منو
خانه  »  مفاهیم مقدماتی  »  آشنایی با آلتکوین  »  توکن ساده Open Simple Token یا OST چیست و برای چه ساخته شده
توکن ساده Open Simple Token یا OST چیست و برای چه ساخته شده

توکن ساده Open Simple Token یا OST چیست و برای چه ساخته شده

توکن ساده Open Simple Token یا OST پروتکل طراحی شده ای برای پشتیبانی از برنامه های اصلی ساخته شده در اتریوم است. اگر بلاکچین بخواهد به جریان اصلی بپیوندد، باید برخی از موانع “ساده” مقیاس پذیری، قابلیت استفاده و هزینه های معاملات را برطرف کند. اگرچه این موانع به سادگی قابل شناسایی است، اما به هیچ وجه راه حلشان ساده نیست. Open Simple Token از رویکرد ساختن بلاکچین مخصوص خود – زنجیره ی جانبی- بر روی بلاکچین اتریوم استفاده می کند تا ورود شرکت کننده ها را به این صنعت تسهیل کند. اتریوم می تواند کند و شلوغ باشد و همچنین هزینه های آن گران باشد. Simple Token با هدف برنامه نویسی سریع، ارزان و آسان، توسعه بلاکچین را ساده تر و دوستانه تر می کند.

توکن ساده Open Simple Token  چیست؟

پروتکل توکن ساده Open Simple Token یا OST برای پشتیبانی از برنامه های اصلی که بر بستر اتریوم ساخته شده اند، طراحی شده است. این تیم در حال ایجاد زیرساخت ها و ابزارهای اساسی است که به شرکت ها امکان می دهد بدون نیاز به ساخت و استقرار بلاکچین اختصاصی خود، دارایی های رمزپایه خود را داشته باشند. در هسته پروتکل(OST) ، یک توکن ERC-20 است که برای ایجاد یا ضرب توکنهای دلخواه جدید روی یک زنجیره جانبی OST سهام گذاری می شود. مقدار توکن جدید مستقیماً با مقدار توکن سهم گذاری شده مرتبط شده است.

چه کسی توکن ساده Simple Token را اختراع کرد؟

بنیانگذاران (Open Simple Token (OST عبارتند از مدیرعامل فعلی جیسون گلدبرگ، مدیر ارشد فنی سونیل خدار و مدیر استراتژیست بنیامین بولن.

آیا می دانید؟

در سال 2008 ، گلدبرگ شرکتی به نام Social Median تأسیس کرد که در همان سال با 7.5 میلیون دلار فروخته شد. وی سپس به یافتن فاب، یک فروشگاه اینترنتی طراحان آنلاین ایجاد کرد.

یک تاریخچه مختصر از توکن ساده Simple Token

دسامبر 2017 -توکن ساده OST در شبکه اصلی اتریوم منتشر شد

سپتامبر 2018 – راه حل مقیاس بندی Open-Mosaic layer-2 منتشر شد که امکان معاملات بیشتر در هر ثانیه و قیمت گاز کمتری نسبت به زنجیره اصلی اتریوم را فراهم کرد

فوتبال فانتزی سوراره (Sorare)، بازی فوتبال مبتنی بر بلاک چین اتریوم

اکتبر 2019 – برنامه Pepo رسماً در Devcon V در اوزاکای ژاپن به عنوان اثبات مفهوم راه اندازی شد.

توکن ساده Open Simple Token یا OST چیست و برای چه ساخته شده

توکن ساده Open Simple Token یا OST چیست و برای چه ساخته شده

چه چیز خاصی در مورد آن وجود دارد؟

پلت فرم OST به کاربران اجازه می دهد تا “توکنهای مارک دار” خود را ایجاد یا ضرب کنند. این توکن ها بسیار مفید هستند زیرا می توانند بسیار سریع و ارزان به توکنهای معمولی ERC-20 تبدیل شوند که آنها را برای معاملات خرد ایده آل می کند. معاملات خرد در ازای انتقال ارزشی ناچیز معمولاً بسیار گران توسط شرکت های کارت اعتباری پردازش می شوند اما کارمزد آنها برای یک ارز رمزنگاری مقیاس پذیر، مناسب است.

OST به مشاغل اجازه می دهد تا به سادگی توکنهای تجاری خود را راه اندازی کنند – ایجاد “اقتصاد توکنهای مارک دار”. برندها می توانند از توکنهای خاص خود برای پاداش و تشویق مشتریان با حداقل مهارت های برنامه نویسی بلاکچین استفاده کنند.

آیا می دانید؟

یکی از شرکای OST بنیاد LGBT و توکن LGBT آنها هم اکنون در یک برنامه محبوب دوستیابی همجنسگرا به نام Hornet استفاده می شود.

چه چیز دیگری متفاوت است؟

راه اندازی توکن های مارک دار توسط پلتفرم OST ، اولین پلتفرم بلاکچین “بدون کد” به سادگی امکان پذیر است و تقریباً به هر کسی امکان می دهد سیستم اقتصادی و توکن های خود را راه اندازی کند. کیت های توسعه دهنده OST به کسب و کارها اجازه می دهد تا به راحتی توکن ها را در هر برنامه ای ادغام کنند و سپس از ابزارهای پلتفرم OST استفاده کنند تا به راحتی بتوانند توکن های جدید را مستقر، مدیریت و تجزیه و تحلیل کنند.

توکن های ساده چگونه تولید می شوند؟

ICO توکن های ساده (OST) در ماه دسامبر سال 2017 ایجاد شد که در آن 46،828 ETH به ارزش حدود 20 میلیون دلار برای خرید 261،070،175 توکن به دست آمد. فروش تقریباً دو برابر بیشتر از هدف اولیه بود و توسط بیش از 6000 آدرس خریداری شد. تعداد کل OST 800،000،000 توکن است.

چگونه می توانید توکن های ساده را نگه دارید؟

توکن ساده OST در حال حاضر برای معامله در صرافی هایی مانند بایننس (Binance) و هوبی (Huobi) در دسترس است. به عنوان یک توکن ERC-20 ، OST تقریبا با همه کیف پولهای اتریوم سازگار است.

حملات فیشینگ (phishing) در فضای ارز دیجیتال چیست و چگونه می توان با آن ها مقابله کرد؟

با توکن ساده Simple Token چه کاری می توانید انجام دهید؟

علاوه بر داد و ستد، توکن های OST در برنامه جدید موبایل Pepo که توسط تیم OST ساخته شده است بهترین استفاده را دارند. Pepo با هدف ایجاد برنامه های شبکه های اجتماعی و ویدئویی (شبیه TikTok) ایجاد شده است و به طور خاص برای جامعه رمزنگاری طراحی شده است. Pepo مانند سایر توکن های مارک دار روی پلتفرم OpenST ، توکن های OST را می گیرد و آنها را برای ایجاد سکه های Pepo سهم گذاری می کنند.

سکه های Pepo سکه های ERC-20 هستند که به عنوان توکنهای ترقی در بستر Pepo استفاده می شوند. از آنجا که Pepo با زنجیره جانبی OST کار می کند، سکه های Pepo می توانند به سرعت و به راحتی بین کاربران منتقل شوند. مانند سایر توکنهای دارای مارک OST ، سکه های Pepo را می توان به راحتی تبدیل به توکن های OST کرد.

اگرچه شما نمی توانید سکه های Pepo را از روی پلت فرم Pepo منتقل کنید، اما می توانید آنها را به کارت های هدیه تبدیل کنید.


✅ شاید این مطلب نیز برای شما مفید باشد 🔻🔻🔻🔻🔻🔻


 

آینده

با استفاده از Pepo ، که در حال اجرا و آماده اتصال به دنیای رمزنگاری است، OST به دنبال این است که فراتر از یک بلاکچین واحد باشد. اکوسیستم آنها برای معاملات سریع خرد مناسب است و هدف آنها تا سال 2020 پشتیبانی از معاملات ماشین به ماشین (به ارتباط ماشین‌ها با شبکهٔ اینترنت و در نتیجه، با تمام اشیاء متصل به اینترنت، بدون دخالت یا با دخالت اندک انسان، اشاره دارد ) است که به فناوری آنها اجازه می دهد تا برای برنامه های Internet of Things (IOT) کارآمد شود. سرانجام OST قصد دارد تا پلتفرم خود را در بسیاری از بلاکچین های مختلف فراتر از اتریوم گسترش دهد.

مطالب مرتبط
ارز دیجیتال دکرد Decred چیست؟ اولین نمونه موفق حاکمیت بلاکچین را به دست جامعه
ارز دیجیتال هارمونی (ONE) چیست و چگونه توانسته مقیاس پذیری را با عدم تمرکز بیامیزد؟
کازماس (Cosmos)
فرستادن دیدگاه
ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ترید و سرمایه گذاری
دور زدن کارمزدهای اتریوم
پولکادکس (Polkadex) چیست؟ همه چیز در مورد صرافی غیرمتمرکز اکوسیستم پولکادات
کراکن Kraken اولین صرافی رمزنگاری که موفق به دریافت مجوز بانکی می‌شود
صرافی جمینی (Gemini)، همه چیز در مورد صرافی ارز دیجیتال دوقلوهای وینکلووس
ارز دیجیتال تنست (10Set) چیست؟ پل ارتباطی میان بازار سهام و کریپتوکارنسی