منو
بیت پارس  »  اخبار  »  اخبار صنعت ارزهای دیجیتال  »  اخبار آلتکوین ها  »  آیا ارزهای دیجیتال برای دولت آمریکا می توانند مفید باشند ؟
ارزهای دیجیتال برای دولت آمریکا می توانند مفید باشند

آیا ارزهای دیجیتال برای دولت آمریکا می توانند مفید باشند ؟

ندا رحیمی
1399/03/11
۰

آیا ارزهای دیجیتال برای دولت آمریکا می توانند مفید باشند ؟ ارسال چک های حمایتی دولت امریکا به قسمت نامه های تبلیغاتی باعث دور ریخته شدن بعضی از آنها شد. آیا ارزهای دیجیتال یا همان رمز ارزها می توانند مفید باشند؟

آیا ارزهای دیجیتال برای دولت آمریکا می توانند مفید باشند ؟

آیا ارزهای دیجیتال برای دولت آمریکا می توانند مفید باشند ؟ به گزارش بیت پارس و به نقل از خبرگزاری ” دکریپت decrypt ” ، اگر چک های حمایتی دولت امریکا ( برای مردم خودش منظور است) را دریافت نکرده اید، ممکن است به این دلیل باشد که شما آن را با نامه های ناخواسته و تبلیغاتی یا هرزنامه ها اشتباه گرفته اید. آیا ارزهای دیجیتال راهکار ساده تری نیستند؟

افراد بطور تصادفی چک های حمایتی دولت آمریکا CARES Acts خود را از صندوق نامه بیرون می آورند.

این آخرین مرحله پرداخت در روند ناپیوسته در رابطه با برنامه CARES Acts بود که به منظور پرداخت مستقیم وجه نقد به شهروندان آمریکایی انجام شده است.

ارز دیجیتال بانک مرکزی آمریکا می تواند کمک کند، اما جزئیات بسیار مهم است.


✅ شاید این مقاله نیز برای شما جالب باشد 🔻🔻🔻🔻🔻🔻

محل صرافی بیتفینکس Bitfinex در کجای کره خاکی قرار گرفته است؟


بیش از دو ماه پس از آنكه كنگره آمریکا موافقت كرد كه دولت مستقیماً برای شهروندان آمریکایی در دوران رکود اقتصادی مربوط به کروناویروس چک های حمایتی بفرستد، بسیاری از شهروندان هنوز یک سكه هم از این مبالغ را ندیده اند.

براساس گزارش NBC ، اکنون برخی از آنها به طور تصادفی چک های پرداختی خود را می یابند زیرا به نظر می رسد آنها مانند نامه های ناخواسته ی تبلیغاتی ارسال شده اند.

ماهیت آنالوگ این مشکل کافی است تا آرزوی داشتن واحد پول دیجیتال بانک مرکزی آمریکا بوجود بیاید.

ارزهای دیجیتال برای دولت آمریکا می توانند مفید باشند

ارزهای دیجیتال برای دولت آمریکا می توانند مفید باشند

بسته کمک های مالی ایالات متحده امریکا چه بوده است؟

در تاریخ 27 مارس 2020، رئیس جمهور امریکا پرزیدنت ترامپ قانون CARES Acts را به تصویب رساند که درآن وعده پرداخت 1200 دلار به بزرگسالان و 500 دلار برای هر کودک تحت سرپرستی آنها را داده شده است.

اما تحویل این چک های حمایتی از ابتدا بسیار دشوار بوده است. موج اول پرداخت ها به صورت مستقیم به حساب بانکی افرادی که حساب سپرده ی خود را در اداره ی مالیات ثبت کرده اند واریز شد.

مبلغ بسته حمایتی در اواسط ماه آوریل به حساب این افراد واریز شد. این امر با سرعت خیلی کمی انجام شد زیرا خزانه داری ابتدا باید تمام پولی را که به دستور بانک فدرال چاپ کرده بود را حساب می کرد.

به کسانی که سپرده های مستقیم خود را در اداره ی مالیات ثبت نکرده بودند اطلاع داده شد که از طریق پست چک حمایتی را دریافت می کنند.

اما این کار حتی زمان بیشتری طول کشید. اول اینکه، ارسال این چک های حمایتی بوسیله پست بسیار وقت گیرتر بود. و دیگر اینکه ، رئیس جمهور امریکا، ترامپ درخواست كرد كه نام وی حتما روی همه ی آنها چاپ شود و وزیر خزانه داری استیون منوچین نیز با آن موافقت كرد.

اما همه ی آمریکاییها دارای حساب بانکی نیستند و آنها باید وجه چک را نقد می کردند، بنابراین وزارت خزانه داری، تصمیم گرفت برای 4 میلیون آمریکایی در موارد خاصی که از اطلاعات بانکی مطمئن نبود کارت های اعتباری پیش پرداخت صادر کند تا مجبور به نقد کردن وجه چک خود در وال مارت نباشند.

( وال ‌مارت، (به انگلیسی: Walmart) شرکت خرده‌ فروشی آمریکایی است که دارای بزرگترین شبکه فروشگاه ‌های زنجیره‌ ای موادغذایی ، سوپرمارکت‌ ها و هایپرمارکت ‌ها در جهان می ‌باشد. این شرکت در میان بزرگترین شرکت‌ های جهان در رده اول قرار دارد.)

ارزهای دیجیتال برای دولت آمریکا در چنین شرایطی می توانند بسیار مفید باشند

متأسفانه وزارت خزانه داری امریکا می توانست کمی بیشتر وقت خود را صرف فکر کردن به نوع بسته بندی کند.

پاکت های کارت اعتباری نشان نمی دهند که آنها از سمت دولت فدرال ارسال شده اند. در عوض با نوشته “خدمات دارنده کارت شبکه پول” بنظر میرسد این کارت ها مانند انواع کارت های اعتباری تبلیغاتی که به همراه کوپن ها و پیشنهادهای DirectTV است به دست شهروندان می رسد.

بدین صورت، بعضی از مردم که شانس با آنها یار بود به طور تصادفی آنها را از بسته بیرون کشیدند.

این اتفاق آخر از خطاهای اجتناب ناپذیر دولت امریکا در رابطه با همه گیری در زمان نامناسبی درست میانه ی تقلای دولت آمریکا رخ داد.

نرخ بیکاری در آمریکا همیشه بالا است و در آوریل به 14.7 درصد رسید. علاوه بر این، ایالت ها در پاسخ گفتن به تقاضای مساعده بیکاری مشکل دارند، به ویژه با توجه به اینکه کارگران فصلی و فریلنسرها ( فریلنسر ( freelancer ) به کسی گفته می ‌شود که برای خود و بصورت پروژه‌ای کار می‌ کند. ) ،

بطور معمول واجد شرایط بیمه بیکاری نیستند، اما می توانند به لطف برنامه بیکاری در زمان پاندمیک یا همه گیری جهانی، از این صندوق ها استفاده کنند. که باعث ترافیک در زمینه کمک رسانی شده است و این درحالیست که مردم به پول نقد و سریع احتیاج دارند.

این هم برهان دیگری به نفع ارز دیجیتال بانک مرکزی است که به طور بالقوه امکان تحویل سریعتر وجوه را فراهم می کند.

راهکاری برای ایجاد ارز دیجیتال بانک مرکزی آمریکا

روز چهارشنبه در یک وبینار، مدیر عامل شرکت مدیریت و سرمایه گذاری مورگان کریک، مارک یوسکو گفت:

“تصور کنید که اگر ما می توانستیم فقط یک دکمه را فشار بدهیم و آنها (وجوه حمایتی) سریعا ارسال میشد به جای انتظار برای امضای مسخره ترامپ روی آنها و سپس ارسالشان از طریق پست.(این مدل سنتی) احمقانه است. بنابراین ارز دیجیتال بانک مرکزی آمریکا نیاز آینده هستند. “

ارزهای دیجیتال برای دولت آمریکا نیاز امروز و فردا است و بایستی هرچه زودتر در دستور کار قرار گیرند.

ارز دیجیتال بانک مرکزی آمریکا لزوماً نیاز به کارت های اعتباری را کاهش نخواهد داد. وی با اشاره به اقدامات ابتدایی ارز دیجیتال بانک مرکزی آمریکا که بانک تسویه حساب های بین المللی در سال 2018 منتشر کرده است، گفت:

“CBDC یک اصطلاح کاملاً تعریف شده نیست.” برخی از این ارزها شامل توکن هستند در حالی که برخی دیگر مبتنی بر حساب کار می کنند.

برخی برای پرداخت خرد طراحی شده اند و برخی دیگر برای پرداخت عمده. از آنجا که این پول دیجیتالی است، شاید باید به نحوی طراحی شود که آمریکایی ها به راحتی خرج کردن پول درون کارت بتوانند از آن استفاده کنند.

بنابراین ، CBDC ها گلوله جادویی برای پوشاندن ناکارآمدی دولت نیستند. کاربرپذیری آنها بستگی به نحوه طراحی آنها دارد.

گفته می شود، اگر فدرال رزرو (ذخیره بانکی فدرال) بتواند CBDC را بدون تکیه به وزارت خزانه داری برای انتشار، صادر کند، حداقل می تواند واسطه هایی را که مسئول ارسال چک های حمایتی کروناویروس بوسیله پست هستند، بردارد.

مطالب مرتبط
مافیای صنعت ارز دیجیتال چه کسانی هستند، صاحبان بزرگ پروژه‌های نام آشنای کریپتو را بشناسید
رشد قیمت 6 آلتکوین: چه ارزهایی آماده حرکت افزایشی بعد از بیت کوین هستند؟
رییس‌جمهور ترامپ به کاخ سفید بازخواهد گشت، بیت کوین به 10،750 دلار دست یافت
فرستادن دیدگاه
ما را دنبال کنید
جدیدترین مقالات
رشد 356 درصدی پولکادات
سرمایه گذاری استیو کوهن
تکلیلگر کاون
امضای دیجیتال چیست؟
سرمایه گذاری مایکرواستراتژی
ویدیو کلیپ های آموزشی
یونی سواپ ورژن 3 فردا راه اندازی می‌شود؛ آیا این می‌تواند نقطه اوج جدیدی برای دیفای باشد
به روزرسانی یونی سواپ (Uniswap) در تاریخ 5 می 2021 به نسخه 3 انجام می شود
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether