منو
بیت پارس  »  اخبار  »  اخبار صنعت ارزهای دیجیتال  »  اخبار آلتکوین ها  »  بانک اطلاعاتی جدید سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال چراغ راه استارت آپ های بیت کوین
بانک اطلاعاتی جدید سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال

بانک اطلاعاتی جدید سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال چراغ راه استارت آپ های بیت کوین

سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال و بانک اطلاعاتی جدید آن، چراغ راه استارت آپ های بیت کوین : اگر به دنبال جذب سرمایه برای شروع استارت آپ رمزنگاری خود هستید Dove Mountain Data ریگان بوزمن می تواند سرمایه گذاران را به شما معرفی کند.

بانک اطلاعاتی جدید سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال ، چراغ راه استارت آپ های بیت کوین

سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال و بانک اطلاعاتی جدید آنها منتظر طرح های استارت آپی بیت کوین هستند : Dove Mountain Data یک پایگاه داده جدید از سرمایه گذاران رمزنگاری است.

این پایگاه داده از Regan Bozman CoinList تهیه شده و از لیست قبلی کاملتر است.

بوزمان همچنین یک پست ضمیمه ای در مورد رویدادهای اخیر سرمایه گذاری در فضای رمزنگاری نوشت.


✅ شاید مطلب زیر نیز برای شما مفید باشد 🔻🔻🔻🔻🔻🔻

ترون 4 با ویژگی های پیشرفته حفاظت از حریم خصوصی راه اندازی شد


سرمایه گذاری کافی در صنعت ارزهای دیجیتال جریان دارد (گرچه لزوماً در پروژه های “وب غیرمتمرکز” نیست) ، اما برای استارت آپ های مبتنی بر بلاکچین، یافتن منابع مناسب بودجه همیشه آسان و آشکار نیست.

اینجا جاییست که Dove Mountain Data وارد می شود. این لیست توسط Regan Bozman ، مدیر عملیات تجاری در CoinList و قبلاً AngelList و Handy گردآوری شده است.

بانک اطلاعاتی جدید سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال

بانک اطلاعاتی جدید سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال

Dove Mountain Data یک پایگاه داده زنده، جامع و کاملاً رایگان از سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال است که برای استفاده شرکت های نوپا جهت یافتن سرمایه گذاران بوجود آمده است.

بوزمن ابتدا در سال 2018 یک پایگاه از داده های اولیه برای دیدی بهتر نسبت به چشم انداز سرمایه گذاران رمزنگاری را گرد هم آورد، زیرا او نتوانسته بود چنین منبع متمرکزی را پیدا کند.

نسخه گسترش یافته در Dove Mountain Data اکنون سرمایه ها را به صورت فعال، تأیید نشده یا غیرفعال طبقه بندی می کند که جزئیات مربوط به ابعاد کامل سرمایه را نشان می دهد.

وی همچنین قصد دارد لیستی را برای فرشتگان سرمایه گذار (فرشته سرمایه گذار به آن دسته از سرمایه گذارانی گویند که تمایل به سرمایه‌گذاری در شرکت‌ های استارت آپ یا در شرف تاسیس دارند.) اضافه کند.


✅ شاید مطلب زیر نیز برای شما مفید باشد 🔻🔻🔻🔻🔻🔻

دوقلوهای وینکلواس و فیلم چگونگی تبدیل شدن آنها به میلیاردرهای بیتکوین


سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال و بانک اطلاعاتی جدید آنها

وی گفت : “افق جذب منابع مالی متحول شده است اما کماکان مات و مبهم است. بسیاری از منابع مالی (غالباً درآمد حاصل از افزایش ICO (پیشفروش سکه های رمزارزهای جدید) در سال 2017) زمانی که سرمایه های جدیدی وارد شدند، بی سر و صدا کرکره ها را پایین کشیدند.

