قیمت بیت کوین
۱,۲۲۸,۷۰۴,۰۰۶تومان
47,488دلار
4.04
قیمت اتریوم
۳۸,۲۷۰,۲۵۳تومان
1,479.17دلار
5.99
قیمت تتر
۲۵,۸۷۶تومان
1دلار
0.02
قیمت کاردانو
۲۹,۴۹۶تومان
1.14دلار
0.58
خانه  »  اخبار  »  اخبار بازار ارزهای دیجیتال  »  اخبار آلتکوین ها  »  اوج جدید بیت کوین نزدیک 38 هزار دلار، در حالی که ریپل 30 درصد افزایش قیمت یافت

اوج جدید بیت کوین نزدیک 38 هزار دلار، در حالی که ریپل 30 درصد افزایش قیمت یافت

اخبار آلتکوین ها اخبار بیت کوین
رضا باغانی
7 ژانویه 21
۰
اوج جدید بیت کوین نزدیک 38 هزار دلار در حالی که ریپل 30 درصد افزایش قیمت یافت

سرمایه بازاری بیش از 1 تریلیون دلار برای ارزهای دیجیتال ثبت شد. اوج جدید بیت کوین نزدیک به 38000 دلار بازار را شوکه کرد. این در حالی است که برخی از آلت کوین‌های بزرگ بازار با سودهای دو رقمی به پیش می‌تازند.

اوج جدید بیت کوین نزدیک 38 هزار دلار، در حالی که ریپل 30 درصد افزایش قیمت یافت

یک روز دیگر و اوج جدیدی برای بیت کوین فرا رسید. این بار پادشاه ارزهای دیجیتال تنها چند قدم تا 38000 دلار فاصله داشت. کل بازار همچنین با رسیدن به یک تریلیون دلار در پی سود چشمگیر دو رقمی از ریپل، چین لینک، کاردانو، استلار و غیره، یک نقطه عطف مهم را پشت سر گذاشت.آخرین ATH (اوج تاریخی) بیت کوین نزدیک به 38 هزار دلار

به راحتی می‌توان گفت که بیت کوین با هیاهو وارد سال جدید شد. به غیر از یک عقب نشینی مختصر زیر 28،000 دلار که در آن شکاف باز شده CME را پر کرد، بیت کوین پر قدرت به پیش می‌تازد. این ارز هر روز رکوردی جدید ثبت می‌کند.

اوج جدید بیت کوین نزدیک 38 هزار دلار در حالی که ریپل 30 درصد افزایش قیمت یافت

نمودار-قیمت-بیتکوین

در 24 ساعت گذشته، بیت کوین حرکت صعودی خود را ادامه داد و بار دیگر به قلمرو تازه‌ای راه یافت. پس از تحمل نوسانات بالا که آن را به زیر 34،000 دلار رساند، بیت کوین برای ثبت اوج جدیدش یک حرکت صعودی را آغاز کرد. این حرکت منجر به تازه‌ترین رکوردشکنی بیت کوین در سال 2021 و کمی بالاتر از 37800 دلار شد.

علی رغم این که بیت کوین از آن زمان کمی عقب نشینی کرده است هنوز بیشتر از 37000 دلار معامله می‌شود.

اوج جدید بیت کوین نزدیک 38 هزار دلار در حالی که ریپل 30 درصد افزایش قیمت یافت

نمودار-سانتی-منت

داده‌های سانتی منت (Santiment) نشان می دهد که افزایش قیمت بیت کوین به اوج‌های جدید، نظر معامله گران را تغییر داده است. کسانی که همین دیروز، به فکر فروش بیت کوین‌های خود بودند اکنون شروع به خرید کرده‌اند.به دنبال ادامه رشد آلتکوین ها سرمایه بازار ارزهای دیجیتال از یک تریلیون دلار عبور کرد

بیت پارس دیروز گزارش کرد که یک موفقیت مهم دیگر توسط همه دارایی‌های دیجیتال به دست آمده است. سرمایه بازار ارزهای دیجیتال برای اولین بار به بیش از 1 تریلیون دلار رسید.

این امر در شرایطی امکان پذیر شد که چندین آلتکوین نیز از عملکرد چشمگیر بیت کوین در رسیدن به اوج جدیدش تقلید کردند. دیروز بسیاری از آلتکوین ها توانستند به موفقیت دست یابند. در 24 ساعت گذشته، اتریوم با 7٪ جهش به 1220 دلار رسید و تنها 200 دلار تا بالاترین قیمت تاریخش فاصله دارد. بایننس کوین (6٪) به 44 دلار، پولکادات (2٪) به 10 دلار، لایت کوین (3.5٪) به 168 دلار و بیت کوین کش (5.5٪) نیز به 450 دلار رسیده است.

اوج جدید بیت کوین نزدیک 38 هزار دلار در حالی که ریپل 30 درصد افزایش قیمت یافت

نمای-کلی-آلتکوین-ها

با این حال، در بین ده ارز برتر بازار، از جمله جدیدترین ورودی – XLM، سودهای قابل توجه دیگری نیز وجود دارد. استلار در افزایش اخیر خود دو برابر شده است. XLM از دیروز 60٪ و در هفته 190٪ افزایش یافته و به 0.36 دلار رسیده است. این در حالی است که بنیاد برای ایجاد CBDC با دولت اوکراین همکاری خواهد کرد.

ریپل نیز با 30٪ افزایش به 0.30 دلار رسیده است و جایگاه چهارم خود را از لایت کوین پس گرفت. کاردانو با افزایش 21 درصدی به 0.34 دلار رسید. این به ADA کمک کرد تا از نظر سرمایه بازار از BCH پیشی بگیرد. چین لینک نیز 16٪ افزایش یافته است و نزدیک به 17 دلار معامله می‌شود.

دستاوردهای بیشتر در شبکه‌های متیک (23٪)، کایبر نتورک (23٪)، دیسنترالند (23٪)، نم (22٪)، سیاکوین (22٪)، اوگر (20٪)، کوانتوم (17٪) دیده می‌شود.

افزایش قیمت  آلتکوین ها تسلط BTC را به 68.3٪ و نسبت به بالاترین نرخ دیروز یعنی 69.5٪ کاهش داده است.

مطالب مرتبط
مایکروسافت و بلاکچین بیت کوین
بازار رمزنگاری در یک روز 15 میلیارد دلار را از دست داد
خرید بیت کوین سخت‌تر می‌شود؛ آدرس‌های فعال اتریوم به اوج جدیدی دست یافت
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ویدیوی آموزشی صرافی کوینکس
ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی چیست
ترید و سرمایه گذاری
دیفای و بیت کوین: در حال حاضر شرایط برای استفاده از این دو در کنار هم فراهم نیست.
امنیت کیف پول صرافی: آیا نگهداری ارزهای دیجیتال در کیف پول صرافی کار عاقلانه‌ای است؟
یلد فارمینگ یونی سواپ: راهنمای کسب درآمد از تامین نقدینگی صرافی غیرمتمرکز
راهنمای بایننس اسمارت چین: چگونه می توان از (BSC)، بلاک چین جدید بایننس استفاده کرد؟
توکن های صرافی غیرمتمرکز: 6 توکن دکسی (DEX) که در سال 2021 رشد شدیدی را تجربه کردند