منو
بیت پارس  »  اخبار  »  اخبار صنعت ارزهای دیجیتال  »  اخبار آلتکوین ها  »  در بزرگترین کنفرانس ماینینگ ارزهای دیجیتال در چین چه چیزهایی مطرح شد
بزرگترین کنفرانس ماینینگ ارزهای دیجیتال در چین

در بزرگترین کنفرانس ماینینگ ارزهای دیجیتال در چین چه چیزهایی مطرح شد

در بزرگترین کنفرانس ماینینگ ارزهای دیجیتال در چین چه چیزهایی مطرح شد : امسال مجمع جهانی ماینینگ در چنگدو Chengdu برجسته ترین کانون استخراج، تجارت و تأمین مالی به همراه بحث زیادی در مورد فایل کوین filecoin برگزار شد.

بزرگترین کنفرانس ماینینگ ارزهای دیجیتال در چین

هر ساله در ماه مه، چنگدو، پایتخت استان سیچوان، برای چند روز پذیرای صدها ماینر ارزهای دیجیتال است و از آنها در کارگروه های پرشور خود که طی کنفرانس ماینینگ ارزهای دیجیتال برپا می شود، استقبال می کند.

این رویداد فوق العاده میزبان ریگ ماینرها و مدیران فارم های ماینینگ، مدیران دارایی و صرافی ها و بطور کلی تمام کسانی است که سعی می کنند به این حرفه وارد شوند و یا در ابتدای راه هستند، است.

کنفرانس ماینینگ ارزهای دیجیتال، اولین دوره پس از هاوینگ بیت کوین در ماه گذشته، با استقبال خوبی برگزار شد.


✅ شاید مطلب زیر نیز برای شما مفید باشد 🔻🔻🔻🔻🔻🔻

مرورگر محرمانه بریو Brave به خاطر نقض اعتماد کاربران در آتش می سوزد


با این وجود، این امر برای برخی ها بسیار مرموز به نظر می رسد، زیرا در حالی که بسیاری از ما، از جمله خود من، در خانه، بدلیل خطر ابتلا به کروناویروس قرنطینه هستند، برگزاری بزرگترین کنفرانس ماینینگ ارزهای دیجیتال آنهم در کشور چین کمی مشکوک به نظر می آید.

بزرگترین کنفرانس ماینینگ ارزهای دیجیتال در چین

بزرگترین کنفرانس ماینینگ ارزهای دیجیتال در چین

مسائل مالی ماینینگ در کنفرانس ماینینگ ارزهای دیجیتال

مسائل استخراج یا ماینینگ ارزهای دیجیتال دیگر بسادگی خرید ریگ و یافتن برق ارزان نیست.

زنجیره ی ارزشی (رشته ای از فرایندهای تجاری بهم پیوسته که در یک شرکت برای تبدیل ورودی ها به خروجی های دارای ارزش افزوده انجام می شوند.)

گسترش یافته است تا خدمات مالی را نیز شامل شود. ابزار اصلی کهنه کاران این صنعت دیگر فقط معطوف به ریگ ها و استخرهای استخراج نیست بلکه، “موج جدید” و تاثیرگذاری از شرکت هایی است که خدمات مالی ، مصون سازی و محصولات جانبی را به ماینرها ارائه می دهند.

کنفرانس ماینینگ ارزهای دیجیتال روشن کرد تأمین مالی، روند غیرقابل اجتناب در بخش ماینینگ است.

میبل جیانگ Mable Jiang ، مبتکر مولتی کوین کپتال، به خبرگزاری ” دکریپت ” گفت :

“فقط به FTX بنگرید” آنها یک ابزار معامله تابع هش ریت را راه اندازی کرده اند که به ماینرها اجازه می دهد تا سختی شبکه ماینینگ را دور بزنند. “

با کاهش کوین های بیت کوین، پاداش استخراج نیز کاهش یافت، که برخی از ماینرها را برآن داشت تا روش های جدیدی برای تأمین مالی عملیات خود بیابند.

مولی مو Molly Mo ، مدیر بازاریابی هاشکی هاب Hashkey Hub (پلتفورم مدیریت دارایی دیجیتال)، گفت :

“امسال بسیاری از مدیران فارم های ماینینگ برای بکار گیری نیروی انسانی شرایط سختی دارند.”

“از آنجا که در ماه های اخیر ماینرهای کوچک از بیزینس خارج شدند، فارم های بزرگ ماینینگ نمی توانند به راحتی به سهمیه خود از بازار دست یابند زیرا به طور معمول، ماینرهای کوچک برای کاهش هزینه ها توانشان را به توان ماینرهای بزرگ متصل می کردند.”

با كاهش كسب و كار، فارم های ماینینگ مجبورند سواد مالی خود را بهبود ببخشند تا بتوانند در این حوزه باقی بمانند.

فایل کوین Filecoin همچنان به پیش می راند

با وجود حفره امنیتی اخیر آزمایشگاه Filecoin ، ماینرهای چینی همچنان پشت پروژه ذخیره سازی غیرمتمرکز ایستاده اند و از آن حمایت می کنند.

یکی از شرکت کنندگان کنفرانس به خبرگزاری ” دکریپت ” گفت که “filecoin در همه جا حضور دارد”.

در واقع، به گفته ی کسانی که نزدیک به حلقه رمزنگاری چین هستند، خرید و فروش تجهیزات ماینینگ filecoin توجه بسیاری از مردم و کیف پول ها را به خود جلب کرده است.

طبق گزارشی، در چین بیش از 200 تولیدکننده ریگ های ماینینگ filecoin وجود دارد که بیش از یک میلیارد RMB را به فروش می رسانند.

سرمایه گذاران وابسته به نهادها به اندازه سرمایه گذاران خرده فروشی به Filecoin علاقه دارند.

در طول این گردهمایی، T01475 ، فعال بزرگ IPFS نود(در واقع کسی که ایجاد حفره امنیتی اخیر را گزارش کرد) ، توانست نظر HashKey Capital و Fenbushi را برای سرمایه گذاری جلب کند. هر دو رمزنگاری VC و VG در چین هستند.

تزریق سرمایه جدید به گره های IPFS چین آخرین نمونه از رونق کالاهای غربی بلاکچین است که در چین شتاب می گیرد.

کانون اصلی کنفرانس ماینینگ ارزهای دیجیتال : استخراج، تجارت و تأمین مالی، همه در یکجا

چنگدو به خاطر کانون های بخش رمزنگاری مهم خود، مشهور است.

وزارت امور خارجه چین گفت :

“در مقایسه با چند سال پیش كه فقط ماینرها در این كنفرانس شركت می كردند، امسال مردم عادی هم به این کنفرانس علاقه مند شدند.”

در کنفرانس ماینینگ ارزهای دیجیتال چه گذشت ؟

جیانگ گفت : “صرافی ها در همه جای گردهمایی حاضر بودند ،” آنها که ثروت خود را از طریق بخش تجاری این کسب کار به دست آورده بودند اکنون به شدت به سمت ماینینگ کشش پیدا کرده اند. “

علاوه بر صرافی ها، VC ها (عمدتا چینی ها) در زمینه استخراج ارزدیجیتال سرمایه گذاری می کنند و راهکارهایی را برای راه اندازی فارمهای ماینینگ و خدمت به ماینرها ارائه می دهند.

به نظر من بسياری از سرمايه گذاران سنتی كه به طور معمول در فارمهای ماینینگ مستقيماً سرمايه گذاری نمی كردند، در ماه های اخير به انجام این کار مبادرت می کنند. بسیاری از سرمایه گذاران چینی نیز برای سرمایه گذاری در خارج از کشور به آمریکای شمالی رفته اند.

چرا؟ از آنجا که ماینینگ نه تنها بالای زنجیره ارزش رمزنگاری، بلکه یکی از معدود ارکانیست که به طور مداوم سود کسب می کند.

جای تعجب نیست که بدون درک ماینینگ، رمزنگاری را نخواهید فهمید. و هیچ جا به اندازه چنگدو برای اینکه ماینینگ را درک کنید مناسب نیست.

شماره 1- با توجه به همه چیز Hainan گفت که هوادار دو آتشه ای برای رمزنگاری نیست

کنفرانس ماینینگ ارزهای دیجیتال در چین :

Hainan(جزیره ای در چین) پس از ایجاد چند بحث داغ در مورد استراتژی کلی جزیره نسبت به بلاکچین، چند ماه ساکت شد.

علیرغم اخبار گاه و بیگاه در مورد آزمایش های جزیره و یا موردی دیگر که در مورد استفاده از بلاکچین و توسعه تخصصی بلاکچین محلی بود، هیچ چیز هیجان انگیزی از این جزیره بیرون نیامده است.

این معضل ممکن است برای مدت طولانی ادامه یابد، زیرا Hainan با صدور بیانیه ای ادعا کرد که سیاست های بلاکچینی و نه رمزنگاری خود را تحقق می بخشد.

در گزارش جدید، نه تنها “رمزنگاری” هرگز ذکر نشده است، بلکه کلمات “یوان دیجیتال” نیز وجود ندارد. به نظر می رسد که Hainan می خواهد هر اثری از ارز مجازی را از تارک خود پاک کند.

دلیل این امر ممکن است ناشی از تردید Hainan در تثبیت سیاست مالی کلی جزیره باشد. بسیاری حدس می زنند که Hainan در نهایت به جزیره ای باز تبدیل می شود و دولت چین اجازه می دهد در آن صرافی های رمزنگاری قانونی وجود داشته باشد.

تا کنون، با وجود بازدیدهای مکرر و قابل توجه مدیرعامل صرافی هیوبی ، لئون لی ، این جزیره هنوز به راهش در جهت دور شدن از جریان اصلی کریپتو ادامه می دهد.

شماره 2- بانک اطلاعاتی آسیب پذیری بلاکچین : نقاط ضعف، کلاهبرداری، به علاوه سایت های خبری رمزنگاری – کنفرانس ماینینگ ارزهای دیجیتال

در ژانویه سال 2020 ، دولت با کمک شرکت های فناوری چینی، بانک اطلاعات ملی آسیب پذیری ملی چین -یک بانک اطلاعاتی باز از نقاط ضعف امنیتی- را راه اندازی کرد.

این پروژه در سکوت مطبوعاتی بکار خود ادامه می داد، تا در تاریخ 3 ژوئن، هنگامی که تاریخ شروع به کار عمومی خود را اعلام کرد تعدادی از اشکالاتش مشخص شد. اشکالاتی که هنوز هم برطرف نشده اند.

این پایگاه داده شامل 247 حفره امنیتی است که از این میان 60 ریسک بالا ، 173 ریسک متوسط و 14 ریسک پایین محسوب می شود.

با نگاهی دقیق به این پایگاه داده، مشخص می شود که این سایت نه تنها حاوی نقاط ضعف امنیتی توکن های ERC20 تصادفی می باشد بلکه اخبار کریپتو، به ویژه اخبار مربوط به کلاهبرداری آن، از سایت های خبری داخلی و بین المللی جمع آوری شده است.

این سایت ممکن است برای بسیاری از افراد کارآمد نباشد اما نشان می دهد که چین توجه زیادی به این صنعت می کند.

شماره 3- رسوایی تروک BlockVC در کنفرانس ماینینگ ارزهای دیجیتال

به ندرت یک هفته در حلقه ی رمزنگاری چین می گذرد که بدون نوعی رسوا نباشد. این هفته رسوایی مربوط به فنگ وانگ بنیانگذار Mars Finance و تعامل او با BlockVC بود ، یک شرکت سرمایه گذاری رمزنگاری بدنام که به فعالیت های مخفیانه مشهور است.

خلاصه ی داستان این است که وانگ علناً BlockVC را به اعمال نفوذ بر سرمایه گذاران (از جمله خود او) جهت سرمایه گذاری در یک پروژه Binance IEO به نام “” Troyمتهم کرد ، که در سال 2019 بسیار ضعیف عمل کرد.

با این حال، دو روز پس از حملات هفته گذشته، وانگ با استفاده از زبان بسیار دوستانه، بیانیه ای را صادر کرد که مضمون آن توصیف “اعتماد قوی” بین دو شرکت است.

بسیاری گمان می کردند که وانگ بخشی از بودجه خود را از BlockVC پس گرفته است و بنابراین از موضع خود عقب نشینی کرده است. این دعوای زرگری به وضوح نشان داد که چگونه سرمایه گذاری رمزنگاری در چین مهندسی شده، می تواند باشد.

آیا می دانید؟

بازار دست فروشان رمزنگاری در چین

بازار دست فروشان رمزنگاری در چین

نخست وزیر Keqiang لی در حالی که چین در تلاش است تا از تبعات اقتصادی ویروس کرونا بهبود یابد با هدف به حرکت درآوردن اقتصاد پیشنهاد داد بازار خیابانی قدیمی، که در آن دست فروشان غیرقانونی، بساط خود را به معنای واقعی کلمه در کنار کوچه ها و خیابان ها باز می کنند، احیا شود.

در نتیجه، شرکت های رمزنگاری نیز در خیابان حضور یافتند و در این جنبش شرکت کردند. بسیاری از آنها به طور مستقیم رمزارز می فروشند، برخی دیگر مشغول تبلیغات محصولات جانبی مالی، کیف پول های دیجیتال هستند و یا صرفاً با نشانه های مقوایی كه آرم شركت خود روی آن چاپ شده در خیابان نشسته اند.

مطالب مرتبط
توکن پولکادات و دیفای رکوردشکنی کردند. DOT به 9 دلار و TLV دیفای به 15 میلیارد رسید
انتقاد بوترین به ماسک
کاردانو و سلو ویژگی‌های قابلیت همکاری بین بلاک چین های خود را تقویت می‌کنند
فرستادن دیدگاه
ما را دنبال کنید
جدیدترین مقالات
رشد 356 درصدی پولکادات
سرمایه گذاری استیو کوهن
تکلیلگر کاون
امضای دیجیتال چیست؟
سرمایه گذاری مایکرواستراتژی
ویدیو کلیپ های آموزشی
یونی سواپ ورژن 3 فردا راه اندازی می‌شود؛ آیا این می‌تواند نقطه اوج جدیدی برای دیفای باشد
به روزرسانی یونی سواپ (Uniswap) در تاریخ 5 می 2021 به نسخه 3 انجام می شود
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether