قیمت بیت کوین
1,444,872,844تومان
55,451.00دلار
0.71
قیمت اتریوم
60,185,723تومان
2,311.08دلار
8.75
قیمت بایننس کوین
15,346,563تومان
588.82دلار
17.93
قیمت ریپل
36,745تومان
1.41دلار
10.40
قیمت تتر
26,054تومان
1.00دلار
0.02
خانه  »  اخبار  »  اخبار صنعت ارزهای دیجیتال  »  اخبار آلتکوین ها  »  پرداخت ارز دیجیتال سیگنال Signal راه اندازی شد، مهاجرت کاربران از واتس اپ شدت گرفت

پرداخت ارز دیجیتال سیگنال Signal راه اندازی شد، مهاجرت کاربران از واتس اپ شدت گرفت

اخبار آلتکوین ها
لیلا جوانمردی
1400/01/18
۰
پرداخت ارز دیجیتال سیگنال (Signal) راه اندازی شد، مهاجرت کاربران از واتس اپ شدت گرففت

پیام رسان سیگنال (Signal) آخرین نسخه بتا خود را که شامل بهبود عملکرد، رفع اشکالات و ویژگی پرداخت ارز دیجیتال است، راه اندازی کرده است.

پرداخت ارز دیجیتال سیگنال (Signal) راه اندازی شد، مهاجرت کاربران از واتس اپ شدت گرفت

سیگنال آخرین نسخه بتا خود را ارائه داده است. این نسخه نه تنها شامل بهبود عملکرد و رفع اشکال است بلکه ویژگی پرداخت جدیدی را با استفاده از ارز دیجیتال در پیامرسان سیگنال ارائه می‌دهد. این ویژگی در ابتدا برای کاربران در انگلستان در دسترس خواهد بود.

این ویژگی‌های جدید “سیگنال پی” نامیده می‌شود. سیگنال پی نیز مبتنی بر سیاست‌‌‌های حریم خصوصی این برنامه پیام رسان محبوب است. این سیستم پرداخت ارز دیجیتال با ارائه ابزاری برای کاربران جهت ارسال و دریافت پول “به آسانی ارسال یا دریافت پیام”، ارائه می‌شود.

این ویژگی در حال حاضر فقط برای کاربرانی که از نسخه بتا سیگنال در انگلستان استفاده می‌کنند در دسترس است. این سیستم از شبکه پرداخت مبتنی بر حریم خصوصی موبایل کوین (MobileCoin) استفاده می‌کند. ارز دیجیتال MOB توکن بومی‌این شبکه نیز ارز اصلی در مبادلات این پلتفرم محسوب می‌شود.سیگنال در حال رشد است

کاربران واجد شرایط می‌توانند کیف پول موبایل کوین خود را به اپ متصل کنند. با این کار ارسال و دریافت وجوه از طریق برنامه ممکن خواهد شد. این ویژگی همچنین بررسی تاریخچه کیف پول و پیگیری دارایی‌های را در دسترس کاربران قرار می‌دهد. این قابلیت‌‌‌های جدید باعث می‌شود اکوسیستم این پیام رسان شروع به رشد نماید.

طبق اعلامیه این شرکت، حساب سیگنال به کیف پول موبایل کوین مرتبط خواهد شد. با این حال اطلاعات مالی کاربر برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی آن به صورت محلی (لوکال) ذخیره می‌شود. این بدین معنی است که سیگنال هرگز به اطلاعات یا وجوه آنها دسترسی نخواهد داشت.

سیگنال در اطلاعیه اعلام کرد که آزمایش بتا در آینده به سایر نقاط و مناطق جغرافیایی گسترش خواهد یافت. آن‌ها می‌خواهند ابتدا بازخورد کاربران به تیم را مورد بررسی قرار دهند. با این حال هنوز هیچ تاریخی برای راه اندازی در سایر مناطق مشخص نشده است.

مهاجرت کاربران پیام رسان واتس اپ (Whatsapp) به سیگنال ادامه دارد

هزاران کاربر واتس اپ با نزدیک شدن به تاریخ 15 ماه مه به سایر سیستم عامل‌های پیامرسان فوری مهاجرت می‌کنند.

دلیل این مهاجرت گسترده، تغییر در سیاست‌های حفظ حریم خصوصی واتس اپ است. این تغییرات به دلیل زیر سوال بردن اخلاق در سیستم عامل، در میان کاربران و کارشناسان حریم خصوصی بحث برانگیز شده است. به نظر می‌رسد 6 سال پس از خرید این پیامرسان، فیس بوک قصد دارد درآمد خود را از طریق واتس اپ افزایش دهد.

فیس بوک تأکید کرده است که تغییر در سیاست‌های حفظ حریم خصوصی نباید به کاربران مربوط شود. آن‌ها اطمینان دادند مکالمات و سایر اطلاعات کاربر با هیچ یک از طرفین به اشتراک گذاشته نمی‌شود. با این حال دفاع آنها از این تغییر سیاست نتوانسته سوتفاهم در مورد چگونگی تأثیر سیاست بر روی کاربران را مرتفع نماید.

مقررات جدید ابزار رهگیری را برای واتس اپ فراهم می‌کند. با استفاده از این ابزار فیس بوک می‌تواند از داده‌های حاصل از تعاملات کاربران درون پیام رسان خود بهره ببرد. در حقیقت این امکان را برای تبلیغات و سایر انواع اقدامات ردیابی فعالیت فراهم می‌کند.

برخی از کاربران قبلاً تحت تأثیر این سیاستها قرار داشتند و قبلاً آنها را پذیرفته بودند. با این حال فیس بوک به کاربران خود امکان رد دسترسی به این اطلاعات و ادامه استفاده از برنامه را داده بود. اکنون، کاربران باید تغییرات سیاست را بپذیرند یا از سیستم عامل استفاده نکنند.

در نتیجه این بحث و جدال، فیس بوک تصمیم گرفت تغییرات سیاست را از 8 فوریه به 17 مه منتقل کند. هدف از این کار متقاعد کردن کاربران جهت پذیرفتن این تغییرات بود. با این حال علی رغم تسلط شرکت فیس بوک در صنعت، بخش عمده‌ای از کاربران تصمیم به انتقال به سیستم عامل‌های حریم خصوصی مانند سیگنال و تلگرام گرفته‌اند.آخرین نشت داده‌ها نشان می‌دهد مدیر عامل فیس بوک از سیگنال استفاده می‌کند

آخرین گزارش افشای داده‌های فیس بوک در سال 2019 اتفاق افتاده است. با این حال این داده‌ها در روزهای اخیر به صورت عمومی‌عرضه شده‌اند. این اتفاق دسترسی به شماره تلفن‌ها و اطلاعات شخصی بیش از 500 میلیون کاربر را فراهم کرده است.

فیس بوک می‌گوید آسیب پذیری هایی را که به هکرها امکان دسترسی به داده‌ها را داده بود برطرف کرده است. با این وجود کارشناسان هشدار داده‌اند که اطلاعات درز شده می‌تواند توسط بازیگران مخرب به عنوان بخشی از کلاهبرداری، مهندسی اجتماعی و حملات هکری مورد استفاده قرار گیرد.

دیو واکر، محقق امنیت سایبری، اخیراً علنی کرد که مارک زاکربرگ در میان کاربرانی است که اطلاعات آنها در این افشای داده‌ها درز کرده است.

با انتشار این خبر در حساب رسمی‌توئیتر سیگنال، کاربران اینترنت با اظهار نظر و شوخی با موضوعات واتس اپ، فیس بوک و زاکربرگ در مورد حریم خصوصی، خیلی سریع به این روند پیوستند: “با نزدیک شدن سریع مهلت پذیرش شرایط خدمات واتس اپ در 15 مه، مارک زاکربرگ نیز به سیگنال مهاجرت کرده است. “

اکوسیستم واتس اپ به عنوان روش اصلی ارتباطی بین کاربران تلفن در بسیاری از کشورها شناخته می‌شود. این امر مطمئناً مانع از آن می‌شود که بیشتر پایگاه‌های کاربری آن به راحتی به سایر سیستم عامل‌ها مهاجرت کنند.

سیگنال به دلیل تمرکز بر حریم خصوصی و تأیید شخصیت‌هایی مانند ایلان ماسک، خود را به عنوان یک گزینه محبوب معرفی کرده است.

مطالب مرتبط
پلتفرم دیفای پولکا مارکتز (Polkamarkets) توانست در ماه اول راه اندازی رشد خوبی داشته باشد
توکن UNI یونی‌سوآپ Uniswap سرانجام برای این جامعه راه اندازی می شود
پلتفرم دیفای المنت برای ارائه وامهایی با بازدهی ارز دیجیتال 4.4 میلیون دلار سرمایه جمع آوری کرد
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید