قیمت بیت کوین
۱,۲۲۸,۷۰۴,۰۰۶تومان
47,488دلار
4.04
قیمت اتریوم
۳۸,۲۷۰,۲۵۳تومان
1,479.17دلار
5.99
قیمت تتر
۲۵,۸۷۶تومان
1دلار
0.02
قیمت کاردانو
۲۹,۴۹۶تومان
1.14دلار
0.58
خانه  »  اخبار  »  اخبار بازار ارزهای دیجیتال  »  اخبار ارزهای برتر  »  پولکادات (DOT) جایگزین ریپل بین 4 ارز برتر شد، چین لینک به بالاترین قیمت تاریخش دست یافت

پولکادات (DOT) جایگزین ریپل بین 4 ارز برتر شد، چین لینک به بالاترین قیمت تاریخش دست یافت

اخبار ارزهای برتر اخبار بیت کوین
رضا باغانی
16 ژانویه 21
۰
پولکادات (DOT) جایگزین ریپل بین 4 ارز برتر شد، چین لینک به بالاترین قیمت تاریخش دست یافت

پولکادات (DOT) و چین لینک به ترتیب با بالاترین رقم‌های تاریخی بیش از 15 و 22.5 دلار، ستارگان روز گذشته بازار ارزهای دیجیتال بودند. BTC به 34.5 هزار دلار کاهش یافت اما به سرعت بهبود پیدا کرد.

پولکادات (DOT) جایگزین ریپل بین 4 ارز برتر شد، چین لینک به بالاترین قیمت تاریخش دست یافت

در پی تلاش ناموفق برای غلبه بر سطح قیمت 40000 دلاری طی دو روز گذشته، BTC بار دیگر به سمت پایین‌ترین نرخ روزانه در حدود 34500 دلار حرکت کرد. همزمان، در حالی که بیشتر آلتکوین ها قرمز بودند، دو ارز دیجتال بزرگ – چین لینک و پولکادات (DOT) هر دو رشد قابل ملاحظه‌ای کردند. هر دئی این ارزها به بالاترین رکورد خود در تمام دورانشان دست یافته‌اند.بیت کوین به 34.5 هزار دلار کاهش یافت اما به سرعت قیمت را بازیابی کرد

پادشاه ارزهای دیجیتال توانست پس از سقوطی به سبک “دوشنبه سیاه” که در طی یک روز آن را به منطقه قیمت 30K دلار رسیده بود، ضرر و زیان خود را بازیابی کند. در روز پنجشنبه، تنها سه روز بعد، BTC تا 40000 دلار رشد پیدا کرد.

پولکادات (DOT) جایگزین ریپل بین 4 ارز برتر شد، چین لینک به بالاترین قیمت تاریخش دست یافت

نمودار قیمت بیت کوین 01.16

در آنجا خرس‌ها (فروشنده‌ها) مسئولیت را به دست گرفتند و یک بار دیگر آن را به سمت پایین سوق دادند. در ساعات بعدی، ارزش بیت کوین به پایین‌ترین سطح خود در روز و زیر 34،500 دلار رسید. این ارز به تدریج کاهش قیمت یافت، در حالی که شاخص‌های بازارهای سهام آمریکا نیز افت کردند. با این وجود بیت کوین بازگشت و در حال حاضر حدود 37K دلار معامله می‌شود.

پولکادات (DOT) جایگزین ریپل بین 4 ارز برتر شد، چین لینک به بالاترین قیمت تاریخش دست یافت

نمودار فعالیت شبکه بیت کوین

علی رغم اصلاح تا 34،500 دلار، و با توجه به بهبودی، شرکت تجزیه و تحلیل رمزنگاری سنتی منت (Santiment) متوجه شد که آدرس‌های فعال روزانه و حجم معاملات سطح بالایی را حفظ کرده‌اند، بنابراین این “یک واگرایی سخت ایجاد می‌کنند.”توکن DOT جایگزین XRP شد و LINK و دیگر اوراکل‌ها با قدرت تاختند

بیشتر آلتکوین ها هفته بسیار ناپایدار BTC را تقلید می‌کنند. اصلاح در 24 ساعت گذشته بازار را قرمز رنگ کرد. اتریوم 3٪ افت کرده است و کمی بالاتر از 1200 دلار معامله می‌شود. این در حالی است که XRP پس از کاهش 3 درصدی به 0.28 دلار رسیده است. بیت کوین کش (-3٪)، لایت کوین (-3٪) و استلار (-2٪) نیز یه رنگ قرمز معامله می‌شوند.

پولکادات (DOT) جایگزین ریپل بین 4 ارز برتر شد، چین لینک به بالاترین قیمت تاریخش دست یافت

نمای کلی بازار ارزهای دیجیتال

در مقابل، پولکادات (DOT) با عملکرد چشمگیر اخیر خود یک رکورد دیگر در تمام تاریخ خود ثبت نمود. DOT دیروز به 15 دلار نزدیک شد اما در زمان نوشتن این مقاله، برای جدیدترین رکورد خود که بیش از 15.7 دلار است، از آن سطح فراتر رفته است.

پولکادات (DOT) اکنون با پشت سر گذاشتن ریپل (XRP)، چهارمین ارز برتر بازار از لحاظ سرمایه است. طبق داده‌های کوین گکو، حجم بازار پولکادات (DOT) به 14.8 میلیارد دلار رسیده است.

چین لینک نیز از نظر ارزش رشد داشته است. LINK توکن اصلی این اوراکل،، فقط در عرض یک هفته 50٪ افزایش یافته است. در مقیاس 24 ساعته این ارز، 20٪ سود کسب کرده است. LINK توانست ATH جدید خود را بیش از 22.5 دلار ثبت نماید. به دنبال حرکت اوراکل چین لینک دیگر اوراکل‌ها مانند باند و پروتکل و تلور نیز توانستند رشد زیادی را تجربه کنند.

دستاوردهای بیشتر در بین ارزهای متوسط و پایین جدول قابل مشاهده است. (50٪) IOST، گراف (30٪)، توکن دائوی کورو (28٪)، اوشن پروتکل (27٪)، اوه (25٪)، انرژی وب توکن 24) ٪)، هدرا هش گراف (17٪)، توکن بت بروزر بریو (14٪) و موارد دیگر توانستند به خوبی رشد نمایند.

از این رو، علی رغم ضررهای مشخص شده توسط BTC و سایر آلت کوین‌های بزرگ بازار، کل سرمایه بازار همچنان بالاتر از مارک 1 تریلیون دلاری باقی مانده است.

مطالب مرتبط
قیمت 500 هزار دلاری بیت کوین بر اسای پیش بینی برادران وینکلوس
اوج جدید بیت کوین نزدیک 38 هزار دلار در حالی که ریپل 30 درصد افزایش قیمت یافت
تیم لوپرینگ پی پالی برای اتریوم
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ویدیوی آموزشی صرافی کوینکس
ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی چیست
ترید و سرمایه گذاری
دیفای و بیت کوین: در حال حاضر شرایط برای استفاده از این دو در کنار هم فراهم نیست.
امنیت کیف پول صرافی: آیا نگهداری ارزهای دیجیتال در کیف پول صرافی کار عاقلانه‌ای است؟
یلد فارمینگ یونی سواپ: راهنمای کسب درآمد از تامین نقدینگی صرافی غیرمتمرکز
راهنمای بایننس اسمارت چین: چگونه می توان از (BSC)، بلاک چین جدید بایننس استفاده کرد؟
توکن های صرافی غیرمتمرکز: 6 توکن دکسی (DEX) که در سال 2021 رشد شدیدی را تجربه کردند