قیمت بیت کوین
۱,۲۲۸,۷۰۴,۰۰۶تومان
47,488دلار
4.04
قیمت اتریوم
۳۸,۲۷۰,۲۵۳تومان
1,479.17دلار
5.99
قیمت تتر
۲۵,۸۷۶تومان
1دلار
0.02
قیمت کاردانو
۲۹,۴۹۶تومان
1.14دلار
0.58
خانه  »  ترید و سرمایه گذاری  »  کسب درآمد از ارزهای دیجیتال  »  قانون 3 ماهه رمزارزها، سرمایه گذاری مطمئن در ارزهای رمزپایه

قانون 3 ماهه رمزارزها، سرمایه گذاری مطمئن در ارزهای رمزپایه

کسب درآمد از ارزهای دیجیتال
رضا باغانی
21 اکتبر 20
۰
قانون 3 ماهه رمزارزها

“قانون 3 ماهه رمزارزها” یک استراتژی سرمایه گذاری است که برای سرمایه گذاران محافظه کارتر ارز رمزنگاری از جمله خود من تهیه شده است. با این شیوه سرمایه‌های سرمایه گذار تا حد زیادی در برابر خطرات غیرمعمول حفظ می‌شود. علاوه بر آن ارزش سرمایه گذاری را در پروژه‌های ارزهای رمزنگاری به حداکثر می‌رساند.

سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه با قانون 3 ماهه

این مقاله توسط کریستوفر فلیس در مجله اقتصادی کپیتال برای علاقه مندان به حوزه ارزهای دیجیتال آماده گردیده است. این استراتژی برای “سریع ثروتمند شدن” طراحی نشده است. در این استراتژی امکان ایجاد ثروت وجود دارد اما این شیوه برای ایجاد جریان مداوم درآمد برنامه ریزی گشته است.

قانون 3 ماهه رمزارزها، سرمایه گذاری مطمئن در ارزهای رمزپایه

قانون 3 ماهه رمزارزها، سرمایه گذاری مطمئن در ارزهای رمزپایه

چرا قانون 3 ماهه رمزارزها طراحی شده است:

من در بسیاری از پروژه‌های ارز رمزنگاری شده سرمایه گذاری کرده‌ام و الگوی متمایزی را برای تمام پروژه‌های جدیدی که وارد بازار شده‌اند، مشاهده نمودم. برخی از آنها پروژه‌های عالی هستند و برخی نه چندان عالی و حتی برخی آشکارا کلاهبرداری بودند. قانون 3 ماهه به سرمایه گذاران خرد کمک می‌کند که به درستی پروژه ها را انتخاب کنند. این شیوه، یک پروتکل سرمایه گذاری شخصی برای سرمایه گذاری در پروژه‌ها ایجاد می‌کند.
3 ماه آزمون برای تحقق این امر طراحی شده است. این بدان معنا نیست که من اصلاً روی یک پروژه جدید سرمایه گذاری نمی‌کنم. با این حال، تا زمانی که پروژه‌ای، خود را به اثبات نرساند، من خود را درگیر آن نخواهم کرد.

تمایل افراد به سرمایه گذاری در پروژه‌های جدید بیشتر بر اساس فومو (FOMO) یا ترس از دست دادن موقعیت شکل می گیرد. آن‌ها کمتر بر اساس تحقیقات و یا ارزش خود پروژه در آن سرمایه گذاری می‌کنند. فومو، پول موجود در بازار ارزهای دیجیتال را بسیار بیشتر از قدرت پروژه یا سکه، هدایت می‌کند.
قدرت پروژه و سکه چیزی است که باید طبق آن هر پروژه تازه واردی را ارزش گذاری کرد. پرداخت بیش از حد برای یک سرمایه گذاری به این معنی است که تحقق ROI(بازگشت سرمایه اولیه) شما بسیار بیشتر از زمان انتظارتان طول خواهد کشید. آیا این بدان معناست که شما با ورود زود هنگام درآمد به دست نخواهید آورد؟ خیر، لزوماً این نکته وجود ندارد، اما به عنوان یک قاعده کلی، تا زمانی که پروژه زنده مانده و رونق دارد، جبران سرمایه اولیه شما بیشتر طول می‌کشد.

چرا سه ماه؟

دور ماندن از پروژه‌های کلاهبرداری

پروژه‌های کلاهبرداری همیشه اینگونه ظاهر می‌شوند. توسعه دهندگان کلاهبردار به طور معمول پروژه را برای 1-2 ماه هایپ می‌کنند. در این مرحله آنها ICO و گره‌های اصلی را می‌فروشند. سپس با لیست شدن در صرافی‌ها سکه‌های از قبل استخراج شده خود را در یک صرافی می‌فروشند (دامپ می‌کنند). در نهایت با بیت کوین حاصل از فروش گسترده، از پروژه دور می‌شوند. سرمایه گذاران بعد از مدتی با سکه‌هایی که عملاً بی ارزش هستند، منتظر معجره می‌مانند.

این مدل فروش بسیار مشروع است. پروژه‌های ارزشمندی از همین فرمول ICO و فروش سکه‌های از پیش استخراج شده استفاده می‌کنند. سهم گذاری برای ایجاد گره‌های اصلی و لیست شدن در صرافی‌ها هم یکی از دلایل پامپ قیمت تمام پروژه‌های رمزنگاری است. تنها تفاوت این است که توسعه دهندگان پس از لیست شدن در صرافی‌ها، دارایی خود را نمی‌فروشند. آن‌ها با یک برنامه ریزی این کار را انجام می‌دهند تا لطمه‌ای به ارزش دارایی سرمایه گذارانشان نزند.

دورماندن از فومو یا خرید از ترس از دست دادن موقعیت با قانون 3 ماهه رمزارزها

در این هنگام زمان فومو یا خرید از ترس از دست دادن موقعیت گذشته است. پس از 3 ماه پروژه سکه تثبیت شده و قیمت آن نیز در بازار تاحدودی ثابت است. این بدان معنا نیست که هیچ خطری در سرمایه گذاری وجود ندارد. در هر سرمایه گذاری خطراتی را به همراه دارد. در ازای این خطرات نیز پاداش‌هایی هم وجود دارد. با این حال بسیاری از خطرات اولیهٔ غیرمعمول از بین می‌رود. در روزهای اولیه توسعه یک پروژه چالش‌های زیادی ظاهر می‌شوند و مورد توجه قرار می‌گیرند که در یعضی موارد باعث انحلال پروژه می‌شوند.

الگوی دقیق و نقشه راه پروژه با استفاده از قانون 3 ماهه رمزارزها مشخص خواهد شد

بعد از 3 ماه شما قادر خواهید بود الگوی دقیق و پتانسیل رشد پروژه را برای ارز رمزنگاری شده مشاهده کنید. قسمت هایپ ارزش سکه معمولاً رو به اتمام است. پروژه‌ها معمولاً عرضه سکه‌ها را با یکی از دو روش ماین یا ضرب انجام می‌دهند. البته در بعضی موارد از هر دو روش بهره می‌گیرند. اصولاً در طول 3-2 ماه اول هزینه‌های زیادی را پرداخت می‌کنند تا تأمین و تقاضای اولیه ارز رمزپایه جدید را تأمین کنند. اثبات پاداش در سهم گذاری و گره اصلی در سطح پایدار قیمت و همچنین پاداش استخراج خواهد بود.


✅ بیشتر بخوانید ……… 🔻🔻🔻🔻🔻🔻


سه ماه فرصت مناسبی برای تحقیق و بررسی پروژهٔ مورد نظر شماست

سه ماه به شما فرصت می‌دهد تا در مورد یک پروژه بالقوه امیدوار کننده، بیشتر تحقیق کنید. این فرصت به شما زمان می‌دهد تا اوراق سفید یا وایت پیپر مربوط به پروژه را مطالعه کنید. به شما فرصت می‌دهد تا با جامعه کاربران پروژه ارتباط برقرار کنید و تأثیر جامعه را روی پروژه تعیین کنید.

شما می‌توانید متوجه شوید تیم توسعه دهنده چگونه با چالش‌ها دست و پنجه نرم می‌کند. اینکه آنها در مورد این چالش‌های گذشته چه کاری انجام داده‌اند به شما تصویر مناسبی از نحوه برخورد آنها با چالش‌های آینده می‌دهد. این امر به شما امکان دسترسی به اطلاعاتی فراتر از هیاهوی پروژه را می‌دهد تا تصمیم مستقلی برای سرمایه گذاری بگیرید.

اگر پروژه موردنظر شما امروز یک سرمایه گذاری عالی باشد فردا نیز یک سرمایه گذاری عالی خواهد بود. فقط عجله نکنید، پول در دست داشته باشید و آن را در یک پروژه سرمایه گذاری کنید. این چیزی بیش از قمار یا امید و رؤیا است. با آگاهی و آمادگی از جنبه‌های مختلف پروژه وارد آن شوید.

چند نمونه از نمودار قیمت توکن های تازه وارد

قانون 3 ماهه رمزارزها

قانون 3 ماهه رمزارزها

قانون 3 ماهه رمزارزها

قانون 3 ماهه رمزارزها

در اینجا چند تصویر از قیمت سکه و نمودار فعالیت آن‌ها مشاهده می‌کنید. نمادهای ارزهای دیجیتال را در دو پروژه جدید پوشانده شده‌اند. نمودارها به خوبی موضوع را نشان می‌دهند.

این دلیل انتظار سه ماه قبل از قرار دادن سهام سنگین در یک پروژه است. ملاحظات دیگری نیز می‌تواند به شما در انتخاب پروژه‌ها کمک کند. از جمله این ملاحظات محتوای اوراق سفید، درصورت وجود، سود یا بازده، پاداش استخراج و فعالیت توسعه دهندگان و جامعه فعال در تلگرام یا رسانه‌های اجتماعی هستند.

این قانون سه ماهه بسیار اساسی به شما کمک می‌کند تا برندگان را از بازندگان تشخیص دهید. با این وجود این شیوه نباید تنها گزینه مورد بررسی شما هنگام سرمایه گذاری در هر پروژه باشد.

تمام سرمایه گذاری‌ها حاوی مقدار مشخصی از ریسک هستند. ولی با استفاده از این قانون و با تحقیقات کامل می توانید از ضررهای غیرمعمول در سرمایه گذاری جلوگیری کنید. سرمایه گذاری با روش میانگین قیمت دلار می توان راه حل بسیار مناسبی برای سرمایه گذاران بلند مدت باشد.

مطالب مرتبط
بیتکوین-در-سال-2020
تریدر مطرح ارزهای دیجیتال 6 توصیه مهم برای تریدرهای تازه کار دارد
میانگین هزینه دلار بیتکوین: (DCA Bitcoin) چه زمانی باید چه مقدار بیتکوین بخریم؟
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ویدیوی آموزشی صرافی کوینکس
ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی چیست
ترید و سرمایه گذاری
ارز دیجیتال بت (BAT) یا توکن توجه پایه‌ای چیست و چه کاربردی در بروزر بریو دارد؟
صرافی غیرمتمرکز  0x چیست؟ ارز دیجیتال (ZRX) توکن بومی این صرافی چه وظیفه ای دارد؟
دیفای و بیت کوین: در حال حاضر شرایط برای استفاده از این دو در کنار هم فراهم نیست.
امنیت کیف پول صرافی: آیا نگهداری ارزهای دیجیتال در کیف پول صرافی کار عاقلانه‌ای است؟
یلد فارمینگ یونی سواپ: راهنمای کسب درآمد از تامین نقدینگی صرافی غیرمتمرکز