منو
بیت پارس  »  اخبار  »  اخبار صنعت ارزهای دیجیتال  »  اخبار آلتکوین ها  »  دوقلوهای وینکلواس و فیلم چگونگی تبدیل شدن آنها به میلیاردرهای بیتکوین
دوقلوهای وینکلواس

دوقلوهای وینکلواس و فیلم چگونگی تبدیل شدن آنها به میلیاردرهای بیتکوین

دوقلوهای وینکلواس و فیلم چگونگی تبدیل شدن آنها به میلیاردرهای بیت کوین : فیلمی که چگونگی تبدیل شدن دوقلوهای وینکلواس Winklevoss به میلیاردرهای بیت کوین را به نمایش می گذارد. کامرون و تایلر وینکلواس سرمایه گذاران فیلمی بر اساس کتاب بن مزریش “میلیاردرهای بیت کوین” هستند

دوقلوهای وینکلواس و فیلم چگونگی تبدیل شدن آنها به میلیاردرهای بیت کوین

دوقلوهای وینکلواس در حال تأمین مالی فیلمی هستند که بر اساس کتاب بن مزریش Ben Mezrich’s “میلیاردرهای بیتکوین” ساخته خواهد شد.

میلیاردرهای بیتکوین ادامه ای بر کتاب میلیاردهای اتفاقی Ben Mezrich’s است که در 2010 فیلم شبکه اجتماعی با اقتباس از آن توسط دیوید فینچر David Fincher ساخته شد.

فیلم جدید به بررسی چگونگی تسویه حساب کامرون و تایلر وینکلواس با فیس بوک برای سرمایه گذاری اولیه در بیتکوین می پردازد.


✅ شاید مطلب زیر نیز برای شما مفید باشد 🔻🔻🔻🔻🔻🔻

بانک اطلاعاتی جدید سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال چراغ راه استارت آپ های بیت کوین


دوقلوهای وینکلواس در اقتباسی از کتاب میلیاردرهای بیتکوین که ادامه ای بر کتاب The Accidental Billionaires بن مزریش است، به صفحه نقره باز خواهند گشت. با اقتباس از کتاب اول فیلم شبکه ی اجتماعی توسط دیوید فینچر ساخته شد.

به گزارش بیت پارس و به نق از Deadline ، داستان این فیلم از زمانی روایت می شود که در کتاب میلیاردرهای اتفاقی دوقلوهای وینکلواس با دریافت 65 میلیون دلار با فیس بوک تسویه حساب و پس از ترک این شرکت، در سال های اولیه رونق رمزارزها در بیت کوین سرمایه گذاری کردند.

تایلر وینکلواس با انتشار توئیت “بیت کوین به صفحه نقره ای می رسد” این خبر را اعلام کرد.

دوقلوهای وینکلواس

دوقلوهای وینکلواس

پس از فیلم شبکه اجتماعی

کتاب میلیاردرهای تصادفی مزریش و فیلم اقتباس شده از آن “شبکه اجتماعی” ، به ایجاد فیس بوک توسط مارك زوكربرگ می پرداخت.

جایی که کامرون و تایلر وینکلواس در یک نبرد حقوقی با زاکربرگ بر سر اینکه او از کدی که به سفارش آنها برای شبکه اجتماعی هاروارد، ConnectU نوشته بود برای راه اندازی فیس بوک استفاده کرده است توانستند متعاقباً با دریافت 65 میلیون دلار در ازای سهمشان با فیس بوک تسویه حساب کنند.

میلیاردرهای بیت کوین، کتاب پرفروش نیویورک تایمز، به دوقلوهای وینکلواس بعد از این جدل پرهیاهوشان با فیس بوک، که باعث خروجشان از سیلیکون ولی شد می پردازد.

زمانی که تلاش می کنند تا بنگاه هایی را پیدا کنند که آنها را به عنوان سرمایه گذار بپذیرند، قبل از این که سرانجام بر سر بیتکوین قمار بزرگشان را انجام دهند.

این زوج در فضای پرریسک رمزارزها سرمایه گذاری می کنند، و با چهره های سرشناس روزهای اولیه بیت کوین مانند چارلی شرم و اریک وورهیز مواجه می شوند و شوک های ماندگاری مانند هک Mt.Gox و به تبع آن سقوط بیت کوین را تجربه می کنند.

پشتکار آنها زمانی که قیمت بیت کوین بالا می رود، به بار می نشیند و آنها با سرمایه خود صرافی ارزهای دیجیتال جمینی را راه اندازی می کنند.

مزریچ میلیاردرهای بیت کوین را “دومین پرده” برای دوقلوها توصیف کرد، بنظر او میلیاردرهای تصادفی و شبکه اجتماعی آنها را به عنوان جک های درجه یکی نشان داد که اینگونه به تصویر کشیدن آنها “نیاز به تجدید نظر دارد” اما با توجه به تسلط فیس بوک بر اذهان عمومی در اینترنت و درگیر شدن در رسوایی ها، مزریچ معتقد است “که نقش زوکربرگ و دوقلوها به عنوان شورشیان و امپراتوری شر جابجا شده است.”

چه کسی میلیاردرهای بیت کوین را می سازد؟

دوقلوهای وینکلواس با شرکت فیلمسازی Stampede Ventures بر روی این اقتباس همکاری می کنند. جالب است بدانید که Stampede Ventures توسط گیدون یو، مدیر ارشد مالی سابق فیسبوک و سن فرانسیکو 49 که در زمان حل و فصل دعوی حقوقی این شرکت با برادران وینکلواس، در فیسبوک مشغول به کار بود، پشتیبانی می شود.

وینکلواس ها پس از اینکه رای توسط دادگاه اعلام شد سعی کردند که تسویه حساب با این شرکت را معلق کنند، و اظهار داشتند که سهم آنها مقدار بیشتری است.

اگرچه تسویه حساب اولیه آنها 65 میلیون دلار بود، اما تقریباً 200 میلیون دلار ارزش داشت، زیرا فیس بوک تامین کنندگان منابع مالی بیشتری از جمله ثروتمندترین مرد آسیا لی کا شینگ را جذب کرده بود. پس از “برجام خواهی” ، دوقلوها تلاش خود را برای دوباره از سرگیری پرونده كنار گذاشتند.

چه کسی نقش دوقلوهای وینکلواس را بازی خواهد کرد؟

در شبکه اجتماعی به کارگردانی دیوید فینچر، آرمی هامر به عنوان دوقلوهای وینکلواس در مقابل جسی آیزنبرگ در نقش زوکربرگ بازی کرد. با استفاده از جلوه های بصری سعی شد تا بازی همر در نقش تایلر و کامرون باورپذیرتر باشد.

مزریش در پاسخ به یکی از کاربران که در رشته توییتی عنوان کرده بود “جوناه هیل بازیگر فیلم گرگ وال استریت می تواند نقش چارلی شرم را ایفا کند” نوشت “من هر دوی آنها : جوناه هیل و چارلی شرم را دوست دارم.

چارلی شرم با ذوق و شوق از این ایده استقبال کرده است. ما باید الان جوناه را بیابیم و چرخ ها را به حرکت درآوریم.”

هنوز تاریخ انتشار، بازیگران و دست اندرکاران فیلم اقتباسی از میلیاردرهای بیت کوین اعلام نشده است.

مطالب مرتبط
کاهش کارمزد تراکنش بایننس: چگونه از تخفیف 45 درصدی کارمزد تراکنش در بایننس استفاده کنیم؟
بی ان وای ملون (BNY Mellon) به گری اسکیل بیت کوین تراست افزوده شد.
تکلیلگر کاون
فرستادن دیدگاه
ما را دنبال کنید
جدیدترین مقالات
بازگشت نهنگ‌های بیت کوین با خرید 1.6 میلیارد دلاری باعث افزایش قیمت شده است
متاورس (Metavers) یا برنامه‌های چند جهانی چیست و چه جایگاهی در صنعت بلاک چین دارد؟
بهبود احساسات بازار: بیت کوین با رشد قیمت توانست تسلطش را بر بازار افزایش دهد
فراتر از بیت کوین: آینده دارایی‌های دیجیتال بسیار بزرگتر از اولین ارز دیجیتال است
ترید مسئولانه ارز دیجیتال: نکات مهمی برای کاهش ریسک در معاملات ارز دیجیتال
ویدیو کلیپ های آموزشی
یونی سواپ ورژن 3 فردا راه اندازی می‌شود؛ آیا این می‌تواند نقطه اوج جدیدی برای دیفای باشد
به روزرسانی یونی سواپ (Uniswap) در تاریخ 5 می 2021 به نسخه 3 انجام می شود
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether