قیمت بیت کوین
1,328,211,715تومان
58,498.00دلار
0.62
قیمت اتریوم
89,662,805تومان
3,948.99دلار
11.12
قیمت بایننس کوین
15,228,865تومان
670.72دلار
5.68
قیمت ریپل
34,966تومان
1.54دلار
3.37
قیمت دوج کوین
11,770تومان
0.52دلار
26.23
خانه  »  ترید و سرمایه گذاری  »  آموزش ترید در صرافی ها  »  توکن BEP-20 اسمارت چین از 0 تا 100 + آموزش تصویری نحوه برداشت این توکن ها

توکن BEP-20 اسمارت چین از 0 تا 100 + آموزش تصویری نحوه برداشت این توکن ها

آموزش ترید در صرافی ها
لیلا جوانمردی
1400/02/09
2
راهنمای بایننس اسمارت چین: چگونه می توان از (BSC)، بلاک چین جدید بایننس استفاده کرد؟

BEP-20 استاندارد توکن بلاک چین اسمارت چین بایننس است. بسیاری از ارزهای دیجیتال محبوب اکنون از این استاندارد توکن به علت زمان و هزینه کم تراکنش استفاده می‌کنند.

بسیاری از کاربران و همراهان سایت بیت پارس در مورد استاندارد توکن BEP-20 اسمارت چین بایننس دچار سردرگمی‌شده اند. این استاندارد توکن مخصوصا با افزایش استفاده از صرافی‌‌‌های غیرمتمرکزی مانند پنکیک سواپ بسیار پر کاربرد شده است.

در این مقاله، ما توضیح خواهیم داد که استاندارد توکن BEP-20 چیست. در ضمن به شما آموزش خواهیم داد که چگونه برای صرفه جویی در وقت و هزینه، توکن‌‌‌های BEP-20 اسمارت چین را برداشت کنید. در پایان نیز لیستی از صرافی هایی که از برداشت مستقیم BEP-20 پشتیبانی می‌کنند را معرفی خواهیم نمود.توکن BEP-20 اسمارت چین بایننس چیست؟

BEP-20 استاندارد توکن در بایننس اسمارت چین است که توکن‌‌‌های ERC-20 و BEP-2 را توسعه می‌دهد. این استاندارد توکن قابلیت‌‌‌های اضافی را برای توکن‌‌‌های نسل قبل خود فراهم می‌کند. این ویژگی‌ها به شما امکان می‌دهد توکن‌‌‌های خود را بین بلاک چین‌‌‌های مختلف و موارد دیگر مانند کیف پول‌ها و دپ‌ها جابجا کنید.

با استفاده از BEP-20 می‌توانید:

 • در بلاک چین‌‌‌های مختلف از توکن‌‌‌های سازگار استفاده کنید.
 • توکن‌‌‌های پگ Peg (توکن‌‌‌های شبیه سازی شده) دیگر بلاک چین‌ها را در دسترس شما قرار می‌گیرد. بنابراین می‌توانید از آنها را در BSC استفاده کنید. (به عنوان مثال، بیت کوین را به عنوان BTCB در BSC شبیه سازی کنید).
 • توکن‌‌‌های BEP-2 را در ازای معادل BEP-20 آن‌ها عوض کنید. (BNB از BEP-2 به BEP-20).
 • از کارمزد تراکنش‌‌‌های فقط 0.05 دلار و زمان بلاک 3 ثانیه لذت ببرید.
 • برای نگاهی دقیق تر به استاندارد BEP-20، می‌توانید صفحه گیت هاب (Github) آن را را بررسی کنید.

نحوه برداشت توکن‌‌‌های BEP-20

ده‌ها صرافی از برداشت‌‌‌های BEP-20 به کیف پول‌‌‌های سازگار با BSC پشتیبانی می‌کنند. بنابراین نیازی به تبدیل دستی توکن‌‌‌های BEP-2 شما به BEP-20 نیست. با برداشت مستقیم توکن‌‌‌های BEP-20، هم در وقت و هم در هزینه (گس) صرفه جویی می‌کنید. با برداشت مستقیم مرحله ای را که می‌خواهید توکن‌‌‌های خود را به BEP-20 تبدیل کنید، حذف خواهید کرد.برداشت توکن‌‌‌های اسمارت چین در سایت صرافی بایننس Binance.com

در این مقاله، ما روند برداشت BNB از Binance.com به کیف پول تراست Trust Wallet را توضیح خواهیم داد. روند برداشت باید در تمام صرافی‌‌‌های ارز دیجیتال و کیف پول‌ها بسیار شبیه به همین کار باشد.

قبل از شروع، باید به تراست ولت (یا هر کیف پول سازگار با BSC دیگر) بروید. در آنجا آدرس BSC دریافت کننده را به دست بیاورید. این کار بسیار ساده است زیرا تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که کیف پول خود را باز کرده و Smart Chain را انتخاب کنید. سپس باید روی Receive کلیک نمایید. آدرس روی صفحه نمایش داده می‌شود. این آدرس را کپی کنید، زیرا در مرحله سوم راهنمای زیر به آن نیاز خواهید داشت.

1. وارد حساب Binance.com خود شوید. در گوشه سمت راست و بالا، Wallet را انتخاب کرده و روی OverView کلیک کنید.

توکن BEP-20 اسمارت چین از 0 تا 100 + آموزش تصویری نحوه برداشت این توکن ها

مرحله اول

2. در Wallet Overview، روی گوشه سمت راست کلیک کنید.

توکن BEP-20 اسمارت چین از 0 تا 100 + آموزش تصویری نحوه برداشت این توکن ها

مرحله دوم

3. پس از ورود به منوی برداشت، سکه ای را که می‌خواهید برداشت کنید انتخاب نمایید. در این مورد ما BNB را انتخاب می‌کنیم، آدرس برداشت کپی شده از تراست ولت را وارد کنید. بایننس اسمارت چین (Binance Smart Chain) را به عنوان شبکه انتقال انتخاب کنید و مبلغی را که می‌خواهید برداشت کنید وارد نمایید.

توکن BEP-20 اسمارت چین از 0 تا 100 + آموزش تصویری نحوه برداشت این توکن ها

مرحله سوم

4- پس از انتخاب Binance Smart Chain به عنوان شبکه انتقال، یک صفحه پاپ آپ ظاهر می‌شود تا دانش BSC شما را آزمایش کند. این صفخه برای این است که تأیید کند شما درک می‌کنید چه کاری انجام می‌دهید. پس از موفقیت در آزمون، روی ارسال کلیک کنید.

توکن BEP-20 اسمارت چین از 0 تا 100 + آموزش تصویری نحوه برداشت این توکن ها

مرحله چهارم

5- مراحل بعدی همانند برداشت‌‌‌های دیگر است. یک صفحه تأیید ظاهر می‌شود تا به شما در مورد نرخ تبدیل و هزینه‌ها اطلاع رسانی کند. در ضمن این صفحه به شما اجازه می‌دهد جزئیات معامله را یک بار دیگر بررسی کنید.

6. پس از تأیید، از شما خواسته می‌شود کد تأیید خود را وارد کنید تا برداشت انجام شود.

دریافت وجه در تراست ولت

معامله شما به زودی پردازش می‌شود. ظرف چند دقیقه پس از دریافت ایمیل تأیید برداشت، وجوه باید در موجودی کیف پول تراست شما تحت منوی (Smart Chain) نشان داده شود. به محض ورود وجوه شما، تراست ولت اعلانی در مورد واریز موفقیت آمیز توکن‌‌‌های BEP-20 بایننس کوین برای شما ارسال می‌کند.

با دنبال کردن این مراحل، شما نیاز به تبدیل دستی BEP-2 به BEP-20 ندارید. بنابراین با صرفه جویی در وقت و هزینه، کارهای مربوط به تعویض دستی توکن‌ها را حذف می‌کنید. پس از دریافت توکن‌ها در کیف پول تراست خود، می‌توانید بدون تأخیر بیشتر با هر دپ یا پروژه ای بر روی BSC تعامل داشته باشید.

مرورگر دپ تراست ولت را کاوش کنید تا امکانات نامحدود اکوسیستم BSC را تجربه کنید.صرافی هایی که از برداشت توکن‌‌‌های BEP-20 اسمارت چین پشتیبانی می‌کنند

صرافی‌‌‌های ذکر شده در زیر برداشت مستقیم BEP-20 را پشتیبانی می‌کنند. این امر شرکت در اکوسیستم BSC را بیش از هر زمان دیگری آسان می‌کند.

توکن BEP-20 اسمارت چین از 0 تا 100 + آموزش تصویری نحوه برداشت این توکن ها

صرافی هایی که از BEP-20پشتیبانی می‌کنند

قبل از استفاده از این صرافی‌ها حتما شرایط و ضوابط آنها را مطالعه نمایید. به دلیل تحریم‌ها بسیاری از صرافی‌ها برای کاربران ایرانی محدودیت هایی در نظر گرفته اند. لازم به ذکر است که بهترین کیف پول برای استفاده از توکن BEP-20 اسمارت چین کیف پول تراست ولت است. این کیف پول به عنوان کیف پول رسمی‌صرافی بایننس معرفی شده است.

مطالب مرتبط
اندازه موقعیت در معاملات ارز دیجیتال چیست و چگونه آن را محاسبه می‌کنند؟
معامله مشتقات ارزهای دیجیتال چیست؟ هر آنچه باید در مورد این معاملات بدانید
اشتباهات تریدرهای ارز دیجیتال، 7 خطای رایجی که باید در زمان معامله از آن‌ها دوری کنید
فرستادن دیدگاه
 • مصطفی
  1 روز پیش پاسخ

  سلام. مقاله مفید و کاربردی هست. ممنون که در اختیار همه گذاشتید.
  یک سوال : من در اردراپ یک کوین شرکت کردم. از من آدرس کیف بایننس اسمارت چین BEP20 خواسته, باید آدرس ارزی که روی این شبکه هست، بهشون بدم؟ منظورم اینه که نوع ارز مهم نیست؟ فقط باید روی BEP20 باشه؟
  سپاس

  • رضا باغانی
   19 ساعت پیش پاسخ

   وقتتون بخیر، توکن هایی که بر بستر بلاک چین هایی مثل اسمارت چین و ترون و یا اتریوم ایجاد می شن اصولا آدرسشون با آدرس ارز بومی شبکه یکی هست. اگر توی کیف پولتون توکن مورد نظر وجود داره که اون رو بدین در غیر این صورت می تونین از قسمتی که برای ایجاد آدرس توکن های خاص در نظر گرفته شده استفاده کنید.

 • ما را دنبال کنید
  ویدیو کلیپ های آموزشی
  ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
  فیلم آموزش بایننس
  ویدیوی آموزشی تتر Tether
  ویدیوی آموزشی مونرو Monero
  آینده ارز دیجیتال کاردانو
  ترید و سرمایه گذاری
  ربات تریدر فیوچر: چگونه از ربات های معامله گر در بازار معاملات آتی استفاده کنیم
  افزایش قیمت 1INCH
  قراردادهای آتی دائمی (Perpetual Futures Contracts)
  یونی سواپ v3 و smartBCH به دنبال ساده سازی دیفای و صرفه جویی در مصرف بنزین هستند
  معاملات قراردادهای فیوچرز بایننس: راهنمای انجام معاملات آتی سه ماهه در صرافی بایننس