” وی گفت: “برخی صندوق های VC (سرمایه گذاری پرخطر) منابع مالی خود را به استارت آپ های رمزنگاری اختصاص داده اند، در حالی که بسیاری از بنگاه ها سرمایه گذاری در این فضا را کاهش داده یا متوقف کرده اند. و تقریباً هر صندوق رمزنگاری هنوز اصرار دارد كه اطلاعات غیرقابل استفاده ای را در وب سایت خود منتشر كند. “

بوزمن رویدادهای اخیر در بیت کوین و سرمایه گذاری کریپتو، از جمله افت شدید در راه اندازی صندوق های کریپتو در سال 2019 در قیاس با دو سال گذشته و علاقه کمتر VC ها در این اواخر، را مورد بررسی قرار داد.

او همچنین اظهار داشت که “”Big3 در صندوق های رمزپایه شامل -a16z Crypto، Paradigm و -Polychain Capital بر اساس کل دارایی های تحت مدیریتشان، پدید آمده است.

علاوه بر این، این پست شامل چشم اندازهایی است که توسط چندین سرمایه گذار معتبر در این فضای کریپتو ترسیم شده است که می توان از جمله ی آنها به الکس پک از دراگونفلای، و اسپنسر نون DTC capital اشاره کرد.

نام این بانک اطلاعاتی الهام گرفته از رویداد Allen & Company است که در مارس 2013 در هتل Dove Mountain Ritz-Carlton برگزار شد، که طی آن Wences Cesares بقول معروف بذر رمزارزها را در ذهن سرمایه گذاران سیلیکون ولی کاشت.

استارت آپ های رمزنگاری از جمله استارت آپ های بیت کوین دیگر تنها نیستند

همانطور که گفته شده، بین پروژه ی Dove Mountain Data و پروژه ی اولش “نمای کلی سرمایه گذاران”، بوزمن کارهای بسیاری را برای تغییر شکل سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال و رویدادهای پیرامون آن انجام داده است و به نظر می رسد که او همچنان قصد دارد تا این مدل فعالیت را توسعه دهد.

به گزارش بیت پارس ، بوزمن به خبرگزاری ” دکریپت Decrypt ” گفت:

” Dove Mountain Data برای آسان تر کردن شرایط کارآفرینان طراحی شده است.”

وی گفت: “من از همه ی این نوآوری هایی که در حال حاضر در این فضا اتفاق می افتد بسیار هیجان زده هستم، اما به تجربه می دانم که ساختن یک شرکت در فضای کریپتو چقدر سخت است.

اگر Dove Mountain Data بتواند مؤسسین را برای چند ساعت مشغول کند و داده های مفیدی را به آنها ارائه دهد تا هنگام شروع یک روند جمع آوری کمک های مالی بتوانند بدرستی سرمایه گذاری کنند، من به هدف خود رسیده ام. “

مطالب مرتبط
به روزرسانی جدید چین لینک این اوراکل را برای قراردادهای هوشمند و دیفای کارآمدتر می‌کند
بازیابی سریع بیت کوین؛ با بازگشت آلتکوین ها به روند صعودی سرمایه بازار به 1 تریلیون دلار رسید
تیم لوپرینگ پی پالی برای اتریوم
فرستادن دیدگاه
ما را دنبال کنید
جدیدترین مقالات
رمزگشایی ممنوعیت رمزنگاری در چین: چه سناریوهایی پشت ممنوعیت کریپتوی چین وجود دارد
بریک اوت بیت کوین در فصل آخر سال 2021 احتمال آلت سیزن را افزایش می دهد
تنوع بخشیدن به پورتفولیو با 9 آلت کوین در دسته های مختلف
انتهای بازار گاوی: چگونه خود را برای پایان بازار صعودی ارزهای دیجیتال آماده کنیم
محرک‌های اصلی بازگشت بازار ارزهای دیجیتال و بیت کوین به روند صعودی
ویدیو کلیپ های آموزشی
یونی سواپ ورژن 3 فردا راه اندازی می‌شود؛ آیا این می‌تواند نقطه اوج جدیدی برای دیفای باشد
به روزرسانی یونی سواپ (Uniswap) در تاریخ 5 می 2021 به نسخه 3 انجام می شود
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether