زد کا رولاپس ZK-Rollups توسط تتر پشتیبانی می شود تا از فشار بر اتریوم کاسته شود.

پس از ادغام با شبکه OMG ، صادرکننده استیبل کوین تتر در حال حاضر قصد دارد از راه حل دیگر مقیاس پذیری لایه 2 زد کا رولاپس ZK-Rollups پشتیبانی کند. این برنامه ریزی به خاطر کاهش فشار بر اتریوم انجام می شود. تتر بزرگترین استیبل کوین موجود در بازار است.

زد کا رولاپس ZK-Rollups  توسط تتر پشتیبانی می شود تا از فشار بر اتریوم کاسته شود.

زد کا رولاپس ZK-Rollupsیک تکنیک اثبات بدون دانش است که به جمع آوری یا بسته بندی تعداد بسیاری از معاملات در یک معامله واحد کمک می کند و بنابراین به کاهش فشار بر اتریوم کمک خواهد کرد.

زد کا رولاپس ZK-Rollups  توسط تتر پشتیبانی می شود تا از فشار بر  اتریوم کاسته شود.
زد کا رولاپس ZK-Rollups توسط تتر پشتیبانی می شود تا از فشار بر اتریوم کاسته شود.

پائولو آردوینو، مدیر ارشد تکنولوژی CTO تتر، به پایگاه خبری بلاک (The Block) گفت: “ایده پشت زد کا رولاپس ZK-Rollups جمع آوری چندین عملیات در یک معامله لایه 1  (L1 ) است که” همه معاملات زیر آن” را فشرده می کند”. آردوینو گفت، این فرایند شامل چندین عملیات مختلف مثل مدیریت انتقال اتر و ERC-20 و همچنین مدیریت عملیات قرارداد هوشمند است.


✅ شاید این مطلب نیز برای شما مفید باشد 🔻🔻🔻🔻🔻🔻


 

وی در ادامه گفت که” زد کا رولاپس ZK-Rollups جامع ترین” و “مقدم ترین” راه حل مقیاس پذیری است زیرا کمک می کند تمام داده ها روی زنجیره قرار بگیرند و نیازی به اتکا به یک زنجیره جانبی ندارد.

این خبر دو هفته پس از ادغام تتر با شبکهOMG ، یکی دیگر از راه حل های مقیاس پذیری لایه 2 که برای کاهش ازدحام در اتریوم طراحی شده است، منتشر می شود. هفته گذشته ، تتر 3 میلیون سکه USDT را از اتریوم به شبکه OMG منتقل کرد.

تتر، بزرگترین استیبل کوین در بازار با سهمی بیش از 85 درصد است و در حال حاضر در هفت بلاکچین کار می کند: Algorand ، اتریوم ، EOS ، Liquid Network ، Omni ، OMG Networkو .Tron همانطور که اخیراً The Block گزارش داد، اتریوم تاکنون بزرگترین تسویه کننده ارزش برای تتر است.

5/5 (2 نظر)

درباره ی محمد شفیعی

مقاله نویس ، محقق و علاقمند به حوزه ارزهای دیجیتال

مطلب پیشنهادی

گزارش جرائم اینترنتی یوروپل کیف پولها و ارزهای متمرکز بر حفاطت از حریم خصوصی را به عنوان "تهدیدهای بالقوه" معرفی کرد

آژانس یوروپل کیف پولهای رمزنگاری خاصی را به عنوان “تهدیدهای بالقوه” معرفی کرد

آژانس یوروپل تحولات جدید در جرائم اینترنتی را در زمان همه گیر کرونا ویروس ارزیابی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *