منو
بیت پارس  »  تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال  »  تحلیل تکنیکال  »  تحلیل تکنیکال آلتکوین ها  »  ارزهای آماده رشد: تحلیل تکنیکال ارزهایی که می‌توانند روند صعودی را آغاز کنند
ارزهای آماده رشد: تحلیل تکنیکال ارزهایی که می‌توانند روند صعودی را آغاز کنند

ارزهای آماده رشد: تحلیل تکنیکال ارزهایی که می‌توانند روند صعودی را آغاز کنند

پس از سقوط شدید روز 7 سپتامبر ارزهای دیجیتال آماده برای رشد شدند. در اینجا ما تحلیل تکنیکال 8 ارز اصلی آماده برای رشد رابرای شما آماده کرده‌ایم.

سقوط 7 سپتامبر با فشار روانی بالایی که داشت نتوانست چندان به اعتماد سرمایه گذاران آسیب برساند بسیاری از ارزها به اوج‌های قبل از این سقوط نزدیک شده‌اند. به نظر می‌رسد اکثر ارزهای دیجیتال آماده رشد هستند.

در این مقاله ما برای شما 7 ارز برتری که شرایط تکنیکال مناسبی دارند گرد هم آورده‌ایم.

ارزهای دیجیتال آماده رشد مجدد هستند

در اینجا به طور خلاصه توضیح می دهیم چرا به نظر  می رسید ارزهای دیجیتال انتخاب شده آماده رشد هستند:

  • بیت‌کوین (BTC) به منطقه حمایتی 43،900 دلار برخورد کرده و در حال افزایش است.
  • اتریوم (ETH) و ریپل (XRP) بالاتر از سطوح حمایت معامله می‌شوند.
  • انجین کوین (ENJ) در داخل یک کانال صعودی معامله می‌شود.
  • آیوتا (IOTA) و چیلیز (CHZ) پولبک به موج چهارم خود را تکمیل کرده‌اند.
  • انکر (ANKR) از یک کانال نزولی خارج شده است.

حمایت بیت‌کوین (BTC) در 43،900 دلار

در تاریخ 7 سپتامبر، بیت‌کوین به سقف 52،620 دلار رسید. بااین‌حال، در همان روز به‌شدت کاهش یافت و به کف 42،483 دلار رسید. پس از این افت، بیت‌کوین (BTC) به میزان قابل‌توجهی بالا رفت و یک شمع سبز با شدو بلند ایجاد کرد. این جهش ناحیه 43،900 دلار را به‌عنوان حمایت تأیید کرد. این منطقه علاوه بر اینکه یک منطقه حمایتی است، سطح حمایتی برای فیبو ریتریسمنت 0.382 نیز هست.

با اینکه بیت‌کوین (BTC) جهش کرده است، اما شاخص‌های تکنیکال در بازه زمانی روزانه روند خرسی (نزولی) داشته‌اند. ازآنجایی‌که حرکت اندیکاتور بالای 50 (نماد سبز) کاتالیزور شروع حرکت روبه‌بالا بود، واضح‌ترین علامت خرسی (نزولی)، صلیب اندیکاتور (RSI) زیر 50 (نماد قرمز) است.

علاوه بر این، اندیکاتور مک دی (MACD) تقریباً منفی شده است.

نمودار بیت کوین

اتریوم (ETH)

اتریوم (ETH) از تاریخ 20 جولای در حال افزایش است. در آغاز ماه آگوست، این ارز تلاش کرد تا از محدوده مقاومت 3330 دلار عبور کند. بااین‌حال، سرانجام در تاریخ 31 اوت موفق به شکستن آن شد. این شکست در تاریخ 3 سپتامبر منجر به افزایش به سطح 4027 دلار شد. بااین‌وجود، اتریوم (ETH) که از آن زمان در حال کاهش بود، سرعت کاهشش را در 7 سپتامبر افزایش داد. این سقوط با واگرایی خرسی (نزولی) قابل‌ملاحظه‌ای در اندیکاتور RSI و مک دی (MACD) انجام شد.

درحالی‌که این توکن به کمینه قیمتی 3005 دلار رسید، در همان روز جهش کرد و یک سایه بسیار بلند ایجاد کرد. این امر موجب تأیید منطقه 3،330 دلاری به‌عنوان حمایت شد. علی‌رغم این واقعیت که اتریوم (ETH) بالاتر از محدوده حمایتی معامله می‌شود، این احتمال وجود دارد که به بالاترین سطح محلی خود رسیده باشد.

ارزهای آماده رشد: تحلیل تکنیکال ارزهایی که می‌توانند روند صعودی را آغاز کنند

نمودار اتریوم

ریپل (XRP)

ریپل (XRP) از تاریخ 22 ژوئن در حال افزایش است. این ارز دیجیتال، کف جدیدی را در 20 جولای ایجاد کرد و پس از آن سرعت افزایش خود را سرعت داد.

در تاریخ 13 آگوست، از منطقه مقاومتی 1.05 دلار خارج شد و در تاریخ 19 اوت به‌عنوان حمایت این سطح را تأیید کرد.

ریپل (XRP) قبل از سقوط، در 6 سپتامبر به سطح بالاتر 1.41 دلار رسید. این سقوط با واگرایی خرسی (نزولی) در اندیکاتور مک دی (MACD) و RSI پیش‌ازاین اتفاق افتاده بود.

درحالی‌که ریپل (XRP) هنوز بالای سطح حمایتی 1.05 دلار معامله می‌شود، به‌احتمال زیاد حرکت صعودی آن به پایان رسیده است.

ارزهای آماده رشد: تحلیل تکنیکال ارزهایی که می‌توانند روند صعودی را آغاز کنند

نمودار ریپل

انجین کوین (ENJ)

انجین کوین (ENJ) از تاریخ 23 مه در داخل یک کانال موازی صعودی در حال افزایش است. این ارز در تاریخ 30 آگوست، به خط مقاومت کانالی که در آن قرار داشت برخورد کرده و برگشت. سقوط این ارز نیز از 7 سپتامبر شروع شد.

بااین‌حال، در وسط کانال و خط سوپرترند (Supertrend) (خط سبز) برگشت. تا زمانی که در قسمت بالای کانال معامله می‌شود، احتمال خروج آن همچنان زیاد خواهد بود. بااین‌وجود، شاخص‌های تکنیکال در حال کاهش هستند و احتمال خروج از کانال را کاهش می‌دهند.

نمودار انجین

آیوتا (IOTA) به سمت 2.11 حرکت می کند

آیوتا (IOTA) از تاریخ 20 جولای در حال حرکت به سمت بالا است. این ارز در تاریخ 2 سپتامبر از یک کانال صعودی خارج شد و دو روز بعد به سطح بالای 2.08 دلار رسید.

در تاریخ 8 سپتامبر، آیوتا (IOTA) به سطح پایین 1.25 دلار رسید و پول بک موج چهارم را با موفقیت به پایان رساند. سطح پایین آن نیز درست در خط حمایت کانال 1-3 (سفید) ایجاد شد.

هدف احتمالی بالای موج پنج نزدیک به 2.11 دلار خواهد بود. این هدف با استفاده از نسبت 0.618 امواج 1-3 یافت می‌شود.

ارزهای آماده رشد: تحلیل تکنیکال ارزهایی که می‌توانند روند صعودی را آغاز کنند

نمودار آیوتا

انکر (ANKR)

انکر (ANKR) از زمانی که در تاریخ 28 مارس به بالاترین قیمت خود رسید، در داخل یک کانال نزولی‌ترید می‌شد. در تاریخ 23 اوت، انکر موفق به شکستن کانال شد. درحالی‌که این توکن یک حرکت صعودی را آغاز کرده بود، در 5 سپتامبر یک حرکت نزولی را آغاز کرد.

انکر در تاریخ 8 سپتامبر، به‌منظور تأیید خط مقاومت کانال به‌عنوان حمایت (نماد سبز)، بازگشت. همچنین این امر هم‌زمان با تأییدیه محدوده 0.092 دلار به‌عنوان حمایت بود.

علی‌رغم این واقعیت که عملکرد قیمت شبیه یک چرخش مقاومتی/حمایتی است، اما شاخص‌های فنی در حال کاهش هستند. اندیکاتور RSI به زیر 50 رسیده و مک دی (MACD) تقریباً منفی است.

ارزهای آماده رشد: تحلیل تکنیکال ارزهایی که می‌توانند روند صعودی را آغاز کنند

نمودار انکر

هدف چیلیز (CHZ) در محدوده نزدیک به 0.50 دلار است

چیلیز (CHZ) از 20 ژوئیه در داخل یک کانال صعودی در حال افزایش است. در تاریخ 9 اوت، کانال را شکست و در 7 سپتامبر به سطح بالای 0.447 دلار رسید. بااین‌حال، بلافاصله پس از آن به‌شدت کاهش یافت.

همانند آیوتا (IOTA)، ممکن است چیلیز (CHZ) هم پولبک موج چهارم را تکمیل کرده باشد. اگر این موضوع صحت داشته باشد، به‌احتمال زیاد هدف بالای حرکت صعودی، نزدیک 0.50 دلار است. این هدف با استفاده از رسم فیبوناچی ریتریسمنت خارجیِ 1.61 آخرین افت (سیاه) و طول امواج 1-3 (نارنجی) یافت می‌شود.

نمودار چیلیز

مطالب مرتبط
توکن های برتر ماه سپتامبر: 5 توکن دیفای و 3 توکن NFT که آماده افزایش قیمت هستند
ارز دیجیتال اتر: چه چیزی به ارز دیجیتال اتریوم (Ether) ارزش می دهد؟
پیش بینی قیمت بیتکوین در سال 2021: آنچه ممکن است بعد از 23 هزار دلار برای بیت کوین رخ دهد؟
فرستادن دیدگاه
ما را دنبال کنید
جدیدترین مقالات
بازار رمزنگاری و فاد چین: بیت کوین و ارزهای دیجیتال بار دیگر بر اخبار منفی چین غلبه کردند
رشد 356 درصدی پولکادات
سرمایه گذاری استیو کوهن
تکلیلگر کاون
امضای دیجیتال چیست؟
ویدیو کلیپ های آموزشی
یونی سواپ ورژن 3 فردا راه اندازی می‌شود؛ آیا این می‌تواند نقطه اوج جدیدی برای دیفای باشد
به روزرسانی یونی سواپ (Uniswap) در تاریخ 5 می 2021 به نسخه 3 انجام می شود
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether