منو
بیت پارس  »  آموزش  »  دانشنامه ارزهای دیجیتال  »  بهترین ارزهای دیجیتال جهت بازار سرمایه گذاری کدامند؟
بهترین ارزهای دیجیتال

بهترین ارزهای دیجیتال جهت بازار سرمایه گذاری کدامند؟

نوید رحیمی
1399/02/10
۰

بهترین ارزهای دیجیتال جهت بازار سرمایه گذاری کدامند؟ بهترین ارزهای دیجیتال، پتانسیل یک سرمایه دیجیتالی عالی را برای سرمایه گذاری دارند. سرمایه گذاری در بازار و سطح نقدینگی از شاخص های موثر برای سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال می باشند. برای موفقیت بیشتر، سبد سرمایه گذاری خود را متنوع کنید و از چند منبع اطلاعاتی برای تحلیل مالی استفاده نمایید.

بهترین ارزهای دیجیتال

بهترین ارزهای دیجیتال پتانسیل یک سرمایه دیجیتالی عالی را برای سرمایه گذاری دارند. برخی از ارزهای دیجیتال انتخاب های بهتری برای سرمایه گذاری در سال 2020 هستند. اگر می خواهید بدانید ارزهای رمزنگاری که ارزش سرمایه گذاری دیجیتالی شما در 12 ماه آینده را دارند، چیست، بهتر است توصیه های زیر را بخوانید.

هنگام انتخاب بهترین ارزهای دیجیتال عواملی برای سرمایه گذاری در سال 2020 باید در نظر گرفته شوند.

با وجود روند بین المللی کاهش ارزش ارزهای دیجیتال در سال 2019، برخی از سکه ها هنوز پتانسیل بسیار مناسبی برای ساخت سریع ROI یا بازده سرمایه گذاری سریع و بلند مدت دارند.

برای سرمایه گذاری فقط به نرخ فعلی بهترین ارزهای دیجیتال توجه نکنید، زیرا این شاخص بی ثبات ترین فاکتور است و ممکن است طی چند هفته به طرز چشمگیری تغییر کند، برای اثبات سخن، افت چشمگیر قیمت بیت کوین در سال 2018 را در نظر بگیرید. در مقابل، عوامل و شاخص های دیگری را در نظر بگیرید که در ادامه خواهد آمد.

ارزش خالص بازده سرمایه گذاری چیست؟

ارزش خالص بازده سرمایه گذاری میزانی برای سودآوری است که با تقسیم سود خالص بر ارزش خالص، عملکرد یک تجارت را ارزیابی می کند.

بازده سرمایه گذاری یا ROI متداول ترین نرخ سودآوری است. روش های مختلفی برای تعیین ROI وجود دارد ، اما متداول ترین روش تقسیم سود خالص بر کل دارایی ها است.

چه شاخص هایی برای سرمایه گذاری روی بهترین ارزهای دیجیتال موثر است؟

مهمترین شاخص، سرمایه گذاری در بازار است. منظور از آن ارزش تمام سکه های دیجیتالی صادر شده از ارزهای رمزنگاری خاص برای سرمایه گذاری در بازار است.

کپ بالای بازار به معنی حجم زیادی از بهترین ارزهای دیجیتالی است که در معاملات فعال شرکت می کنند و این به معنی افزایش علاقه سرمایه گذاران است.

شاخص بعدی، سطح نقدینگی است. هرچه سطح نقدینگی بالاتر باشد، یک ارز رمزنگاری می تواند سریعتر با قیمت بازار به فروش برسد.

بهترین ارزهای دیجیتال اتریوم، بیت کوین و ریپل هستند که میزان نقدینگی بالایی دارند. فعالیت معاملات در بورس ها، تعداد معاملات با رمزارزهای مشخصی را که طی مدت معینی انجام شده است، نشان می دهد.

این شاخص به طور ویژه تقاضای واقعی ارزهای دیجیتال را بین معامله گران نشان می دهد.

در جدول زیر 10 ارز رمزنگاری از بهترین ارزهای دیجیتال، را با بالاترین حجم بازار در تاریخ 29 آوریل 2020 را بررسی کنید :

جدول بهترین ارزهای دیجیتال

جدول بهترین ارزهای دیجیتال

چه قوانینی را قبل از سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال رعایت کنیم؟

قبل از سرمایه گذاری بر روی بهترین ارزهای دیجیتال، در سال 2020 بهتر است قوانینی را برای یادگیری بهتر، به کار گیریم.

توصیه های زیر در به حداقل رساندن خطرات و افزایش ROI برای سرمایه گذاران در سال جاری کمک می کند.

1- سرمایه گذاری های خود را متنوع کنید. هرگز پول خود را بر روی یک دارایی سرمایه گذاری نکنید.

معامله گران و سرمایه گذاران جدید پی در پی این اشتباه را مرتکب می شوند و در نتیجه، پس از اولین معاملۀ ناکام، تمام سرمایه خود را از دست می دهند.

سبد سرمایه گذاری خود را متنوع کنید. حداقل یکی از بهترین ارزهای دیجیتال، سودآوری خود را به همراه خواهد داشت و شما قادر خواهید بود ضررها را به حداقل برسانید.

2- بدون بررسی لازم به یک منبع داده اعتماد نکنید. همیشه از چند منبع اطلاعاتی از جمله چت، فروم، نظرات متخصصین، تحلیل مالی و کارگزاری ها استفاده کنید.

3- به طور مداوم بیاموزید و مشاهده کنید. این تنها راه انتخاب بهترین ارزهای دیجیتال و ورود به این بازار بسیار بی ثبات است.

بهترین ارزهای دیجیتال

بهترین ارزهای دیجیتال

ارزهای برتر برای سرمایه گذاری در سال 2020 کدامند؟

1- بیت کوین، در ماه می سال 2020، به عنوان یکی از اولین و بهترین ارزهای دیجیتال، کاهش 50 درصدی را نشان داد.

با این حال، احتمالاً بیت کوین در مقایسه با سایر آلتکوین ها، شاخص تاثیر بر دیگر ارزها را به 65 تا 70٪ می رساند.

با چنین روشی، BTC می تواند به بزرگترین سرمایه بازار کریپتوکارنسی تبدیل شود. این عوامل ممکن است به میزان قابل توجهی روی رشد قیمت آن در سال 2020 تأثیر بگذارد. قیمت فعلی بیت کوین در 29 آوریل 2020 برابر با 8783 دلار است.

2- اتریوم، که یکی از بهترین ارزهای دیجیتال، محسوب می شود، برخلاف بیت کوین، ارزی است که براساس قراردادهای هوشمند، توسط بسیاری از پروژه ها برای معاملات دیجیتالی استفاده می شود.

ارزش ارز ممکن است به دلیل افزایش تقاضا برای بلاک چین و عملکردهای آن افزایش یابد، نه به دلیل کمبود سرمایه که اکنون در BTC اتفاق افتاده است.

نقش اصلی در موفقیت یا عدم موفقیت این ارز به اجرای سریع الگوریتم اثبات سهام و به روزرسانی های بعدی فورک ، بستگی دارد.

تأیید سازمان های نظارتی و تصمیم جامعه مبنی بر حذف لیست ETH از لیست آلتکوین ها ممکن است بر رشد قیمت آن در سال 2020 نیز تأثیر بگذارد.

قیمت فعلی ETH در 29 آوریل 2020 برابر با 220 دلار است.

ریپل یکی از بهترین ارزهای دیجیتال

3- ریپل، برخی از کارشناسان XRP را “پادشاه زیرساخت های بانکی” می نامند و به عنوان یکی از بهترین ارزهای دیجیتال می دانند.

همکاری موفقیت آمیز با فعالان اصلی بازار مالی باعث شد تا اکوسیستم ریپل در صنعت ارز دیجیتال به موفقیت دست یابد.

جدیدترین ادغام ریپل با Western Union و جایگزینی بالقوه SWIFT برای تسریع و کاهش هزینه نقل و انتقالات بزرگ پول بین طرف های دیگر، از شرایط موفقیت آن بوده است.

با این حال، با XRP در سال 2020 انتظار سود زیادی نمی توان داشت، این ارز برای سرمایه گذاری بلند مدت مناسب است.

حتی با خوش بینانه ترین رویکرد، بعید است که قیمت XRP طی چند سال آینده از 0.7 دلار بالاتر رود. قیمت فعلی XRP برابر با 0.23 دلار است.

آیا سرمایه گذاری با ارزهای ارزان مقرون به صرفه است؟

علاوه بر گزینه های بارز ارزهای رمزنگاری مشهور و بهترین ارزهای دیجیتال، یکی از کارشناسان شرکت AMarkets توصیه می کند تا در 12 ماه آینده به سرمایه گذاری ارزهای ارزان اما با پتانسیل بسیار عالی بپردازید.

او ارزهای Chainlink یا LINK با آینده خوب، Basic Attention Token یا BAT از ارزهای منشا گرفته از ریپل و Synthetix Network Token یا SNX از ارزهای متکی بر ERC20 را به عنوان بهترین ارزهای دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری پیشنهاد می کند.

در آخر، شما برای انتخاب سرمایه گذاری در سال 2020 آزاد هستید. در خاطر داشته باشید برای محافظت از معاملات سرمایه گذاری خود در برابر هرگونه کلاهبرداری، با خدمات و صرافی های معتبر و متنوع کار کنید.

مطمئن شوید که در اسرع وقت بهترین ارزهای دیجیتال را در سبد دارایی خود وارد می کنید، در حالی که ارزهای برتر مانند بیت کوین و اتریوم هنوز برای سرمایه گذاری برتر هستند.

مطالب مرتبط
سرزمین غیرمتمرکز یا Decentraland دنیایی مجازی برروی بلاکچین اتریوم
نهنگ بیت کوین: وال یا نهنگ به چه کسانی گفته می‌شود و آنها چگونه معامله می‌کنند؟
ارزهای دیجیتال آینده دار
فرستادن دیدگاه
ما را دنبال کنید
جدیدترین مقالات
رشد 356 درصدی پولکادات
سرمایه گذاری استیو کوهن
تکلیلگر کاون
امضای دیجیتال چیست؟
سرمایه گذاری مایکرواستراتژی
ویدیو کلیپ های آموزشی
یونی سواپ ورژن 3 فردا راه اندازی می‌شود؛ آیا این می‌تواند نقطه اوج جدیدی برای دیفای باشد
به روزرسانی یونی سواپ (Uniswap) در تاریخ 5 می 2021 به نسخه 3 انجام می شود
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether