منو
بیت پارس  »  تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال  »  تحلیل تکنیکال  »  تحلیل تکنیکال آلتکوین ها  »  بیت کوین 60 هزار دلاری در هفته آینده دیده می‌شود؟ 5 نکته‌ای که باید در هفته آینده زیرنظر داشت
بیت کوین 60 هزار دلاری در هفته آینده دیده می‌شود؟ 5 نکته‌ای که باید در هفته آینده زیرنظر داشت

بیت کوین 60 هزار دلاری در هفته آینده دیده می‌شود؟ 5 نکته‌ای که باید در هفته آینده زیرنظر داشت

گاوهای بیت کوین پس از آخرین ریجکت از مقاومت 60 هزار دلاری، با رشد شدید آلتکوین ها روبرو می‌شوند. بیت کوین روز دوشنبه را با 59 هزار دلار شروع کرد. این می‌تواند مجدداً آغاز یک جنگ دیگر باشد. آیا این هفته بیت کوین 60 هزار دلاری را شاهد هستیم؟

پس از آخر هفته امیدوار کننده اما مهار شده، BTC / USD بار دیگر به مقاومت 60 هزار دلاری بازگشت. با این حال رشد مجدد بازارهای بزرگ نشانه ای از منطقی شدن روند صعودی بازار است.

با توجه به قدرت تکنیکال، فاندامنتال و تقاضای خریدار، گاوها ممکن است در چند روز آینده دلیلی برای جشن داشته باشند. با وجود مقاومت 60 هزار دلاری، آن‌ها را برای هفته‌ها تحت کنترل نگه داشته است.پنج مورد مهم در شکل گیری عملکرد قیمت بیت کوین 60 هزار دلاری

دلار با حمله به خطوط لوله نفت کاهش یافت

در آسیا بازار سهام در حالی که معامله گران در ادامه روند صعودی روی بالا رفتن قیمت‌ها شرط بندی کردند، با یک حرکت مثبت آغاز شد.

هفته گذشته با رسیدن شاخص S&P 500، به بالاترین رقم خود جو رو به رشد بازارهای مالی ادامه پیدا کرد. همه گیری ویروس کرونا نتوانست هیچ کاری برای خنثی کردن بازدهی تاریخی بازارهای مختلف انجام دهد.

رشد بازار سهام کالاها ناشی از حمله باج افزار در ایالات متحده بود. این امر باعث شد قیمت نفت قبل از آرام شدن بازار به بالاترین سطح سه ساله خود برسد.

بلومبرگ به نقل از بیانیه‌ای دولتی گفت: “این قطع توزیع بنزین پالایش شده و سوخت جت، آسیب پذیری زیرساخت‌های مهم ملی ما در فضای مجازی و نیاز به دفاع مؤثر از امنیت سایبری را نشان می‌دهد.”

دلار در اثر حمله متضرر شد، به طوری که شاخص ارزی دلار آمریکا (DXY) ناگهان در حرکتی قرار گرفت که باعث افزایش بیت کوین به بیش از 58000 دلار شد.

روز دوشنبه، با اینکه همچنان خط لوله بسته بود، فقط یک بازگشت ملایم مشهود بود. این امر امکان افزایش بیشتر سود مبتنی بر DXY برای BTC / USD را فراهم خواهد کرد.

همانطور که بیت پارس قبلاً گزارش کرده است، DXY و بیت کوین با هم رابطه معکوس دارند. اما این رابطه امسال غیر قابل پیش بینی شده است.

افزایش نرخ هش مقدم بر افزایش دشواری شبکه است

همه این سیستم‌ها به سراغ بیت کوین می‌روند حداقل در مورد مبانی شبکه. به دنبال افت ناگهانی نرخ هش در ماه گذشته – مربوط به ماینرها که در چین دچار آبگرفتگی شده‌اند – قدرت شبکه و عملکرد قیمت مرتبط با آن کاملاً بهبود یافته است. این روند هفته گذشته مشهود بود، به گفته مفسران تأثیر منفی این رویداد عملاً در پشت بیت کوین بود.

