناپایدار سکه که اغلب بالا و پایین می‌شوند مشخص می‌شود. برخلاف بازارهای پایدار، بازارهای پرمخاطره فرصت‌های زیادی را برای داشتن نقاط ورود سودآور به معامله گران ارائه می‌دهند. ارزهایی با عرضه کم برای این کار مناسب هستند.

بافتن بیس های قوی

هنگامی که یک بازار شلاقی را انتخاب کردید، اکنون زمان آن فرا رسیده است که پایگاه‌های قدرتمندی را با ریباند بالاتر پیدا کنید. ریباند بالاتر فقط به این معنی است که واکنش شدید خریداران در بازار وجود دارد. این نکته می‌تواند یک استفاده سودآور از استراتژی معاملاتی QFL را رقم بزند. بازیابی‌های قدرتمند با افزایش قابل توجه قیمت از سطح پایه یا پشتیبانی مشخص می‌شود. دفعات فروش بر اثر وحشت را بررسی کنید و زمانی که دیگر تریدرها در وحشت می‌فروشند خرید کنید.

بررسی چگونگی وقوع فروش از روی وحشت مکرر در بازار ارزهای دیجیتال ضروری است. یکی از جنبه‌های استراتژی معاملاتی QFL خرید در هنگام فروش از روی وحشت است. با بررسی نحوه عملکرد فروش بر اثر وحشت در سطح پایه قبلی در یک برگشت و با محاسبه میانگین اندازه فروش از روی ترس، احتمال وجود ترک‌های جدید را در آینده تعیین کنید.

برای داشتن ایده درباره اینکه چگونه فروش از روی وحشت در آینده قیمت سکه را بیشتر کاهش می‌دهد، می‌توانید به طور متوسط فاصله بین قیمت هنگام شروع وحشت و سطح پایه را محاسبه کنید.

برای دانستن نقطه ورود خود بر اساس طول این رویدادها، می‌توانید فاصله بین سطح پایه قبلی را محاسبه کنید.استفاده از اپ های اسکن بازار در استراتژی معاملاتی QFL

هشدارها را بر اساس سطح پایه مورد نظر خود تنظیم کنید و از یک ابزار قابل اعتماد برای اسکن بازار رمزنگاری استفاده کنید.برای اینکه بتوانید حرکت قیمت ارزهای دیجیتال را رصد کنید، لازم است از یک نرم افزار اسکن بازار رمزنگاری دقیق و مطمئن استفاده کنید. کریپتو بیس اسکنر (Crypto Base Scanner) که توسط پلتفرم معاملات ارزهای رمزنگاری آلتردی (Altrady) می‌تواند به شما کمک کند فوراً تحرکات مهم قیمت سکه را تشخیص دهید. این یک ویژگی خبر دادن بیس لول دارد که می‌تواند هنگامی که قیمت سکه به سطح هدف شما کاهش یافت، شما را از زمان واقعی مطلع کند.

آلارمهای کریپتو بیس اسکنر به شما کمک می‌کند تا یک تحلیل جذاب از نمودار ارز رمزپایه انجام دهید. با دریافت سیگنال به نمودار بازار نگاه کنید و سعی کنید فروش وحشت را برای یک نقطه ورود سودآور مشخص کنید.

کلام پایانی

استراتژی معاملاتی QFL می‌تواند یک روش آسان و زود بازده برای ورود شما به معاملات ارزهای دیجیتال باشد. با این حال به خاطر داشته باشید برای تبهر در معامله ارزهای دیجیتال نیاز به تجربه زیاد دارید. همیشه با پول کمی وارد معامله شوید تا تجربه و مهارت کافی را کسب کنید. استراتژی معامله‌ای را انتخاب کنید که به روحیه شما نزدیک‌تر باشد. در نهایت هیچ وقت بیش از پولی که توان از دست دادنش را دارید سرمایه گذاری نکنید.

مطالب مرتبط
مدیریت ریسک در بازار کریپتو چیست یا چگونه از سود خود محافظت و جلوی ضرر را بگیریم
آموزش ترید در کوینکس
صرافی کوینکس CoinEx exchange
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی صرافی کوینکس
ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی چیست
ویدیوی آموزشی بیت کوین چیست
فیلم آموزش بلاک چین
آموزش بیت کوین به صورت ساده
ترید و سرمایه گذاری
بیت کوین و دیفای با یکدیگر بازار ارزهای دیجیتال را رو به پیشرفت رهبری می‌کنند
درآمد منفعل ارزهای دیجیتال: چگونه از اندوخته‌های خود درآمد کسب کنیم؟
سفارشات صرافی بایننس؛ چگونه معامله در صرافی بایننس را شروع کنیم
قانون گذاری دیفای: سال 2020 شکوفایی دیفای رقم خورد آیا 2021 سال قانونمند شدن آن است؟
سقوط بورس چیست و چگونه رخ می‌دهد؟ همه چیز درباره اصطلاح دوشنبه سیاه