قیمت بیت کوین
1,314,874,085تومان
57,770.00دلار
3.33
قیمت اتریوم
80,409,660تومان
3,532.86دلار
2.80
قیمت بایننس کوین
14,285,400تومان
627.64دلار
0.86
قیمت دوج کوین
16,284تومان
0.72دلار
23.22
قیمت ریپل
35,962تومان
1.58دلار
0.14
خانه  »  اخبار  »  اخبار صنعت ارزهای دیجیتال  »  اخبار بلاک چین  »  به روزرسانی پروتکل EOS و ادغام با گوگل کلود (Google Cloud) قیمت این ارز را 245 درصد افزایش داد

به روزرسانی پروتکل EOS و ادغام با گوگل کلود (Google Cloud) قیمت این ارز را 245 درصد افزایش داد

به روزرسانی پروتکل EOS و ادغام با گوگل کلود (Google Cloud) قیمت این ارز را 245 درصد افزایش داد

قیمت EOS پس از به روزرسانی پروتکل به بالاترین سطح خود از سال 2018 رسیده است. همچنین معرفی همکاری‌های بزرگ با شرکت‌‌‌های زیرمجموعه گوگل باعث جذب سرمایه گذاران نهادی به بازار این پروتکل گردیده است.

در 16 آوریل قیمت EOS به بالاترین قیمت خود در 8.49 دلار افزایش یافت. ساختار فعلی بازار برای این آلتکوین نشان می‌دهد که هنوز فضا برای رشد بیشتر این ارز وجود دارد.

شرکت مادر پروژه ایاس، بلاک وان (Block.one) برای ایجاد نرم افزار EOSIO رکورد 4 میلیارد دلار بودجه جمع آوری شده را ثبت کرد. EOS در ابتدا و در غوغای عرضه اولیه سکه ICO در سال 2018 بسیار خبرساز شد. ارزش این آلتکوین در آن زمان تقریباً سه برابر شده است.دلایل اصلی رشد قیمت EOS پس از به روزرسانی پروتکل

اطلاعات حاصل از بازارهای کوین تلگراف و تردینگ ویو نشان می‌دهد که از 27 ژانویه تا کنون قیمت ایاس 245٪ افزایش یافته است. این ارز که در پایین‌ترین سطح 2.43 دلار معامله می‌شد در 16 آوریل به بالاترین قیمت خود در حدود 8،47 دلار رسیده است.

به روزرسانی پروتکل EOS و ادغام با گوگل کلود (Google Cloud) قیمت این ارز را 245 درصد افزایش داد

نمودار قیمت ایاس

سه دلیل افزایش قیمت EOS از اواخر ژانویه شامل مواردی که در ادامه ذکر خواهد شد است.

  • راه اندازی مدل جدید ایاس پاور آپ (EOS PowerUp)
  • عرضه آزمایشی نسخه جدید EOSIO توسط بلاک وان
  • اعلام همکاری با گوگل کلود (Google Cloud) برای پیشبرد ادغام دفتر توزیع شده با فناوری پردازش و ذخیره سازی ابری.

بهبودهای پروتکل EOS باعث افزایش قدرت حرکت قیمت می‌شود

با رسیدن به توافق در مورد یکپارچه سازی مدل جدید ایاس پاور آپ که برای بهبود تخصیص منابع طراحی شده است، حرکت صعودی توکن EOS در ژانویه به طور جدی آغاز شد.

تبریک # توافق برای به روزرسانی جدید EOS حاصل شده است. اکنون مدل جدید PowerUp شروع به کار کرده است. این باعث تخصیص بهتر منابع در این پروژه می‌شود. بیایید به تقویت EOS ادامه دهیم.

–  24 فوریه 2021

مدل پاور آپ راه حل شبکه EOS برای مسئله کارمزد معاملات است. این مشکل در حال حاضر یکی از اصلی‌ترین مشکلات شبکه اتریوم محسوب می‌شود.

طبق مدل جدید، کاربران برای پرداخت هزینه 24 ساعته که با توجه به پهنای باند CPU و NET اندازه گیری می‌شود می‌توانند از سیستم خود استفاده کنند. همین طور برای رفع نیازهای معامله می‌توانند توکن‌‌‌های استفاده نشده خود را جهت دریافت درصدی از قدرت و هزینه کمتر قفل کنند. این هزینه‌های معامله توسط بلاک چین عمومی‌ایاس محاسبه می‌شود.

ازدحام شبکه‌ها همراه که به دنبال رشد پذیرش جهانی رخ می‌دهد باعث رقابت برای ارائه راه حل‌های هزینه معمالات شده است. بنابراین شبکه‌هایی که راه حل‌های قابل قبولی برای هزینه‌های بالای معامله و تأخیر در معاملات ارائه می‌دهند، احتمالاً کاربران بیشتری را جذب می‌کند. هزینه معامله پایین‌تر به همراه سرعت عمل در معاملات باعث می‌شود کاربران تجربه روان‌تری در استفاده از شبکه داشته باشند.شبکه آزمایشی جدید ایاس موتور موشک این ارز را روشن کرد

بلاک وان در تاریخ 1 آوریل از انتشار رسمی‌شبکه آزمایشی EOSIO خبر داد. این به روزرسانی جدید ایاس یکی از مهمترین دلایل برای شتاب گرفتن قیمت EOS و جامعه آن بود.

آماده آزمایش پروژه #EOSIOHackathon خود هستید؟ با شبکه آزمایشی ما در یک سندباکس این پروتکل را آزمایش کنید. در این سندباکس آخرین نسخه پایدار #EOSIO را اجرا می‌کند.

– 1 آوریل 2021

طبق داده‌های وب سایت پروژه، ویژگی‌های موجود در شبکه آزمایشی جدید ایاس شامل موارد زیر می‌شود.

  • شبکه توزیع شده چند گره‌ای
  • ایجاد یک حساب بلاک چین با یک کلیک
  • کاوشگر تعبیه شده EOSIO
  • اضافه شدن اسنپ شات که امکان همگام سازی سریع گره‌های شبکه آزمایشی EOSIO را فراهم می‌کند.

همه این موارد به کمک هم سرعت شبکه را به طرز چشمگیری بالا می‌برند. نسخه آزمایشی جدید یکی از مهمترین نسخه‌های منتشر شده ازبلاک وان از زمان آغاز اجرای پروتکل در سال 2018 است. این باعث افزایش اعتماد اعضای جامعه می‌شود. جامعه ایاس به شدت نگران عزیمت مدیر ارشد فنی بلاک وان و خالق EOS دن لاریمر در ژانویه 2021 بودند.

جهش قیمت توکن این پروتکل در ماه مارس با توجه به حضور در یک هکتون آغاز شد. این هکتون منجر به انتشار غافلگیرانه نسخه آزمایشی به روزرسانی جدید پروتکل EOS در تاریخ 1 آوریل شد. در نهایت این به روزرسانی باعث افزایش قابل توجه قیمت طی دو هفته بعد آن گشت.

همکاری با گوگل کلود سوخت موشک توکن EOS

گوگل کلود مقاله‌ای در مورد همکاری خود با EOSIO منتشر کرد. در این مقاله به چگونگی کمک به انقلابی در ادغام فناوری دفتر توزیع شده با محاسبات محرمانه ابری صحبت شده بود. در 2 آوریل هنگامی‌که گوگل کلود مقاله را منتشر کرد، EOS شدیداً به قیمت خود افزود.

ما به بلاک وان کمک می‌کنیم تا فناوری دفتر توزیع شده خود را با مقیاس پذیری و قابلیت اطمینان شبکه توسعه دهد. نوآوری در محاسبات محرمانه و رهبری در # AI / #ML و تجزیه و تحلیل داده‌ها از نتایج این همکاری است.

–  2 آوریل 2021

گوگل کلود همچنین یکی از شرکای اصلی در هکتون فوق الذکر بود. هدف این شرکت کمک به “ساخت برنامه‌هایی برای بازتعریف آینده بلاک چین و سیستم‌های مبتنی برابر” بود. آن‌ها می‌خواهند به ترکیب ماهیت شفاف بلاک چین با سرعت و امنیت ارائه شده توسط راه حل‌های ابری متمرکز دست یابند.

داشتن چنین رابطه فعال با سیستم عامل زیر چتر گوگل باعث افزایش اعتبار EOSIO شده است. معرفی صندوف تراست ایاس گری اسکیل (EOS Grayscale) در اواخر ژانویه به معنای تأیید این امر است. با توجه به اقدام گری اسکیل سرمایه گذاران نهادی اکنون راه ساده‌تری برای دسترسی به این اکوسیستم در حال رشد دارند.سلب مسئولیت

این مقاله صرفاً جهت اهداف خبری و اطلاعاتی منتشر شده است. تیم بیت پارس هیچ گونه توصیه و مشاوره سرمایه گذاری ارائه نمی‌دهد. قبل از هر گونه سرمایه گذاری تحقیقات خود را انجام دهید. با توجه به ماهیت پر نوسان بازار ارزهای دیجیتال هیچ گاه بیش از آنچه توان از دست دادنش را دارید سرمایه گذاری نکنید.

مطالب مرتبط
کسری سازی NFTها، نوآوری جدید در بازار توکن‌های غیر قابل جایگزینی
افزایش ارزش اتریوم: دلایل اصلی افزایش قیمت ETH نسبت به بیت کوین در سال 2021 چیست؟
موج استقبال از دیفای، افزایش TVL و مشارکت‌های جدید زمینه ساز رالی 100 درصدی Ren است
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ترید و سرمایه گذاری
ربات تریدر فیوچر: چگونه از ربات های معامله گر در بازار معاملات آتی استفاده کنیم
افزایش قیمت 1INCH
قراردادهای آتی دائمی (Perpetual Futures Contracts)
یونی سواپ v3 و smartBCH به دنبال ساده سازی دیفای و صرفه جویی در مصرف بنزین هستند
معاملات قراردادهای فیوچرز بایننس: راهنمای انجام معاملات آتی سه ماهه در صرافی بایننس