ریپل XRP پس از نزدیک به یک ماه با بالاترین قیمت خود معامله می شود

ریپل XRP پس از نزدیک به یک ماه با بالاترین قیمت خود معامله می شود : ریپل XRP از ابتدای ژوئن برای اولین بار به 0.20 دلار رسیده است. این ارز بیش از 9٪ صعود کرد تا در نهایت الگوهای نزولی خود را بشکند….در ادامه این تحلیل با ما همراه شوید.

ریپل XRP پس از نزدیک به یک ماه با بالاترین قیمت خود معامله می شود

ریپل XRP در حال حاضر بزرگترین افزایش قیمت خود در یک ماه گذشته را پشت سر می گذارد.

ریپل XRP اکنون برای اولین بار از تاریخ یازدهم ژوئن به قیمت 0.20 دلار بازگشته است. از آن زمان، نمودار کاهشی (بازار خرسی) کنترل XRP را در دست داشت و قیمت ارز دیجیتال Ripple را تا 28 ژوئن به 0.17 دلار کاهش داده بود.

این علیرغم تلاش های گسترده ای است که توسط ریپل انجام شد، به ویژه ایجاد مشارکت در برزیل و سراسر آمریکای لاتین، که به تقویت اعتماد به نفس ریپل XRP در گذشته کمک کرده اند.


شاید این مطلب نیز برای شما مفید باشد : 🔻🔻🔻🔻🔻🔻


مرجان دلاتین Marjan Delatinne ، رئیس بانکداری جهانی ریپل در مصاحبه ای با Future of Financial توضیح داد که :

این شرکت بر توسعه راه های پرداخت در مکان های “عجیب و غریب” متمرکز شده است، و برزیل به طور برجسته بر روی رادار این شرکت مشخص شده است.

ریپل XRP پس از نزدیک به یک ماه با بالاترین قیمت خود معامله می شود
ریپل XRP پس از نزدیک به یک ماه با بالاترین قیمت خود معامله می شود

عقب گرد ریپل XRP ، آیا وضعیت نگران کننده ریپا ادامه می یابد؟

اظهارات دلاتین درادامه ی گزارش ملاقات مجازی بین مدیران ریپل، از جمله مدیر عامل شرکت برد گارلینگ هاوس، با رئیس بانک مرکزی برزیل، روبرتو کامپوس نتو منتشر شده است.

این جلسه “پشت درهای بسته” برای بحث و گفتگو در مورد “امور نهادی” برگزار شد، و هیچگونه اطلاعات دیگری هنوز رسانه ای نشده است.

با این اوصاف، ریپل XRP چندین هفته دیگر را با روند نزولی سپری خواهد کرد. تا به امروز که این چنین بوده و بدون شک، این به نفع ارتش XRP خواهد بود.

ریپل در دو ماه گذشته وضعیت بسیار نگران کننده ای را در بازار کریپتوکارنسی داشته است و رتبه سوم خودش را به ارز تتر واگذار کرد و اکنون در رتبه چهارم بزرگترین ارز دیجیتال از نظر بازار سرمایه قرار گرفته است.

این وضعیت ناامید کننده و نزولی ریپل مشخص نیست تا به کجا ادامه می یابد ولی فاصله گرفتن ریپل از شعار جامعه کریپتوکارنسی یعنی ” پیش به سوی غیرمتمرکز شدن ” می تواند آینده آن را به خطر بیاندازد.

البته، بقیه بازار نیز به همین ترتیب در راه رشد است، هرچند نه به این اندازه. بیت کوین مدتی است حدود 2٪ رشد دارد و تقریباً 9500 دلار معامله می شود.

اتریوم اکنون نزدیک به 250 دلار است. ارز دیجیتال کاردانو Cardano ، بزرگترین پیروز روز است – و هنوز هم نمودارهای بازار سرمایه رمزنگاری را در می نوردد.

ADA اکنون ششمین ارز بزرگ بازار کریپتوکارنسی است که در طی چند روز دو رده صعود داشته است.

سلب مسئولیت

مشاهدات و نظریات ابراز شده توسط مولف فقط برای اهداف اطلاعاتی و خبری است، و هیچ گونه توصیه و مشاوره مالی ارائه نمی دهد.

5/5 (1 نظر)

درباره ی سعید درویشی

محقق و علاقمند به مباحث ماینینگ و بات های تریدر ارزهای دیجیتال - مدرس دوره های مختلف تحلیل تکنیکال و فاندامنتال ارزهای دیجیتال

مطلب پیشنهادی

بالاترین قیمت ماهانه بیتکوین به 11،700 دلار رسید

بالاترین قیمت ماهانه بیتکوین به 11،700 دلار رسید

بیت کوین نیز مانند وال استریت روند صعودی را آغاز کرده‌است. بالاترین قیمت ماهانه این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *