قیمت بیت کوین
۱,۲۷۵,۷۰۵,۶۶۰تومان
49,804دلار
1.31
قیمت اتریوم
۴۰,۱۴۶,۲۹۲تومان
1,563.73دلار
0.97
قیمت کاردانو
۳۱,۰۷۶تومان
1.21دلار
2.27
قیمت بایننس کوین
۶,۲۴۶,۱۵۰تومان
242.91دلار
0.77
خانه  »  اخبار  »  اخبار بازار ارزهای دیجیتال  »  اخبار ارزهای برتر  »  رکورد جدید چین لینک با افزایش 25 درصدی؛ بیت کوین توانست تا حدودی بهبود یابد

رکورد جدید چین لینک با افزایش 25 درصدی؛ بیت کوین توانست تا حدودی بهبود یابد

رکورد جدید چین لینک با افزایش 25 درصدی؛ بیت کوین توانست تا حدودی بهبود یابد

آلتکوین ها تواسته اند غوغا به پا کنند. چین لینک نیز مانند اتریوم و پولکادات شروع به ثبت رکورد های جدید کرده است. LINK بالاترین سطح تاریخی خود در قیمت 24.5 دلار ثبت کرد. با حرکات آلتکوین ها تسلط بیت کوین بر بازار به 64٪ کاهش یافته است.

رکورد جدید چین لینک با افزایش 25 درصدی؛ بیت کوین توانست تا حدودی بهبود یابد

پس از چند روز متوالی افت قیمت، بیت کوین مقداری ارزش پیدا کرد و به حدود 33500 دلار رسید. با این حال، بیشتر آلتکوین ها عملکردی بهتر از رهبر خود داشتند. به همین ترتیب تسلط BTC بر بازار را به 64٪ کاهش یافت.

این کاهش قیمت ناگهانی و اصلاح پس از آن به دلیل ایجاد شایعاتی در فضای رمزنگاری بود. اولین شایعه که از طرف صرافی بیتمکس منتشر شد در مورد رخ دادن دابل اسپند یا (پرداخت دوگانه) در شبکه بلاک چین بیت کوین بود. البته این صرافی بعدها این شایعه را تکذیب کرد و گفت آنها به معاملاتی مشکوک هستند.

خبر بعدی مشکلات قانونی استیبل کوین تتر بود. بعضی معتقد بودن شرکت تتر با عرضه بی پشتوانه تتر قیمت بیت کوین را دستکاری کرده است. شرکت تتر مدارک زیادی در مورد عرضه درست 1=1 تتر به دلار در بازار به وزارت خزانه داری تحویل داده است. با این که تحقیقات در این مورد ادامه دارد ولی به نظر نمی‌رسد این شرکت نقشی در تغییر قیمت بیت کوین ایفا کرده باشد.حرکت آلتکوین ها، رکورد قیمتی جدید برای چین لینک

چند روز گذشته برای آلت کوین‌ها بسیار پرنوسان بود. سرمایه تجمعی بازار حدود 200 میلیارد دلار از دست داد و به زیر 900 میلیارد دلار رسید.

با این حال، بیشترین آلت‌ها در 24 ساعت گذشته با دستاوردهای چشمگیر به بازی بازگشتند.

اتریوم با افزایش 8.5٪ به بالای 1270 دلار رسیده است. ریپل 4٪ ارزش افزوده است و به 0.28 دلار نزدیک شده است. بیت کوین کش (4٪)، بایننس کوین (4.6٪) و لایت کوین (2.5٪) نیز به رنگ سبز معامله می‌شوند.

رکورد جدید چین لینک با افزایش 25 درصدی؛ بیت کوین توانست تا حدودی بهبود یابد

نمای کلی بازار ارزهای دیجیتال

کاردانو (Cardano) و پولکادات (Polkadot) به ترتیب با 10٪ افزایش به ترتیب به قیمت‌های 0.35 و 18 دلار رسیده‌اند.

با این حال، LINK توکن چین لینک با افزایش 20 درصدی بهترین عملکرد در بین ده ارز برتر داشته است. بنابراین چین لینک توانست رکورد قیمتی جدید خود را ثبت کند. هم اکنون، ATH (بالاترین قیمت تاریخ) جدید قیمت LINK بالاتر از 24 دلار است.

سود بیشتری نیز در آلتکوین ها پایین و وسط جدول مشهود است. دیسنترالند (Decentraland) با 42٪ افزایش به 0.20 دلار رسید و پیشتاز بازار است. توکن دائو کورو (30٪)، توکن بیسیک اتنشن (23٪)، ثورچین، تلور (16٪) و پروتکل نیر (16٪) نیز این ارز را دنبال می‌کنند.BTC برخی از ضررهای خود را بازیابی کرد اما تسلطش را از دست داده

پادشاه ارزهای دیجیتال نیز در حال سقوط بود، زیرا در اوایل این هفته نتوانست به بالاتر از 38،000 دلار برسد. علاوه بر این، بیت کوین حتی برای اولین بار از هفته اول ژانویه به زیر 30،000 دلار کاهش یافت.

رکورد جدید چین لینک با افزایش 25 درصدی؛ بیت کوین توانست تا حدودی بهبود یابد

رکورد جدید چین لینک با افزایش 25 درصدی؛ بیت کوین توانست تا حدودی بهبود یابد

برخی از ضررهای قیمت را می‌توان با FUD (شایعات مخرب) توضیح داد که به دنبال گزارش‌های نادرست مبنی بر هزینه‌های مضاعف در شبکه بیت کوین وجود دارد. با این حال، برخی از برجسته‌ترین نام های این صنعت این شایعات را رد کردند.

به این ترتیب، این دارایی در 24 ساعت گذشته موفق به بازپس گیری مقداری از ارزش خود شد. لین ارز توانست به بالاترین رقم تقریباً 34000 دلاری برسد. از آن زمان، قیمت BTC کمی لصلاح شده است. در حال حاضر بیت کوین دقیقاً زیر 32،500 دلار معامله می‌شود.

هرچند که روند صعودی آلتکوین‌ها از تسلط بیت کوین بر بازار کاسته است. معیاری که محدودیت بازار BTC را با تمام آلتکوین ها مقایسه می‌کند به 64٪ کاهش یافته است. این به معنای کاهش 6 درصدی در حدود یک هفته است.

مطالب مرتبط
رکورد شکنی ارزهای دیجیتال در ژانویه؛ 2021 سال هیجان انگیز دنیای کریپتو
صعود ارزش بیت کوین تا 51300 دلار، حجم بازار اتریوم از 200 میلیارد دلار عبور کرد
رکورد قیمت اتریوم: ETH در دو هفته 50٪ در برابر بیت کوین رشد کرده است
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ویدیوی آموزشی صرافی کوینکس
ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی چیست
ویدیوی آموزشی بیت کوین چیست
ترید و سرمایه گذاری
دیفای و بیت کوین: در حال حاضر شرایط برای استفاده از این دو در کنار هم فراهم نیست.
امنیت کیف پول صرافی: آیا نگهداری ارزهای دیجیتال در کیف پول صرافی کار عاقلانه‌ای است؟
یلد فارمینگ یونی سواپ: راهنمای کسب درآمد از تامین نقدینگی صرافی غیرمتمرکز
راهنمای بایننس اسمارت چین: چگونه می توان از (BSC)، بلاک چین جدید بایننس استفاده کرد؟
توکن های صرافی غیرمتمرکز: 6 توکن دکسی (DEX) که در سال 2021 رشد شدیدی را تجربه کردند