قیمت بیت کوین
۷۷۰,۲۴۲,۴۱۵تومان
31,641دلار
8.31
قیمت اتریوم
۳۱,۳۲۳,۸۴۶تومان
1,286.26دلار
9.25
قیمت تتر
24.381تومان
1دلار
0.02
قیمت پولکادات
۴۰۰,۸۷۴تومان
16.46دلار
8.63
خانه  »  اخبار  »  اخبار بازار ارزهای دیجیتال  »  اخبار ارزهای برتر  »  رشد محبوبیت اتریوم: علاقه شرکت‌ها به اتریوم به عنوان سیستم پرداخت در حال افزایش است

رشد محبوبیت اتریوم: علاقه شرکت‌ها به اتریوم به عنوان سیستم پرداخت در حال افزایش است

اخبار ارزهای برتر
رضا باغانی
26 آذر 99
۰
10
رشد محبوبیت اتریوم: علاقه شرکت‌ها به اتریوم به عنوان سیستم پرداخت در حال افزایش است

در حالی که همه نگاه‌ها در سال 2020 به بیت کوین خیره بود، ما شاهد رشد محبوبیت اتریوم در بین شرکت‌ها به عنوان سیستم پرداخت هستیم. به نظر می‌رسد که باید شرکت‌های بزرگ به اتریوم به عنوان جایگزین بیت کوین نگاه دقیق‌تری بیاندازند.

رشد محبوبیت اتریوم: علاقه شرکت‌ها به اتریوم به عنوان سیستم پرداخت در حال افزایش است

رشد محبوبیت اتریوم: علاقه شرکت‌ها به اتریوم به عنوان سیستم پرداخت در حال افزایش است

رشد محبوبیت اتریوم: علاقه شرکت‌ها به اتریوم به عنوان سیستم پرداخت در حال افزایش است

  • رائول پال: شرکت‌های بزرگ با رشد محبوبیت اتریوم می‌توانند آن را به عنوان ارز مناسبی جهت سرمایه گذاری انتخاب کنند.
  • بایننس صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال، در حال آماده شدن برای ارسال کارت‌های فیزیکی بایننس ویزا (Binance Visa) خود به اروپا است.
  • در آینده‌ای نزدیک بیت کوین و اتریوم در سرویس پرداخت اپل پی (Apple Pay) استفاده خواهند شد.

در طول سال جاری، سرمایه گذاری نهادی در حوزه ارزهای دیجیتال به طور گسترده‌ای در حال افزایش است. شرکت‌های بزرگ به شدت درگیر فضای رمزنگاری و به ویژه بیت کوین هستند. این به طور بالقوه به خاطر عنوان “طلای دیجیتال” است که بیت کوین از زمان ایجاد بیش از 10 سال آن را یدک می‌کشد. اما حتی در این صورت، این مؤسسات ممکن است بدنبال قدرت بزرگ بعدی دنیای رمزارزها باشند. ارزی که می‌تواند از لحاظ قدرت شبکه و قیمت جایگزین بیت کوین در بازار دارایی‌های دیجیتال باشد.

در ابتدای این ماه بلاک پیدایش اتریوم 2.0 سرانجام با جامعه بسیار هیجان زده از چشم انداز این نسخه جدید، راه اندازی شد. فاز 0 در در تاریخ 1 دسامبر فعال شد. صحبت‌های زیادی در مورد قیمت این ارز مطرح شده است. با این حال برخی از تحلیلگران گفتند که ارز دیجیتال شبکه اتریوم را فقط باید براساس ویژگی‌های این شبکه ارزیابی کرد نه به عنوان جایگزینی برای بیت کوین.صحبت های سرمایه گذار قدیمی ارزهای دیجیتال درباره رشد محبوبیت اتریوم

رائول پال، مدیر ارشد اجرایی و بنیانگذار ریل ویژن (Real Vision) است. وی موارد زیر را در یک مستند در مورد این شرکت با ذکر صنعت رمزنگاری گفت:

“من همیشه فکر می‌کردم فضای دارایی‌های دیجیتال بسیار بزرگ است. البته که این فضا فقط متعلق به بیت کوین نیست. برنامه‌های مختلفی برای موارد مختلف استفاده وجود خواهد دارد. اتریوم یک ارز فوق العاده قوی است. من فکر می‌کنم که این دو دارایی با هم یک سبد سهام بسیار عالی را به وجود می‌آورند. “

از آنجا که رائول پال یکی سرمایه گذاران قدیمی در بازار رمزنگاری و بیت کوین است، در دنیای امروز نظرات وی کمی واقع بینانه تر به نظر می‌رسد. بیت کوین بسیار گران‌تر و جذاب‌تر برای سرمایه گذاران خرده فروشی و مؤسسات است. البته خطر سقوط این ارز هنوز هم وجود دارد.

راه اندازی اتریوم 2.0 قابلیت های این شبکه را ارتقا می بخشد

به روز رسانی 2.0 برای شبکه اتریوم باعث افزایش مقیاس پذیری اکوسیستم و همچنین امنیت و بهره وری انرژی می‌شود. در نتیجه این به روزرسانی، نقطه عطفی در تاریخ اتریوم محسوب می شود. بنیانگذاران اتریوم نیز چند سالی است با تبلیغات گسترده از این به روزرسانی صحبت می کنند.

آینده اتریوم نامشخص و در عین حال بسیار هیجان انگیز است. چه کسی می‌داند سال آینده این شبکه چه چیزی برای فضای ارزهای دیجیتال در نظر گرفته است. برخی بر این باورند که هرچه مؤسسات بزرگی مانند گری اسکیل (Greyscale) پول بیشتری در دارایی‌هایی مانند بیت کوین و اتریوم می‌گذارند، دارایی‌های رمزنگاری جایگزین یا آلتکوین ها از سکه‌های اصلی جدا شده و به مسیر خودشان می‌روند. از طرف دیگر، برخی بر این باورند که سرمایه گذاری شرکت‌ها برای صنعت چیز بدی است. این سرمایه ها می‌توانند به طور بالقوه آنچه را که بازار طی 10 سال گذشته ساخته است، خراب کند.

من فکر می‌کنم سؤال این است که آیا مؤسسات بیشتری توجه کمتری به بیت کوین خواهند داشت و پول خود را روی دارایی‌هایی مانند اتریوم در سال آینده متمرکز می‌کنند؟بایننس ویزا کارت فیزیکی را برای مشتریان اروپایی، ارسال می‌کند

در اطلاعیه‌ای در اوایل این هفته در 14 دسامبر، این صرافی عنوان کرد که کاربرهای موجود در منطقه اقتصادی اروپا به زودی کارت‌های فیزیکی این سیستم عامل را دریافت می‌کنند. این بدان معناست که مشتریانی که قبلاً کارت را سفارش داده‌اند، اکنون مراحل تحویل را در کیف پول خود انجام می‌دهند.

همانطور که این صرافی برای راه اندازی کارت به منطقه اقتصادی اروپا آماده می‌شود، آن‌ها خدمات پشتیبانی از اتریوم را به عنوان گزینه پرداخت در کارت بدهی رمزنگاری در نظر گرفته‌اند. اکنون کاربران می‌توانند از این دارایی دیجیتال به عنوان وسیله پرداخت از طریق کارت استفاده کنند.

این پلت فرم اعلام کرده است، “به سادگی اتریوم را به کیف پول کارت خود منتقل کنید و آن را به بالای سکه‌های دیگر بکشید تا به عنوان دارایی جهت پرداخت ترجیح داده شود.”

این کارت اوایل سال جاری در ماه جولای توسط این پلتفرم به طور رسمی معرفی شد. در ابتدا تنها کارت‌های بایننس مجازی ارائه شد.

