قیمت بیت کوین
1,157,248,020تومان
49,139.00دلار
3.32
قیمت اتریوم
92,986,258تومان
3,926.37دلار
0.31
قیمت بایننس کوین
13,865,393تومان
585.47دلار
2.89
قیمت کاردانو
50,917تومان
2.15دلار
14.48
قیمت دوج کوین
12,423تومان
0.52دلار
0.18
خانه  »  اخبار  »  اخبار صنعت ارزهای دیجیتال  »  اخبار آلتکوین ها  »  آیا ارزهای دیجیتال برای دولت آمریکا می‌توانند مفید باشند؟

آیا ارزهای دیجیتال برای دولت آمریکا می‌توانند مفید باشند؟

اخبار آلتکوین ها
ندا رحیمی
1399/03/11
۰
ارزهای دیجیتال برای دولت آمریکا می توانند مفید باشند

آیا ارزهای دیجیتال برای دولت آمریکا می‌توانند مفید باشند؟ ارسال چک‌‌‌های حمایتی دولت امریکا به قسمت نامه‌‌‌های تبلیغاتی باعث دور ریخته شدن بعضی از آنها شد. آیا ارزهای دیجیتال یا همان رمز ارزها می‌توانند مفید باشند؟

آیا ارزهای دیجیتال برای دولت آمریکا می‌توانند مفید باشند؟

آیا ارزهای دیجیتال برای دولت آمریکا می‌توانند مفید باشند؟ به گزارش بیت پارس و به نقل از خبرگزاری ” دکریپت decrypt ”، اگر چک‌‌‌های حمایتی دولت امریکا ( برای مردم خودش منظور است) را دریافت نکرده اید، ممکن است به این دلیل باشد که شما آن را با نامه‌‌‌های ناخواسته و تبلیغاتی یا هرزنامه‌ها اشتباه گرفته اید. آیا ارزهای دیجیتال راهکار ساده تری نیستند؟

افراد بطور تصادفی چک‌‌‌های حمایتی دولت آمریکا CARES Acts خود را از صندوق نامه بیرون می‌آورند.

این آخرین مرحله پرداخت در روند ناپیوسته در رابطه با برنامه CARES Acts بود که به منظور پرداخت مستقیم وجه نقد به شهروندان آمریکایی انجام شده است.

ارز دیجیتال بانک مرکزی آمریکا می‌تواند کمک کند، اما جزئیات بسیار مهم است.


✅ شاید این مقاله نیز برای شما جالب باشد 🔻🔻🔻🔻🔻🔻

محل صرافی بیتفینکس Bitfinex در کجای کره خاکی قرار گرفته است؟


بیش از دو ماه پس از آنکه کنگره آمریکا موافقت کرد که دولت مستقیماً برای شهروندان آمریکایی در دوران رکود اقتصادی مربوط به کروناویروس چک‌‌‌های حمایتی بفرستد، بسیاری از شهروندان هنوز یک سکه هم از این مبالغ را ندیده اند.

براساس گزارش NBC، اکنون برخی از آنها به طور تصادفی چک‌‌‌های پرداختی خود را می‌یابند زیرا به نظر می‌رسد آنها مانند نامه‌‌‌های ناخواسته ی تبلیغاتی ارسال شده اند.

ماهیت آنالوگ این مشکل کافی است تا آرزوی داشتن واحد پول دیجیتال بانک مرکزی آمریکا بوجود بیاید.

ارزهای دیجیتال برای دولت آمریکا می‌توانند مفید باشند

ارزهای دیجیتال برای دولت آمریکا می‌توانند مفید باشند

بسته کمک‌‌‌های مالی ایالات متحده امریکا چه بوده است؟

در تاریخ 27 مارس 2020، رئیس جمهور امریکا پرزیدنت ترامپ قانون CARES Acts را به تصویب رساند که درآن وعده پرداخت 1200 دلار به بزرگسالان و 500 دلار برای هر کودک تحت سرپرستی آنها را داده شده است.

اما تحویل این چک‌‌‌های حمایتی از ابتدا بسیار دشوار بوده است. موج اول پرداخت‌ها به صورت مستقیم به حساب بانکی افرادی که حساب سپرده ی خود را در اداره ی مالیات ثبت کرده اند واریز شد.

مبلغ بسته حمایتی در اواسط ماه آوریل به حساب این افراد واریز شد. این امر با سرعت خیلی کمی‌انجام شد زیرا خزانه داری ابتدا باید تمام پولی را که به دستور بانک فدرال چاپ کرده بود را حساب می‌کرد.

به کسانی که سپرده‌‌‌های مستقیم خود را در اداره ی مالیات ثبت نکرده بودند اطلاع داده شد که از طریق پست چک حمایتی را دریافت می‌کنند.

اما این کار حتی زمان بیشتری طول کشید. اول اینکه، ارسال این چک‌‌‌های حمایتی بوسیله پست بسیار وقت گیرتر بود. و دیگر اینکه، رئیس جمهور امریکا، ترامپ درخواست کرد که نام وی حتما روی همه ی آنها چاپ شود و وزیر خزانه داری استیون منوچین نیز با آن موافقت کرد.

اما همه ی آمریکاییها دارای حساب بانکی نیستند و آنها باید وجه چک را نقد می‌کردند، بنابراین وزارت خزانه داری، تصمیم گرفت برای 4 میلیون آمریکایی در موارد خاصی که از اطلاعات بانکی مطمئن نبود کارت‌‌‌های اعتباری پیش پرداخت صادر کند تا مجبور به نقد کردن وجه چک خود در وال مارت نباشند.

( وال ‌مارت، (به انگلیسی: Walmart) شرکت خرده‌ فروشی آمریکایی است که دارای بزرگترین شبکه فروشگاه ‌های زنجیره‌ ای موادغذایی، سوپرمارکت‌‌ها و هایپرمارکت ‌ها در جهان می‌‌باشد. این شرکت در میان بزرگترین شرکت‌‌‌‌های جهان در رده اول قرار دارد.)

ارزهای دیجیتال برای دولت آمریکا در چنین شرایطی می‌توانند بسیار مفید باشند

متأسفانه وزارت خزانه داری امریکا می‌توانست کمی‌بیشتر وقت خود را صرف فکر کردن به نوع بسته بندی کند.

پاکت‌‌‌های کارت اعتباری نشان نمی‌دهند که آنها از سمت دولت فدرال ارسال شده اند. در عوض با نوشته “خدمات دارنده کارت شبکه پول” بنظر میرسد این کارت‌ها مانند انواع کارت‌‌‌های اعتباری تبلیغاتی که به همراه کوپن‌ها و پیشنهادهای DirectTV است به دست شهروندان می‌رسد.

بدین صورت، بعضی از مردم که شانس با آنها یار بود به طور تصادفی آنها را از بسته بیرون کشیدند.

این اتفاق آخر از خطاهای اجتناب ناپذیر دولت امریکا در رابطه با همه گیری در زمان نامناسبی درست میانه ی تقلای دولت آمریکا رخ داد.

نرخ بیکاری در آمریکا همیشه بالا است و در آوریل به 14.7 درصد رسید. علاوه بر این، ایالت‌ها در پاسخ گفتن به تقاضای مساعده بیکاری مشکل دارند، به ویژه با توجه به اینکه کارگران فصلی و فریلنسرها ( فریلنسر ( freelancer ) به کسی گفته می‌‌شود که برای خود و بصورت پروژه‌ای کار می‌ کند. )،

بطور معمول واجد شرایط بیمه بیکاری نیستند، اما می‌توانند به لطف برنامه بیکاری در زمان پاندمیک یا همه گیری جهانی، از این صندوق‌ها استفاده کنند. که باعث ترافیک در زمینه کمک رسانی شده است و این درحالیست که مردم به پول نقد و سریع احتیاج دارند.

این هم برهان دیگری به نفع ارز دیجیتال بانک مرکزی است که به طور بالقوه امکان تحویل سریعتر وجوه را فراهم می‌کند.

راهکاری برای ایجاد ارز دیجیتال بانک مرکزی آمریکا

روز چهارشنبه در یک وبینار، مدیر عامل شرکت مدیریت و سرمایه گذاری مورگان کریک، مارک یوسکو گفت:

“تصور کنید که اگر ما می‌توانستیم فقط یک دکمه را فشار بدهیم و آنها (وجوه حمایتی) سریعا ارسال میشد به جای انتظار برای امضای مسخره ترامپ روی آنها و سپس ارسالشان از طریق پست.(این مدل سنتی) احمقانه است. بنابراین ارز دیجیتال بانک مرکزی آمریکا نیاز آینده هستند. “

ارزهای دیجیتال برای دولت آمریکا نیاز امروز و فردا است و بایستی هرچه زودتر در دستور کار قرار گیرند.

ارز دیجیتال بانک مرکزی آمریکا لزوماً نیاز به کارت‌‌‌های اعتباری را کاهش نخواهد داد. وی با اشاره به اقدامات ابتدایی ارز دیجیتال بانک مرکزی آمریکا که بانک تسویه حساب‌‌‌های بین المللی در سال 2018 منتشر کرده است، گفت:

“CBDC یک اصطلاح کاملاً تعریف شده نیست.” برخی از این ارزها شامل توکن هستند در حالی که برخی دیگر مبتنی بر حساب کار می‌کنند.

برخی برای پرداخت خرد طراحی شده اند و برخی دیگر برای پرداخت عمده. از آنجا که این پول دیجیتالی است، شاید باید به نحوی طراحی شود که آمریکایی‌ها به راحتی خرج کردن پول درون کارت بتوانند از آن استفاده کنند.

بنابراین، CBDC‌ها گلوله جادویی برای پوشاندن ناکارآمدی دولت نیستند. کاربرپذیری آنها بستگی به نحوه طراحی آنها دارد.

گفته می‌شود، اگر فدرال رزرو (ذخیره بانکی فدرال) بتواند CBDC را بدون تکیه به وزارت خزانه داری برای انتشار، صادر کند، حداقل می‌تواند واسطه هایی را که مسئول ارسال چک‌‌‌های حمایتی کروناویروس بوسیله پست هستند، بردارد.

مطالب مرتبط
توکن UNI پس از راه اندازی توسط یونی‌سوآپ (Uniswap) ، به قیمت 7.50 دلار رسید.
دی فای DeFi یکی از برترین فرصت های سرمایه‌گذاری در هر دهه است - حقیقت یا دروغ
لیبرا و بیت کوین در راه دریافت اجازه های قانونی، دنیا آماده پذیرش ارزهای دیجیتال می شود
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ترید و سرمایه گذاری
بک تستینگ یا آزمایش مجدد در بازار کریپتو چیست؟ همه چیز در مورد این استراتژی تجاری
استخراج نقدینگی در کوییک سواپ: چگونه از صرافی غیرمتمرکز پالی گان کسب درآمد کنیم
کوییک سواپ (QuickSwap) و توکن کوییک (QUICK Token) چیست؟
عرضه اولیه دکس (DEX) یا عرضه اولیه دیفای (IDO) چیست و چه تفاوتی با ICO و IEO دارد؟
ربات تریدر فیوچر: چگونه از ربات های معامله گر در بازار معاملات آتی استفاده کنیم