قیمت بیت کوین
878,651,299تومان
37,549دلار
0.35
قیمت اتریوم
28,937,112تومان
1,236,70دلار
1.38
قیمت تتر
23,414تومان
1دلار
0.16
قیمت پولکادات
387,903تومان
16.58دلار
20.61
خانه  »  آموزش  »  اینفوگرافیک  »  اینفوگرافیک استلار، خلاصه ای در مورد این پروژه و توکن لومن XLM

اینفوگرافیک استلار، خلاصه ای در مورد این پروژه و توکن لومن XLM

اینفوگرافیک
رضا باغانی
19 دی 99
۰
32
ارز دیجیتال XLM توکن بومی شبکه استلار در 7 روز گذشته تقریباً 150٪ افزایش داشته است

تفاوت اصلی بین ریپل و استلار این است که استلار مصرف کنندگان خرد را هدف قرار داد در حالی که ریپل برای موسسات طراحی شده است. در این اینفوگرافیک به صورت خلاصه استلار را معرفی می کنیم.

اینفوگرافیک استلار، خلاصه ای در مورد این پروژه و توکن لومن XLM

استلار توسط جد مک کیلب خالق ریپل به وجود آمد. این شبکه هم مانند ریپل برای تسهیل پرداخت های برون مرزی به وجود آمد. تفاوت اصلی بین ریپل و استلار این است که استلار مصرف کنندگان خرد را هدف قرار داد در حالی که ریپل برای موسسات طراحی شده است. در این اینفوگرافیک به صورت خلاصه استلار را معرفی می کنیم.

استلار دارای چارچوبی نظیر به نظیر است که امکان انتقالات مالی برون مرزی را امکان پذیر می کند. این شبکه در سال 2014 ایجاد شد و در همان زمان به جمع 14 ارز برتر بازار پیوست. اکنون این ارز با رشد خیره کننده خود در بین 9 ارز برتر بازار جای گرفته است.

اینفوگرافیک استلار، خلاصه ای در مورد این پروژه و توکن لومن آن XLM

اینفوگرافیک-استلار1

چرا لومن استلار ابداع شده است

این ارز راه حل ارزهای دیجیتال برای تراکنش های زمانبر و پر هزینه برون مرزی بود. این شبکه به شما اجازه می دهد تا یک ارز را در مبدا ارسال کنید و در مقصد ارز دیگری دریافت نمایید. در طول انتقال ارز اصلی به ارزهای متفاوتی تبدیل می شود. بنابراین این ارز برای انتقال ارزهای که جفتی ثابت ندارند بسیار مناسب است.

کارمزدها و هزینه های پایین بهمراه سرعت نقطه قوت اصلی استلار

هزینه تراکنش ها در شبکه استلار بسیار پایین است. هزینه جابجایی در این شبکه کمتر از 0.00001 XLM این در مقایسه با صرافی های ارز دیجیتال که بین 1 تا 3 درصد است بسیار ناچیز است.

از طرفی دیگر این شبکه سرعت بسیار زیادی دارد. تراکنش ها در شبکه استلار در زمانی بین 3-5 ثانیه انجام می شود. این حتی در دنیای ارزهای دیجیتال هم بسیار سریع محسوب می شود.

اینفوگرافیک استلار، خلاصه ای در مورد این پروژه و توکن لومن آن XLM

اینفوگرافیک-استلار2

سهولت مبادله و عدم تمرکز

نکته بسیار برجسته دیگر این است که در مبادله با شبکه استلار شما می توانید از هر ارزی استفاده کنید. ارز مبدا و مقصد می تواند متفاوت باشد و این سهولت ارسال را بسیار آسان می کند.

یکی از نکات مهمی که اکنون بسیار مدنظر جامعه رمزنگاری است عدم تمرکز این ارز است. هیچ یک از مسئولان استلار توانایی نظارت بر تراکنش های شبکه را ندارند. این دقیقا مغایر با سیستمی است که ریپل ایجاد کرده است.

مشتریان اصلی استلار

شرکت های بزرگی در حال حاضر از این شبکه استفاده می کنند یکی از بزرگترین نامها در بین آنها IBM است. این شرکت برای توسعه WorldWide خود از این شبکه بهره می برد. دیگر پروژه نیز Saldo است که نوعی سرویس انتقال برای کارگران مهاجر راه اندازی کرده است تا بتوانند با هزینه کم برای خانواده های خود پول ارسال کنند.

عرضه توکن های لومن

عرضه کامل توکن های لومن حدود 50 میلیارد است که از این تعداد حدود 20 میلیارد در گردش است. باقی این توکن ها برای اهداف تبلیغاتی ذخیره شده اند.

اینفوگرافیک استلار، خلاصه ای در مورد این پروژه و توکن لومن آن XLM

اینفوگرافیک-استلار3

سخن پایانی

استلار یک پروژه نوآورانه است که برای مشکل ارسال و دریفت برون مرزی پول راه حلی مناسب معرفی کرده است. ما در این اینفوگرافیک نکات برجسته و مهم را درباره استلار به طور خلاصه ذکر کردیم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه می توانید کقاله ما را در این لینک مطالعه کنید. استلار در هفته گذشته توانسته 170 درصد رشد کند. این ارز بعد از مشکلات حقوقی ریپل از شرایط مناسبی برای رشد برخوردار شده است.

مطالب مرتبط
اینفوگرافیک معاملات اسکالپینگ
کاربردهای اتریوم بسیار فراگیر هستند
اینفوگرافیک بیت کوین چیست؟ اولین ارز دیجیتال چگونه کار می کند؟
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی بیت کوین چیست
فیلم آموزش بلاک چین
آموزش بیت کوین به صورت ساده
ترید و سرمایه گذاری
سقوط بورس چیست و چگونه رخ می‌دهد؟ همه چیز درباره اصطلاح دوشنبه سیاه
استیکینگ ارز دیجیتال (Staking) یا سهام گذاری چیست؟ چگونه می‌توان از این طریق درآمد کسب کرد
ارز دیجیتال آلفا ALPHA و پروژه دیفای آلفا همورا (Alpha Homora) چیست؟
سوئینگ تریدینگ Swing Trading در بازار ارزهای دیجیتال به چه معناست؟
ارز دیجیتال YFI و همه چیز در مورد پروژه یرن فایننس (Yearn.finance) چیست؟