قیمت بیت کوین
1,684,196,802تومان
64,404.00دلار
4.80
قیمت اتریوم
62,327,886تومان
2,383.43دلار
9.80
قیمت بایننس کوین
15,128,326تومان
578.51دلار
2.70
قیمت ریپل
50,470تومان
1.93دلار
24.39
قیمت کاردانو
39,487تومان
1.51دلار
15.78
خانه  »  اخبار  »  اخبار بازار ارزهای دیجیتال  »  اخبار آلتکوین ها  »  شکایت علیه ریپل؛ کیزر معتقد است اقدام سازمان بورس امریکا به ریپل ختم نمی‌شود

شکایت علیه ریپل؛ کیزر معتقد است اقدام سازمان بورس امریکا به ریپل ختم نمی‌شود

شکایت علیه ریپل؛ کایزر معتقد است اقدام سازمان بورس امریکا به ریپل ختم نمی‌شود

ماکس کیزر (Max Keizer) تحلیلگر مطرح بیتکوین می‌گوید شکایت سازمان بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) علیه ریپل تازه آغاز ماجراست. این اقدامات دیگر سکه‌های “زباله” مانند استلار و کاردانو را هدف قرار خواهد داد.

شکایت علیه ریپل؛ کیزر معتقد است اقدام سازمان بورس  امریکا به ریپل ختم نمی‌شود

اتهامات و شکایت مطرح شده توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده علیه ریپل تأثیر نامطلوبی داشته است. با افت شدید ارزش XRP در چند روز گذشته این دارایی از برخی صرافی‌ها حذف شده است. در این بین ماکس کیزر اظهار داشت که ریپل اولین ارزی است که سقوط می‌کند. او بر این باور است که اقدامات SEC در نهایت به سود بیت کوین تمام خواهد شد.XRP و دیگر سکه‌های به درد نخور از بین می‌روند

در اوایل این هفته، SEC شکایت رسمی‌علیه ریپل را مطرح کرد. این سیستم پرداخت متهم به فروش سهام ثبت نشده 1.3 میلیارد دلاری شده است. تیم حقوقی و مدیر عامل شرکت اصرار داشتند که این ادعاها اشتباه است. به نظر می‌رسد در نهایت ریپل برنده پرونده خواهد شد. با این حال اثرات سوی این شکایت در بازار رمزارزها مشهود است.

XRP طی چند روز از 0.65 به 0.21 دلار سقوط کرده است. حتی اگر بتواند به حدود 0.35 دلار برسد، هنوز هم این یک سقوط قابل توجه است. این دارایی موقعیت خود را به عنوان سومین ارز دیجیتال بزرگ به تتر واگذار کرد. چند صرافی ارز دیجیتال آن را از لیست خود خارج کردند. این در حالی است که دیگر شرکت‌ها به طور جدی در مورد حذف ریپل از لیستشان بحث می‌کنند.

با این حال، به نظر می‌رسد که تأثیرات منفی این رویداد در اکثر آلتکوین‌ها نیز به چشم می‌آید. همانطور که قبلاً گزارش شده بود، بازار شاهد کاهش دو رقمی‌چندین آلتکوین بود. این در حالی است که BTC به بالاتر از 25،000 دلار رسیده است. در نتیجه، تسلط بیت کوین در چند روز گذشته به حدود 68٪ افزایش یافته است.

علی رغم افت گسترده قیمت XRP، میزبان محبوب تلویزیون ماکس کیزر اخیراً پیش بینی کرد که این توکن “می‌تواند 99٪ دیگر را از اینجا افت قیمت داشته باشد.”

وی از تسلط فزاینده BTC بر بازار صحبت کرد. با این حال، او گفت که “بیشتر توکن‌ها برای کلاهبرداری به وجود آمده اند، تسلط بیت کوین در حال حاضر در 95٪ است.”

وی اظهار داشت که SEC به عنوان “نیروی هوایی بیت کوین” کار می‌کند. این سازمان به دنبال “سکه‌های زباله” دیگر مانند استلار، کاردانو نیز خواهد رفت.بیت کوین شما را تغییر می‌دهد، شما بیت کوین را تغییر نمی‌دهید

کیزر، که قبلاً گفته بود که معامله BTC را با معامله با 1 دلار شروع کرد، اقدامات انجام شده توسط بنیانگذار و مدیرعامل مایکرو استراتژی مایکل سایلور و مدیر صندوق سرمایه گذاری پل تودور جونز را تشریح کرد. وی این دو نفر را نیز به عنوان نیروی پشتیبانی بیت کوین برای نابودی رقبایش می‌داند.

به گفته کیزر، سایلور با قرض گرفتن صدها میلیون دلار برای خرید بیت کوین و صحبت با مدیران عامل در همه شرکت‌ها کار را آغاز کرده است.” مایکرواستراتژی اخیراً اقدام مشابهی را آغاز کرد. این اقدامات منجر به خرید 650 میلیون دلار BTC شد. این در حالی است که سایلور صریحاً از این دارایی در مقابل دارایی‌هایی مانند تسلای ایلون ماسک تمجید کرده است.”

شکایت علیه ریپل؛ کایزر معتقد است اقدام سازمان بورس امریکا به ریپل ختم نمی‌شود

مکس کایزر

کیزر توضیح داد، از طرف دیگر، جونز بودجه تامینی اضافی را برای خرید BTC تحت فشار قرار داده است.

میزبان تلویزیون از برخی منتقدان معروف بیت کوین، از جمله پیتر شیف، پل کروگمن، و نوریل روبینی، انتقاد نکرد. کیزر گفت که “آن‌ها توسط بیت کوین نابود می‌شوند”. این در حالی است که “ما در حال مشاهده ذهن آنها هستیم که به طور واقعی به ژله تبدیل می‌شود. بیت کوین با انتقام جسمی‌به ناامنی‌ها و روان رنجوری آنها حمله می‌کند.”

پس از تلاش BTC برای پاداش به افراد مستعد و نابودی افراد شرور، پادشاه ارزهای دیجیتال توجه خود را به بانک‌های مرکزی معطوف می‌کند. برخی از آنها “از هستی ساقط می‌شوند و این باعث ایجاد اختلالات عظیم می‌شود، اما کسی که بیت کوین را دنبال کرده باشد تعجب نخواهد کرد.”

سرانجام، کیزر گفت که BTC ” به طرز عاطفی هر آنچه را که مانع آن شود، نابود می‌کند. بیت کوین شما را تغییر می‌دهد. شما بیت کوین را تغییر نمی‌دهید. “ 

مطالب مرتبط
بازار رمزارز از دیروز 8 میلیارد دلار از دست داد
شرکت لجر پس از هک عمده اطلاعات کاربرانش، به آنها غرامت پرداخت نخواهد کرد
سهم گذاری دارایی یا لانچ پول محصول جدید بایننس برای سرمایه گذاری دارایی های رمزنگاری
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ترید و سرمایه گذاری
ریپل و دوج کوین توانستند اوج‌های تاریخی جدید ثبت کنند؛ آیا اکنون زمان برداشت سود است؟
توکن (BETH) چیست و چگونه می‌توان از آن استفاده کرد؟
نحوه‌‌ی بازیابی ارزهای دیجیتالی که در صرافی بایننس به شبکه‌ی اشتباه منتقل شده‌اند
راهنمای شروع به کار در صرافی بایننس (Binance Exchange) با توجه به تغییرات سال 2021
بررسی ربات Shrimpy : ربات تریدر ارز دیجیتال برای مدیریت پورتفولیو اجتماعی