قیمت بیت کوین
1,684,196,802تومان
64,404.00دلار
4.80
قیمت اتریوم
62,327,886تومان
2,383.43دلار
9.80
قیمت بایننس کوین
15,128,326تومان
578.51دلار
2.70
قیمت ریپل
50,470تومان
1.93دلار
24.39
قیمت کاردانو
39,487تومان
1.51دلار
15.78
خانه  »  اخبار  »  اخبار بازار ارزهای دیجیتال  »  اخبار ارزهای برتر  »  ارزش اتریوم بیش از قیمت فعلی آن است، تحلیل‌های درون زنجیره‌ای نوید رشد قیمت را می‌دهند

ارزش اتریوم بیش از قیمت فعلی آن است، تحلیل‌های درون زنجیره‌ای نوید رشد قیمت را می‌دهند

ارزش اتریوم بیش از قیمت فعلی آن است، تحلیل‌های درون زنجیره‌ای نوید رشد قیمت را می‌دهند

در حالی که قیمت اتریوم دیروز صبح به 1140 دلار رسید بعضی از تحلیلگران بر این باورند که این قیمت هنوز ارزش واقعی این ارز را مشخص نمی‌کند. نسبت MVRV نشان می‌دهد که ETH هنوز هم زیر ارزش واقعیش معامله می‌شود. حرکت بعدی قیمت احتمالاً رشد به بالای اوج قیمتی سال 2017 است.

ارزش اتریوم بیش از قیمت فعلی آن است، تحلیل‌های درون زنجیره‌ای نوید رشد قیمت را می‌دهند

قیمت اتریوم امروز پس از یک اصلاح جزئی که احتمال ضررهای سنگین‌تری را داشت، امروز دوباره به منطقه چهار رقمی‌برگشت. برخی از معیارهای زنجیره‌ای حاکی از آن است که حتی پس از افزایش اخیر نیز هنوز قیمت این ارز نسبت به ارزشش کم است.اتریوم هنوز حرکت بزرگ خود را انجام نداده است

قیمت اتریوم پس از دستیابی به 1150 دلار در برخی صرافی‌ها در 4 ژانویه ناگهان عقب نشینی کرد. این کاهش مربوط به شکاف CME و در نتیجه اصلاح 10٪ برای BTC، بود که بر کل بازار ارزهای دیجیتال تأثیر داشت. قیمت ETH طی 6 ساعت به 850 دلار کاهش یافت اما مدت زیادی در این قیمت باقی نماند. در زمان نگارش این مقاله، قیمت اتریوم در تلاش است تا سطح 1000 دلار را حفظ کند. الکس ساندرز، یکی از فعالان ارزهای دیجیتال، در توییتر چشم انداز خود برای روند صعودی را برای دستیابی به اوج جدید در اتریوم اعلام کرد.

بالاترین رکورد برای اتریوم در کوین بیس (coinbase) با رقم 1500 دلار ثبت شد. در حال حاضر معاملات در قیمت 1050 دلار 45 درصد کاهش را نشان می‌دهد. با این حال اتریوم در یک آخر هفته بیش از 30 درصد به ارزش خود افزوده است. این نشان دهنده اتفاقات هیجان انگیز در ادامه فصل آلتکوین‌ها است.

تحلیلگران و ناظران اظهار داشته‌اند که روند صعودی ارزش اتریوم هنوز آغاز نشده است. علاوه بر این، معیارهای دیگر نیز نشان می‌دهد که این دارایی باید پیشرفت بیشتری داشته باشد.قیمت اتریوم هنوز هم با ارزش واقعیش فاصله دارد

طبق آخرین گزارش گلس نود اینسایتز (Glassnode Insights)، اتریوم کمتر از یک ماه را در محدوده چهار رقمی‌گذرانده است. این درست قبل از ورود به یک بازار خرسی (کاهشی) دردناک بود که دو سال و نیم به طول انجامید.

“با این حال، سیگنال‌های درون زنجیره‌ای نشان می‌دهد که ما هنوز در مراحل اولیه بازار افزایشی هستیم. این معیارها نسبت به قیمت‌ این ارز در سال 2018 سنجیده شده اند.”

در این گزارش، نسبت ارزش بازار به ارزش واقعی (MVRV) مورد تجزیه و تحلیل قرار داده است. این معیار رابطه بین سرمایه بازار و سرمایه تحقق یافته را نمایش می‌دهد. معیار ایجاد شده توسط دیوید پوئل و مراد موهومدوف، نشان می‌دهد که قیمت معامله اتریوم زیر «ارزش منصفانه» است.

گلس نود اظهار داشت که نسبت MVRV نسبت به اوایل سال 2018 که قیمت معادل سطح فعلی بود، هنوز بسیار کمتر است. دفعه آخر هنگامی‌که این نسبت پایین بود، در آستانه اجرای بول ران (بازار افزایشی) 2017، قیمت ETH هنوز زیر 25 دلار بود. “این نشان می‌دهد که در بازار فعلی، قبل از افزایش ارزش اتریوم، جای رشد قابل توجه دیگری وجود دارد.”اوج‌های دیدنی

همانطور که قبلاً بارها دیده‌ایم، اتریوم هنوز به طور کامل از حرکات بیت کوین جدا نشده است. بنابراین حرکت بعدی آن احتمالاً با حرکت بیت کوین ارتباط مستقیم خواهد داشت.

در صورت حرکت نزولی، حمایت اولیه در محدوده میانی 800 دلار است. پس از آن حمایت سنگین‌تر در حدود 725 دلار وجود دارد که ETH برای تقریباً یک هفته در آن مانده بود.

در صورت بسته شدن شمعهای هفتگی، مقاومت اصلی می‌تواند سطح 1230 دلاری باشد. در سطح فعلی، اتریوم تقریباً کمتر از 40٪ با بالاترین قیمت جدید خود در طول تاریخش فاصله دارد.

مطالب مرتبط
5 ارز دیجیتال با پتانسیل صعودی برای زیرنظر داشتن در هفته جاری
رکوردشکنی دوباره اتریوم همزمان با افزایش قیمت بیت کوین به بالای 39 هزار دلار
اتریوم و کاردانو: ETH توانست از 2000 دلار عور کند و ADA به 1.07 دلار رسید
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید