بیت کوین در انتظار حرکت بعدی،بازاری افزایشی پیش‌بینی می‌شود

در حال حاضر بیت کوین در انتظار حرکت بعدی خود در حدود 11،440 دلار آرام گرفته است. اکثر سکه‌های جایگزین عملکرد نسبتاً خوبی را نشان داده‌اند و کل ارزش بازار در آخر هفته حدود 4 میلیارد دلار افزایش یافته است.

بیت کوین در انتظار حرکت بعدی، بازاری افزایشی پیش‌بینی می‌شود

بیت کوین با وجود افت اخیر به زیر 11300 دلار، در حدود 11،400 دلار آرام گرفته است. اتریوم همچنان بالاتر از 370 دلار باقی مانده‌است. ریپل به قیمت 0.24 دلار معامله می‌شود، در حالی که پلکادات کمی بالاتر از 4 دلار قرار دارد.

بیتکوین در انتظار حرکت بعدی، بازاری افزایشی پیش‌بینی می‌شود
نمودار قیمت بیتکوین

بیتکوین دوباره سطح  11500 دلار را آزمایش کرد

دیروز بیت کوین یک دوره آرام 24 ساعته در محدوده 11350 تا 11440 دلار را گذراند. علی رغم اخبار تأثیرگذار از صرافی محبوب رمز ارز OKEx، توانست به قیمت 11538 دلار نیز دست یابد. همانطور که بیت پارس اعلام کرد، پس از آنکه بنیانگذار این صرافی توسط پلیس بازداشت شد، هنوز به کار خود بازنگشته است. این سیستم عامل برداشت‌ها را همچنان به حالت تعلیق درآورده‌است.

در گذشته، رویدادهای مشابه به طور کلی نوسانات جدی برای بازار ایجاد می‌کردند. با این حال، جدا از افت مختصر 350 دلاری قیمت، بیتکوین ثبات خوبی در دو روز گذشته از خود نشان داد.

بیت کوین با یک پامپ شدید قیمت را از 11300 دلار به بالای 11،400 دلار رساند. از آن زمان، به نظر می رسد بیت کوین در انتظار حرکت بعدی خود آرام گرفته است. اگر خطوط پشتیبانی اول و دوم 11،300 و 11،150 دلار نتوانند BTC را در صورت افت مجدد قیمت حفظ کنند، این ارز رمزنگاری ممکن است حتی تا شکاف CME را در 11100 دلار پایین بیاید تا آن را پر کند. در صورت افزایش مجدد ارزش بیت کوین، سطح مقاومت در برابر آن 11500 و 11800 دلار خواهد بود.


✅ بیشتر بخوانید ……… 🔻🔻🔻🔻🔻🔻


آلتکوین‌ها نسبتاً آرام و با ثبات در انتظار حرکت بعدی بیتکوین

24 ساعت گذشته برای اکثر آلتکوین‌ها نسبتاً ناخوشایند بوده است زیرا افزایش‌ها نسبتاً اندک بوده است، اگرچه بیشتر آنها با رنگ سبز معامله می‌شوند. اتریوم موفق به افزایش قیمت تا حدود 378 دلار شد. البته اکنون با کمی افت در حدود 374 دلار معامله می‌شود. ریپل نیز حرکتی نکرده است. قیمت XRP کمی بالاتر از 0.24 دلار است.

بیتکوین در انتظار حرکت بعدی، بازاری افزایشی پیش‌بینی می‌شود
نمای کلی بازار کریپتو

 

پلکادات بیشترین سود را در بین 10 ارز رمزپایه برتر کسب کرده است. افزایش 4 درصدی DOT این دارایی را به بالاتر از 4.1 دلار رساند و اکنون در حدود 4.03 دلار قرار دارد. بایننس‌کوین و چین‌لینک نیز از دیروز حدود 1٪ کاهش داشته‌اند. بیت کوین کش نیز کمی بیش از 1٪ از ارزش خود را از دست داده و زیر 250 دلار معامله می‌شود.

تا حدودی انتظار می‌رود، نوسانات بیشتری از آلت کوین‌های با حجم پایین دیده شود. امپلفورث با جهش 34 درصدی قیمت خود را به 1.25 دلار رسید و پیشتاز رشد قیمت بود. ریزرو رایتز نیز با 15٪ افزایش به 0.011 دلار رسیده است. آرویو (8٪)، اوه (6٪) و رن (5.8٪) نیز به رنگ سبز در آمدند.

برعکس، فایلکوین همچنان به روند کاهشی خود ادامه داده است. پس از هیاهوی اخیر و لیست شدن در چندین صرافی برجسته، ارزش FIL به زیر 40 دلار رسیده است. در مقیاس 24 ساعته این ارز، 16٪ سقوط کرده است.

توکن دیگری که روزهای بدی را سپری می‌کند، توکن بومی OKEx است. به دنبال اخبار اخیر، OKB چند روز گذشته شروع به سقوط کرد. از دیروز وضعیت بدتر شده است و کاهش 15 درصدی قیمت این ارز را به 4.3 دلار رسانده است. همین چند روز پیش، این دارایی بالای 6 دلار معامله شد.

به نظر می رسد بازار آلتکوین‌ها نیز مانند بیت کوین در انتظار حرکت بعدی است. اگر حجم بازار بتواند از مقاومت 380 میلیارد دلار عبور کند شاید روندهای افزایشی شدت بیشتری یابند.

5/5 (1 نظر)

درباره ی رضا باغانی

علاقمند به حوزه ارزهای دیجیتال - نویسنده و همکار بیت پارس

مطلب پیشنهادی

ریپل و اتریوم گوی افزایش قیمت را از BTC ربودند، بیت کوین 700 دلار کاهش یافت

ریپل و اتریوم گوی افزایش قیمت را از BTC ربودند، بیت کوین 700 دلار کاهش یافت

با افزایش روزانه بیش 20 درصدی دیگر، ریپل در کنار بیت کوین و اتریوم به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *