قیمت بیت کوین
۱,۲۵۴,۶۷۵,۲۴۶تومان
50,310دلار
0.75
قیمت اتریوم
۴۲,۷۰۱,۳۹۱تومان
1,712.31دلار
2.09
قیمت تتر
۲۴,۹۳۸تومان
1دلار
0.06
قیمت بایننس کوین
۵,۷۹۳,۶۲۸تومان
232.34دلار
3.57
خانه  »  اخبار  »  اخبار استخراج یا ماینینگ  »  ماینرها بیت کوین بیشتری نسبت به تولید خود فروخته اند

ماینرها بیت کوین بیشتری نسبت به تولید خود فروخته اند

ماینرها بیت کوین بیشتری نسبت به تولید خود فروخته اند

ماینرها بیت کوین بیشتری نسبت به تولید خود فروخته اند : داده های اخیر نشان می دهد که استخراج کنندگان یا همان ماینرها بیت کوین بیشتری نسبت به تولید خود فروخته اند. این موضوع می تواند یکی از عوامل مهم ریزش قیمت بیت کوین باشد.

ماینرها بیت کوین بیشتری نسبت به تولید خود فروخته اند

بنا بر گزارش ها هفته گذشته ماینر های بیت کوین، 11 درصد بیشتر از سکه های تولید شده در مدت مشابه بیت کوین به فروش رساندند.

داده های اول ژوئن از پورتال تجزیه و تحلیل زنجیره ای ByteTree نشان می دهد که در هفته گذشته ، ماینرهای بیت کوین (BTC) ، یازده درصد بیت کوین بیشتر از آن چه در این مدت تولید کرده اند به فروش رساندند.

به گزارش پورتال متریک که آدرس های کیف پول بیتکوین مربوط به ماینر ها را ردیابی می کند ، در طی هفت روز گذشته حدود 5800 بیت کوین (BTC ) تولید شده است در حالیکه در همین زمان بیش از 6500 معامله “هزینه اول” انجام شده است.


✅ شاید این مقاله نیز برای شما جالب باشد 🔻🔻🔻🔻🔻🔻

فاش شدن اطلاعات کاربران رایتل و درخواست باج از طریق بیت کوین


به گزارش بیت پارس سخنگوی ByteTree به خبرگزاری کوین تلگراف توضیح داد منظور از ” هزینه اول که برای محاسبه استفاده می شود ، اولین باری است که یک بیت کوین از کیف پول تولید شده در آن می گذرد ” .

“کیف پول ماینر ها می تواند متعلق به یک فرد ، یک شرکت یا یک استخر ماین کردن باشد. وقتی سکه ها توسط ماینر ها تولید و در کیف پول ظاهر می شوند ، آنها به عنوان” نسل ” در نظر گرفته می شوند.

ماینرها بیت کوین بیشتری نسبت به تولید خود فروخته اند

ماینرها بیت کوین بیشتری نسبت به تولید خود فروخته اند

این سکه ها می توانند پس از آن در کیف پول مربوط به خود برای روزها ، ماهها ، سالها یا برای همیشه بنشینند. کنترل کیف پول به عهده شماست و این ماینر است که تصمیم می گیرد چه زمانی می خواهد سکه ها را جابجا کند.

در صورتی که سکه ها توسط یک استخر ماین ایجاد شوند ، آنها یا بین مشترکین استخر توزیع می شوند. (به عنوان مثال ، به btc پرداخت می شوند) یا برای تأمین هزینه های مالی عملیات ، در بعضی از نقاط به بورس فرستاده می شود. “

شاید هنوز زود باشد که بگوییم ” تسلیم ” حتی در بین ماینر های ناکارآمد

این یک واقعیت است که : ماینرها بیت کوین بیشتری نسبت به تولید خود فروخته اند و یک سطحی از هشدار.

کنر براون ، مفسر توییتر Crypto ، از این داده ها استفاده کرده تا استدلال کند که ماینر های ناکارآمد تسلیم شده اند ، اما برخی از کارشناسان هشدار می دهند که اصطلاح “تسلیم شدن” ممکن است معانی مختلفی داشته باشد.

توماس هلر ، مدیر كسب و كار جهانی در F2Pool ، به خبرگزاری کوین تلگراف گفت كه حتی هنگامی كه ماین كردن با تجهیزات خاص به دلیل افزایش سختی ، غیر سودآور می شود ، صاحبان دستگاه ها به طور معمول ماشین آلات خود را به جای ترک بازی ، در مکان هایی می فروشند كه برق ارزانتر است.

هلر گفت:

“از آنجایی که این ماشین های قدیمی دیگر با قیمت برق در چین ، کانادا ، ایالات متحده آمریکا یا اروپا از ماین کردن سود چندانی ندارند ، در نهایت در مکان های دیگری مانند قزاقستان ، روسیه ، خاورمیانه و آمریکای جنوبی انتقال می یابند.”

نتیجه گیری :

“تاکنون در سال 2020 ، موارد بسیار ناچیزی از مزارع استخراج و ماین وجود داشته است که از تجارت خارج شده باشند.”

واقعیت های پس از هاوینگ ( Halving ) بیت کوین

همانطور که قبلاً توسط کوین تلگراف گزارش شده بود ، هاوینگ بیت کوین به روش های مختلفی روی شبکه تأثیر گذاشته است ، مثلا نرخ هش ، زمان بلوک ، هزینه ها و درآمدهای ماینرها در نتیجه این رویداد به طور قابل توجهی تغییر کرده است.

به منظور کاهش دشواری بیشتر و رسیدن به سطح پیش از هاوینگ کارایی ماین کردن ، نسل جدید سخت افزارهای ماین کردن توسط رهبران این صنعت مانند Bitmain و MicroBT گسترش می یابند .

در اوایل امروز ، شرکت بزرگ بیت مین از Antminer T19 Bitcoin Mining ASIC جدید خود رونمایی کرد که طبق گزارش ها ، اواخر ماه ژوئن شروع به بیرون آمدن می کند.

این دستگاه اسیک ماینینگ که برای الگوریتم شبکه بیت کوین و توکن های مشابه بر روی آن تعبیه شده است با توجه به نصف شدن پاداش استخراج ماینرهای بیت کوین یا همان هاوینگ می تواند تا حدودی این مشکلات را پوشش دهد.

مطالب مرتبط
ارائه خدمات برای دستگاه های خودپرداز بیت کوین توسط LibertyX
بکت Bakkt در آخرین تاریخ انقضا باعث کاهش 65٪ حجم معاملات آینده بیت کوین می شود
حریم خصوصی بیت کوین بسیار مهم است
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ویدیوی آموزشی صرافی کوینکس
ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی چیست
ترید و سرمایه گذاری
صرافی غیرمتمرکز بایننس دکس (Binance DEX)، راهنمای استفاده برای کاربران باتجربه
صرافی بکت (Bakkt) چیست؟ خرید و فروش ارزهای دیجیتال با نظارت دولت
ارز دیجیتال بت (BAT) یا توکن توجه پایه‌ای چیست و چه کاربردی در بروزر بریو دارد؟
صرافی غیرمتمرکز  0x چیست؟ ارز دیجیتال (ZRX) توکن بومی این صرافی چه وظیفه ای دارد؟
دیفای و بیت کوین: در حال حاضر شرایط برای استفاده از این دو در کنار هم فراهم نیست.