قیمت بیت کوین
۱,۲۲۶,۲۱۳,۳۷۲تومان
54,636دلار
2.57
قیمت اتریوم
۷۳,۵۴۱,۷۹۴تومان
3,276.28دلار
3.60
قیمت بایننس کوین
۱۴,۱۳۲,۱۷۷تومان
629.62دلار
3.84
قیمت دوج کوین
۱۵,۵۵۲تومان
0.692891دلار
58.42
قیمت ریپل
۳۲,۰۶۷تومان
1.42دلار
4.04
خانه  »  اخبار  »  اخبار بازار ارزهای دیجیتال  »  اخبار آلتکوین ها  »  پولکادات و یونی رکورد شکستند؛ اصلاح اندک بیت کوین بازار را قرمز رنگ کرد

پولکادات و یونی رکورد شکستند؛ اصلاح اندک بیت کوین بازار را قرمز رنگ کرد

پولکادات و یونی رکوردشکستند؛ اصلاح اندک بیت کوین بازار را قرمز رنگ کرد

در حالی که پولکادات و یونی رکوردهای جدیدی از خود به جا گذاشتند بقیه بازار با اصلاح اندک بیت کوین به رنگ قرمز در آمدند. اتریوم نیز تا کمی‌پایین‌تر از 2000 دلار کاهش یافت.

پولکادات و یونی رکورد شکستند؛ اصلاح اندک بیت کوین بازار را قرمز رنگ کرد

بیت کوین پس از آخرین رکورد قیمتش به بالاتر از 57،500 دلار با افت شدیدی به 54،000 دلار رسید. اکنون این ارز در حدود 56 هزار دلار آرام گرفته است. بیشتر آلتکوین‌ها طی 24 ساعت گذشته روند نزولی داشته‌اند. در این میان یونی و پولکادات توانستند رکورهای جدیدی ثبت کنند. UNI در اوج قیمت جدیدش سطح 32 دلار به دست آورد و DOT هم قیمت 42 دلار به عنوان ATH به کارنامه خود افزود.بیت کوین پس از آخرین قیمت ATH در قیمت 57.5 هزار دلار متوقف شد

هفته گذشته برای پادشاه ارزهای دیجیتال کاملاً مثبت بود. بیت کوین توانست با صعودی قاطع به 46000 دلار برسد. پس از آن در روزهای بعد، دارایی بیش از 11000 دلار ارزش کسب کرد که منجر به ثبت چندین اوج قیمت متوالی شد.

پولکادات و یونی رکورد شکستند؛ اصلاح اندک بیت کوین بازار را قرمز رنگ کرد

نمودار قیمت بیت کوین 02.21

طبق داده‌های بیت استمپ (Bitstamp)، این تحولات منجر به آخرین افزایش چشمگیر در روز گذشته شد. حرکت بیت کوین تقریباً از 55،000 دلار شروع شد و توانست به بیش از 57،500 دلار دست یابد.

همانطور که گاهی اوقات در بازار ارزهای دیجیتال رخ می‌دهد، این رکورد با افت شدید قیمت تا 54000 دلار در بیشتر صرافی‌های ارز دیجیتال دنبال شد. با این حال بیت کوین موفق شد بلافاصله خود را بازیابد و در حال حاضر حدود 56 هزار دلار معامله می‌شود.

در نهایت، سرمایه بازار BTC مارک 1 تریلیون دلار را حفظ کرده است. از طرف دیگر تسلط دارایی بر بازار اندکی افزایش یافته و به 61.5٪ رسیده است، زیرا بیشتر آلت کوین‌ها در 24 ساعت گذشته رنگ قرمز به خود گرفته‌اند.

آلت‌های بزرگتر به رنگ قرمز

در چند روز گذشته بیشتر آلتکوین‌ها روند رو به رشدی داشتند. شاید هیچ کدام قابل توجه تر از (BNB) نباشد. ارز رمزنگاری شده در هفت روز با درصد سه رقمی‌ارزش خود را افزایش داده است. نتیجه این حرکت بایننس کوین ATH جدید در حدود 350 دلار بود. فقط برای یادآوری، کمتر از یک ماه پیش BNB با 40 دلار معامله می‌شد!

پولکادات و یونی رکورد شکستند؛ اصلاح اندک بیت کوین بازار را قرمز رنگ کرد

نمای بازار آلتکوین ها

با این حال، توکن بومی‌بایننس دیروز شروع به اصلاح قیمت کرد و تقریباً 100 دلار از ارزش خود را از دست داد. این ارز تا حدود 260 دلار کاهش داشت با این حال توانست ارزش خود را بازیابد و اکنون در سطح 286 دلار معامله می‌شود. اتریوم با (-4٪) کاهش به زیر 2000 دلار رسید، ریپل (-7.5)، لایت کوین (-8)، و بیت کوین کش (-8) نیز با کاهش قیمت مواجه هستند.پولکادات و یونی رکوردهای جدید به جا گذاشتند

پولکادات دیروز به رکورد جدیدی بالاتر از 42 دلار رسید و برای مدتی کوتاه حتی جای BNB را در بین 3 ارز برتر جدول گرفت. با این وجود از آن زمان متوقف شده و در حال حاضر زیر این سطح در حدود 38 معامله می‌کند. قیمت پولکادات به دلیل افزایش هیجان در حراج‌های پاراچین (parachain) آینده که باعث افزایش قابلیت همکاری می‌شود، به بالاترین سطح ممکن رسید.

این افزایش قیمت پیش از حراج‌های آتی پاراچین رخ داد. این قابلیت در شبکه پولکادات امکان برقراری ارتباط با سایر شبکه‌های مستقر مانند بیت کوین و اتریوم را فراهم می‌کند.

مکانیزم انتقال داده‌ها بین بلاکچین‌‌‌های مختلف “cross-chain message moving-lite” نام دارد، و در حال حاضر در مرحله روکوکو Rococo نقشه راه پروژه در حال نهایی شدن است.

پس از بررسی کامل کد، زمان آن فرا می‌رسد که دارندگان حاکمیت پولکادات در مورد پاراچین‌‌‌های رأی دهند. آن‌ها در مورد امکان عملکرد پاراچین در زمان اجرا و پس از آن تصمیم خواهند گرفت. رأی گیری برای شروع حراج اسلات جهت افزودن پاراچین‌‌‌های مفید انجام خواهد شد.

کاردانو (ADA) با 6 درصد افزایش به 1.12 دلار چشمگیرترین سود آور چند روز گذشته است. با این وجود، یونی با افزایش 25٪بیشترین ارزش را در مقیاس 24 ساعته در بین آلت‌های بزرگ اضافه کرده است. در نتیجه، توکن حاکمیت یونی سواپ در اوایل امروز رکورد جدید قیمت بیش از 32 دلار را به ثبت رساند. UNI به 12 مین ارزدیجیتال از لحاظ حجم بازار تبدیل شده است.

وضعیت در میان آلت کوین‌های با کلاهک پایین کمی‌مثبت‌تر است. پاندی ایکس (Pundi X) با 55٪ افزایش پیشتاز است و پس از آن فلو (20٪)، ویگر (19٪)، بیت تورنت (17٪) و آنتولوژی (14٪) قرار دارند.

مطالب مرتبط
گاوها در بازار ارزهای دیجیتال: اتریوم به 1550 دلار و بیت کوین به 36 هزار و 800 دلار رسید
در ادامه فصل آلتکوین ها حجم سرمایه بازار ارز دیجیتال از سطح 2 میلیارد دلار عبور کرد
شکایت علیه ریپل؛ کایزر معتقد است اقدام سازمان بورس امریکا به ریپل ختم نمی‌شود
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ترید و سرمایه گذاری
معاملات قراردادهای فیوچرز بایننس: راهنمای انجام معاملات آتی سه ماهه در صرافی بایننس
یونی سواپ ورژن 3 فردا راه اندازی می‌شود؛ آیا این می‌تواند نقطه اوج جدیدی برای دیفای باشد
معاملات اسپات و مارجین
ارز دیجیتال برگر BURGER توکن صرافی غیرمتمرکز برگرسواپ BurgerSwap چیست؟
معاملات اسپات و فیوچرز ارزهای دیجیتال چه تفاوت‌هایی با هم دارند؟