قیمت بیت کوین
1,314,874,085تومان
57,770.00دلار
3.33
قیمت اتریوم
80,409,660تومان
3,532.86دلار
2.80
قیمت بایننس کوین
14,285,400تومان
627.64دلار
0.86
قیمت دوج کوین
16,284تومان
0.72دلار
23.22
قیمت ریپل
35,962تومان
1.58دلار
0.14
خانه  »  اخبار  »  اخبار بازار ارزهای دیجیتال  »  اخبار آلتکوین ها  »  ریپل و دوج کوین توانستند اوج‌های تاریخی جدید ثبت کنند؛ آیا اکنون زمان برداشت سود است؟

ریپل و دوج کوین توانستند اوج‌های تاریخی جدید ثبت کنند؛ آیا اکنون زمان برداشت سود است؟

ریپل و دوج کوین توانستند اوج‌های تاریخی جدید ثبت کنند؛ آیا اکنون زمان برداشت سود است؟

در حالیکه XRP پس از موفقیت‌های ریپل در دادگاه اکنون به اوج تاریخی جدیدی دست پیدا کرده است، ارزش دوج کوین نیز به بالاترین رقم تارخی خود رسیده است. به گفته مدیرارشد تکنولوژی ریپل لبز آیا زمان فروش و برداشت سود آلتکوین‌ها فرارسیده است؟

ریپل و دوج کوین توانستند اوج‌های تاریخی جدید ثبت کنند؛ آیا اکنون زمان برداشت سود است؟

مدیر ارشد تکنولوژی ریپل لبز دیوید شوارتز می‌گوید کسانی که رمزنگاری توانسته زندگی مالی آنها را تغییر دهد باید در مورد فروش مقداری فکر کنند. ریپل که با دادخواست 1.3 میلیارد دلاری SEC روبرو است توانسته موفقیت‌های خوبی در دادگاه به دست آورد. این امر باعث شده است این ارز به رقم خیره کننده 1.8 دلار به ازای هر واحد برسد.توییت عجیب یکی از مدیران ارشد ریپل

مدیر تکنولوژی ریپل، لبز دیوید شوارتز توصیه‌های منطقی در مورد سرمایه گذاری را ارائه می‌دهد. هرچند این توصیه‌ها در یک زمان عجیب و غریب برای این شبکه پرداخت مطرح می‌شود.

شوارتز پیش از این در توییتر خود نوشت: “اگر رشد بازار ارزهای دیجیتال زندگی شما را تغییر داده است، لطفاً کمی‌وقت بگذارید تا بطور جدی به فروش برخی از آنها بپردازید.”

این احتمالاً غیرمحبوبترین توییت من در طول تاریخ خواهد بود. با این حال اگر ارزهای دیجیتال شما سود خوبی داشته‌اند، لطفاً کمی‌وقت بگذارید تا بطور جدی فروش برخی از آنها را مدنظر قرار دهید. با این کار می‌توانید مقداری از سود خود برداشت کنید. مراقب وضعیت بازار در میان سرخوشی سرمایه گذاران باشید. این هیچ نوع پیش بینی در مورد آنچه بازار انجام می‌دهد نیست.

وی در ادامه گفت که دارندگان باید حداقل نیم سال درآمد ارز دیجیتال و یا “بدهی قابل توجه” خود را متعادل کنند. با ارزیابی مجدد پرتفولیو می‌توانند سود حاصل از فعالیت اقتصادی خود را برداشت نمایند. با توجه به وضعیت داغ بازار ارزهای دیجیتال – ریپل در سال گذشته 850٪ افزایش یافتهاست. از سوی دیگر بیت کوین با 790٪ افزایش 63،000 دلار را فتح نموده. این دو ارز دارای بیشترین هولدرهای بلند مدت هستند.

به فکر برداشت سود باشید اما ریسک پذیری را مدنظر قرار دهید

شوارتز در گذشته توصیه‌های شخصی خود را کرده است. وی در سال 2019 اعتراف کرد که 40،000 دلار اتریوم را قبل از اوج تاریخی اواخر سال 2017 برای خرید صفحات خورشیدی فروخته است. در آخرین موضوع، او بیان کرد که نباید همه اتریوم خود را می‌فروخت. وی در توییت خود نوشت: “حدس می‌زنم که فکر می‌کردم این روند دوباره پایین بیاید و دوباره بخرم.” “اما اینطور نشد. البته می‌توانید از ریسک پذیری اندک نیز پشیمان شوید. “

وقتی توییت‌‌‌های شوارتز به تنهایی در نظر گرفته می‌شوند، بحث برانگیز نیستند. هنگامی‌که سرمایه گذاری پرخطر شما در یک دارایی نسبتاً بی ثبات است، بهتر است مقداری از سود را به دارایی با ثبات بیشتری تبدیل کنید. به همین دلیل صندوق‌های سرمایه گذاری بازنشستگی هر ساله برای افزایش درصد اوراق بهادار نسبت به سهام، تعادل مجدد برقرار می‌کنند. این کار به معنای تثبیت درآمد است.

اما این توییت‌ها در میانه دادخواست 1.3 میلیارد دلاری SEC علیه ریپل لبز منتشر می‌شود. این دادخواست درباره آنچه آژانس فروش اوراق بهادار ثبت نشده توکن XRP شبکه پرداخت ریپل می‌خواند، است. این مورد به این بستگی دارد که آیا XRP در واقع یک قرارداد سرمایه گذاری است یا صرفاً یک ارز دیجیتال است. مورد دوم تعریف SEC از بیت کوین و اتریوم است؛ ریپل امیدوار است که SEC با آن رفتار یکسانی داشته باشد.

آیا شوارتز به نتیجه دادگاه ریپل اشاره دارد؟

ریپل دیروز پس از آنکه شرکت فناوری موفق به کسب سه تصمیم نسبتاً قابل توجه شد، درخواست رد دعوی SEC را ارائه داد. در ابتدا، SEC باید برخی از اسناد را با جزئیات بحث در مورد ریپل، بیت کوین و اتریوم به اشتراک بگذارد. دوم، ریپل می‌تواند برخی از مبادلات ایمیل خصوصی مدیران خود را اصلاح کند. در نتیجه آنچه SEC می‌تواند به عنوان مدرک استفاده کند، محدود می‌شود. و در آخر، درخواست SEC برای داده‌های مالی شخصی مدیران رد شد.

اما پرونده هنوز تمام نشده است. معمولاً مدیران شرکت در طی مراحل قانونی سعی در پایین نگه داشتن اطلاعات خروجی خود دارند. آن‌ها این کار را برای عدم استفاده دادگاه از گفته‌هایشان به عنوان مدرک انجام می‌دهند.

باز هم، شوارتز به طور کلی به ارزهای دیجیتال اشاره داشت، نه XRP. وی تلویحاً گفت که قیمت‌ ارزهای دیجیتال می‌تواند پایین بیاید. هر چند منظور او به طور خاص XRP نیست. با این وجود قیمت ریپل در حال افزایش است. این ارز بالاترین قیمت خود را در سال جاری در محدوده 1.81 دلار ثبت کرده است.

دوج کوین هم مانند ریپل در غوغای گاوهای بیت کوین ATH جدیدی ثبت کرد

DOGE با رشد علاقه اصلی به ارز دیجیتال و افزایش سرمایه کل بازار به بیش از 2.19 تریلیون دلار به بالاترین سطح خود رسید.

قیمت دوج کوین (DOGE) در 13 آوریل با افزایش 36 درصدی روبرو شد. این ارز بالاترین قیمت جدید خود را در 0.0961 دلار ثبت کرد. در حالی که دلیل دقیق این تجمع مشخص نیست، معروف‌ترین سکه میم بازار اکنون خود را در لیست ارزهای محبوب دیجیتال قرار داده است. دوج کوین مانند ریپل می‌خواهد به عنوان یک گزینه پرداخت در بازگشایی اقتصاد امروز پس از همه گیری کرونا در نظر گرفته شود.

اطلاعات حاصل از بازارهای کوین تلگراف و تردینگ ویو نشان می‌دهد که DOGE در ساعات اولیه 13 آوریل 36 درصد رشد داشته است. DOGE از پایین‌ترین سطح 0.07 دلار به بالاترین سطح 0.0961 دلار رسیده است. با این حرکت حجم معاملات این ارز رقم خیره کنند 5.4 میلیارد دلار را به خود دید.

رشد قیمت دوج کوین به یکی از بزرگ‌ترین داستان‌های سال 2021 تبدیل شده است. افراد مشهوری مانند ایلان ماسک، اسنوپ داگ و مارک کوبان در حمایت از این ارز سخن گفته‌اند. تعداد زیادی از توییت‌‌‌های مرتبط با DOGE در بین سلبریتی‌ها رد و بدل شده است.

اکنون ارزهای دیجیتال مورد توجه جریان اصلی قرار گرفته‌اند. با نشانه‌های جدیدی از پذیرش روزافزون متوجه می‌شویم پروژه‌هایی مانند دوج کوین و ریپل با جوامع بزرگ و تأییدیه‌های مشاهیر آماده‌اند موج جدیدی از علاقه را در هنگام ورود کاربران جدید به این فضا به خود جلب نمایند.سلب مسئولیت

این مقاله صرفاً به دلایل خبری و اطلاعاتی منتشر شده است. تیم بیت پارس هیچ گونه توصیه و مشاوره‌ای در زمینه سرمایه گذاری ندارد. بهتر است قبل از سرمایه گذاری تحقیقات خود را انجام دهید. همیشه به برداشت سود فکر کنید. هیچ گاه بیش از آنچه توان از دست دادنش را دارید سرمایه گذاری نکنید.

مطالب مرتبط
تسلط بیتکوین بر بازار به نزدیکی 63 درصد رسیده است، آلتکوین‌ها همچنان تحت تأثیر بیتکوین
اتریوم و بیت کوین سرمایه گذاری شده در پروژه های دیفای از 5 میلیارد دلار گذشت
یک کاربر اتریوم در دو اشتباه بزرگ 5.2 میلیون دلار از دست داد
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ترید و سرمایه گذاری
ربات تریدر فیوچر: چگونه از ربات های معامله گر در بازار معاملات آتی استفاده کنیم
افزایش قیمت 1INCH
قراردادهای آتی دائمی (Perpetual Futures Contracts)
یونی سواپ v3 و smartBCH به دنبال ساده سازی دیفای و صرفه جویی در مصرف بنزین هستند
معاملات قراردادهای فیوچرز بایننس: راهنمای انجام معاملات آتی سه ماهه در صرافی بایننس