اکنون، پیش بینی‌ها منعکس کننده علاقه و رقابت بی سابقه بین استخراج کنندگان، همراه با تعهد قاطعانه به آینده شبکه است.

براساس داده‌های منبع نظارت بر زنجیره بلاک چین، نرخ هش در حال حاضر در بالاترین سطح جدید است. با میانگین هفت روزه از 131 بارگیری در ثانیه (EH / s) در 25 آوریل به 177 EH / s در روز دوشنبه رسیده است.

سختی شبکه، به طور خودکار برای در نظر گرفتن کاهش درآمد ماینرها تنظیم می‌شود. اکنون با افزایش مجدد این شاخص تا حدود دو روز دیگر، خود به یک افزایش عمده منجر شده است. با افزایش 5/13 درصدی، افزایش سختی شبکه پیش بینی شده، بیشترین میزان از ژوئن سال گذشته را شاهد باشیم.

اگر ضرب المثل قدیمی “قیمت از نرخ هش پیروی می‌کند” به اثبات رسیده باشد، که امروز به نظر درست می‌آید، فروشندگان بیت کوین در هفته‌های آینده می‌توانند مزایای افزایش نرخ هش را در قیمت احساس کنند.قیمت بیت کوین در آستانه 60 هزار دلاری شدن

در مورد رشد قیمت، معامله گران این هفته به دنبال اثری خاص در اقدام قیمت BTC هستند. این اثر می‌تواند منجر به شکست این مقاومت شود.

پس از صعود و برگشت، اما در روزهای اخیر با بالاترین سطح و پایین آمدن بیشتر، بیت کوین باید اظهارات متعهدانه‌تری ارائه دهد.

روز دوشنبه، معامله گر محبوب کریپتو اد (Crypto Ed) گفت که کف قیمت پائین تر از سطح فعلی نزدیک به 59،000 دلار و در حدود 800 دلار پایین‌تر باشد. قبل از این که قیمت به مقاومت مجدد منطقه مقاومت اصلی 60 دلاری برسد.

نبرد برای مقاومت نهایی در نزدیکی بالاترین رقم‌های 64،500 دلار برای چندین هفته در جریان بوده است. هر تلاش برای غلبه بر فروشندگان با افت قیمت با قدرت‌های مختلف به پایان می‌رسد.

نگاهی به ساختار دفتر سفارشات در بایننس، بزرگ‌ترین صرافی جهانی از نظر حجم، نشان داد که منطقه 60 هزار دلاری همچنان در روز دوشنبه نگهداری می‌شود و با افزایش دیوارهای فروش زیر اوج، حمایت می‌شود.

برعکس، پشتیبانی خریدار تنها در 50،000 دلار بود، و در صورت کاهش مجدد BTC / USD، دامنه گسترده تجارت بالقوه را فراهم می‌کند.

اتریوم با عبور از 4000 دلار بازار را به سمت آلتکوین تغییر داده است

شاید بیت کوین باید منتظر فشار نهایی خود برای گرفتن اوج‌ها باشد، بازار آلتکوین ها در این هفته داغ است.

 روز دوشنبه پس از عملکرد متفاوت در آخر هفته، سرمایه گذاران دوباره به بازار سایر ارزهای دیجیتال بزرگ بازگشتند. ETH / USD که تاکنون غافلگیر کننده بود، قیمت روزانه خود را بالای 4000 دلار بست. هیچ نشانه‌ای از کاهش سرعت در این ارز دیده نمی‌شود. این ارز توانسته به بالاترین سطح جدید خود رسیده و پیش بینی معامله گران از حمله به 5000 دلار را تأیید کرد.

بزرگ‌ترین دستاوردهای آلتکوین ها بیش از اقدام ساده قیمت بود. طبق اطلاعات حاصل از منبع تجزیه و تحلیل کوین مارکت کپ، سهم کلی اتریوم از سقف بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر 19.1 درصد است.

بازار روز دوشنبه حجم سرمایه 2.5 تریلیون دلار را پشت سر گذاشت. این در حالی است که سهم بیت کوین به 40٪ نزدیک شده است.

با افزایش 31 درصدی ETH / USD در هفته گذشته، سایر آلتکوین شروع به کپی برداری از موفقیت این ارز کردند. کاردانو (ADA) با سودهای خود توانست مقاومت 1.7 دلار را بشکند. این در حالی است که لایت کوین (LTC) و بیت کوین کش (BCH) هر دو تقریباً به 50٪ بازده هفتگی رسیدند.

ارزهای پر سر و صدا برعکس بسیار آرام تر بودند، دوج کوین (DOGE) و اتریوم کلاسیک (ETC) هر دو پس از رسیدن به بالاترین رکوردهای هفته گذشته، مسطح بودند.دستان قوی موقعیت‌های خود را افزایش می‌دهند

در همین حال، فقط برای یک لحظه دیدن بازار بلند مدت  یک احساس آشنا ایجاد می‌کند. به نظر همه چیز در بیت کوین خوب است.

ویلی وو، تحلیلگر آماری مشهور می‌گوید، در حالی که آلت کوین‌ها در یک هیجان تجاری رونق می‌گیرند، انتقال آهسته اما ثابت ثروت بیت کوین از دستان ضعیف به قوی ادامه دارد.

با تجزیه و تحلیل داده‌ها در اواخر هفته گذشته، وو تأکید کرد که حرکت صعودی امسال با بقیه دوره‌ها متفاوت است. دست‌های سوداگرانه طولانی نیستند و هودلرهای فصلی با قیمت‌های بالاتر از هر زمان دیگری با شلختگی می‌خرند.

او در کنار داده‌های منبع نظارت بر روی گلس نود (Glassnode) خلاصه کرد: این چرخه متفاوت است. حرکت سکه‌ها به سمت دارندگان قوی بی سابقه است.”

مطالب مرتبط
خروج خرس‌های بیت کوین از بازار با نزدیک شدن به 40 هزار دلار، معامله گران هنوز احتیاط می‌کنند
با سقوط بیت کوین به 52000 دلار، در یک ساعت 7.6 میلیارد دلار از موقعیت‌های لانگ منحل شد
رکورد اخیر بیت کوین قیمت را به بالاتر از 52 هزار دلار رساند، اتریوم به 2000 دلار نزدیک‌تر شد.
فرستادن دیدگاه
ما را دنبال کنید
جدیدترین مقالات
کیف پول‌های اسمارت چین بایننس: ولت‌هایی که برای استفاده از اسمارت چین مناسب هستند
تأثیر هاردفورک لندن بر قیمت اتریوم: EIP1559 و هالوینگ سه گانه چگونه ارزش اتریوم را بالا می‌برد؟
فراکتال نمودار بیت کوین نشان می‌دهد که قیمت این ارز تا سپتامبر به حداقل 80 هزار دلار افزایش می‌یابد
نبرد بیت کوین با فاد: عواملی که در این هفته باید در مورد BTC زیرنظر داشته باشید
وحشت در بازار ارزهای دیجیتال: رکود تتر و لایحه جدید آمریکا فعالان بازار کریپتو را ترسانده است
ویدیو کلیپ های آموزشی
یونی سواپ ورژن 3 فردا راه اندازی می‌شود؛ آیا این می‌تواند نقطه اوج جدیدی برای دیفای باشد
به روزرسانی یونی سواپ (Uniswap) در تاریخ 5 می 2021 به نسخه 3 انجام می شود
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ترید و سرمایه گذاری
سنتیمنت بازار ارز دیجیتال: احساسات در بازار رمزنگاری چه تاثیری دارد و چگونه می‌توان آن را شناسایی کرد؟
لیکوئید شدن (liquidation) به چه معناست؟ چگونه می‌توان از لیکوئید شدن جلوگیری کرد؟
پول توگدر (PoolTogether) چیست؟ پروتکل لاتری کریپتو بدون احتمال از دست دادن پول
صرافی بایننس
دسواپ (Deswap) چیست؟ اولین پروتکل وام دهی استیبل کوین مبتنی بر زنجیره‌ی پالی گان