در آن زمان، در اعلامیه صرافی بایننس عنوان شد:

شما این گزینه را دارید که فرمهای فیزیکی و مجازی ویزا کارت بایننس را دریافت کنید. ظرف دو ماه آینده برای کسانی که کارت فیزیکی می‌خواهند پروسه آماده سازی آغاز خواهد شد.

برای بسیاری از فعالان رمزنگاری آیندهٔ این کارتهای ویزای بایننس جالب است. از زمانی که اعلام شد این کارت به واقعیت تبدیل می‌شود، بایننس به شدت در حال بازاریابی این کارت‌ها است. علاوه بر این، این پلت فرم در حال آماده شدن برای گسترش در مقیاس جهانی و راه اندازی کارت در کشورهایی مانند روسیه و خارج از اروپا است.ارزهای دیجیتال به زودی یکی از گزینه‌های پرداخت اپل پی (Apple Pay) خواهد بود

در کیف پول لومی آی او اس (iOS Lumi)، ویژگی جدید به سرمایه گذاران امکان می‌دهد دارایی‌های مربوط به رمزنگاری را از طریق اپل پی خریداری کنند. بیت کوین و اتریوم دو ارز رایج در این کیف پول هستند.

این کیف پول همچنین می‌تواند شامل سکه دلار ، تتر، دلار جمینی، توکن استاندارد پکسوس و رپد اتریوم باشد.

کاربران مستقر در ایالات متحده می توانند از این کیف پول برای خرید روزانه تا 500 دلار استفاده کنند. بعلاوه گزینه های 500 دلار در هفته و 5000 دلار در سال.

این برای پذیرش ارزهای دیجیتال بین جامعه کاربران عالی است. این یعنی اپل غول فناوری نوین نیز درب‌های خود را به روی ارزهای دیجیتال باز کرده است.

با استفاده از ارز دیجیتالی مانند اتریوم، این کیف پول می‌تواند حتی بهتر باشد. هدف قرار دادن مخاطبان کاملاً جدید ارزهایی مانند بیت کوین و اتریوم برای پذیرش جریان اصلی بسیار مناسب خواهد بود.

اگرچه همه در دنیا به این گزینه پرداخت جدید دسترسی نخواهند داشت. مردم در واتیکان، اوکراین، موناکو، رومانی، روسیه، چین و سایر کشورها نمی‌توانند از این ویژگی جدید استفاده کنند.

با توجه به اینکه اپل پی بزرگترین سیستم پرداخت موبایلی است که در سراسر جهان ارائه می‌شود، مطمئناً آیندهٔ این اتفاق جالب خواهد بود.

مطالب مرتبط
راه اندازی اتریوم 2.0 آغاز شد، حل مشکل مقیاس پذیری و امکان استکینگ در این به روزرسانی
رکورد جدید چین لینک با افزایش 25 درصدی؛ بیت کوین توانست تا حدودی بهبود یابد
اخاذی هکرها از طریق کارمزد انتقال اتریوم به مبلغ 5 میلیون دلار
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی صرافی کوینکس
ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی چیست
ویدیوی آموزشی بیت کوین چیست
فیلم آموزش بلاک چین
آموزش بیت کوین به صورت ساده
ترید و سرمایه گذاری
بیت کوین و دیفای با یکدیگر بازار ارزهای دیجیتال را رو به پیشرفت رهبری می‌کنند
درآمد منفعل ارزهای دیجیتال: چگونه از اندوخته‌های خود درآمد کسب کنیم؟
سفارشات صرافی بایننس؛ چگونه معامله در صرافی بایننس را شروع کنیم
قانون گذاری دیفای: سال 2020 شکوفایی دیفای رقم خورد آیا 2021 سال قانونمند شدن آن است؟
سقوط بورس چیست و چگونه رخ می‌دهد؟ همه چیز درباره اصطلاح دوشنبه سیاه